Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Diesel

Marathon to najgorsza firma w Wielkopolsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

qwerty

"Jak stoisz w trasie na parkingu bo np auto uległo awarii to nie płacą diety w ogóle. Bo "auto nie zarabiało przecież..."" to chyba, jakaś KPINA

UPS

a bonusy zabiora i bedzie DUUUUU paaaa a ostatnia pensa 4500 PLN

Prawie Kadrowy

Przyklad marca - najnizsza to 1500 netto + 20x50 +2 weekendy po 50 + 2 dni po 30 zl kraj + Bonusy 1200 to razem 7500 - masz dwa weekendy w domu czyli system 2 na weekend. Da sie? Jak bierzesz mlodego to dostajesz jeszcze 500 czyli masz 8 tys. I to na czas i na pewno

Kierowca

wszystko sprawnie na rozmowie same konkrety jaka stawka za co premie. po rozmowie od razu info z kim pierwsze jazdy. mam doswiadczenie to szkolenie krutkie.

od razu warto wiedziec jaki tryb pracy sie wybiera a sa do wyboru rozne co jest fajne bo mozna doapsowac sobie wedlug potrzeb

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Obecny

Podstawą to najniższa krajowa. Dieta za kraj 30 zł, po za krajem 50e. Za weekend 25e za dzień. Jak stoisz w trasie na parkingu bo np auto uległo awarii to nie płacą diety w ogóle. Bo "auto nie zarabiało przecież..." to jakiś kryminał...

Agnieszka

@Tymon, a zauważyłeś jakieś pozytywne aspekty?

cygan

Jest podstawą. Są diety. I są bonusy. Jak zabierają to bonusy. Ci co to piszą to kompletnie nie mają pojęcia. Ja w zeszłym miesiącu miałem 7300 poniżej kosy nie schodze a sa miesiące że jest i balwanek. Raz miałem też 9 z przodu ale wtedy miałem też młodego i dostałem za trenera. Cała reszta to stek bzdur

@cygan

Czy możesz napisać, ile wynosi podstawa, ile diety?

Tymon

W Wielkopolsce są spaleni i znani z braku szacunku i braku pieniędzy dla kierowców nikt tam już nie idzie to na Kielce się przenoszą hihihihi Nic im nie pomoże bo kierowca nie baran czytać umie

scyzor
@Tymon

Siema Tymon w Kielcach też im będzie ciężko ze Skarżyska prawie wszyscy odeszli beznadziejna firma bylem tam ponad rok (usunięte przez administratora)ale sie wyzwoliłem odradzam panowie odradzam

qwerty

Koledzy, a napiszecie coś bliżej o systemie wynagrodzenia dla nowo przyjętych (kierowców z doświadczeniem)?

qwerty

dzięki za info, ale jeśli kierowcy się na to godzą, to sorry, ale są delikatnie mówiąc niepoważni - nie mogą zabrać Ci z diet, a z wynagrodzenia zasadniczego jedynie jeśli udowodnią, np. rażące niedbalstwo... Premia, to co innego oczywiście,to akurat można zabrać z byle powodu, dlatego pytałem jak wygląda system wynagrodzenia itd.

Zygmunt

Ostatnio tez glownie u Zanety powtarza sie dziwna sytacja otoz na tx daje np 21 marzec dostawa a w cmr 22. 03 czyzby marathon tak cisnol kierowcow to baaaardzo dziwne. Wychodzi na to ze kliecni daja date a maraton zmienia date dostawy zeby nie dac premi kierowcy za terminowosc sprytne zagranie.

kier
@Zygmunt

Pracowalem kiedys w firmie Elmex i tak jak u was terminy byly przyspieszane celowo zeby jak najwiecej km wyjezdzac. Teraz pracuje w malej firmie gdzie jest spokojna jazda i jak we wtorek zaladuje ladunek w polsce to na czwartek mam zrzutke na Zaglebiu. A to jest tylko troche ponad 800km. Takze stwierdzam ze nigdy wiecej kolchozow bo jest tam wyzysk i gonitwa. Nowe auto to nie wszystko. W tej firmie robie 8500-9000km miesiecznie i kazdy jest zarobiony.

Tymon

Hamstwo ,niemiła obsługa wymaganie czasu dostawy nierealne ,zjazdy na weekend w sobotę a w niedziele 24:00 wyjazd -jaki tonwekend ,? (usunięte przez administratora), Stawki coraz niższe od czasu kiedy Ukraina jest i wiele można tak wymieniać

@Tymon

dzięki Kolego za odpowiedź, a te obciążenia, w jaki sposób są zapisane, przecież nie mogą zabrać z diet, a jeśli chcieliby zabrać z wynagrodzenia, to muszą Ci to udowodnić, a to nie jest takie proste. Czy mógłbyś napisać jaki wygląda system wynagrodzenia (z wartościami)?

qwerty

czy możecie szczegółowo wypunktować, na czym polegają ZŁE praktyki stosowane w tej firmie? Wszyscy tylko piszecie, że " (usunięte przez administratora) quot;, oczerniacie ludzi, itd. Z góry dzięki za szczegółowe info

Dawid

Ja tak kwestią przypomnienia bo poprzedni wpis usunięto.Żaneta M. To straszna kupa,pasztet i ropa a giry ma tak krzywe jakby na beczce przepłyneła ocean!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marathonnn

Dobre !! Ja proponuje abrisso ;) Postaram się zdobyć adres e-mail heheh

dociekliwy

@diesel "W przypadku stażystów-kierowców po zakończeniu stażu istnieje możliwość podpisania dwuletniej umowy lojalnościowej. " - i chyba wszystko jasne?

Big Muzzy

Dziwie mnie jedno niby wszyscy niezadowoleni ale nic nie robicie w kierunku żeby było lepiej, nie organizujące się w kupę a wiecie w kupie siła bo kupy nikt nie ruszy. Dlaczego nie zorganizujemy strajku ostrzegawcze np stanąć tak wszyscy jak jeden mąż na jeden dzień zobaczycie jaki to efekt przyniesie. Dlaczego nie zapisze do Krajowej Sekcji Transportu Drogowego nszz solidarnosc i powiadomić ich co się dzieje w firmie.

poznan

Klops 2017-03-15 21:23 Jestem za ,!!!;) wystarczy podrzucić link do ball ,kingspaan ze milongu nie płaca do paroc ze wykorzystują kierowców do kilku innych ważniejszych waszych klientów i zobaczymy co wtedy ??? Kto będzie miał kłopot a może to was nauczy ze kierowca /pracownik to najważniejsze ogniwo a w marathone to najsłabsze jak mniej szanowane ,co wtedy pani Agnieszko ????? BOMBA proponuje Kingspann :)

Agnieszka

@Diesel tak jak wspominałam nie współpracuję z Marathon International sp kom. i sp z o.o. Znalazłam informację na stronie na temat programu stażowego i postanowiłam się podzielić z Wami tą wiadomością, może myślał ktoś akurat o stażu w tej firmie i będzie to dla niego pomocne.

Agnieszka

Dla zainteresowanych - wiedzieliście, że Marathon International sp kom. i sp z o.o. ma również przygotowany program stażowy? http://www.emarathon.pl/PL-H181/program-stazowy.html

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1219 ocen.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.