Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Agnieszka

@Darek jest kilka powodów mojego uczestnictwa w dyskusji, bo uczepieniem, bym tego nie nazwała. Chcę, żeby dyskusja się rozwijała i żeby jak najwięcej informacji o firmie Marathon International się na wątku pojawiało, by mogło pomóc komuś w podjęciu decyzji o aplikacji. A kolejnym aspektem jest to, że muszę pilnować przestrzegania regulaminu przez użytkowników. @Szeri nie kłamię, nie jestem pracownikiem firmy. A z jakiego powodu są ucinane te diety?

scyzor
@Agnieszka

Agnieszka gdzie zaginął twój odnośnik mikrofonu już kiedyś Cie pytałem mógłbym w nicku napisać Agnieszka ale ja jestem scyzor pozdrawiam i nie mile wspominam MARATHON :(

Kier

Dzwoniłem do nich ponad miesiac temu i gosc nie wspominal o tym ze kierowca zarobi 8 tys zl. Przedstawił mi wszystko co o jak, i zarobki to 7200-7500zl. Ale odpuscilem bo jazda na UK to nie moj klimat, a poza tym znalazlem firme gdzie w piatek zjezdzam i w poniedziałek wyjezdzam czyli weekendy w domu. Pierwsza wyplate odebralem 6400zl za 10tys km., takze nie jest zle jak na początek.

@Kier

A jeśli można wiedzieć to czym jeździsz i co wozisz

To day
@Kier

Co ty dajesz ? Przez tel mówił 230 dniowka 1600 podstawa 500 eco kilometrowki 500 jeżdżąc 24 dni wychodzi 8 7 nawet nieprawdą jest bo ucinaja wychodzi 6

@Kier

Marek wozimy glownie stale roboty. Co i jak nie bede sie rozpisywal. Kolega pracuje w tej firmie i mi dal cynka. Gosc odszedl juz na emeryturę i bylo miejsce wolne. Firma nie duza bo niecale 20 aut. Jak narazie nie narzekam. Zobaczymy co bedzie dalej bo roznie to bywa dzisiaj z tymi firmami. Ogolnie jezeli na wekend chcesz jechac to nie ma problemu. Wtedy masz 400zl dodatkowo. U mnie weekendy odpadaja. Starczy mi to co mam. W poprzedniej firmie tez bylem weekendy w domu i zarabialem 5500zl stalej. I uważam ze to też nie byla zla pensja. Pozdrawiam.

@Kier

Dzięki ją właśnie szukam coś podobnego okol gniezno-Poznań ale ciężko coś znaleźć

@Marek

Wiem ze ciezko cos znalezc bo tez szukalem. Ta robote trafilem przez przypadek. Gdyby nie to pewnie tez bym gdzies z ogloszenia poszedl. Wszedzie to sa wyzyskiwacze. No i gonitwa czego nie lubie w robocie. Powodzenia w szukaniu zycze.

Agnieszka

@Tomasz a Ty wiesz coś na ten temat? Jeżeli tak to możesz tutaj napisać? @To day a co dokładnie jest ucinane z pensji? Wiesz jak dokładnie jest obliczana pensja, zatem jesteś kierowcą Marathon International?

Oli
@Agnieszka

Standardowo eco mają wybrańcy, punktualność nie możliwe ponieważ wszystko jest na 8.00, kilometry również mają wybrańcy i wychodzi ledow 6

w olesnicy latasz przyjmuja?

Heniek
@..

Tak od kilku miesięcy i jestem zadowolony widać różnice w firmie ,(usunięte przez administratora)

Kierowca

wszystko sprawnie na rozmowie same konkrety jaka stawka za co premie. po rozmowie od razu info z kim pierwsze jazdy. mam doswiadczenie to szkolenie krutkie.

od razu warto wiedziec jaki tryb pracy sie wybiera a sa do wyboru rozne co jest fajne bo mozna doapsowac sobie wedlug potrzeb

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

tez kiedys mialem tam isc do roboty ale slyszalem ze tylko ladne opowiesci ,filmiki caly czas gonitwa dziekuje niech szukaja innych (usunięte przez administratora)

rezydent

Zawsze sie mozesz zwolnic . skoro Ci ktos karze pilnowac auta w sobote niedziele - nie rob tego idz na lawke i patrz w druga strone w NOCY tez - coa za gl.u pek masz 50 e i idz do hotelu nikt ciezarowki nie ukradnie :) q..a co za (usunięte przez administratora) . wystaczy skonczyc podstawowke i zdac prawo jazdy co kazdy rolnik od dziecka traktorem jezdzi i zarabiasz 7-8 tys a lekarz n.med.odc lub inny zawod odpowiedzialny zarabia 3-4 tys i jeszcze smiesz kre..ty nie narzekac tfu.. z bu ra kami

@rezydent

A jeśli zachorujesz to będziesz beczal bo dostaniesz 80 procent najniższej krajowej hi hi

Widzisz twoją wypowiedź komuś nie spodobała się

Agnieszka

Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądają standardy pracy kierowcy w firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o. to możecie zajrzeć na ich stronę i przeczytać wypowiedź jednego z ich kierowców http://www.emarathon.pl/PL-H180/oferty-pracy.html

Tomasz
@Agnieszka

Oprócz standardów pracy kierowcy mogli by jeszcze napisać od jakiej wysokości wynagrodzeń odprowadzają składki

zoska

A co możecie powiedziec o pracy na kwiatkach doniczkowych? pracowal tam ktos?

