Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

UPS

Z tego co wiem nikt nikogo na siłę w pracy nie trzyma. Jak komuś coś nie pasuje to zawsze może zmienić firmę i to w sposób kulturalny, nie robiąc fermentu. Kultura do czegoś zobowiązuje.... jak dla mnie firma z perspektywami.

Jak to gdzie ?

Najbliżej to Niemcy,Holandia,Belgia no i Anglia..tylko z angolami nic pewnego teraz z brexitem...

Agnieszka

@ukraina, dlaczego tak myślisz? Nie współpracuję z Marathon International sp kom. i sp z o.o.

ukraina

Agnieszka pisze z @kebak i frytki przez biurko heheheheh to pokazuje obraz firmy ....wiekszej kompomitacji nie trzeba

Kierowca

wszystko sprawnie na rozmowie same konkrety jaka stawka za co premie. po rozmowie od razu info z kim pierwsze jazdy. mam doswiadczenie to szkolenie krutkie.

od razu warto wiedziec jaki tryb pracy sie wybiera a sa do wyboru rozne co jest fajne bo mozna doapsowac sobie wedlug potrzeb

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Agnieszka

@Kebab i frytki to jest to, dzięki! W takim razie powodzenia w dalszej karierze.

Ukraina

Rysa i szyba to narzędzie pracy które się zużywa ale w maratonie z kasy kierowców zbierają na pierwsze wpłaty na dafa bo na merca już nie wystarczy ;) Ogólnie to pani administrator z biura ,szkoda mi Pani ze reprezentować trzeba taka firmę bo lekko wstyd czytać tak o firmie która firmuje Pani swoim imieniem Uczyć się trzeba postępowania i szacunku od innych firm ,może co coś wam jeszcze pomoże bo takie podejście to jak ciąć gałąź na której się siedZi

Kebab i frytki to jest to

W zespole panuje atmosfera przyjacielska bez korporacyjnego wyścigu szczurów. Kierowcy zawsze poinformowani o każdym zdarzeniu. Ostatnio wprowadzono system ostrzegania przed niskimi wiaduktem miejscami niebezpiecznymi np gdzie zdarzają się kradzieże. Żaneta zawsze pomocna w każdej sprawie, może czasem puszczają jej nerwy ale komu czasem się to nie zdarza. Dobra firma dla każdego kto ciężko i sumiennie pracuje.

Agnieszka

@Kebab z frytkami dziękuję za opinię. A co Ci się podoba najbardziej?

Scyzoryk

W Wielkopolsce są spaleni i znani z braku szacunku i braku pieniędzy dla kierowców nikt tam już nie idzie to na Kielce się przenoszą hihihihi Nic im nie pomoże bo kierowca nie baran czytać umie

Prezes kielce

Widzę auta marathonu zaparkowane w kielcach (ładne ) i już miałem podnosić telefon aby umówić się na spotkanie,ale po przeczytaniu paru komentarzy ,chyba mam dość.

Filemon

Marathon firma z persektywami. Popatrzcie na parking same nowe auta co wy chcecie. Firma dba o tabor a za tym idzie o komfort dla kierowcow. Ciagle sie rozwija i powieksza zespol kierowcow. Dla mnie firma z dobrym prognostykiem na przyszlosc Stawia zupelnie nowe centrum logistyczne a za tym idzie bedzie zatrudniac nowych pracownikow

Diesel
@Filemon

Firma ma nowe auta które stoją na placu bo nie ma kierowców do jazdy a Ukraińcy wszystkich nie zastąpią a te mądrości to piszą spedytor lub sam szef bo napewno nie kierowcy.Skoro płacą i jest tak super to czemu nowe auta stoją pod płotem i rdzewieją no nie ma kto nimi jeździć.Firma złodziejska zabierają nawet pieniądze za odprysk na szybie .Naprawdę jak się ktoś tam wybiera to niech się dobrze zastanowić czy go na to stać bo ojroją go z każdej strony 1/3 wypłaty to premie których się nie dostaje.Każda Ryska czy co kolejek płaci kierowca.Kolega miał kolizje to musiał płacić że swojej kieszeni bo im wzrośnie składka jak zgłasza na AC.A jak się nie zgodzisz na taki stan życzy to do widzenia i ostatniej wypłaty już nie widzisz.

Diesel z lpg
@Diesel

A pokaż mi choć jedną firmę gdzie dostaje się 100 premiera taka jak w umowie, chyba tylko w panstowce każdy oże jak może. To nie PRL że można było szastas mieniem firmy. Ciekawe co ty byś zrobił jak na twoim aucie pojawiła by się rysa lub odprysk na szybie hmmm

Alicja

To dlaczego nie zgłosicie tego do dyrektora prezesa żeby ubezpieczyć narażone na uszkodzenia szyby to nie kosztuje majątek ale wtedy nie traci się zniżek z AC.

