Opinie o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aptiv Poland S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aptiv Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Klauny

Ludzie sami nie wiedzą co ze sobą zrobić zgrywają cwaniaków między sobą że nie pójdę że już mają dosyć tych sobót ,niedziel a przyleci liderką z listą na nadliczbowe to te co najwięcej mają do powiedzenia pierwsze się podpisują bo trzepia spodniami

Zegar
@Klauny

A czytałeś ogłoszenie w gablocie,klaunie

Rozgoryczeni związkowcy

Droga komisjo sierpień 80 w waszej gablotce związkowej była informacja że walczycie o to żeby za pracę w niedzielę było płacone 200 procent ? No i jak zakończył się ten postulat ? Czy znowu nie wypal czy tylko zagrywka z waszej strony że znowu coś chcecie zrobić żeby do was ludzie się zapisywali a wyszło to co zawsze czyli darmowe obiecywanki i nic z tego ?

Klaps
@Rozgoryczeni związkowcy

Sierpień jak to sierpień narobić koło siebie hałasu narobić plotek na obiecywac a później się skulić jak mysz pod miotła i powiedzieć że nie dało się ale my chcieli stara ich śpiewka zero konkretów a długa lista obietnic

@Rozgoryczeni związkowcy

Mam takie pytanie czy w tym roku dzieci dostaną jakieś paczki na Mikołaja w końcu to za 2 miesiące

Mikołaj
@Tyco

Renifery padły nie mam transportu a na stopa nikt mnie nie zabierze bo COVID- 19

Witam forumowicze!Mam pytanie:ile trwa nauka na stanowiku jeśli pracuje w aptiv i jestem przeniesiony z innego zakładu i z innych kabli itd na zakład A. Dziękuję za odpowiedzi.

Krieg

Jak jesteś zwykłym monterem to mniej więcej pół godziny, taśma/faszetki do ręki i ogień.

O ile się nie mylę to najgorszy zakład na Podbeskidziu. Nigdzie gorzej ie ma. Żeby zarobić większą kasę to trzeba pracować każdy weekend miesiąca. A to chyba już leeka przesada. Nie każdy żyje praca.

Inżynier Procesu

Rozmowa na wysokim poziomie - nie dostałam się (widocznie jestem za słaba - nie mam o to pretensji) ale zirytował mnie brak jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji. Doszłam do II etapu a o tym że się nie dostałam wnioskuję tylko po upływie czasu od rozmowy - 0 odpowiedzi

Typowe HR-owskie II etapy

Zainteresowana

Nie rozumiem na co się z tym zakładem cackacie. Metody podejścia do pracownika jak 2000 lat temu na galerach. Trzeba sprowadzić telewizje - najlepiej program " Sprawa dla reportera" wraz z prawnikami z tego provramu - i raz na zawsze zrobić z tym porządek. W XXl wieku takie traktowanie ludzi???? To jes jakaś tragikomedia.

Kiwi

Witam mam pytanie do nowo zatrudnionych osób czy też mają umowę na staż

Wolontariusz Simusafe

Mam pytanie: czy ktoś już otrzymał wynagrodzenie za I. etap tego programu?

@Wolontariusz Simusafe

A o jakim programie mowa

Wolontariusz
@Tyco

wpisz w google simusafe to się dowiesz

Inspektor Jan Kot
@Wolontariusz

Witam. Proszę zauważyć, że zadał Pan to pytanie na stronie poświęconej opiniom o zakładzie Aptiv w Jeleśni. Program SIMUSAFE nie był tam realizowany. Najlepszym rozwiązaniem pańskiego problemu byłby kontakt z oddziałem technicznym w Krakowie, tam wszystko powinni Panu wyjaśnić. Pozdrawiam.

Biały murzyn

Ludzie w Zywcu na bezpłatnym a liderki z Zywca " poganiaja " w Jelesni wychodzi na to że w tym zakladzie to poganiaczy potrzebuja.PORAŻKA.Ten zakład schodzi na psy.Dyrektorze zainteresuj sie wkoncu "bordowymi fartuszkami " po co ich az tyle.Powinny przepracowac na lini 4 godz.a nie ploty , fajki i kawa.Jak duża władze daliście im przeciez to co z nami robią przechodzi ludzkie pojecie.

