Opinie o Becker-Warkop Sp. z o.o. w Świerklany Górne

2 120 56 5 1
Anonim Nowy wpis
Nazwa działu: serwis kolejek górniczych

Firma oferuje kiepskie jak na dzisiejsze czasy warunki finansowe. Na stanowisko mechanik/serwisant gdzie trzeba mieć niemałą wiedzę 17 zł/h brutto do tego jakieś premie sa. Do tego zjazdy pod ziemię i niebezpieczeństwo jak górnik a za połowę tej kasy.

Irena Nowy wpis
@Anonim

A jaka wypłata by Cię satysfakcjonowana? Napisz proszę, jak wyglądają obowiązki na tym stanowisku pracy w Becker-Warkop Sp. z o.o. i jakie konkretnie są wymagania. Dziękuję!

Zainteresowany Nowy wpis
@Irena

Czy zarobki na poziomie 2500 do 3000 netto podstawy są realne ?

Zainteresowany Nowy wpis
Nazwa działu: serwis kolejek górniczych

Witam jakie zarobki na stanowisku elektryk ?

Hehe
Nazwa działu: serwis kolejek górniczych

:• żygać ci się nie chce... pedały i tyle. W jedno i to samo gów no pchacie !? Hehe

Irena
@Hehe

Zdecydowanie milej się czyta opinie, które są napisane kulturalnym językiem - miej to proszę następnym razem na uwadze. Nawet nie wiem, do czego tak naprawdę odnosi się Twoja wypowiedź. Może na sam początek wyjaśnijmy sobie podstawową kwestię: jesteś pracownikiem firmy Becker-Warkop, czy wypowiadasz się jako osoba inaczej z nią powiązana?

Alan

A po jakim wykształceniu szukają ludzi? ktoś wie jak wygląda proces rekrutacyjny?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Adam

Wiecie może czy firma rekrutuje aktualnie i na jakie stanowiska?

Serwisant
Nazwa działu: serwis kolejek górniczych

Witam. Pracuję w BW jako serwisant i jestem zadowolony. Kasa ok dobre wyposażenie narzędziowe. Praca wymaga zaradności i umiejętności gadki z ludźmi ale nigdy mi się nie nudzi w tej robocie i można trochę świata zwiedzić. 4/5 ocena ;)

Tak9Nie

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Świerklany i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Tak33Nie

Zainteresowany

Czy firma normalnie działa?

Tak31Nie

rad

Danka , Jeśli znasz się na silnikach z zapłonem samoczynnym to pewnie tak

danka

a orientuje się ktoś czy jakieś rekrutacje będą teraz?

Tak2Nie
ktos

Wielkanoc tuż tuż zające się porobi jest co robic

to ja

Najważniejsze że choinki porobione dla kierownika

były

brak mozliwości rozwoju

Tak11Nie

Tak4Nie

ooo

nie rozśmieszaj mnie wiesz gdzie oni mają "zwykłego pracownika"

Tak17Nie

ooo

ciekawe jak długo pociągnie ta "firma" wyzyskiwaczy w której pracownik stał się nikim . zbliżają się następne święta co teraz władza sobie zafunduje, jakie premie sobie dadzą a wezmą robolowi.

Tak4Nie

wolny od BW

widzę, że nic się nie zmieniło w zarządzaniu w firmie BW. Dalej mają ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ja osobiście nie polecam pracy w tej firmie.

Tak10Nie

ktoś

W tym roku zarząd postanowił zrobić prezent, kupili sobie cztery nowe samochody, a robolom wciskają kit że jest kryzys, nie tylko że nie dali nic na święta, to jeszcze zabrali premie. to idzie w złym kierunku. zdaje się że wąskie grono osób już się nahapało

Tak9Nie

Mirek L.

Witam wszystkich pracowników pracujących,już niepracujących,może którzy będą pracować,zwolnionych i tych którzy będą zwolnieni.Pracowałem w firmie B-W w okresie 1995-2006r.W tamtych latach była to bardzo dobra firma w Rybnickim regionie,bo na początku firma znajdowała się na 6 szybie kopalni-Jankowice.Ja rozpoczałem tam pracę jako ślusarz,w pózniejszym okresie zrobiłem kurs spawacza(firma pokryła koszty)jak i równiez wiele innych kursów.Za jakiś czas,zrobiłem kurs Mag-135 ponadpodstawowy.Zarobki w tamtych latach nie były takie kiepskie na stanowisku spawacza oczywiście,w porównaniu do innych zakładów pracy w okolicy.Ale po kilku latach dobrego spawania w firmie,pracownik powinien dostać podwyżke,biorąc pod uwagę,że sam angazowałem się w podwyższenie swoich kwalifikacjii.Kilku pracowników w tamtym samym okresie,robiło kurs ponad-pods.z nadzieją o podwyżke(usunięte przez administratora) na pytanie pracowników o podwyżki dla spawaczy,odpowiedział tu cyt."po podwyższeniu kwalifikacjii,będą podwyżki stawek dla spawaczy"- ale to były tylko nasze marzenia :-)A czasy się zmieniały,rozumiecie (inflacja,rosnące ceny)zarobki już nie te same,a podwyżek dalej nie ma.Ja osobiście byłem kilka razy u szefa prod.który miał uczulenie na pytanie o podwyżkę.Po kilku odmowach,zacząłem się rozglądać za nową pracą.I tak nadarzyła się okazja do zmiany pracy ,już nie pracuję w tej firmie jak wiekszość moich starych kolegów-spawaczy i jestem oczywiście zadowolony z mojej decyzji.(usunięte przez administratora) Pozdrawiam Mirek L.

Tak8Nie

ciekawy

no to akurat chyba każdy wie, że firma Becker-Warkop działa w branży górniczej prawie 20 lat, bo oststnio obchodzili nawet te urodziny dosyć hucznie z tego co słyszałem.. ciekawe czy równie imponujące były z tej okazji wypłaty albo jakieś okazyjne premie, wiecie może czy coś takiego faktycznie miało miejsce?

Maciej

Firma Becker-Warkop działa w branży górniczej prawie 20 lat. Podczas swojej kilkunastoletniej działalności zdobyli zaufanie Klientów, którzy doceniają jakość oferowanych przez naszą firmę urządzeń. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierskiej firma ciągle się rozwija i jest w stanie oferować nowoczesne urządzenia, spełniające światowe standardy.

Zbyszek

@button, no nie zupełnie sprzet jak kazdy inny, tutaj sprzęty sa dośc drogie, nie projektuje się tego jak inne sprzety, to ma działac przez lata, dlatego bardziej się serwisuje, regeneruje i naprawia niż wymienia.

Mizioł

Z własnego doświadczenia wiem, że z wymianą sprzętu zawsze jest pod górkę i czasami nie można się doprosić o swój osobisty sprzęt.

felek

słyszałem że z tej firmy można wyjechać do pracy w Iranie na kopalnie, czy ktoś wie coś na ten temat

Tak3Nie

janek

jestem operatorem ich kolejki podwieszanej........ nie potrafia naprawiac tych kolejek....odpalanie dzieki hydroakumulatorowi ktore ciagle sprawia problemy i nie potrafia tego naprawic a lepiej zarabiaja odemnie "operatora"......

conan

ciekawe jaka premie placili 14 bo wszyscy dostali 17 wiec cos tu sciemniasz a co do zarobkow szkoda gadac premie zlikwidowali a kto bedzie robil ze spawaczy mowie o dobrych spawaczach za 1500-1600zl prezesi sa smieszni niech sami staja na spawarkach i se spawaja

kazik

ja bardzo dobrze zarabiam ale sie przenosze na grube tak wiencej sie zarabie nisz w warkopie ale dzisiaj dostałem premie 1000zł 14.12 13r czyli dziś

aktualny pracownik

takiego dna, [usunięte przez moderatora] i parodii w tej firmie nie było od kilku dobrych lat odkąd tam pracuje... zarząd to zebrana banda ludzi którzy rozwalili jedną z większych firm w regionie... średnie zarobki za mc listopad wyniosły mniej niż 3/4 etatu w biedronce... chcesz podjąć tam pracę... proponuję skoczyć z mostu uderzyć się w głowę i dopiero wtedy dwa, trzy albo i dziesięć razy zastanowić niż podpiszę się cyrograf na niewoliniczą pracę u pana Budnioka i spółki...!!!

paul

może trochę więcej informacji na temat firmy ktoś posiada i mógłby się podzielić?

,,,

nie warto

@,,,

masz rację w 100% . a w szczególności po dzisiejszej wypłacie. Ten zakład schodzi na psy

Neww

Witam, staram się o prace w tym zakładzie, mógłbym prosic o opisanie sytuacji na dzień dzisiejszy? Warto czy nie warto??

Zostaw opinię o Becker-Warkop Sp. z o.o. - Świerklany Górne

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Becker-Warkop Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 120 ocen.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie