Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Kier

Panowie napisze ktos na ile dni zjezdza sie po tych dwoch tygodniach? 45godz i ogien dalej czy cos dluzej sie siedzi?

Oli

Najgorszy spedytor w firmie Marathon (usunięte przez administratora) nie słowny złośliwy. Najlepsze w tym że nikt się tym nie zajmie.

Maraton
@Oli

Nie wszystkim musi pasować spedytor masz prawo wyboru

Artur driver

Zdecydowanie jest to firma na wysokim poziomie. Opiekę medyczną kierowca ma skorzystać można auta e6 wymiana co 4 lata narzędzia ułatwiające pracę kierowcy potrzebujesz kasy to właśnie maraton jest dla ciebie 2 tyg weekend w dom ponad 7 Tys. Podstawą dniowka premia. Narzekacie na nich a pójdziesz do molosa każe ci grzebać w aucie jak się popsuje obcinanie pensji nie w terminie. A tu nie martwisz się o nic mili pomocni nie ganiaja na spokojnie maraton firma dla ciebie

@Artur driver

2 na weekend hahaha Ludzie bezdomni. Masakra

nick

ile za system 4/2 placa ?

Arni
@nick

Policz 30 dni 230 dzień 1600 podstawa premia za eco 500 i przejechane km 500

Kierowca

wszystko sprawnie na rozmowie same konkrety jaka stawka za co premie. po rozmowie od razu info z kim pierwsze jazdy. mam doswiadczenie to szkolenie krutkie.

od razu warto wiedziec jaki tryb pracy sie wybiera a sa do wyboru rozne co jest fajne bo mozna doapsowac sobie wedlug potrzeb

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Tomasz

A widzisz jakąś różnicę między polskim kierowcą a ukraińskim bo ja nie i dlatego może tyle samo zarabiać co polski kierowca

Serio
@Tomasz

Musicie tnąc z pensji skoro polak nie robi

Tomasz

Tak wszyscy narzekają a pchają się za ster a jak nie pasuje to do szwaba wyjazd bo tam dużo się zarabia

Artur driver

To po co dobierają auta to świadczy o czymś ale jak przyjdzie partacz jeździć to nic dziwnego że wyrzucają bo do leżenia nie przychodzi się

buuaaaha
@Artur driver

za siedzenie w biurze i pisanie pozytywów daja nagrody bo jestes bardzo aktywny

Driver
@buuaaaha

Dla was każda firma to (usunięte przez administratora) są plusy i minusy a wy na sile czepiacie się szczegółów was nawet na ciezarowke jedna nie stać jak nowe fury przychodzą ma kto nimi jeździć nie stoją nikt by nie brał aut wiedząc że nie będzie mu się opłacać a chętnych jest

Kibol

Ale bzdury piszecie. Diety wylicza automatyczny system, więc nie można w nie ingerowac ani zmieniać. Wyobrażacie sobie, że ktos mialby czas na siedzenie i ucinanie diet 140 kierowcom. Listości. A skoro sa tacy beznadziejni to dlaczego w tygodniu na bazie nie ma ani jednej fury? Bo wszystkie sa w trasie. Pewnie tylko rosjanie, bialorusini i kto jeszcze? Azjaci? Buahahaha. Zazdrosc (usunięte przez administratora) hejterom sciska i tyle. Firma jest zajebis... Hapi Niu Jer :)

Spadać
@Kibol

Jedna osoba wydatek 2500 pln a ucina się 140 kierowca po 300-500 ,nie opłaca się Emilkowi ????? On umie liczyć

Agnieszka

@Łukasz czyli polecasz wziąć udział w Akademii, bo szkolenia pomogą w przyszłej pracy kierowcy? @Byly ale za ostatni miesiąc nie dostałeś pieniędzy, bo się zwolniłeś, zostałeś zwolniony, czy też nie dostałeś pieniędzy, ale nadal pracujesz w firmie Marathon International? Pamiętaj również, że na forum obowiązuje regulamin i nie można nikogo obrażać.

Agnieszka

@Janek na stronie firmy Marathon International ciągle widnieje informacja o Akademii Kierowcy Marathon http://www.emarathon.pl/PL-H371/akademia-kierowcy-marathon.html A tak w ogóle czy na forum są osoby po tej akademii? Brzmi nieźle, że firma opłaca całą naukę, płaci za uczestnictwo w szkoleniach, a potem jeszcze dostajemy pracę. Co sądzicie?

