Opinie o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Najlepszy

Co z urlopami na spawalni u Losy????No przecież to jest farsa!Mam Mu loda zrobić żeby dostać????

Barni
@Najlepszy

Jego zapytaj ja nie wiem czy lubi.

Barni

A Ty komu robisz.

uouop

Pewnie zaraz wOjstuś lub jakiś jego osobisty piesek zacznie tutaj wypisywać jak to w tym zakładzie jest pięknie, cudownie i że ten zakład to kraina mlekiem i miodem płynąca. I że nie ma drugiego takiego zakładu w pobliżu nie ma. Tymczasem jak jest to każdy z pracowników wie - BEZNADZIEJA. Każdy myślący i mierzący wyżej stąd ucieka. Zostają ci dla których ten zakład to szczyt swoich możliwości. Zostają ci którzy godzą się na pomiatanie sobą. Zostają ci którym nie przeszkadza jak Lesław stoi tuż nad głową, psychicznie zmuszając do jeszcze większego tyrania. Zostaje szara masa.

ave

Ten zakład to (usunięte przez administratora) Każą robić coraz więcej za te same pieniądze. Podwyżek nie było już od 4-5 lat, w tym czasie normy wzrosły niemal o 100%. Prezesi zbijają kokosy na naszej ciężkiej pracy a nam garby rosną. Inwestują w hale i maszyny, ale nie zapominajcie, że gdy pewnego dnia postanowią zwinąć interes to wszystko jest ich, a nie pracownika który na to wszystko ciężko zapracował. Oni to wystawią na sprzedaż a was zwyczajnie zwolnią. Oni będą się cieszyć z milionów a wy płakać z komornikiem na karku. Na wszystkich tych maszynach, samochodach i halach powinien widnieć napis "sfinansowane przez pracowników"

x25
@ave

Co ty jeszcze robisz w tej firmie skoro masz takie zdolności analityczne a może wizjonerskie.

Ioi
@x25

Darmozjad z biurowca się wypowiedział

eureka
@ave

nie każdy ma komornika tak jak ty kolego:D i wiele osób posiada umiejętności dzięki które znajdą prace w innych firmach, gdyby twój scenariusz się spełnił. A ty wtedy możesz sobie z tym komornikiem płakać, tulić głaskać czy co tam chcesz. pozdro

EUREKA

Ciągle to samo narzekania biadolenia krytyka bez propozycji rozwiązania problemu.A może by ktos ruszył tyłek i choć spróbował założyć firmę, a nóż będzie lepsza od tej na którą do znudzenia narzeka.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na stanowisko Konserwator? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
MS Office

Odszedł stary prezes - odeszła dobra firma Strumet. Przyszedł nowy prezes - normalny folwark, gdzie są pracownicy równi i równiejsi. Szacunek dla pracownika, kooperanta, dostawcy? No chyba żartujecie.

EUREKA

A jakby tak zebrać się w kilku i samemu stworzyć taką firmę ,w końcu to my tą harówę odwalamy, wtedy cała kasa będzie nasza .

Desperat

Cieć na bramie ma teraz z urzedu 13 zeta na h.A spawacz na dziendobry 14 zl. a po 6 latach orki dorobisz sie garba i jakichs 15,5o na h.Czyli bez nadgodzin jakies 2200-2400 na rączkę za tyranie cały mieśiąc na G lub Conti!!!Żyć nie umierać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OBRAZONY
@Desperat

Szanowny Panie Desperat prosze mnie nie obrazac ja jestem pracownikiem ochrony wykonujacym sumiennie bardzo odpowiedzalna prace a nie jakims cieciem,szanujmy sie i liczmy kazdy swoje.

Haha
@OBRAZONY

Zajmij się lepiej ludziami na ocynkowni bo cały zakład wyniosą

Mateusz
@Haha

Ha ha zajmij się swoim miejscem pracy a nie patrz na innych P.Rajwa ich dopadnie i wylecą z tego zakładu ale z drugiej strony więcej kontroli by się tam przydało!

Normalny
@Haha

Ha ha . Jeśli kogoś widziałeś ze ktoś coś wynosi to z takim czymś się idzie do prezesa, a nie pisać takie pierdoły chyba że sam masz coś za uszami.

