Były Pracownik

Czas spedzony w tej firmie z pewnością nie był zmarnowany . Niestety z roku na rok praca wyglada gorzej . Niekończące się namnazajace obowiazki przy coraz mniejszym personelu nie zachęcają do współpracy . Niedoświadczona młoda kadra kierownicza dba o własne dobro i pozycje zapominając o pracownikach których racje i potrzeby spychane są na drugi plan. Ale z pewnością należy przekonać się na własnej skórze ????

Beata

Od kilku miesięcy nikt z Was nie dodał nowych informacji na temat warunków zatrudnienia w Black Red White w Chorzowie - czym spowodowana jest ta nikła aktywność na wątku? Czy w firmie na przestrzeni ostatniego czasu zaszły jakieś istotne zmiany, o których warto wspomnieć na forum? Czy z racji nadejścia nowego roku w firmie zapowiedziane zostały może jakieś podwyżki lub zmiany stanowisk? A może wiecie również coś na temat aktualnie prowadzonych w tym miejscu rekrutacji?

Igor
@Beata

Nie wydaje mi się. Ale może ktoś inny ma inne odczucia i newsy.

Okoń

Do koleżanki Zuzanny!Nie wiem gdzie wyczytalas że jestem zawiedziony zwolnieniem z pracy,teraz jest super znalazłem pracę od pon-pt 9-17 Za lepszą kasę, a nie ochlapy w BRW.Teraz wiem że żyje!!Moje poświęcić dużo czasu rodzinie A nie całe dnie spędzać w salonie BRW, w którym nic się nie dzieję nie ma klientów pustki!!Jeśli to portal o zarobkach i warunkach pracy to niech pracownicy pisza ile zarabiają i jak są traktowani.Pani Dagmara na forum bardzo broni dobrego imienia firmy,pewnie dział personalny,ta co tłumaczyła zasady 3/4 etatu,świetna specjalista????Nikt nie pisze o ciągłych zmianach i zwalnianiu pracowników teraz wycofali się z pomysłu 3/4 i z pół roku temu zwolnili wszystkich kierowników dużych salonów i dyrektorów, góra musiała się wykazać.Zarobki 2500zl brutto na sprzedaży, wsparcie sprzedaży(reklamacje,transport,kasjer)

Henry

Idealnych firm nie ma. Myślę, że wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zenek

Najgorsza firma na świecie! Nie szanują pracownika ani klienta. Trzeba ich omijać szerokim łukiem! Z takimi patałachami już dawno się nie spotkałem!

Zuzanna

@Paweł Proć rozumiem, że nie jesteś już pracownikiem Salon firmowy Black Red White. Z wpisu wynika, że jesteś tym zawiedziony. Czy pracodawca w dostateczny sposób uargumentował powód Twojego zwolnienia, chociażby z uwagi na fakt, że byłeś długoletnim pracownikiem? Podzielisz się swoimi odczuciami?

Paweł Proć

Uciekać z BRW!!! Ciekawe czy pozamiatali już w całym kraju? Chodzi o 3/4 etatu i zwolnieniach bo z tym to sie wiąże. Tak dziekują oddanym i przestrzegajacym standardów pracownikom ,ktorzy przepracowali 10 lat. Pytanie co dalej bo tyle ogłoszeń o prace jeszcze nie widziałem( najwiecej na 3/4 etatu),kto przyjdzie za 1200zł na rekę? Najgorsze sa koligacje wszelkiej maści ,dlaczego góra z tym nie walczy,dyrektorzy czy kierownicy zatrudniają całe rodzinny,a jak rodzina mała to znajomych kogo się da.Byle jego człowiek. TADEK WRÓĆ

Pikuś

Wracając do zarobków w black red white proszę raczej zwrócić uwagę kto u nas najwiecej zarabia bo ochroniarze emeryci siedząc na tyłkach grając na smartfonach zarabiają więcej niż pracownicy na sklepie. Nie wiem czy to nie absurd . Nawet od niedawnego czasu wymyślili sobie miesięczne urlopy na ochronie czy to nie przesada ci panowie maja swoje emerytury.

Anonimos
@Pikuś

Chyba ktoś tu zapomniał dodać że te urlopy to są miesięczne urlopy BEZPŁATNE. Które to firma ochroniarska od górnie nałożyła na pracowników. Więc jak ktoś nie wie do końca wszystkiego to niech nie komentuje.

