Opinie o Salon firmowy Black Red White w Chorzów Drogowa Trasa Średnicowa 50

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Salon firmowy Black Red White. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Salon firmowy Black Red White o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon firmowy Black Red White w Chorzów Drogowa Trasa Średnicowa 50

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Młodszy Magazynier. @Coleman rozumiem, że opisałeś powyżej czym osoby na tym stanowisku będą się zajmować. Tylko jeśli jest to pozycja młodszego magazyniera, to czy pracownicy mają szansę na awans? Po jakim czasie?

BENEFIT :)

Poprawiam wypowiedź z wyżej, miało być : ................ z zapytaniem, czy nie masz nic innego do roboty :)

BENEFIT :)

Jedyne bebefity od pracodawcy to : ciągłe kontrole przez regionalnego, ciągły strers, ciągła nauka, a i zapomniałbym najważniejszy dla którego warto przychodzić do pracy: ŚWIADOMOŚĆ,ŻE PANI KIEROWNIK ZNÓW W BIURZE WŁĄCZYŁA PODGLĄD NA KAMERY I W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ DOSTAĆ TELEFON, z zapytaniem czy nie masz nic innego do pracy :)

hahahahah

Benefity o mamo haaahahaha, dobre :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Salon firmowy Black Red White? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy spawacz ALU-minium MIG / MAG
Optima Weld Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
Witam

Witam a ktos kto pracował może wyrazic opinie na temat pracy na magazynie w brw ? ?

Coleman
@Witam

Jak powyższe opinie. Jedyny plus to płaca na czas. Jezeli chodzi o zarobki to, salon grupy B czyli średni dla niewtajemniczonych sa jeszcze A wielkopowierzchniowe. Jeżeli eli zajmuesz sie dbaniem o stan mebli na ekspozycji, dbasz o magazyn, dostawy porzadki itd., plus zajmujesz sie reklamacjami i serwisem(temat rzeka).Montuj esz meble na ekspozycje i wieczne pakowanie i wystawoamoe tapicerki oraz dzialasz według stamdardow to 2000 netto.

Zuzanna

@Miki wspominacie o zawyżonym planie. Często zdarza się, że nie udaje się go wykonać? Plan ten ma każdy indywidualnie, czy też zespołem?

she
@Zuzanna

plan ma kazdy indywidualnie, mozesz wykonac 120% i nie dostac premii bo sprzedalas np za malo stolow i krzesel

Zuzanna

@misia dalej jesteś pracownikiem firmy? Chętnie usłyszymy o oferowanych warunkach i benefitach?

#FTK
@Zuzanna

Benefitow nie ma praktycznie żadnych. Zarobki w firmie wahają się od 2000-2400 brutto. 2 bądź 3 weekendy w pracy. Żadnych szans na rozwój. Jedyny plus to przyjaźni pracownicy, którzy tworzą bardzo fajną ekipę(oczywiście nie wszyscy) Moim zdaniem dobra praca przejściowa. Pozytywne komentarze pisze pewnie kierownictwo.

Miki
@Zuzanna

jakie benefity? Cichy Klient , nacisk na sprzedaż , brak premii jeżeli nie jest wykonany plan, plan zawyżony tak by nie wykonać premii , wszystko na głowie pracownika zlecone przez kierownika i centrale.

Zadowolona

Black red white jest super

dert

a jak wam się podoba nowy sposób premiowania ?

misia
@dert

Ha ha, premie dla wybranych czyli sprzedawców. Dział "wsparcia sprzedaży" dostaje grosze! W tym miesiącu doradca dostał 5x więcej premii niż serwisant czy obsługa posprzedaży (kasa+wysyłka zamówień+dopłaty+umawianie transportu+przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych). Czekam tylko momentu jak się zaczną masowo zwalniać.

Bylypracownik

Pracowałam w tym wspaniałym sklepie ponad rok czasu, mobbing to mało powiedziane, ludzie na salonie fałszywi, skarżyli, donosili, a za sprzedaż byli w stanie zabić. Praca dobra na studentów którzy chcą dorobić w czasie studiów, bo za 1500zl ciężko wyżyć, starszych pan które pracują tam już wiele lat nie rozumiałam i nie zrozumiem jak z takim doświadczeniem w sprzedaży, super znajomosci produktów można godzić sie na pracę po 10 h dziennie, mobbing i dostawać 1500 zł wypłaty - ale jak widac różni ludzie maja różne ambicje. Zdecydowanie jest to praca dobra dla osób bez ambicji które nie planują się rozwijać i którym dobrze jest tak jak jest. Jeśli lubisz sprzątać całe dnie, spędzac 10 h dziennie na nogach, obsługiwać rozkapryszonych ludzi i sprzedawać rzeczy które rozsypują się od razu po złożeniu, nie przeszkadza ci to że Lider dla danego punktu zamiast się wspierać i pomagać całe dnie demotywuje donosi na ciebie i tylko szuka na Ciebie haka, A kierownictwo traktuje cię jak niewolnika, nie przeszkadza ci to że na 10 h pracy masz 15 min przerwy (Z dojściem i powrotem), Że najlepiej po szesnastej nie chodzić sikać bo robi się wtedy ruch a kierownik ma z tego powodu pretensje, to jak najbardziej ta praca jest dla Ciebie :):)

@MK

Jak Pan/Pani zauważył moja opinia o zbyt dużych wymaganiach dotyczących sprzątania jest skierowana do osób , które uważają ,że po zatrudnieniu na stanowisku doradcy obsługa klientów i czynności ściśle związane ze sprzedażą będą jednymi obowiązkami. Jest też różnica pomiędzy tym co MUSI być zrobione bez względu na to czy jest ruch czy nie ,a tym co POWINNO być zrobione kiedy nie ma klientów i faktycznie jest ten wolny czas. Nigdzie nie napisałam ,że pracodawca jest najgorszy - wypłaty są , premie czasem też ,czasem można negocjować grafik. Tak jak zaznaczyłam to moja opinia .

ddd

Moim zdaniem bez sensu tą pracę traktować jako okres przejściowy nawet, ponieważ różni się od pracy sprzedawcy na bazarku tym ,że sprzedawca jabłek i pomidorów nie musi mieć ogromnej wiedzy o dziesiątkach producentów i setkach produktów ,a przy tym przestrzegać standardów obsługi z kosmosu. Do pracy w BRW nie przyuczysz się w tydzień ani dwa.

tk

Ogólnie pracę na stanowisku doradca w BRW Chorzów najlepiej traktować jako okres przejściowy, a jednoczenie szukać innej pracy. Nikt normalny nie wytrzyma psychicznie ciągłych pretensji ze strony kierownictwa i bycia obserwowanym na każdym kroku. Jeszcze żeby zarobek był adekwatny do wykonywanej pracy, jedyny plus to, że jest na czas.

MK

@romek Czy ma Pan jakieś doświadczenie na takim stanowisku ? Czy wciąż mówimy o ,,doradcy klienta" ?

nick

atmosfera między ludzmi nie do wytrzymania !

MK

Zgadzam się z opinią wyżej , osoby nawet z mocną psychiką nie dają rady . MOBBING!!! Szefostwo pragnie zmienić system wartości ludzi na siłę - rodzina i życie prywatne zostają gdzieś w tyle za planem sprzedażowym . Urlop ? O ile będzie miał kto w tym czasie pracować to może się uda. Jeden etat = trzy etaty w praktyce. Nie wiadomo co robić sprzątać szafki czy biec za klientem ale tak żeby brudnych rąk nie widział. Nie polecam . Jeden + to wypłaty na czas.

zadowolona
@MK

Jesli sprzata sie raz na pół roku swoją częsc to tak potem jest że brudne ręce są,jesli sprzątasz systematycznie to nie ubrudzisz sie wcale ;) poza tym jak nie ma klientów to cóż innego robić jak nie sprzątąć (oprócz klachów i kawki ;) ) chyba jeszcze na prawde nie trafiłas na złego pracodawce....

Wika

no, 1600zł zarobku, to marzenie każdego pracownika hahhahahah, brak socjalu, premia raz na pół roku, z każdej strony jestęś obserwowany, masz chodzić na baczność a najlepiej by było żebyś umiała wszystko, plus była sprzątaczką. O życiu prywatnym można zapomnieć, bo według kierownictwa w weekendy ma być jak najwięcej ludzi w pracy, co wiąże się z tym, że może jeden wolny weekend masz dla rodziny. Dziadostwo i traktowanie ludzi podchodzi pod mobingg Zero szacunku dla pracowników!!!!!!!!!!!!!!

kasia

1550zł, plus premiera widmo, kierownicy masakra, mobingg, ludzie się zwalniają, brakuje ludzi do pracy. Nie ma sprzedawców, kolejki na kasach, a kierowcy kawke piją

Rick

Jeszcze mniej niż kolega wyżej napisał .

Zostaw merytoryczną opinię o Salon firmowy Black Red White - Chorzów

• Jak się pracuje w Salon firmowy Black Red White?

Zobacz opinie na temat firmy Salon firmowy Black Red White tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon firmowy Black Red White?

Salon firmowy Black Red White
2.3/5 Na podstawie 71 ocen.

Salon firmowy Black Red White