Opinie o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MaxCo Distribution Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MaxCo Distribution Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Rozczarowany

Z całego serca przestrzegam przed zatrudnianiem się w firmie MaxCo. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie poinformują was że jak nie zrobicie planu to nie dostaniecie prowizji z całego miesiąca. Jak zrobicie mniej niż 80 % potrącą wam też część podstawy, która wynosi jakieś 1200 netto a musicie jeszcze zapłacić sami zus i podatki.(usunięte przez administratora) To że atmosfera jest luźna to prawda. Ale jak nie zrobicie cyfry np. Z powodu choroby - doświadczacie "równi pochyłej" we wszystkich aspektach związanych z pracą w tej "firmie". Wspieranie handlowca to dla nich pojęcie abstrakcyjne.

black

Witam! Czy mógłby ktoś napisać jak dokładnie wygląda praca w MaxCo? Na czym polega ta forma zatrudnienia poprzez jakąś inną firme? Na rozmowie rekrutacyjnej dowiedziałem się ze na paliwo jest 1500zł. Czy to wystarcza? Z jakich roczników są samochody?pozdrawiam

Artur
@black

Brałeś udział w ostatnim czasie w rozmowie rekrutacyjnej do pracy w firmie MaxCo Distribution? Zanim ktoś odpowie na Twoje pytania, to może będziesz tak uprzejmy i ocenisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Pracodawca weryfikował w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności? Proszę o informację na ten temat.

Fredi

MaxCo Distribution jest dobrą firmą ale nawet najlepsi mają swoich hejterów którzy zawsze muszą oczernić.

Lidia

Na forum GoWork.pl każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat pracy w danym miejscu. Oceniamy tu głównie warunki pracy, a nie osoby trzecie i proszę byś o tym pamiętał. MaxCo Distribution działa na rynku polskim od 2005 roku. Czy jesteś długoletnim pracownikiem firmy? Pytam o to, ponieważ chciałabym Cię zapytać o zmiany, jakie zaszły w tym przedsiębiorstwie na przestrzeni lat. Możesz mi o nich trochę opowiedzieć?

@Lidia

Jest kilku przedstawicieli , którzy pracują ponad 10 lat . Kolejnych kilku ze stażem 5-8 letnim . Pewnie czasem narzekają , bo czasy ciężkie - duża ilość wielkopowierzchniowych marketów , duża konkurencja , nagonka na niezdrową żywność - czy jest w ogóle jeszcze jakaś zdrowa . Tych kilkunastu PH pewnie czasem narzeka ale pracy nie zmieniają . Czasem ktoś odchodzi , ale to ci z najkrótszym stażem , czasem ktoś nowy załapie , zrozumie o co tu chodzi i już zostaje . Firma zmienia się . Powstał preselling . Jedno jest pewno - to nie praca dla każdego , ale jak ktoś potrafi , to zostaje , pracuje i zarabia . Pozdrawiam

Lidia

Już obawiałam się, że nikt nie zareaguje na mój wpis - bardzo Ci zatem dziękuję za odpowiedź. W sposób dokładny wyjaśniłeś nam kwestię, o które wcześniej pytałam. Chcielibyśmy przy okazji poznać i inne aspekty, związane z pracą w MaxCo Distribution. Wiemy już, iż czasami bywa ciężko, ale może wynagrodzenie jest na dobrym poziomie. Powiedz wobec tego, czy wysokość tamtejszych zarobków jest adekwatna do ilości obowiązków?

@Lidia

W moim przypadku jak i - tak podejrzewam pierwszej 10-tki , może 15-tki tak . Z czasem potrafisz ułatwić sobie pracę wykorzystując odpowiednio jakiś produkt , który służy Ci jako tak zwany otwieracz , co jakiś czas trafiają się impulsy BN , Wielkanoc , Walentynki , Halloween . Innym razem otworzysz jakąś sieć , idzie lato atakujesz baseny , wodne parki itd. Ciągle jest coś - trochę własnej inwencji jest potrzebne . Ale najważniejsza jest konsekwencja w tym co robisz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w MaxCo Distribution Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

obiektywny

Sam jesteś skandal i nieudacznik

Przedstawiciel Handlowy

spoko rozmowa z kierownikiem regionu, normalna pogaducha

co robiłem, czemu tu się zglosilem

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
zRudySlaskiej

Jakie są zarobki magazyniera na początek? Każdy ma ustalane indywidualnie od doświadczenia? Praca jednozmianowa? Ponieważ chciałbym spróbować ale nie chce przejść za mniejszą stawkę, która mam w obecnej pracy.

Wyczulony

Jest dobrze. Jak w każdej innej firmie. Jak chce pracować i zarabiać to dasz radę.

Edi

No nie ciekawie to wygląda. Właśnie zaprosili mnie na rozmowę, i nie wiem co o tym myśleć, nie znam tej firmy ale poczytałam i raczej nic dobrego. A te 600km do siedziby głównej to jeśli nie tajemnica z jakiego regionu Polski?

