Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Brut

To straszne co piszesz, jak to się mogło stać, olaboga, olaboga. Koniec świata, biada nam, ratuj się kto może...a kto może, to niech się po prostu zabierze do roboty, a nie czyta te pierdoły na forum, pisane przez frustratów. Miłego weekendu.

Witajcie !!! Kolejne ruchy personalne poleciał kierownik od Sieci z W-wy. czy macie jakieś informację o kolejnych ruchach, zapewniano już że nie będzie zwolnień wychodzi na to że te słowa nic nie znaczą. jeśli ktoś coś wie niech napisze

mily

To chyba mamy tego samego kierownika

fre

Z eurocashem niewypał. Vany zostają, pytanie tylko ile

lato

A jak wyglada sytuacja z urlopami letnimi ,bo u nas kpina jak chcesz urlop to najpierw podgoń plan.

lato

lato2016
@lato

ja odpuszczam plan i pomysle o progu albo oleje wszystko i poczekam az cyfry wroca do normy, jednoczesnie szukam pracy bo to juz jest kpina. mam nadzieje ze cos znajde i zobacze jak sie posypie, oczywiscie dziekuje dr za zapewnienie ze firma mocno stoi na nogach i ze nie bedzie zadnych zmian:)

all
@lato2016

lato2016,pytanie,komu zrobisz na złość? po prostu mniej zarobisz,bedziesz miał kontrolę,zaczną czepiać się pierduł i kopną Ciebie w d..ę,czy ktoś się tym zmartwi,jesteś tylko numerkiem.. ? watpię...gdyby cała grupa tak zaprotestowała,jak TY, może góra zauważy..

mily

Z tego co mi wiadomo to wszystko sukcesywnie bedzie sie rozgrywac na jesien. Trwaja jeszcze rozmowy z najwiekszym graczem cash.

seller

panowie coś wiadomo kiedy wchodzą osobówki?

wygramy

Jest ostra rywalizacja

Brut

Fajna sprawa sobie tak pojechać na mecz, świetny pomysł.

hejka

Jak tam konkurs z Niceom są chętni na wycieczke w jedną strone.

Bitum

Niedobrzy OKS-i, aj ty, aj ty. Straszne bandziory z nich. A my sobie tutaj tak pobiadolimy, bo tylku tutaj możemy. My - sól ziemi.

lok
@Bitum

OKSI ze śląska do dziś nie potrafią znaleźć roboty po zwolnieniu :) Tacy są dobrzey:)

ret

Oksi się boją, bo zdają sobie sprawę, że ze swoim "wyksztalcenien" i "umiejętnościami"gdzie indziej nie dostaną takiej roboty, za takie pieniądze, za nic nie robienie

BlaBla

Lepiej brzmi forum "małych płaczących dziewczynek" ;-)

Dobra zmiana nastąpiła w Poznaniu,oks menager przeszedł jak mówią jego koledzy na robola,a zastąpił go emeryt który we wrześniu dostał półroczną odprawę,a teraz ma być zbawcą. I teraz ewidentnie widać politykę kadrową w tej firmie. Stary Bahlsen w grobie się przewraca.

Belzebub
@123

Ojej, naprawdę, skąd masz takie newsy? Może zabierz dzieci na spacer w niedzielne popołudnie a nie lecz kompleksów przed komputerem? Leczycie tutaj jakieś niespełnione aspiracje? Jak dewoty na targu, nic nie robicie, nic nie zmieniacie, tylko "jedna pani, drugiej pani" - to jest Wasze życie, plotki i wyimaginowane pierdoły, tym żyjecie? Słabe, naprawdę słabe...Proponuję przemianować to forum na forum looserów!

ph
@Belzebub

a moze oksi niech zaloza swoj watek i pisza jak to jest pieknie i wspaniale i ile pracy wkladaja w pisanie maili i drukowanie tabelek. jak ciezko im sie jezdzi fokusem i jak to by oni na sklepach pieknie mieli. moze niech wezma terminal i urlopuja pracownikow . zawsze to jakis zysk dla firmy. niech siada na vana i pokaza co potrafia na sklepach, bo jak widac teorie maja opanawona perfekcyjnie. nikt tu nie placze na tym forum tylko jestescie zbyt tepi i posrani i nie sluchacie ph i to wam sie odbije w niedlugim czasie. wolicie lizac niz sluchac i jak my zostawimy te grajdolki to ciekawe co wy kozacy zrobicie. jak nikt nowy ze te smieszne wynagrodzenie nie przyjdzie

PH

Chodzą plotki....... że OKS ma polecenie a wręcz wymusić na PH URLOP a nie L4 wrazie choroby, lub możliwości pójścia na chorobowe, badania czy też na chorobę dziecka gdzie należy się zwolnienie na opiekę. To ma po części zluzować zaległe urlopy.

Bebech

Co wam dają te wpsiy, musicie być naprawdę cieńcy, skoro tylko tu macie prawo głosu.

OKS

jaki problem ma firma!!!. To Wy macie problem z zarobkami a nie firma. Założenie jest takie że wasza efektywność ma wzrastać a zarobki w sposób stopniowy mają malec, co przecież sami widzicie w odstępie 2 lat. Robiliście 75000 z czego 80% w got to dostawaliście w 43000-45000 wypłatę a teraz 3700-3900. My kadra OKS patrzymy na was ,,murzynki,, i się śmiejemy, bo dużo krzyczycie na odprawach a i tak zapier po 12 godz za dodatek 500 zł brutto za zrobiony plan.

@OKS

pomysl okasie i reszto ze 98% zalogi szuka pracy . i kazdy kto znajdzie to rzuci papierami i wasze stanowisko sie rozplynie we mgle wiec nie pitol tu frazesow , bo chociazby ja i moi koledzy juz przegladaja ogloszenia i poprzez swoje zmiany zabijecie vs i tak jak firma ma nas w doopie tak i my z dnia na dzien sie z wami pozegnamy a teksty okasa ze dasz rade albo wierze w ciebie to mozecie sobie wsadzic bo my ph mamy to gdzies . jak widzimy ze sie da to zrobimy a jak widzimy ze nie to olewamy wasze plany i robimy swoje . wiec mozecie sobie te gadke wsadzic w 4 litery a dyro was rozliczy nie nas:)

gts

Problem w firmie jest następujący. 5 lat temu za zrobienie planu dostawało się lepszą wypłatę niż dzisiaj za zrobienie planu, dystrybucji wraz z oklejaniem. system premiowy zmienił się na niekorzyść pracowników, w przeciwieństwie do tego co mówią dyrektorzy, którzy siędzą w tabelkach... .Co się stało z oszczedności, które firma poczyniła po zowlnieniach kierowników, przedstawicieli, magazynierów i pracowników biurowych? Dlaczego chociaż częśc z tego nie zostanie przeznaczona na podwyżki? Co się stało z "ekspertem " od popsów, dlaczego jeszcze pracuje?

z
@gts

jak to gdzie? dział market., dz. sprzed. -kier.,dyr, - tam są podwyżki i marnowana kaska na różne pierdołki.

Beton

Jak używasz nazwisk, to może sam się przedstawisz.

@Beton

Zbyszko z Bogdanca ma sie rozumiec

Karton
@Beton

Wymieniłem Cię cwoku chyba co? Juz awansowales specjalisto od podrabianych perfum LaRive? Żal mi Was 'Janusze Biznesu'.

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen