Opinie o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aptiv Poland S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aptiv Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Rozgoryczeni związkowcy

Panie przewodniczący związku sierpniowego gdzie twoje obietnice i poprawa lepszej pracy i lepszej płacy co widzimy, widzimy tylko pana jak plata się bez celu po zakładzie tylko żeby się pokazać że jest , gdzie konkrety mówiliście że 2:związek nic nie robi tylko siedzi i grzeje stołki a wasza praca jak wygląda gdzie jakieś konkrety..gdzie ta walka o pracownika o jego lepszy byt miałby być podwyżki ? Gdzie jakieś rozmowy z dyrekcją? Myślicie że dyrektor do was przyjdzie i zapyta czy chcecie podwyżkę ? Gdzie ten zapał i chęć pomocy ludzia jak przy tworzeniu zwiazku....naszym zdaniem ten zapał był tylko zagrywka żeby zdobyć jak największa liczbę członków a teraz tylko z waszych ust puste słowa BEDZIEMY DZIALAC ale konkretu nie widać . Największym sukcesem w tym roku pewnie będzie pokaźny prezent na święta Bożego Narodzenia napewno większy od konkurencji żeby się pokazać że dajecie więcej i zatuszować wasze związkowe nierubstwo zakłamanie i bezradność w poczynaniach związkowych a pomocy zwykłemu pracownikowi z waszej strony jak nie było tak pewnie nie będzie tylko puste kartki z tytułem krążące po zakładzie proszące o podpis która tylko afiszują jak działa wasz silny związek Działa na podpisach pod waszymi postulatami który ani jeden nie zaistniał i nie został zrealizowany przez ponad 2 lata waszej działalności ....pozdrawiam Wasza zmiana

;)
@Rozgoryczeni związkowcy

Cały zakład się z was śmieje ;)

@;)

Cały zakład ? Wszystkie zakłady wokoło się śmieją jakie mamy związki. Jedynie co załatwili to sobie ciepłe posadki za dużą kasę . WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Realny

Ludzie te wielkie plany to jest na magazyny tak będzie do końca sierpnia później zabiorą to gdzieś za granicę i nic więcej nie będzie tak że napewbo dużo ludzi pójdzie na łączną tak że nie chodźcie po zakładzie i nie opowiadajcie że roboty będzie dużo bo wspólnocie moje słowa 1/4 załogi pójdzie na bezrobocie

@Realny

Ty gościu podgląd praktycznie zakład istnieje to straszą nas albo zwolnieniami albo wywiezieniem produkcji weź chłopie obudź się bo nikt nie będzie za darmo robił czerwone nic nie robią a po 5000 wypłaty zbierają nie wspomnę już o kierownictwie i fikcyjnych stanowiskach. Jak chcesz możesz robić za darmo nikt ci nie broni ale nie wypowiadaj się głupio.

Xxx

Co tam słychać w zakładzie.?Robota z Mikołowa ściągnięta to chyba źle nie ma. Jakoś nie widzę żadnej inf. od wspaniałych związków w kwestii zamrożonej podwyzszki. Raczej jalomuznej. Ale lepszy rydz niż nic ha ha.

Kkkk
@Xxx

Jak narazie podwyżka podobno wróciła bo miała być od 1 sierpnia ale nie będzie jałmużny tylko będzie więcej bo sierpień dalej negocjuje w sprawie podwyżki z przed pandemi bo jeszcze nie zakończyło negocjacji ale czy skończą w tym roku ????

@Xxx

Za chwilę robotaz naszego zakładu będzie w nowych zakładach w Serbii i na Ukrainie kwestia czasu wpierw robota z Mikołowa potem reszta .pora walczyć o godne odprawy.......

Tina

Wiadomo czy podwyższka została odmrożoną?

Jon
@Tina

Słyszałem że nie.

Mala
@Tina

Podobno we wrześniu mamy dostać wypłatę już z podwyżką . Nie chcę być wyśmiewna ale ludzie ile błędów potraficie zrobić . Po wypłacie kupcie sobie słownik ortograficzny.

Inżynier Procesu

Rozmowa na wysokim poziomie - nie dostałam się (widocznie jestem za słaba - nie mam o to pretensji) ale zirytował mnie brak jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji. Doszłam do II etapu a o tym że się nie dostałam wnioskuję tylko po upływie czasu od rozmowy - 0 odpowiedzi

Typowe HR-owskie II etapy

Wściekły

Dramat z tą Solidarnością. Jeśli się potwierdzi że zgodzili się na wstrzymanie podwyzszki to lepiej żeby ich już nie było jak wrócimy po postoju bo swoje usłyszą. Jak zapowiadali wszystko dla pracowników. A ja pytam co z bonami na byle święta wielkanocne. Pewnie temat tabu.

Tak uczciwy pracował byś za darmo oby tylko pracować

Ferdynand Kiepski
@1234

czy sam rozumiesz co napisałeś/laś....???

@Kamik. Mój przewodniczący mówi że to Solidarność pierwsza zgodziła się na to aby podwyzszki nie przywracali bo trudne czasy.

Ponoc podwyzszki w APtiv przeniesiono na 2021 r Wtedy minimalne wynagrodzenie bed ie wynosiło 2 800 zł. A stawka godzinowa to 18.30. To chyba o to Solidarność walczy ha ha ha

Kamik

A ty to wymyśliłeś sam czy ci ludzie ze sztabu szkoleniowego sierpnia ci kazali tak mówić ? Żaden związek nie zgodził się na zabranie podwyżki chyba że sierpień ale o tym nic nie wiem.... Zapytaj się swojego przewodniczącego kiedy zaczną rozmawiac z dyrekcją odnośnie podwyżki która przerwali negocjować bo chyba sobie o tym zapomnieli

Jacik

Jacik jak chcesz znowu zbuntować załogę i chcesz pokazać jak wy jesteście wspaniali to trzeba to pokazać w pracy a nie na forum żaden związek się nie zgodził na zabranie podwyżki jak sierpniowe (usunięte przez administratora) jak i solidarność tak że nie siej jacik plotek i jak masz trochę wolnego w pracy to idź sobie zjedz Snickersa a nie siej plotek a propo pytanie do sierpnia jak wasze negocjacje o podwyżkę podobno zaczęliście rozmowy i jak nie da się nic wywalczyć przecież pisaliście w gablotce że w hutchinsonie walczą w wy kiedy zaczynacie

Związkowiec

Koledzy z związku zawodowego sierpień 80 podobno dzisiaj było spotykanie z dyrekcją odnośnie waszych zawieszonych negocjacji w sprawie podwyżki prawda to ? I jak będziemy mieli coś dodatkowego do wypłaty od naszego ukochanego związku ? Dyrekcją się ugięła na zawsze postulaty które zostały wstrzymane przez pandemię ? Proszę o odpowiedź

Tyco
@Związkowiec

To co kiedy wracamy do normalnej pracy

Hej
@Związkowiec

Witam , wiadomo coś o tym ,że Aptiv przejmuje produkcję wiązek do Fiata 500 od Yazuki z Mikołowa. Tam duże zwolnienia połowa załogi .Yazuki wycofuje się z projektu Fiat 500.

hej 1
@Hej

tak, Jeleśnia przejmuje produkcje wiązek za Yazaki Mikołów.

Reba
@Związkowiec

Podobno Solidarność się zgodziła na dalsze wstrzymanie podwyżki drugi związek nie

Praca jest. To chyba podwyzszka zostanie odmrożona w sierpniu. Jak nie to wzorem kolegów i koleżanek z f_-my Hutchinson nr. 1.2 zs w Żywcu strajk.

Net
@Nowy

W dzisiejszych czasach mówić o strajku to trzeba mieć niezłe poczucie humoru może jak Ci się tak bardzo niepodobna twoje wynagrodzenie to trzeba się zwolnić nikogo w Aptiv na siłę nie trzymają

WiFi
@Net

Jak nie stać firmy na lepsze to tak będzie trzeba zrobić

Witam. Wiadomo już czy będą zwolnienia w zakładzie? Będzie praca po postojach?

Magda

Co macie na myśli pisząc obcięty socjal?

prof . Słodki
@Magda

Obcięty czyli już niecały nie uczuli czytania ze zrozumienien ?

Dla zmartwionych. W Hathinson zs. ŻYWIEC są przyjęcia więc dyrekcja za bardzo niech nie fika bo pracownik powoli znów jest w cenie. Pozdrawiam nieudolne zwiazki, zamrozona premie i obcięty socjal :)