Łukasz
@Agnieszka

Ja jestem po akademi zrobili mi przyczepy,pracuje już 2 lata w Marathon i dla kogoś co się nie boi wyzwań i lubi dużo jeździć za spoko kasę to polecam.

Maratonczyk

Narzekacie na maraton transport zazdrościcie !! Bo wy pracujecie u molosa wypłaty nie widzicie auta macie oberwane stare brudne wnętrze a oni maja nowe daf mercedes i to wymiana co 4 lata zarobki spore przyjdź jeśli liczysz i chcesz dobrze zarobić i opieka medyczna dla rodziny przydaje się kto ci tyle zaoferuje no ale tylko pajace widzą dziurę w całym i szukają szczegółów

Mlody kierowca dużego auta

To jedna z lepszych prestiżowych firm transportowych . Auta euro 6 tandem żaden kurnik bo tandemiki koledzy to są większe od naczep także to wy jezdzicie kurnikami płacą na czas fajna kasa za ta prace co się wykonuje 24/25 dni w trasie weekend w domu dniowka podstawa premia można dobrze zarobić od 7 Tys auto można mieć pod domem aplikuj sam się przekonasz a nie pytaj bandy pijaków nierobów pseudo kierowcy

Artur

Po waszych wypowiedziach widać ze chcecie zniechęcić ludzi do maraton transport bo wam się samym robić nie chce i czekacie na kokosy za zbijanie bakow w kabinie ... jest ok dlaczego ? . Możliwość przyuczenia do zawodu... Auta e6 tandem są większe od naczepy wiec jak można mówić że to kurnik o.o klima jest świeży tabor własne zestaw a indziej idź to będziesz jeździł po jakimś brudasie ( alkon (usunięte przez administratora) za system 2 / weekend dom ponad 7 Tys ... rarytas chcesz zarobić liczysz kasę przyjdź jeździ ucz się zarabiaj rozwijaj się zawodowo

@Artur

Ja myślę że te bzdury to piszą same nieroby bo ja pracuje jako kierowca ponad 20 lat z czego w jednej firmie ponad 17 lat i jest nieraz ciężko ale przyjemności też są jeśli chcę się być kierowca ale większość durni myśli ze to jest praca w fotelu za biurkiem - życzę wszystkim lepszego roku od tego starego

Kraina miodu

I może jeszcze gary i butle dają kolorowo mają iść nie odchodzić lepszych nie ma nie będzie o.o

Omijać

Przypadkiem to ta firma jest

Gelu

Nie trzeba iść żeby się przekonać. Wasi kierowcy pracujący mówią ze ucina nie z diet poza terminem płatności jakieś wymyślone oszczędne zabudowy auta małe z małymi końmi z wózkiem na naczepie buja nim jak szatan

Driver
@Gelu

@gelu nie pisz po pijaku bo cięzko cie zrozumiec. Co sie buraku czepiles? XF 460 KM to male auto? Klima postojowa to bieda? A beton to masz w glowie.

Lolek

A w zbiornikach od powietrza to beton mają żeby ich wiatr nie zepchnął z drogi

Tomasz

Jeśli to jest tak niedobra firma to po co tam leziecie i miejsce zajmujecie bo pewnie jesteście kierowcami z przypadku

Byly

Pracowalem dwa miechy m maratonie,za 1 miesiac zarobilem 4500 w drugim 4700 w systemie 2 na wekend. Taka super firma,okradaja na dietach.Diety tez nie placa w termine niby do 10 kazdego miesiaca a dostalem 1 diete 15 a za 2 miesiac 13.Firma slaba duzo by tu pisac.Ukraina i Bialorus to glownie kierowcy.Nie polecam pracy u nich.

Porażka
@Byly

Dokładnie kolego filmiki jacy są zgrani jacy prestizowi ha a zestaw szkoda mówić kurniki dajta x nimi siana

Byly

Za to gratulacje dla Maratonu za super propagande w internerie jaka to super firma,nawet ruscy moga sie od was uczyc.Gratulacje.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1219 ocen.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.