Zyta

Pracodawca bez zgody pracownika może potrącić z jego pensji wyłącznie sumy egzekwowane na mocy tytułów wykonawczych na zaspokojenie świadczeń alimentacyjnych oraz należności innych niż świadczenia alimentacyjne, udzielone pracownikowi zaliczki pieniężne oraz kary pieniężne wymierzone pracownikowi za nieprzestrzeganie przepisów bhp lub przepisów przeciwpożarowych, opuszczenie pracy bez usprawiedliwienia, stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwości lub spożywanie alkoholu w czasie pracy. Ponadto z wynagrodzenia za pracę bez zgody pracownika pracodawca może potracić, w pełnej wysokości kwoty wypłacone w poprzednim terminie płatności, jeżeli z uwagi na absencję w pracy pracownik nie zachował do nich prawa. Na pozostałe potrącenia pracodawca musi uzyskać zgodę pracownika i to na piśmie. Więc niedouczony pajacyku na nitce w du... byłeś gów.. widziałeś.

Poznanianka

Drogi szybciej już nie mogę jeśli uważasz że coś nie tak jest z twoją wypłata itp zawsze możesz wysłać pismo do Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu ul. Św. Marcin 46/50 61-807 Poznań tel. (61) 628 40 00 fax. (61) 628 40 03 e-mail: kancelaria@poznan.pip.gov.pl Wystarczy ruszyć 4 litery a nie wypisywać durnych wypowiedzi na worki.pl Tego nie czytają tylko pracownicy ale i też klienci pomysł chłopczyku troszeczke.

Kebab z frytkami

Czep sie tramwaja jak niemasz czego. Ma odpowiedzialna funkcje to i dobre pieniadze zarabia to i stac na auto dobrej klasy. Nie bedzie przeciez jezdzil wardburgiem. Dla mnie firma rozwojowa z nowymi autami Zarobki jak na poznan wporzadku Zawsze mozna liczyc na pomoc ze strony wspolpracownikow. Milo kolezensko bez wspolzawodnictwa korporacyjnego jak gdzie indziej. Dla mnie super warunki pracy i placy.

Agnieszka

@XXX przedstawiam tylko aktualne oferty pracy. To, czy ktoś będzie aplikował, zależy tylko od niego. Nikogo specjalnie nie namawiam.

Agnieszka

@XXX zamieściłam w komentarzu link do ofert pracy Marathon International sp kom. i sp z o.o. aby pomóc użytkownikom myślącym o zatrudnieniu w firmie znaleźć aktualne ogłoszenia.

@Agnieszka

Czyli pomaga pani firmie znaleźć kolejne naiwne osoby które dadzą się oszukać.Pogratulować kompetencji.

XXX

A i pani sama robi reklamę firmie na jednej ze swoich wypowiedzi podając ich link do zatrudnienia.Obiektywna to pani raczej nie jest i ciekawe ile za to zapłacili.

Agnieszka

@XXX rzeczywiście masz rację, że dużo się udzielam. Wynika to z tego, że jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl Więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się najeżdżając myszką na ikonkę mikrofonu, znajdującą się przy moim nicku ;) Chętnie poznaje również Wasze opinie na temat warunków pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. Dzięki za komentarz.

@Agnieszka

A ile wam marathon płaci za usówanie niekorzystnych komentarzy bo widzę że parę znikło.

Agnieszka

@byly nie pracuje w tej firmie, dlatego dopytałam czy rzeczywiście się to zdarza. Dzięki bardzo za Twoją opinię.

@Agnieszka

Jak na kogoś kto tam nie pracuje to strasznie dużo się udzielasz. Prawda jest taka że cała ta firma zbudowana jest z pieniędzy ukradzionych kierowcom ale nie tylko chłopaki z warsztatu też mają systematycznie krojone wypłaty.

Agnieszka

@ii ha iii ha miałeś taką sytuację, o której wspominasz? Brak pełnego wynagrodzenia przy zrezygnowaniu z pracy?

Byly
@Agnieszka

Agnieszka chyba od niedawna pracujesz w tej firmie. Twoje pytania są zbędne bo odpowiedz jest oczywista. Na każdym kroku kierowca jest narażony na obciążenie tak było jest i chyba będzie w tej firmie. Dwa lata w okresie wakacyjnym jak kumple odchodzili. Jednemu urwali z wypłaty 1000zl drugiemu 2000zl innym po 500zl tak zwanej premii. Mam kontakt z kierowcami i jak opowiadają co się dzieje uwas to aż włos się jeży:( pozdrawiam

Agnieszka

@Dawid proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy. Niektóre uwagi lepiej zachować dla siebie.

Agnieszka

Ile ludzi, tyle opinii :) Oferty pracy do firmy możecie znaleźć na głównej domenie Marathon International sp kom. i sp z o.o. - http://www.emarathon.pl/PL-H180/oferty-pracy.html Dajcie znać, czy aplikujecie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1219 ocen.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.