Praca.pl
@Nowy

Ludzie w czasie pandemii nie pracowali siedzieli w domach dostawali wynagrodzenie największe za czas postoju na Żywiecczynie....zapytajcie po firmach... Każdy coś od siebie daje tzn pracodawca żeby przetrwać związki też musiały pomoc w podjęciu ciężkich ale trafnych decyzji odnosnie postojowych ale niektórzy u nas w zakładzie twierdzą że się im należy że mają płacić normlanie bo oni chcą tak jak było bo artykuły w kodeksie pracy tak mówią że wystarczy artykułu wyciągnąć z kodeksu i wszyscy będą się bać ludzie jest czas jaki jest widzicie że wszystko się sypie czy chcemy zwolnień ? Czy chcemy się poniewierac po cabindach hutchinsonach co dają to samo a w czasie pandemii ludzie dawali swoje urlopy bezpłatne żeby ratować zakład albo 80 procent zasadniczej tego chcecie ? Ci u nas dzięki związkowi solidarności dostaliście100 procent zasadniczej i zamrozić podwyżkę na 3 MSC bo wszyscy wiedzą jakie byly czasz z tego (sierpień chciał 80procent i żeby zabrać podwyżkę ) każdy mówi niech ten zakład zamkną będzie Święty spokój ale każdy kto tak mówi ma na przodzie rodzinka 20tysiace a ci co chcą zarabiają na ten zakład i oddają zdrowie nie chcą żeby jakieś podmioty które przyszły do zakładu bo mama kazała zadzily nim ludzie duża mające buzi ale jak przyjdą zwolnienia to będzie płacz szara strefa dużo mówić mało od siebie dać

Przygotowanie

Ciekawe co będzie z nami jak wrócimy po postojach? Czy będą zwolnienia??? Czy ktoś coś wie???

Przygotowana
@Przygotowanie

Podobno już w biurach rozpoczynał się redukcja już zwalniają bo jednym z różnych biur

mario

Dostałem zaproszenie na rozmowę na stanowisko Autonomous Vehicles Systems Test Engineer w oddziale w Krakowie. Jak wygląda praca i atmosfera na takim stanowisku i na jakie zarobki mozna się nastawić ?

Rogacz

Zaklad znów zorganizował wyjazd do Serbi pani,, L" lubi opisywać kogoś a sama nie jest lepsza, znów ma pole do popisy, nowe romanse kwitnąć będą. Jak to zawsze gdzie pani się pojawia,a ponoć jest mężatką (spółczuje mężowi)

Maly
@Rogacz

Do Serbii pojechały tylko te osoby które lubią imprezy itp alkohol leje się tam strumieniami a do pracy przychodzą takie że pożal się Boże i to się tyczy jak i liderek takich pracowników

@
@Maly

Ale jedno trzeba przyznać zakładowi że umie tak dobrze dobrać osoby tak się świetnie bawią na wyjazdach piją do pracy przychodzą na rauszu a zakład na to pozwala i jeszcze za to płaci to i tak pani K pojechała bez swojej czarnej Mamby bo ta podobno na L4 jak ona zniesie ten pobyt bez niej

Z ostatniej imprezy jeden dorobił się za 9 miesięcy już cały zakład huczy o nim

On

Zazdrościsz ze u was nie ma wyjazdów co?? Wiemy doskonale kim jestes i śmiejemy się że taki palant jak ty ma coś do powiedzenia

Rogacz

Nie, niestety nie pracuje w konkurencji, tylko pracowałem w tej firmie co ty, teraz wolę na własnym utrzymaniu być niż sponsorowane wyjazdy przez twoja firmę, a uwierz mi też jeździłem z tej firmy, i wiem co się dzieje, na tych wyjazdach, spółczuje tym co są mężami lub żonami, tych osób i tyle w temacie, przez te wyjazdy straciłem wszystko, choć nic nie zrobiłem, tylko te osoby co były zrujnowaly moje małżeństwo

Gwiazda
@Rogacz

Tak jedziles z domu do pracy i z powrotwm!!! Ładne bajki opowiadasz

Żona

A teraz gdzie jeździsz?

Zona

Rogacz chyba kierunki pomylil

józek z bagien

Mam pytanie czy pracownicy APTIV wiedzą wszystko o wszystkich to proszę o numery lotka dużego jasnowidze z suskiej i przy spowiedzi wyznać grzech przeciwko 8 przykazaniu

Kaja

Były zapisy trzeba było się zapisywać!!!! Niektórzy zazdroszczą i tyle w temacie Żenada!!!!!

Po prostu brak słów. Związku najgorsze jakiekolwiek były. Nic nie zrobili dla dobra pracowników a wręcz przeciwnie. Jedynie zaszkodziły Co mamy dzięki nim. Chyba tyle że bonów nie mamy i że podwyżki zamrozili. GRATULACJE ZWIAZKI

W tym zakładzie zwiąski nie są za pracownikiem tylko za pracodawcą tyle w temacie

Volvo
@Nowy

Masz racje wspaniała i nieugięta Solidarność i jej zarząd

Kaz
@Volvo

A sierpień 80 nie brał w tym udziału ?

Zostaw merytoryczną opinię o Aptiv Poland S.A. - Jeleśnia

• Jak się pracuje w Aptiv Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aptiv Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aptiv Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 21 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aptiv Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Aptiv Poland S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aptiv Poland S.A.