Mietek
@zoska

Ja pracowałem było super

moto

Witam. A jak wygląda praca na warsztacie lub na stacji kontroli pojazdów w Kostrzynie? Duże wymagania? Poprzedni diagnosta odszedł? Mało pracy? Zarobki , ekipa?

Norek

Co wy żeście się tak uczepili tej firmy -- ja myślę że jest bardzo ok

Agnieszka

@Darek nie pracuję w Marathon International, dlatego na pewno mój szef nie będzie znał odpowiedzi na te pytania i dlatego kieruje je do Was pracowników tej firmy. @ezydent myślisz, że nie ma sytuacji, w których kierowcy spali w hotelach i ciężarówka nie zginęła. Nie często kradną?

Agnieszka

@Ee szereg czyli opieka medyczna dla całej rodziny to taki benefit od firmy Marathon International dla jej pracowników? Czy są jeszcze jakieś? @anonymous a Ty jesteś kierowcą tej firmy? Czy o wynagrodzeniu rozmawia się podczas rekrutacji? Można wtedy negocjować stawki?

@Agnieszka

Na zadane pytania odpowiedź na pewno będzie znał twój szef

Ee szereg

Nie no możesz iść z tym ze naucz się i uciekaj dadzą ci za naukę 2.500 potem ci kokosy będą obiecywać 8 tys to chyba ma ich nowy tandem sexy jowita cie zajezdzi na 2 tyg jedziesz w sobotę wracasz i w pon rano dziada nie masz czasu dla rodziny jedyne co u nich ok to opieka medyczna dla kierowców i rodziny

Kier

No i o to mi chodzilo,czyli o Konkretne odpowiedzi. Dalej nie wnikam bo nie ma sensu. Niewolnictwo to bylo w średniowieczu a nie teraz. Takze marathona odpuszczam. Dzięki za informacje na temat warunkow pracy i placy.

Paradise

Jak to jest radzia ogłosili liderem wśród kierowców który jeździ na 2 tyg a janusze kabiniarze siedzą po 4 5 6 tyg są w tyle

Mlody maratonczyk

Moja opinia tej firmy jest bardzo na tak !! Zaczynam u nich umowa o pracę na czas nieokreślony prywatna opieka medyczna dla rodziny i kierowcy przydatne auto przypisany do kierowcy i pod dom wynagrodzenie powyżej 7 Tys za system 2 tyg w trasie weekend w domu auta nowe wymiana co 4 lata ludzie ok wytlumacza ci doradza jest to firma na wysokim poziomie i życzę im sukcesów i zysków :) polecam wam młodym tez można zarobić fajna sumkę jeśli liczysz pieniądze pozdrawiam

scyzor
@Mlody maratonczyk

młody maratonczyk powodzenia :) Witaj w klubie (usunięte przez administratora)

a jest tutaj system 4na 2 czy nie ma

Ari
@23

Tak tylko nie masz swojego auta

Kier

Tak, ale interesuje mnie ten weekend. Zjezdzasz co dwa tygodnie i ile sziedzisz w domu? Równe 45godz i ogien dalej, czy zjezdzasz np.w czwarek wieczorem lub w piatek rano i siedzisz do poniedziałku? Bo tak wlasnie jest w wielu firmach i dlatego pytam kogos z kierowcow a wiem ze jak zadzwonie lub pojade do nich to jak to na rozmowie bywa wszystko ladnie a wychodzi co innego. Jak cos wiesz wiecej to podpowiedz kolezko.

Kier

A ten zjazd o ktorym piszesz to jest co weekend czy jak, bo nie rozumiem. A gdzie pauza 45 godz?

Agnieszka

@Mlody maratonczyk czyli firma Marathon International nawet nowym pracownikom oferuje stabilne zatrudnienie i różnego rodzaju benefity? Czy miałeś najpierw umowę próbną, czy od razu dostałeś ta, którą posiadasz teraz? Myślę, że to istotna kwestia dla przyszłych pracowników.

@Agnieszka

Witam. Pani Agnieszko to moze Pani napisze jak to jest ze zjazdami w waszej firmie? Jakie systemy pracy sa mozliwe? Cos na temat zarobkow. Nie ukrywam ze od marca bede szukal czegos.

@Kier

Wszelkich informacji związanych z systemami pracy i warunkami współpracy udzieli koordynator floty. Dzwoń śmiało pod +48 605 661 188

Ok.Dzieki za info.

@Kier

Pani Agusia nie odpowiada na pytania tylko je zadaje

@Michał

Spoko. Myslalem ze czegos sie dowiem ale nic z tego. Zadzwonie sobie do nich w lutym.

@Agnieszka

Młody nie od pisze bo pewnie w tej firmie nie pracuje i nigdy nie pracowal

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1219 ocen.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.