mateusz

Ja generalnie polecam firmę, nie dzieje się tam nic o czym każdy by nie wiedział, socjal jest, ubrania, środki czystości są, pieniądze zawsze na czas albo wcześniej i zgodne z stawką jaką prezes zaoferował + premia uznaniowa (a z nią temat jest prosty, nie obijasz się i nie zepsujesz nic co by bardzo naraziło na dodatkowe koszty firmę, to nikt Ci tej premii nie pomniejszy ani o procent). Co do podwyżek to są, ja np. dostałem i wcale nie chodziłem, tylko pracowałem możliwie najlepiej i ktoś to docenił. Co więcej dwa razy w roku mamy tam dość pokaźne premie. jeżeli chodzi o załogę to jak wszędzie jest sporo "normalnych" ludzi może nawet większość i także kilku takich o których szkoda pisać czy mówić. Mi osobiście w tej firmie dobrze, nikt mnie nigdy nie oszukał na pieniądzach, mam tyle ile miałem mieć na godzinę, wszelkie dodatki, premie, kadry w których załatwię co potrzebuje i to z uśmiechem na twarzy. Co do chłopaków z Ukrainy to nie stanowią problemu, robią co im każą za stawkę, jaką im firma oferuje i to ich sprawa. co do opinii że "dupią za grosze" to ich sprawa, tylko kto z Was nigdy nie szukał oszczędności? czy to jakieś tańsze części do samochodu/zamieniki, czy to jakiś rabat na usługi telekomunikacyjne (abonament czy internet), jakieś tańsze materiały budowlane czy do remontu. KAŻDY!!! więc co wam do tego że firma zamiast dawać nadgodziny pracownikom którzy mają duże stawki (swoją drogą nie adekwatne do umiejętności), wolą aby tą prace wykonał ktoś za niższą stawkę, moim zdaniem to czysta ekonomia i kalkulacja. I teraz najważniejsze dla wszystkich nie zadowolonych, nękanych i umęczonych, każdy pracownik zatrudniony na umowę o prace ma prawo do wypowiedzenie umowy o prace z zachowaniem okresu wypowiedzenie (czas jego trwania jest wpisany na umowie o prace), co więcej możecie wnioskować o rozwiązanie umowy o prace na mocy "porozumienia stron", które pewnie byście otrzymali gdybyście faktycznie i bardzo chcieli. Prośba do wszystkich którzy wiedzą najlepiej i narzekają najwięcej, proszę o listę co najmniej 3 zakładów pracy, w promieniu 20 km który oferuje więcej niż strumet. ( nie piszcie tylko o górnictwie)

do Mateusz
@mateusz

Mateusz ujmę to krótko ty chyba w dzieciństwie miałeś ciężkie zabawki

@mateusz

Mateuszu gratuluję trafnej wypowiedzi, faktycznie 'Strumut' to porządna firma,co słyszę wiekszosc pracowników jest zadowolona i ceni sobie mozliwosc pracy tutaj.

L
@pracownik

Jasne tak porządna że jeden za drugim się zwalnia a podwyżek nie było conajmniej od 6 lat

W 20KM

COUPER, ROSINSKI, POLMOTORS

@@
@W 20KM

pracowałeś w polmotors? bo ja tak i nie jest tam napewno lepiej niż w strumecie, więc nie pier*ol.

Sorek

Czy ktoś wie czy są teraz przyjęcja ? Chodzi mi konkretnie o opetarora maszyn/CNC?

asdff

Kto podejmuje tak debilne decyzje np. żeby pół roku wcześniej dni pomiędzy świętami odrabiać?!!!Dajcie zarobić!!!Co z podwyżkami należą się , od kilku lat stawki w miejscu stoją a normy pracy drastycznie wzrosły?!!!

obserwator

Prawda to że na spawalni jest trójkąt bermudzki i tracą się ludzie.

|Czy jest juz ten nowy Kierownik magazynu. Ostatnio prezes chodził z jakims chłopkiem i go oprowadzał. Czy coś sie zmieniło czy mnie cos omineło:) Bo jak dalej szuka to ja jestem chetny :)

Kolo

Może i tak ale na pewno nie w firmie strumet tam na robicie spawalniczy robisz za zwykłą stawkę i też nie przyjmą do strumet pierwszego lepszego z ulicy

spawacz
@Kolo

Moze i tak ale w moim przypadku jest inaczej, ja mam stawkę niezwykłą czyli bardzo dobrą i praca mi pasuje, jakby mi nie pasowała to bym zwolnił miejsce innym.

spawacz
@spawacz

no to pewnie jestes dupolizem jakich wielu w tym zakladzie!

@spawacz

To jest ten kierownik czy nie bo z twojej odpowiedzi nic nie wywnioskowałem :)

Tomi

Witam was mam pytanko czy są przyjęcia do Strumień?? Bardzo bym prosiła a pozytywną odpowiedź . Dziękuję wam

Obcy

Uwaga na parkingu pod zakładem ktoś rysuje samochody trzeba coś z tym zrobić

kit

A czy przyjęli już nowe osoby na stanowiska na które była teraz rekrutacja po tych którzy się zwolnili? Czy jeszcze wolne?

xyz
@kit

zakład jest (usunięte przez administratora) i tyle zarząd tylko garnie dla siebie zero poszanowania dla pracy człowieka a kontrola jakości to jakaś fikcja żal patrzeć na te gęby

Zupka

Pewnie za niechorowanie też wezmą.

Kocioł

Ludzie się zwalniają bo już mają dość tej zwariowanej pracy Więcej Więcej Więcej. Prezesi żyją godnie a robotnicy nędznie. Podwyżki ani słychu i do tego jeszcze premię za jakość nedzną dają.

ciekawy
@Kocioł

potwierdzam

Prezes

W Strumecie nawet po zawodówce można kierownikiem zostać. Zapraszamy

@Prezes

Czyli tak samo jak w Medrosie

ambitny

Panowie mam podjać pracę w tym o to zakladzie, polecacie czy odradzacie? Pilne.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. - Strumień

• Jak się pracuje w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 14 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.