Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

29.09.15

Firma jeszcze 2-3 lata temu gdy była firmą rodzinną i rządził w niej Knysz a nie te młode pachołki jak Tomaszewski czy Dembkowski. Teraz jest nastawienie na wynik, tylko bezwglednie, nikogo nie interesuje ze jesteś chory czy potrzebujesz urlopu. Odpowiedź jest jedna- albo sobota albo wymyśl co zrobić żeby dopiąc plan. Znalazłem prace w innej branży i mam ciszę i spokój w biurze, nie muszę się ścierać ze zwrotami, oklejaniem i fakturai obciązeniowymi za brak czegoś w zwrotach... Ale generalnie Bahlsena wspominam dobrze. Bo dla mnie to zawsze Bahlsen a nie Lorenz ;) Pozdrawiam

grzesiu

Może nie poleci na pysk, bo już tak nie pchają się ludzie do naszej firmie jak było dawniej. Z drugiej strony to oks ,,nierób'' będzie mu dupę lizał żeby zapi.....ł po 12 godz DZIENNIE bo może go spotka karać że będzie musiał jechać z nim w teren, a to jest niedopuszczalne przez niego bo jego obowiązki w pracy to do 9'00 puścić ze 3 e-mail i tak po 15'00 jednego żeby wszyscy widzieli że ostro pracuje w biurze. Jak juz się będzie zwalniał z tych Lorenzowskich salonów to sam zrozumie że nieróbstwo kadry kierowniczej sięgnęło BOSKICH ZENITÓW. Jest bardzo ciężko w terenie a jak się zwróci do OKS-a o pomoc to dostanie odp; TY SE NIE DASZ RADY PRZECIEŻ JESTEŚ NAJ, WIERZĘ W CIEBIE i jeszcze inne superlatywy. Firma sama w sobie jest OK. Doją przeds tak od 3 lat,a to z 3'2 na 1% za gotówkę, a to kasa za zrobiony plan i doszli do takiej sytuacji że PH jest tego trzeciego sortu parobek ''WYMIENNY''

wqe

Jeżeli szukasz doświadczenia jako przedstawiciel, albo na "już" potrzebujesz pracy to się przyjmij. Moja rada: szukaj pracy jako przedstawiciel na osobówce. Tu musisz ranno wstawać i przed pracą jechać na magazyn się załadować, towar musisz wykładać, oklejać, wymieniać, a jak nie zrobisz planu to dostaniesz wypłatę jak zwykły dostawca, pozdrawiam

jok

co chcesz wiedziec hubert

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Mily

Kolega wqe dobrze Ci radzi Ja tylko dodam że jak bedziesz już zbedny to lesisz na pysk!!

ENT

CO rozumiesz przez zament kolego - jeden czlowiek ?

atys

Z tego co wiem i znam to nie ma nikogo takiego w Katowicach ? Co oznacza sieje zament > konkretniej kolego

vons

tak

vons

O stawce 1100 brutto dowiedziałęm się jak już byłem w Poznaniu. Kierownik mnie zapewniał, że 3800-4000 to realne zarobki. Dostałem rewir po gościu, który się zwolnił i mówiąc delikatnie 20% sklepów z dpsów nie istiało lub były wykupione przez Laysa. Nie robiłem planów, tak jak mój następca (po 3 miesiącach się zwolniłem) i znów na pracuj pl jest ogloszenie, bo młody się zwolnił:) zarobki w granicach 2700zł za 12h pracy to śmieszna kasa, nie polecam

jio

U nasz juz 2 miesiąc szukają i nie mogą nikogo znaleźć, ludzie jak słyszą jaka stwka to się śmieją i wyhcodzą

ggg

Na umowie dostajesz 1100 brutto , reszta to premiaod sprzedaży plus dystrybucja. Możesz poracować cały miesiąc po 12 h, nie zrobisz planu i dystrybucji i dostaniesz 2000-2200, co jest śmieszną zapłatą za tą cholernie ciężką pracę

Vat

Nie wiesz to nie pisz.oprócz podstwy masz jeszcze premię i to razem daje najniższa krajową. Więc się nie udzielaj bo tu nie pracujesz i umowy na oczy nigdy nie widziałeś.

bruttto

Hmmm.... 1100 brutto? Pomyśl co piszesz ASA, bo obecnie najniższa krajowa to 1850 brutto, a zatrudnieni jesteście na cały etat, a nie na część. Do tego premia zależna od wyników.

brutto

xxx

Pracownik ma umowę na "niewolnictwo"

asa

Witam, u nas były rekrutacje i brak chętnych, za 1100zł brutto podstawy ludzi wychodza z uśmiechem.Jak u was z urlopami, są jakieś problemy?

gre

Parcujmy Panowie po 8h, tak jak mówi polskie prawo i problem rozwiązany.Nie wykładajcie nie oklejajcie i będzie spokój

gość

Po prostu ,, Ja pierdole, brak mi słów,,

panowie tak się zastanawiam czy nie było by logiczne ,że pracując przez np. 10 lat na 150% etatu nie powinniśmy od naszej firmy dostać odszkodowanie w wysokości 50% uposażenia przez kolejne 10 lat lub 100% przez 5 lat.pracując 20 lat 50% przez następne 20 lat lub 100% przez 10 lat?Co sądzicie ?czy jest to sprawiedliwe podejście do sprawy ?nie pytam oks rdh J.O.itp

Baltazar

Nick, twój pomysł jest rewelacyjny! Tam już gdzieś już leży Hubi na trwce i czeka na awans. Połóż się obok niego i czekaj na darmowe pieniądze przez następne 5 lat. No po prostu firma Mcgayverów, co jeden to bardziej leniwy i kreatywny.

jurgen

Umowa jest ale czy to takie niesamowite? Opieka medicover jest ale placisz za to i tak co miesiac.Szkolenia z doswiadczenia fikcja lub totalnie bezuzyteczne...

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen