Opinie o Salon firmowy Black Red White w Chorzów Drogowa Trasa Średnicowa 50

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Salon firmowy Black Red White. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Salon firmowy Black Red White o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon firmowy Black Red White w Chorzów Drogowa Trasa Średnicowa 50

ziom

a jak z pensja na stanowisku doradca w BRW CHORZÓW jest podstawa czy można negocjować np pracownik z 20 letnim doświadczeniem zawodowym w zawodzie sprzedawca ?>>

ann
@ziom

Teoretycznie można negocjować ,chociaż kokosów raczej nie będzie. Też nie ma co liczyć na premie.

ziom
@ann

Dzięki za odpowiedzi nie chodzi o zarobek znowu jakis 3000 czy 4000 tysiace, ale tak 2300 brutto

wybieram sie na rozmowe ,jakie sa warunki ?

robin

Nie polecam szanującym się ludziom .

drty

związek zawodowy? przecież w umowie masz punkt że nie możesz tego uczynić

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Salon firmowy Black Red White? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chorzów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
kopikat

W opiniach znow zwykly pracownik przegrywa z pracodawca tej firmy gdyz znow usunieto ostatnie opinie i fakty na temat tej firmy . Nie ma co pisac mozna tylko skwitowac jednym slowem omijajcie drodzy ludzie chcacy pracowac w tej firmie ja z daleka . Zarobki katastrofalne a wymagania jak z kosmosu .

pon

Ponieważ komunikacja z kierownictwem jest utrudniona dobrym pomysłem byłoby założenie skrzynek uwag. Pracownicy mogliby przekazywać swoje uwagi i spostrzeżenia anonimowo poprzez skrzynki. Na poruszane przez nich sprawy Kierownictwo odpowiadałoby informacjami na tablicach ogłoszeń. Ktoś we wcześniejszym poście zasugerował by założyć związki zawodowe i poprosić centralę o audyt badający kompetencje kierownictwa. Podajcie namiary na centralę.

vader
@pon

nie wiedziałeś, gdzie centrala (?!?!?!)

pracownica

moze zanim ktos zamiesci jakas opinie powinien sie zastanowic ile razy Pani (usunięte przez administratora)jak ja nazywacie pomogla wam rozwiazac problem ile razy wysluchala i nie jest stronnicza traktuje nas jednakowo ocenia prace nie osobowosc.

i
@pracownica

no właśnie ile razy może ktoś podać jakiś przykład? Raczej wątpię. A to że traktuje wszystkich jednakowo to już się ubawiłam do łez. wredne babsko i tyle.

ip
@pracownica

to chyba pisała sama Pani kawka :)

Jak szef to zobaczy to padnie. Swoją drogą świadczy to o tym jak się pogorszyło na salonie a było źle. Swego czasu któryś z pochlebców już by zakablował. Nawet te czopki straciły nadzieję na lepsze? Kolejna z nas wyleciała na bruk bez podania powodu. Ciekawe, kto następny? Mam swoje typy. Trochę cierpliwości ”kawka” niedługo dokona wyboru. Jak tak dalej pójdzie to zostanie tylko szefuś i kawka.

coach

W Black red white Chorzów panuje mobbing. Zaobserwowane nieprawidłowości: Ciągłe podejrzenia o kradzieże, chorobliwe podglądactwo, prowokacje (podrzucanie śmieci), ograniczanie przez przełożonego możliwości wypowiadania się, ciągłe krytykowanie wykonywanej pracy, ustne groźby i pogróżki, różnego rodzaju aluzje, bez jasnego wyrażania się wprost, unikanie przez przełożonego rozmów z ofiarą, nie dawanie możliwości odezwania się, traktowanie jak powietrze, mówienie źle za plecami danej osoby, rozsiewanie plotek, fałszywe ocenianie zaangażowania w pracy, kwestionowanie podejmowanych decyzji, nie dawanie ofierze żadnych zadań do wykonania, zlecanie wykonania prac bezsensownych, kadra kierownicza nie posiada kompetencji menedżerskich a w części i zawodowych. Pracodawca ma inne przekonania religijne niż większość pracowników (przeważnie tych z dołu hierarchii) i daje się to odczuć ( nie możemy mieć np. choinek, salon nie handluje produktami kojarzonymi ze świętami)

ex

Znam gościa tego H... Dariusza. Pewnego razu ukarał nas zabraniem premii za to ,że ktoś z pracowników powiadomił PIP o nieprawidłowościach. Ten H.. sorry Pan H.. zastraszał nas i stosował zbiorową odpowiedzialność za to że skorzystaliśmy ze swych praw powiadamiając PIP.

a

Pytania do moderatora:, dlaczego usuwa wpisy i co karygodne NIE INFORMUJE O TYM fakcie?

sierściuch

Może ktoś policzy ilu pracowników pozbyła się ta siksa od „kawki” odkąd przywlókł ją z Zabrza Pan Pierdółka. A propos Pierdoły taki apel : podrzędnym pracownicom też mówi się dzień dobry a nie przemyka się udając ,że się ich nie widzi.

nick

Szkoda slow szkoda zdrowia jak meble zpapieru tak i firma papirowa lipa panie nic dodac nic ujac

nik

nie ma sensu opisywać tej firmy ponieważ traktują pracownika jak śmiecia i tylko liczy się zysk zysk zysk

NIK

SKORO TAK SĄDZISZ TO WIDAĆ ŻE MAŁO WIESZ NA TEN TEMAT

nik

omijać z daleka. Koszmarne warunki pracy

a jak jest w tym konkretnym salonie?

wszystko zależy do jakiego salonu chcesz się zatrudnić - pensja, traktowanie zależy od ajenta, który rządzi sklepem

co się dzieje w tym salonie jakoś wszystko ucichło.Czyli jest dobrze?

dawid

Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna i szkolenia w BRW, sa na miejscu czu trzeba wyjezdzac? Czy ktos zyczliwy moglby mi nieco opowiedziec? Czy z pensji da sie wyzyc?

Zostaw merytoryczną opinię o Salon firmowy Black Red White - Chorzów

• Jak się pracuje w Salon firmowy Black Red White?

Zobacz opinie na temat firmy Salon firmowy Black Red White tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon firmowy Black Red White?

Salon firmowy Black Red White
2.3/5 Na podstawie 71 ocen.

Salon firmowy Black Red White