On
@Edi

Ruda Śląska

znikad

Firma jak każda inna duzo luzu jak na fmcg. poprzednio pracowalem w hurtowi spozywczej to caly czas bat nad (usunięte przez administratora) tu tk nie ma zarobik wychodze na miesiac ok 3000 do 3500 na rence samochod mam caly czas wahe do baku leje i sie z innych smieje ;D

Radek
@znikad

Jak można wiedzieć jaką masz umowę o pracę, mi proponują jakąś przez agencję-czy weklsel też masz Pozdrawiam

Lidia

@Zainteresowany dobrze, że oczekujesz konstruktywnej wypowiedzi na temat pracy w firmie MaxCo Distribution, bo z takiej można się dowiedzieć jak najwięcej, a coraz mniej takich się tutaj pojawia. Ja Ci nie odpowiem na Twoje pytanie, bo nie jestem pracownikiem tej firmy, ale zwrócę Ci uwagę, że pytanie o zarobki zbyt wiele nie da, bo zapewne nikt Ci szczegółowo nie odpowie. A jest to spowodowane tym, że zwyczajnie pensja jest zależna od wielu kwestii i często osoby na tym samym stanowisku zarabiają inne pieniądze.

Moze ktos napisac jakas konstruktywna opinie o tej firmie. Jakie zarobki podstawy,

Lidia

@Edi a nie chcesz się przekonać na własnej skórze jak się pracuje w MaxCo Distribution? Każdy jest inny i ma inne doświadczenia, dlatego czasem można polegać tylko na sobie. @znikad czyli nikt Cie w firmie nie rozlicza z benzyny?

Lidia

@Cinkos widzę, że @wielkopolanin i nikt inny Ci nie odpowiedział. Czy sam szukałeś odpowiedzi na własne pytanie? Jeżeli znasz odpowiedź to mogłabyś podzielić się z innymi użytkownikami, którzy też chcą pracować w MaxCo Distribution? A jeżeli nie to czy jakiś pracownik firmy mógłby dopowiedzieć, bo to nie tylko jeden użytkownik z tej odpowiedzi skorzysta.

Lidia

Powie ktoś użytkownikowi @zxcvbnm na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w MaxCo Distribution? Czy jest okres próbny? Czy łatwo dostać pracę? To istotne.

Lidia

Widzę, że firma poszukuje obecnie sporo przedstawicieli handlowych w różnych miastach. Czy ktoś brał udział w procesach rekrutacyjnych na to stanowisko i może coś napisać na ten temat?

wielkopolanin
@Lidia

zarobki 2500 - 3500 moze najmcniejsi wiecej jakies 5000 karta bp kangu do jazdy i towar toawr dla dzieci czesc chiny czesc polska czesc hiszpania spoko ludzie w biurze, dorba komunikacja a tak to jak wszendzie

zxcvbnm
@wielkopolanin

a umowa jaka?

Cinkos
@wielkopolanin

To są zarobki brutto, czy netto? Sama podstawa, czy już z prowizją? Z góry dzięki za odpowiedź.

kr

samochod sluzbowy tak ale wraz z towarem, ktory trzeba gdzies przechowywac.... podstawa bardzo niska...

Jommcie

Misiek
@Jommcie

a za co ten samochód można dostać?

all
@Jommcie

Hahaha... ....MaxCo Distribution Sp. z o.o. ma jedną z fajniejszych opcji przedstawicieli handlowych, bo można dostac samochód.... w innych firmach przedstawiciele dostają rowery do pracy pewnie ;-)

xoangelikasl

jakimi autami teraz przedstawiciele jeżdzą? jak ogólnie zarobki? jak z użytkowaniem aut po pracy? jaka atmosfera? jak z godzinami pracy?

Janek

zaek , super, że tak napisałeś do Gracjandwa, to typowe dla niektórych Polaków, którzy wszystko widza u innych, a u siebie nic, a zazwyczaj cos co wcale nie ma miejsca. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów zarówno Tobie, jak i pracownikowi MaxCo z Jarocina. Pozdrawiam Miłego dnia

Gracjandwa

U nas na osiedlu w Jarocinie, gość samochodem firmowym Słodycze Maxco stoi wiecznie na parkingu przeznaczonym dla mieszkańców bloku, gdzie nie jest dozwolone parkowanie pojazdów dostawczych.Ciekawi mnie jak on zarabia, bo wydaje się to być super praca. Nie trzeba wcześnie wstawać ani późno wracać do tego weekendy wolne, no i auto do dyspozycji. Nie chciałbym być tylko konsumentem tych cukierków, co w tym pick upie są przechowywane i słońce na niego tak świeci.

do kruka

Przeterminowana ma Possible z tego co czytam, ale na pewno nie MaxCo.Possible ma starocie z Litwy dziesięć razy przekładane i na lewej licencji czyt.podróby tandetne.

Zostaw merytoryczną opinię o MaxCo Distribution Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 48 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MaxCo Distribution Sp. z o.o.