Opinie o Lakma w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lakma. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lakma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lakma w Cieszyn

mc

Pracowalem kiedys 5lat i bylo naprawde super, do momentu zmiany dyrektora. za Dybczaka bylo lux, a potem sami popaprancy bez wiedzy tylko z wygurowanym ja.

operator przeplywowych...

Gdyby nie zarobki magazynowego dyrektora i kilku nierobów średnia wynosiłaby 1.800. Niestety ciecia kosztów,ludzi kosztem wszystkiego przez w/w. Mamy nadzieje ze Prezes dowie się o działaniach pseudo "dyrektora" centrum logistycznego,który zatrudniony był po to żeby rozkręcić interes a nie skłaniać się do jego upadku. P.s. do Moderatora,proszę nie usuwajcie prawdy.

R400

Pracowitość i oddanie są w każdej pracy doceniane i tutaj nie ma wyjątku... ale jak ogólny wynik nie jest zadowalający to ktoś musi zostać kozłem ofiarnym i tyle. Wszystkich niuansów nikt nie podaje na rozmowie, to akurat nie jest wyjątek. Liczyć można tylko na to, że w końcu ktoś na samej górze przejrzy na oczy i dokona właściwej zmiany personalnej bo szkoda tej firmy.

R400

Witam. Miałem okazje pracować w tej firmie i jeżeli ktoś szuka pracy na dłużej to odradzam, prędzej czy później z powodu pokazania jaki to dobry jest przełożony a tylko zespół daje ciała zostaniesz zwolniona/y (taka zasłona dymna), owszem są dodatki np samochód (prywatnie jeździć się nie opłaca bo kasują za km gdy w innych firmach jest ryczałt np 50zł/mies.), podstawa na dobrym poziomie ale o premiach to się tylko słyszy bo plany są windowane a brakuje kasy nawet na długopisy dla klientów; z tego co wiem zespół w przeciągu ostatnich 3 lat został 2 razy wymieniony !!! to daje do myślenia. Nie polecam chyba, że na chwilę ;)

Sprzedawca

Chamska baba z rekrutacji, która nie umie się zachować.

Zacznijmy od tego, że lekceważąco odpowiadają na pytania jeśli kandydat się nie spodoba.

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
zygi

Witam, może ma ktoś doświadczenie z rozmów kwalifikacyjnych. Ja byłem na rozmowie z Kierowniczką Regionu Śląsk. Spotkanie nieco dziwne bo w MC Donalds. Żadnych konkretów a tylko trochę narzekania na "Lakmę" że spaliła się na rynku i praca będzie bardzo ciężka. Czy ktoś jeszcze miał spotkania w sprawie pracy na PH na MC Donaldzie? Jak pracuje si na Śląsku w Tej Firmie???

JZ
@zygi

W McDonalds bo firma nie ma na koszty i urocza Pani Kierownik musi się jakoś ratować. Żadnych konkretów bo duża rotacja, ludzie po 3 miesiącach są wycinani jeśli nie mają wyników, a nie mają bo zawsze jest taka ocena przez przełożonych. No to prawdę Ci powiedziała o sytuacji w Lakmie, tylko co na to jej przełozony jak to przeczyta. Ojojoj, będzie po łapkach, przecież on to namiętnie czyta. Stres i ciągłe narzekania na brak wyników - tak się pracuje w tej firmie.

Baos
@JZ

Kiedy spotkałeś się z tą Panią? Jakie warunki/region Ci zaproponowała?

TW

Bo góra pomaga tylko sobie. Taka feudalna strukturka.

R400

W tej firmie góra dba tylko o swoje siedzenie.

WW

Ostatnia opinia pachnie mi działem marketingu. Doskonałe posunięcie :-)

Rozsądny
@WW

I dobrze, rolą Marketingu jest promować firmę i dementować krzywdzące opinie frustratów, którzy sami sobie nie radzili w firmie i z zemsty szkalują jej kierownictwo i dawnych kolegów.

hj

witam, mama zaproszenie na rozmowę, możecie napisać jak z warunkami dla PH jeśli chodzi o podstawę, wielkość premii, czy plany realne, jakie auto, czy można do celów prywatnych... proszę o konkretne opinie, bardzo mi zależy na informacjach przydatnych przyszłemu pracownikowi, a nie na żalach i sztucznych pochwałach, dzięki

Rks
@hj

Jak jesteś zaproszony na rozmowę to się dowiesz na miejscu. Tak na marginesie wszytstkie odpowiedzi masz powyżej. Samochodem możesz nawet jechać, gdzie chcesz tylko z lekka się nie opłaca.

RB

Zgadzam się w całości z opinią KT. Dobro Firmy jest na samym końcu. (usunięte przez administratora)Firma pomimo bardzo dobrych produktów idzie w dół. Powodem są rotacje, które wzbudzają niechęć wśród potencjalnych klientów, a brak długofalowej polityki powoduje moim skromnym zdaniem, że Firma znalazła się na równi pochyłej. Wielka wielka szkoda. Tylko szkoda ludZi, którzy się angażują, albo są zwalniani, albo odchodzą sami.