@Biały murzyn

Dyrektorze Pasierbek ! Opamiętaj się człowieku zrujnujesz ten zakład bardzo szybko jak można mieć w zakładzie tyłu zbędnych ludzi z takimi ogromnymi pensjami chodzi o liderki i tych śmiesznych pań i panow z biura którzy nie robią nic a tu wieszak przełożą a tu kable przeniosą i dniówka leci. A jak trzeba to nad monterem postoja i patrzą jak ten murzyn haruje a to poplotkuja sobie posmieja się z murzynów jak zapinkalaja i takie osoby które niczym nie przyczyniają się do zysków zakładu są a pan panie dyrektorze jest pod wrażeniem że one istnieja i są . Kto widział 3 liderki na jednym obszarze przecież bardzo jedną nie ma co robić co spisać ilość wyprodukowanych wiązek i roznieść manifesty to aż potrzeba tyle ludzi. No jeszcze trzeba dodać że obrabianie (usunięte przez administratora) ludziom idzie im wyśmienicie i posiedzenia w biurku . Dawniej jak kończyła się produkcją nie było nowej taka panią przenoszono na produkcję a dzisiaj co daje się ją do pomocy innej a kiedy zwykły robol dostanie do pomocy jakąś osobę ? Nigdy Nie szanujecie zwykłych pracowników a to oni przyczyniają się do tego że zaklad istnieje. Bo co z waszych inżynierów którzy bladego pojęcia nie mają o robocie jak nie będzie zwykłych szaraczkow którzy wykonują najcięższa robotę to czy ten zakład ma szansę przetrwać proszę sobie odpowiedzieć na to pytanie . I proszę dobrze przyjrzeć się kto naprawdę jest potrzebny w biurze a kto nie. Chyba sobie pan zdaje sprawę z tego że zaniedlugo masę ludzi przejdzie na emeryturę zastanawiał się pan nad tym kto będzie robił bo jak dalej tak będzie to ludzie poodchodza i to młodzi wartościowi ludzie . Jeżeli dalej tak będzie jak jest tyle bordowych fartuchów na jednej linii to proponuję zakup bata porządnego żeby mogli poganiac ludzi i proszę też wyposażyć kierownika Pecikiewicza w bat bo on ma ludzi za idiotów i swoim pieskom liderkom ostatnio kazał poganiać ludzi. Ja się pytam gdzie szacunek dla zwykłego pracownika. Dyrektorze weź sobie to do serca i zastanów się do czego zmierzasz .

Biały Bambo
@Xxx

Myślę że dyrektor (usunięte przez administratora)doskonale wie co sie dzieje.Ma to w głębokim poszanowaniu co sie dzieje na lini.Tylko jeszcze raz zapytam po co tyle liderek z taką pensją a przeciez kryzys.Niech się biorą do roboty a nie my zapie... na kilku stanowiskach byle norma była.

×*÷
@Xxx

Dyrektor ma w głębokim poszanowaniu jakim kosztem jest produkcja liczy sie ilość bo jakosc juz tez coraz gorsza (byle było )

Team
@Xxx

Jak patrzę na tych zbędnych ludzi to mnie trafia.Ludzie na produkcji (usunięte przez administratora) a liderki nic nie robia a pesje ogromnie.Ten zaklad schodzi na psy

Beka śniechu
@Team

Święta prawda zakład schodzi na psy a co do liderek to też racja nie wiem za co biorą kasę chyba za siedzenie na stołkach przy teście i za obgadywanie a na produkcje z nimi

Linia
@Xxx

Nasz piesek ma wscieklizne....

człek
@Biały Bambo

zgadzam się z ilością liderek jest za duża, druga czy trzecia zmiana , ciasto w biurku kawka i ploty ,ale pan dyrektor kiedyś tam dojdzie , wierzę w to głęboko. Co do zarobków to nie przesadzajmy , zarabiają więcej trochę od was

Linia
@człek

Zarabiaja duzo więcej niż pracownik lini a wez pod uwagę ze (usunięte przez administratora)robia.A bordowe fartuchy pod namiotem to juz przegiecie.Tak jak dra pyski juz ich słuchać nie mozna

Olka
@Linia

Zgadzam się z większością komentarzy, liderki pracują ale niektóre co widać gołym okiem a niektóre tak jak ktoś wyżej napisał obgadują i dra się na ludzi , nie pracuje na skodzie ale czasami tam bywam to tragiczne do jakiego stopnia nie szanują ludzi i nie mowa tylko o literkach , z drugiej strony lekko krzywcace dla ludzi w biurach bo to że ich praca raczej nie kończy się po po 8 h to jedno o reszcie nie wspomnę , dla ludzi którzy uważają zawzięcie że w biurach sie nic nie robi polecam dostać się do niego i wytrzymać stres , oczywiście nie każdy ma ciężko ale warto pamiętać że jak ktoś nie pracuje fizycznie to nie znaczy że nic nie robi , tą myślą zakończę . Oby działo się u nas tylko lepiej ????

vicelider
@Biały murzyn

Polacy to tylko narzekać potrafia uśmiech do liderki a nie krytyka zresztą trzeba się było uczyć

Wera
@vicelider

Uczyć powiadasz? Hahaha przecież one pi zawodówce są.... Kucharki krawcowe.... Nie mam osobiście nic do tych zawodów i szanuje każdego ale żeby kierować ludźmi to trzeba mieć trochę ogłady

vicelider
@Wera

Jak wojsku nie matura a chęci szczera zrobi z ciebie oficera . Niski poziom wykształcenia liderek jest komuś potrzebny ale komu?

Sierpień 80

Chłopie ty pewnie nawet w związkach nie jesteś a masz się co wypowiadać myślisz że to takie proste wszystko przyjdź zapisz się. Do nas będziemy wspólnie działać o wszystko.bo wszystko da się zrobić

Tyco

A może się boją iść do dyrektora lub nie mają zbytnio do gadania

Pytanie do związków. Jak długo stawka za nadliczbowki nie ulegnie zmianie. To chyba trochę chore żeby w sobotę pracować na drugiej zmianie i w niedzielę na noce za te same pieniądze co w sobotę na 1 zmianie. Ludzie już są mądrzejsi i przede wszystkim zmęczenie tym eldorado. Zapraszam Pana Panią z związków na linie nr. 11 do zrobienia 200 wiązek. Nocki od niedzieli druga zmiana w sobotę po prostu dramat.

ludzie jeszcze pare tygodni i juz nie bedziecie sie meczyc na tej lini numer 11 za was beda sie meczyc ukraince albo serbowie

@pracownik

Napewno będą im tyle robić zapomnij człowieku . Znając życie żeby zrobili Ukraińcy lub Serbowie tyle wiązek będzie potrzebna przynajmniej połowa więcej ludzi niż jest u nas. Tylko Polska to nienajedzony kraj i resztkami siły a będą robić.

@Xxx

Polska to (usunięte przez administratora) kraj bo sami pokażą że zrobią sami sobie wysrubuja normy później beczą że dużo roboty pokazać że się da a później marudzić i mieć do wszystkich pretensje tylko nie do siebie

@Xxx

W jeden tydzień Ukraińcy zrobią tyle wiązek ze Polacy w dwa tygodnie będą musieć je poprawiac.

Krakus

No ale produkcji fiata i tak nie będzie u nas w zakładzie za parę tygodni pierwsza odchodzi linia 11

@Krakus

To co zrobią z ludzmi z 11 i reszta. Zwolnią.

Drodzy związkowcy kiedy będzie 200%za niedzielne nocki

@Tyco

Zapytaj związku zawodowego sierpien80 bo to oni takie postulaty zgłosili do dyrekcji i jak zwykle coś napisać coś powiedzieć a rezultatu niema

W kodeksie pisze tak

@Tyco

Praca w niedziele i święta jest dozwolona: 1) w razie konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii, 2) w ruchu ciągłym, 3) przy pracy zmianowej, 4) przy niezbędnych remontach, 5) w transporcie i w komunikacji, 6) w zakładowych strażach pożarnych i w zakładowych służbach ratowniczych, 7) przy pilnowaniu mienia lub ochronie osób, 8) w rolnictwie i hodowli, 9) przy wykonywaniu prac koniecznych ze względu na ich użyteczność społeczną i codzienne potrzeby ludności, w szczególności w:

pracownik dla ideii

Chcemy chleb i igrzysk

@pracownik dla ideii

Az tak zle tam jest ? :-) zastanawiam sie czy tam nie zaaplikowac na magazyniera. Kasa chyba dobra 3800 po chyba roku czy dwoch. ?

@

Chyba w biurze bo napewno nie na produkcji po 20 latach pracy człowieku tyle nie zarobisz.