Kapturek

Czerwony kapturek z koszyczkiem pokazał sztuke lizusowstwa i donoszenia. Mobingg mogłaby wykładać na uczelniach. A jak coś zaczyna sie dziać, to pierwsza uciekła. Brak słów, ale krzywda ludzka jeszcze wyjdzie jej bokiem !!!

Były

Na szczęście podobno pani z koszyczkiem już się ewakuowała. Niech się teraz inni pomęczą jak wprowadzi swoją super ekstra atmosferę do firmy. Tacy ludzie się nie zmieniają i będą tylko coraz gorsi.

ja

Najlepiej nasłać na tą firme wszystkie możliwe kontrole. Całkowity wyzysk pracowników, za 1500zł masz robić wszystko. Odwalasz nawet prace, które należą do twojego przełożonego. W zime jest zimno Pip z termometrami po salonie zapierdzia, w lato idzie umrzeć z gorąca. Na każdym kroku jesteś obserwowany przez panią z "koszyczkiem" Ludzie uciecjcie z tego syfu!

S.K

Okręt tonie, nawet wielka pani kierownik z Chorzowa już się ewakuowała ???????????? wstyd, jak tak można ludzi traktować ?!!!

Tomi

Tragedia BRW !!! jak można tak nie szanować pracowników którzy pracują tyle lat dla tej firmy , to się nie mieści w głowie i te ich wartości które tak wpajali do głowy brak słów .Zastanówcie się co robicie bo workami nic nie zdziałacie to nie sklepiki z ciuchami ani markety budowlane .Osoby wyszkolone odchodzą od was która normalna firma by na to pozwoliła szanujmy się !!!!!

NowyStary

A czy w Chorzowie tez ucinaja juz wszystkim na 3/4 etatu??? Czy tylko w Bedzinie?

Bez_pracy_też_można_żyć
@NowyStary

W Chorzowie dostaniecie pewnie papier bez uprzedzenia. Nas uprzedzono i teraz połowa ludzi jest na L4, 1/4 się zwolniła a pozostała część myśli jak by stąd uciec. Sprzedawców brak a plany na poziomie 180.000, przy założeniu, że w między czasie posprzątasz, obsłużysz nienagannie TK, wykonasz milion innych nie swoich obowiązków a na koniec dnia wytłumaczysz klientowi dlaczego nie ma na magazynie towaru, za który właśnie zapłacił, bo w magazynie nie ma już nikogo kto byłby w stanie ogarnąć cały ten chaos.

ziut

tak do 1800 netto podstawy da rade dobić jako doradca (młodszy doradca wiadomo z 1500) z tym że w ostatnim czasie sporo obowiązków spada na głowę, do tego mała liczba doradców na salonach nie sprzyja pracy i kompleksowej obsłudze klienta jak sobie życzy BRW. Mówię tu o salonach grupy B gdzie robi się dosłownie wszystko. Premie niskie, uzależnione od indywidualnego celu, celu zespołu i tak ulubionego TK. Praca dobra jako pierwsza praca aby się nauczyć handlu, jeśli szukacie stabilnej pracy i zarobków to nie tutaj, o atmosferze nie piszę bo w każdym miejscu jest inaczej.

Jola

Chyba 1500zł netto, takie są stawki!a Gratis firma dodaje obserwowanie pracowników przez kamery, do godziny 17, aź pani kierownik nie pójdzie do domu.

ciekawska

@Coleman 2000 zl netto w Chorzowie?

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Młodszy Magazynier. @Coleman rozumiem, że opisałeś powyżej czym osoby na tym stanowisku będą się zajmować. Tylko jeśli jest to pozycja młodszego magazyniera, to czy pracownicy mają szansę na awans? Po jakim czasie?

BENEFIT :)

Poprawiam wypowiedź z wyżej, miało być : ................ z zapytaniem, czy nie masz nic innego do roboty :)

BENEFIT :)

Jedyne bebefity od pracodawcy to : ciągłe kontrole przez regionalnego, ciągły strers, ciągła nauka, a i zapomniałbym najważniejszy dla którego warto przychodzić do pracy: ŚWIADOMOŚĆ,ŻE PANI KIEROWNIK ZNÓW W BIURZE WŁĄCZYŁA PODGLĄD NA KAMERY I W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ DOSTAĆ TELEFON, z zapytaniem czy nie masz nic innego do pracy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Salon firmowy Black Red White - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Salon firmowy Black Red White
2.3/5 Na podstawie 71 ocen.
Salon firmowy Black Red White