Opinie o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aptiv Poland S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aptiv Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

W tym zakładzie zwiąski nie są za pracownikiem tylko za pracodawcą tyle w temacie

Volvo
@Nowy

Masz racje wspaniała i nieugięta Solidarność i jej zarząd

Kaz
@Volvo

A sierpień 80 nie brał w tym udziału ?

Czyli fakt że nie dostaliśmy bonów na święta i to że socjal został obcięty to w głównej mierze wina naszych wspaniałych związków? No cóż chyba nie trzeba tego komentować. Wszystko dla pracownika.

A co z dodatkiem ktory mieliśmy dostać na święta ? Kiedy będzie wypłacony? Wie ktoś coś?

Jakim dodatkiem

Jakim dodatkiem z socjalnego będą wczasy pod grusza bony na Boże Narodzenie upominek dla dzieci na mikołaja i zapomnieć go resztę inwestycji z funduszu socjalnego nastąpi w 2021 roku za uwagę dziękuję

Skodziak

A będą odprawy przy zwolnieniach ??

Hallo
@Skodziak

Weź poczytaj tarcze i co tam pisze w sprawie odpraw :)

Pracownik...
@Hallo

Ale i tak przy zwolnieniach muszą wypłacić np odpis z funduszu socjalnego więc i tak te pieniądze osoby które zwolnią dostana

Haaaaa
@Pracownik...

Jaki odpis z funduszu bo widzę że wogole się na tym nie znasz co myślisz że ci wypłaca pieniądze z funduszu socjalnego ?

....
@Haaaaa

Widać że Ty się na tym nie znasz pieniądze na funduszu soacialnym są pracowników A nie zakładu !!!!

Haaaaa
@....

No to jak będziesz się zwalniał to idź do dyrektorki i powiedz jej żeby ci oddała twoje pieniądze z funduszu socjalnego bo co się należy ;)

.....
@Haaaaa

Jak sie zwalniają inteligatny nie dostaniesz ich jak oni Ciebie zwalniają muszą wypłacić jak nie są od tego odpowiednie instytucje ktre się tym zajmą czyli inspekcja pracy czy sąd pracy. A tym bardziej że funduszem socjalnym nie zarządza dyrekcja oni mają w radzie funduszu socjalnego tylko jeden głos reszta nalerzy do związków zawodowych i pracowników... trzeba się troszeczkę znać na przepisach A potem (usunięte przez administratora) polecam lekturę kodeks pracy itd

A dlaczego nie wypłacają bonów wielkanocnych. Ch z tymi pieniędzmi przecież się nam należą. A co z zamrozona podwyżka, będzie od sierpnia. Pole do popisu mają zwiazki. Przecież tyle dla nas robią dobrego. Cztery dni do odrobienia. 3 przed postojem i jeden po. Chyba zwiazki na to się zgodziły.

Inżynier Procesu

Rozmowa na wysokim poziomie - nie dostałam się (widocznie jestem za słaba - nie mam o to pretensji) ale zirytował mnie brak jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji. Doszłam do II etapu a o tym że się nie dostałam wnioskuję tylko po upływie czasu od rozmowy - 0 odpowiedzi

Typowe HR-owskie II etapy

Niezła (usunięte przez administratora) dzieje się w tym zakładzie. Nie mówiąc i związkach.

Rozgoryczeni związkowcy

Ludzie możecie mi wytłumaczyć jeden aspekt z życia naszej zmiany tzn w tym tygodniu 1 zmiana związek zawodowy sierpień chodzi po liniach opowiada szereg tematów jak będzie wyglądała praca w czasie pandemii i po że będzie dużo pracy że zakład znowu nas chce zrobić w konia że chce od nas wyrwać wszystko że oni się nie zgadzają na nic że wiedzą że przychodzą do nas nowe projekty że oni nie zgadzają się na nic co dyrekcją proponuję ze nie zgodzą się na żadne wydłużenie czasu rozliczenia bo będą nowe projekty że będzie dużo zamówień że solidarność tylko wszystko podpisuje a oni dbają o ludzi i walczą o ich godne zarobki a za parę godzin dowiadujemy się że sierpień podpisuje wydłużenie okresu rozliczeniowego do listopada ? Przy czym solidarność rozważa jak dojść do pełnego porozumienia żeby nie wejść na minę która może być podłożona pod nogi pracowników ? Szeregowy związkowiec jacik znowu zaczyna swoje wywody że będzie wszystko dobrze a w konsekwencji idzie do jozusia i podpisuje to co trzeba no chcą wejść w ....(usunięte przez administratora)i podpisać bo na tyle ich stać zrobić zamieszanie na swojej zmianie a później Isc i podpisać gratulacje mój kochany sierpniu 80

@Rozgoryczeni związkowcy

Najlepiej napisać jak to Solidarność wywalczyła podwyżkę ludzie macieszyli się nią aż miesiąc a potem wielcy oddali ja dyrekcji a tyle było szumu jaka wywalczyli Solidarni z dyrekcja

Papaj

Kolego nie oddali tylko zawiesili na 3 miesiące bo przyszły czasy takie jakie przyszły nikt tego nie przewidział a my dalej czekamy na 2 podwyżkę wywalczając przez niezłomny związek sierpień 80 dlaczego nie niegocjowali jak byla pandemia i mieli dużo czasu żeby usiąść do stołu i swoje metody przekonania użyć żeby im dała to co się należy

Ruda

A co ze zwolnieniami???ktos cos wie

@Ser Żartowniś z Ciebie nie ma co

A wiadomo już co z osobami które są na postoju. Ktoś może wie?

Ser

No dalej są na postoju.

Fiat

Planowany powrót 18.06.Mysle jednak ze to nie realne. Zakład do końca czerwca korzysta z tarczy więc póki co będzie płacił. Schody zaczną się od lipca. Zwolnienia pewnie nie uniknione. Więc Panie lider czas wyciągnąć kartę z biurka z typami. A może tak redukcja liderek. Po dwie na zmianie to chyba nie jest konieczne. Może spróbuje swoich możliwości na karuzeli.

Net

Na bezrobociu zaklad zgłosił 400 osób do zwolnienia

Kolo
@Net

A gdzie to taka plotkę znowu usłyszałem ?

Net
@Kolo

Chciałbym żeby to była plotka niestety tak nie jest

@Net

Plotka goni plotę a za tą plotka jest inna plotka

Koper im

Podobno kolega kolegi ma kolegę co jego kolega ma kolegę co jego koleżanka ma koleżankę co pracuje na bezrobociu

@Net

Jak zakład może zgłaszać osoby na bezrobociu

Klan
@@

No on nie zgłasza osób strike które zwalnia tylko wysyła zawiadomienie że w najbliższym czacie planuje redukcję pracowników w ilości np 500;sztuk

@Klan

A to potwierdzone ? Czy tylko domysły

@Fiat

Przecież one takie lewe robota dobrze im idzie tylko nie swoimi rękami . Biedne mają przynieść ściereczkę i do tego potrzebują pomocy.

Brawo????

@Fiat

To zależy która ma lepsze wyksztalcenie

Trooe

Witam tak wiemy że jak przyjdą zwolnienia to na pierwszy sort pójdą osoby co są niewygodne dla liderek które mają własne zdanie i zawsze mówią co jest źle i z tym się nie zgadzają bo tacy ludzie są niewygodni także pozdrawiam panie i panów przełożonych bo pewnie takich ludzi żeście wytypowali na zwolnienia a jak przyjdzie czas zwolnień to pewnie znowu będziecie płakać że dlaczego ciebie ,ciebie a wszyscy wiemy że to wy i tylko wy nie żaden kierownik czy dyrekcją wy wytypowalicie tych ludzi do zwolnienia dlatego miejcie odrobinę odwagi i jak wrócimy do pracy podejdzie do tych ludzi i powiedzcie im że ich wytypowaliscie niech wiedzą zeby sobie pracy szukać a nie płaczcie jak dostaną wypowiedzenia(usunięte przez administratora)

@Trooe

Ludzie kochani nie tyle osób zwolnili i ludzie jakoś żyją my ludzie na produkcji jesteśmy nauczeni ciężko pracować bo lekko nie mamy i wszędzie gdzie się zatrudnimy damy sobie radę . Niech lepiej martwią się panie w czerwonych bo jak nas nie będzie to ich też nie będzie a one nie splamiły się jeszcze w życiu chyba robotą bo gdyby się splamiły to inaczej traktowaly by ludzi. Wiem że teraz są ciężkie czasy i że ciężko będzie robote znaleźć ale kiedyś w końcu ktoś sobie zawsze coś znajdzie.

Skodziak
@@

A co z odprawą.Ile dla kogo za jaki okres czasu ?

Brawo????to prawda

Brawo????to prawda ????️

Dokładnie 2000 tys to obecnie wszystko co APtiv może zaproponować. Jedyny plus jest taki że kwotę ta dostajesz zarówno pracując jak i siedząc na postoju w domu.. Więc nie ma się co stresować zwolnieniami bo kokosu nie ma. A straszyć to mogą ale dzieci w przedszkolu. Sami niech sobie robią.

nowy

Mam pytanie chcę pracować w Aptiv na jaki zarobek mogę liczyć na początek 3000-4000 tyś jestem uczciwy i pracowitym obywatelem pozdrawiam ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

@nowy

Swoją uczciwością w aptiv nie zarobisz a ten zarobek który napisałeś to owszem możesz liczyć ale za 2 miesiące

nowy
@Franio

Dzięki za informację ale z 2000 tyś to zostanę bezrobotnym pan (usunięte przez administratora)podwyższy zasiłek gdy będziemy głosować nań pozdrawiam I sukcesów Aptiv

Biuro

Zwolnienia grupowe po tarczy czyli od 1 lipca. Wynagrodzenie z 36 miesięcy. Wypowiedzenia można już składać do kadr kto pierwszy ten lepszy.

Step
@Biuro

A dużo osób się już zgłosiło,bo słyszałem że bardzo dużo.

;)

Jutro idę się zapisać ;)

Pipi
@;)

Ja też ale do solidarności , bo z tego co tu widzę to ten sierpień to przedszkole i to wczesne :)

Skoda
@Biuro

Ciekawe czy wszystkim wypłaca odprawę

Klara
@Skoda

A o jakiej odprawie ty mówisz ? Wystarczy że zwolnią mniej niż 29 osób i mają ciebie w (usunięte przez administratora) i 3 MSC okres wypowiedzenia odprawę mogą wypłacać przy grupowkach

Skoda
@Klara

Przeciez z samej skody jest ok 150 ludzi.Gdzie ich upchaja pewnie beda zwolnienia a przy takiej liczbie osób to juz zwolnienie grupowe

@Biuro

Kurczę byłem dzisiaj się zapisać i już miejsc na liście nie ma tak jak to było w przypadku Majorki samo biuro się wpisało. Jestem na liście rezerwowych ale nie sądzę żeby coś mi się dostało

A ile osób mają zwolnić. Wie kto?

Kolo

Ale nie zapomnij dopisać że ta ciotka i ten Wojtek pracują na bezrobociu ;)

Jon

@koksi ponoć związki. Zapadły jakieś uzgodnienia. Ale oczywiście szanowne zwiazki nie raczą poinformowac.

Koksik
@Jon

Z tego co wiem to nic nie było żadnego zebrania związków z dyrekcją

Hej
@Jon

Moje związki informują o wszystkim a Ty masz ciulowe zwiazki

@Hej

Jak mogą cię informować o czymś czego nie było ;)

Fiat rusza tego 8 czerwca wiadomo coś???

@Nowy

A powie mi ktoś na tym forum bo jestem bardzo ciekawa jak wy tu wszystko lepiej wiecie czy ceny truskawek wkoncu pójdą w dół ?proszę o precyzyjne wypowiedzi

blondynka

Dajemy 500+° truskawek można kupić około50 kg to mało

blondynka
@Kasia

Jak zsumowałam swoje 500!+ to sąsiad mi zetorem truskawek przywiózł na plac 4 tys za truskawki 400kg lepie pierogi

Cukrowy potwór

Pół żartem pół serio 9.50 na Stryszawie polskie bardzo dobre

Jelo

Podobno dopiero od 16-06

Koksik
@Jelo

Jak co tydzień o tydzień przedłużają

)))

Od 1 kwietnia masz płacone 100 % stawki zasadniczej

Jelo

Chcialem zapytaç czy teraz na postoju mamy płacone 80% czy 100% wynag.?

Zostaw merytoryczną opinię o Aptiv Poland S.A. - Jeleśnia

• Jak się pracuje w Aptiv Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aptiv Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aptiv Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 20 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aptiv Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Aptiv Poland S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aptiv Poland S.A.