Niezdecydowany

No w Delphi przeciez ogloszenie widzialem na magazyn teraz dlatego pytam. Oczywiscie na poczatku jest troche mniej ale chyba w drugim roku pracy pisze ze 3800

Jo godom

3800 ale chyba brutto albo za dwa miesiące pozdrewiam

@Jo godom

No brutto ....to ok. 2900 na lape bez nadliczbowek to chyba nie jest zla kasa na terenie zywieczczyzny ? Pozdrawiam

@Niezdecydowany

Napewno tyle jest czy mniej?

Mmm

Pracuje 5 lat w Delphi przedtem 2 lata przez Adecco i mam na rękę 2500 xl

@Niezdecydowany

Gościu Ja pracuje 25 lat tam i mam wypłaty 2 .900 w tym miesiącu to powiedz mi gdzie te 3800 które oferują. Ale idź nawala ci napewno . Kasa może nie zła jak pisze kolega wcześniej ale chłopie masz pojęcie jaki zapieprz jest chyba nie . Więc za taką robotę to ochłapy

@@

Gosciu. Czego nie rozumiesz ? Jest ogloszenie o prace gdzie sa podane stawki po 18 miesiacach 3350 a po 30 miesiacach czyli 2.5 roku 3800 brutto pisze jak byk i jeszcze dodatek stazowy ppdobno jakis jest. Jak ci to mam inaczej napisac?. Ja tylko chce wiedziec jak tam sie pracuje na magazynie bo nie wiem czy aplikowac i tyle a z moim doswiadczeniem mysle ze mam dyze szanse.

@Niezdecydowany

Stażowe po 5 latach więc nie licz na cuda a chcesz to aplikuj i spróbuj miodu w aptiv

Realista
@Niezdecydowany

To co oni piszą, a to co jest w rzeczywistości to dwie różne kwestie, po 5 latach mam 2500 zł na rękę, a jak się coś odezwiesz to się tylko zapytają czy wiesz gdzie jest brama bo jak się nie podoba to tamtędy i dowiedzenia, nikt Cię tu na siłę nie trzyma. A robić trzeba i to sporo. Poza tym przyjmują bo aktualnie potrzebują ludzi bo skoczyły zamówienia - jak się skończy eldorado (czyli za jakieś 2-3 miesiące) to znowu będą zwalniać i myślisz, że kto poleci - starzy co robią po X lat czy młodzi co się dopiero przyjęli?

Robin

Chłopie robię 15 lat a dostaje średnio 2700 2800 że stażowym nie wierz w bajki

@Franio

A ile wynosi stażowe po 5 latach.

5 % ze stawki godzinowej z całego miesiąca

Zdegustowany
@Realista

Ludzie zauważcie, że najniższa krajowa co roku wzrasta i co roku nowy pracownik ma obiecywana lepszą stawkę... To, że ktoś pracuje 15 + lat tutaj i ma 2900 wypłaty nie znaczy, że nowo zatrudniony będzie miał tyle, nie... on tyle będzie miał już po 5 latach bo ma start ma 2000... Niestety ale tutaj jako starzy pracownicy możemy mieć tylko i wyłącznie pretensje do rządu za obecną sytuację... Lepiej się zwolnić i zacząć od nowa... @niezdecydowany ja słyszałem, że na magazynie spoko robota... Tzn narobić się narobi człowiek jak wszędzie ale nie ma takiej zawiści między ludźmi jak na hali...

Maciej

Możecie mi powiedzieć jaka jest specyfikacja pracy przy wiązkach elektrycznych ?

45 lat a DELPHI
@Maciej

Tniesz zginasz wpinasz wypinasz podłanczasz łączysz śpiewasz itd itp

Może ktoś wie co będzie z fiatem. Ponoć mają go zabrać na Ukrainę? To chyba początek końca Aptivu.

LIDERKA

FIAT zostaje przeniesiony na Ukrainę i do Serbii u nas zostaje tylko VOLVO :(

Top

No niestety będą zwolnienia i to duże . Aptiv w jelesni pomału będzie wygaszany

Okon

I ciekawe gdzie pójdziesz do roboty

@Okon

Na Aptivie świat sie nie konczy. A zarobki nie są powalające żeby było czego zalowac

Franio

No dokładnie ciekawe gdzie pójdą kierownicy i czerwone nieroby.

@Franio

No tu może być problem. Bowiem do niczego się nie nadają. Najlepiej wychodzi im picie kawy.

Franio

Zapomniałeś dodać jeszcze że ploteczki to ich specjalność

@Franio

Liderki i kierownicy pojda tam gdzie sie nadaja w pole do roboty ;))

kredens

A gdzie znajdziesz pracę z powalającymi zarobkami,wszędzie jest tak samo,no chyba za granicą.