Zawodowiec

Ostatnio szukają w lipcu jako rekrutacja ukryta bo mają tak złą opinię jako pracodawca. Wygadał mi się rekruter niejako pan dr nie pamiętam, który przeprowadza telefoniczne rekrutacje. zlać ich

WW

Wielki Brat czujny, usuwa wpisy nieprzychylne, a przecież prawdziwe. Może jednak obawia się, że właściciel pójdzie po rozum do głowy i dokona krytycznej oceny działania (a raczej braku działań właściwych)?

****
@WW

Właściwych działań, czyli jakich??? Dlaczego właściciel ma dokonać krytycznej oceny? Może dokona pochlebnej oceny. Dlaczego ci tak WW zależy, aby ktoś został skrytykowany, a nie pochwalony? Masz w tym jakiś interes?

KT
@****

Pochwalonym można zostać jeśli wykonuje się dobrą pracę. Jak ktoś trzeci rok składa obietnice bez pokrycia, to w końcu właściciel powinien to zauważyć. No chyba, że znowu (usunięte przez administratora)scenarzysta opowie następną bajkę, jak to kiepscy ludzie nie potrafią pracować. Może znowu uda się własną nieudolność zrzucić na innych? (usunięte przez administratora)

gość

dlaczego odbiło się to na Lakma ?????????? Bo firma to ludzie w niej pracujący, a jak nowa dyrekcja przychodzi i "wycina" ludzi od wielu lat w niej pracujących, zastępując ludźmi bez wiedzy i kontaktów, nie utożsamiających się z Lakmą, to niestety odbija się to później na firmie...

gość

Lecz teraz kasy i atmosfery w tej firmie już nie ma, kiedyś było jedno i drugie...

adminos

nie polecem tej firmy brak zrozumienie jezeli chodzi o czas na wdrożenie, małe zarobki, i do tego GPS, pracownik czyje sie jak pod lupą i nie ma wytłumaczeń, sprzedaż sprzedaż sprzedaż, zero perspektyw na stała prace, o ile mi wiadomo w ciagu ostatnich 2 lat został wymieniony cały kanał przedstawicieli. wiem bo pracowałem w tej firmie. stanowczo nie polecam.

Kalkulator

Witam polecam lakma Zarobki to 2500brutto po 3miesiacach 2700brutto premia co 2 miesiące plany realne ale trzeba sie pomeczyc . Kasa na święta jest jak nie pójdziesz na l4 więcej niż chyba 10dni.kierownicy super wiec polecam.

ddd

Pracowałem tam 5 lat jeszcze za czasów [usunięte przez moderatora] i aż miło wspominać, ale potem przyszło kilku mądrych i rozwaliło całą firmę. Najlepszy był [usunięte przez moderatora] ten to miał pomysły. Z tego co mi wiadomo to jak przyszła najnowsza władza to nikt z moich kolegów nie został, ale nie żłują.

gość...

Jeżeli ktoś ma inną możliwość, to niech "omija dużym łukiem" tą firmę. Premi praktycznie nie ma, ponieważ plany są nierealne do wykonania. A presja i naciski są adekwatne do planów, nowy Dyro ok. 6 m-cy zabawia się GPS-em i innymi "takimi narzędziami" to jest dla niego ważniejsze niż pomoc w sprzedaży, brak promocji i innych narzędzi do sprzedawania, ale to wszystko wina ludzi w terenie, a nie zarządzających za brak wyników... Auta KIA Venga, praca bez noclegów...

lele

witam jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na ph, czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile podstawy jest jaka prowizja, jaki samochód służbowy. ile wizyt dziennie itp. dzięki

Peter

Dokładnie. Z tą firmą nie ma szans na zbudowanie jakichkolwiek relacji z klientami. Dyrektor woli zatrudniać rodzinę i znajomych, a dobrych pracowników wywala. Sam nie ma bladego pojęcia co się dzieje na rynku.

hallo

Szukają bo zmiany są cały czas, zanim człowiek si rozpędzi już jest zwalniany...

hr-owiec

jeśli firma daje ogłoszenie na teren całej Polski bez konkretnego rejonu to znaczy, że szuka ludzi u konkurencji i zbiera cv, patrząc co się z tego wykluje, na nic innego bym nie liczył w tym przypadku. Ogłoszenie na pracuj. pl kosztuje niewiele dla takiej firmy, więc bawią się w takie rekrutacje i zbieranie bazy danych, a nóż coś im się fajnego trafi.

Zostaw merytoryczną opinię o Lakma - Cieszyn

• Jak się pracuje w Lakma?

Zobacz opinie na temat firmy Lakma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lakma?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lakma?

Kandydaci do pracy w Lakma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lakma