Emek
@kredens

Nie muszą być powalające Wystarczy że na starcie masz stawkę 22zł A nie jak w Aptiv po 10 latach pracy ponad 17 zł

@Emek

Dokładnie. Nie muszą być powalające ale godne. A tu 17 zł. Czym oni chcą zachęcić ludzi do pracy albo czym zatrzymać. A straszyć zwolnieniami to mogą dzieci w przedszkolu. Nie ma kasy nie ma pracy. Dziś już się zaczęło kolędowanie. Na hali pojawil się dyrektor P. z swoimi pieskami.

A bardzo proszę - na olx jest ogłoszenie o pracę w Naszym pięknym zakładzie. Miła atmosfera, wysokie zarobki, przyuczenie do "zawodu" i wiele więcej. Zapraszamy - 2000 osób potwierdzi, że Aptiv to praca wymarzona. Pozostałe 10.000 z inną opinią już zwolniliśmy także nie ma się czym przejmować.

Krakus

Czy oni jeszcze w ogóle istnieją? Telefony w Krakowie - podawane na ich stronach - nie istnieją, na maile nie odpowiadają. Brałem udział w I. etapie ich programu Simusafe, rachunek złożony 1,5 m-ca temu - pieniędzy nie ma.

Krakus

Aptiv, Aptiv - człeku, czytaj ze zrozumieniem - jeśli potrafisz...

@Krakus

Powiedz mi jaka jest stawka za godzinę pracy bo w kraju obowiązuje 17 a w aptiv tyle nie ma

Witam wspaniałe związki. Dziekujemy za poparcie trzymiesięcznego okrasu rozliczeniowego który ma nas obowiązywać do końca roku. Teraz będziemy pracować w soboty i niedziele a w tygodniu będziemy mieli wolne. Zaczyna się od odpracowywania dni wolnych. Zakładu nie stać na to aby zapłacić pracownikowi sobotę i niedzielę nadliczbowo. A i tak pracujemy za najniższa krajową. APtiv to już (usunięte przez administratora)

środek lata 900 osób "zainfekowanych" dziennie. Budzet na 2020 -109 mld deficytu. Mam nadzieję ,że każdy ma oszczędności na 6 miesięcy do przodu haha. no i nie zapomnijcie się zaszczepić na grypkę. Mamy najwyższy deficyt w historii Polski , dziękujemy wyborcą PIS.

Szkodniki
@ja

Jakby nie wyborcy platformy tym bym już 2 lata siedziała na emeryturze. Dziękujemy ci PO-PSL A WY CHCECIE POKAZAC JAK MA BYC W POLSCE ;)

Mer
@ja

Podobno do Żywca na zakład c dziś 60 Serbów przyjeżdża. Jaka robotę do siebie zabieraja?

Sara
@ja

Oczywiście gdyby rządził ktoś inny takiego deficytu by nie było Najlepiej ci których Ty widzisz u władzy Człowieku zastanów się co piszesz Mamy taki albo mieliśmy do jakiegos czasu kryzys gospodarczy jakiego do tej pory świat nie widział co rykoszetem odbiło się również na Polsce bo jak wiadomo Polska jest jedna wielka montownią zależną od produkcji w eu A Ty chcesz mieć budżet na plusie Ogarnij się

Serb
@Mer

Fiata z C

Rzeczywiście

Witam wszystkich pracowników. Może ktoś posiada informacje odnośnie dzisiejszego spotkania związków z dyrekcją w sprawie podwyzszki, której dyrekcja nie do końca chce nam dać. (pewnie zamrożą znów na jakiś czas). Chyba nie jest tajemnicą że kwota o którą chodzi to zaledwir 0,50zl.. (usunięte przez administratora) nie urywa. Jest to żałosne ze dyrekcja daje takie grosze, po czym je zamraża a na koniec twierdzi że zakład nie ma pieniędzy bo trudne czasy. Dla porównania Hathinson dzisiaj rozpoczął strajk ostrzegawczy. Chcą 4 zł. podwyzszki. To już są konkrety. Nie wstyd wam zwiazki 0,50zl podwyzszki i Pani dyrektor zamrozić tak wielkie pieniądze.

Kop
@Rzeczywiście

Chcieć a dostać to dwie inne sprawy

Rzeczywiście
@Kop

No na pewno nie przystaną na kwotę 0,50zl jak zrobily to zwiazki APtiv.

Kop
@Rzeczywiście

Klucil się z tobą nie będę ale pracodawca tak zrobi co będzie chciał czy będzie strajk czy nie

@Rzeczywiście

Podwyżka ma być we wrześniu na wypłacie. Ale znaleźli sobie nowe źródło dochodu a mianowicie za każdą naganę czy upomnienie mają ściągać z wypłaty.(usunięte przez administratora)

@Rzeczywiście

Hutchinson ma normalne związki które się nie boją walczyć A u nas w aptiv same sieroty chyba nie potrafią wywalczyć nic chyba oprócz siebie ale na pocieszenie ci powiedzą ciesz się że masz robotę już nie wspomnę o wywalczeniu małej rzeczy dla nas noszenie maseczki lub przyłbicy do wyboru a nie tego i tego

Ddd
@Rzeczywiście

No tak jeden rudy w sejmie drugi u nas w zakładzie 1 wprowadził maseczki a drugi chodzi spisuje jak ktoś źle nosi. Nocuś biznes rudych musi się kręcić.

@Ddd

Poprawię kolegę no cóż biznes rudych musi się kręcić i wierz mi kręci się.

Pipi
@Rzeczywiście

A Tobie nie jest wstyd pracować w Aptivie i jeszcze na produkcji ?

Koleżanka
@@

Co Ty jeszcze byś chciał nago pracować ? Przez takich jak Ty mamy więcej zarażeń nie musisz dbać o siebie ale dbaj o drugich . Idź do huthinsonie tam nie naszą maseczek i wogóle nic

Pp

Ludzie nie wstyd wam jeden drugiego obraża a prawda jest taka że mają nas za kompletnych idiotów wchodzisz do zakładu po kropkach gdzie pilnują ochroniarze biurowcy BHP idziesz dostajesz od jednego mechanika maseczki dwóch mechaników lekarzy stoi i mierzy gorączkę a za nimi stoi rudy minister zdrowia Szumowski Pęcikiewicz. I notuje tych o którym termometr wskaże 37 stopni. Pomyślcie czy to jest mądre przecież jeżeli wejdzie chociażby 200 ludzi naraz czy ten termometr jest w stanie zmierzyć wszystkim dobrze temperaturę. A wy się przegadujecie czy robić nago czy przylbicy czy może w maseczce tylko. Praktycznie wszyscy z biura chodzą tylko w maseczkach i co oni nie zarażają czym oni się różnią od nas ale oni w przeciwieństwie do ludzi z produkcji nie sa zahukane. A was roboli mają gdzieś i śmieją się z was. Wiem co mówię i pisze a wy tu jeden drugiego obraża. No i nie jest z was ciemnogród od pługa odjęty.

Jon
@Pp

To dziwne. Szumowski ponoc podał się do dymisji a u nas nadal pracuje :)

Ciekawy

Witam mam pyta do związku zawodowego sierpień 80 po co dajecie do gablotki ogloszenie z internetu że hutchinson strajkuje i ten cały artykuł zamiast zająć się podwyżka która zaczęliście jako związek sierpień 80 negocjować na początku roku zajmujecie się rzeczami co się dzieje poza zakładem a nie zajmujecie się swoimi podwyżkami podobno tez chcieliście 4 złote i co z waszych zadań ? Gdzie jakaś informacja odnośnie tej sprawy.zajmujecie się zakładem. Co nawet tam związków nie macie piszecie ogłoszenia że nie zgadzacie się na to co dyrekcją chce na początku pisma po którym piszecie wprowadzenie i na samym końcu swoich wywodów informuje nie że jednak się zgodziliscie ;) śmiechu warte .

Czy pracownicy w Delphi Poland S.A. dogadują się między sobą?

Team

Żartujesz sobie.Tam kazdy jest wrogiem .Trzeba patrzeć własnej (usunięte przez administratora)

XD

Tak tak dogadują się jeden drugiego podpieprza haha widziałeś kiedy żeby zahukane babska się dogadywały bo ja nie. jedna druga by w łyżce wody utopiły . Ale za to jedna na drugą świetnie donosi .

Zostaw merytoryczną opinię o Aptiv Poland S.A. - Jeleśnia

• Jak się pracuje w Aptiv Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aptiv Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aptiv Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 20 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aptiv Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Aptiv Poland S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aptiv Poland S.A.