Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.
counter
2 33 70 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.?

Czarek Nowy wpis

Podpowiedzcie jak atmosfera, jak firma radzi sobie w tym trudnym czasie? Myślałem o pracy.

Pytanie Nowy wpis

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.?

nerver mind Nowy wpis
@Pytanie

Wpływa normalnie całe

Czarek

Jakie warunki pracy są oferowane?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Prawdziwe są opinie ze to magiel, (usunięte przez administratora) - każdy ma wywalone na ciebie i nowych ktorych musza uczyc inni, co w tym momencie maja tez normalnie swoja robote... Te zachwyty są pisane pewnie przez kogos z "firmy" by wybielic opinie Ale wystawczy zobaczyc ktora z nich ma najwiecej polubień - to o czyms swiadczy Nieostające problemy z urlopami

Tak1Nie

Jaki jest wkład kierownictwa Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Adamus
@Pytanie

Przepraszam, jakiej atmosfery?

Bartek

Czy jest powód, że przestaliście zaglądać na forum? Firma prowadzi rekrutacje, coś wiecie?

Natalia

@pawel, skąd masz takie informacje? Na stronie firmy nie ma o tym ani słowa. Napisz proszę coś więcej na ten temat. @Filip, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Pracodawca aktualnie szuka pracowników na stanowiska: młodszy specjalista do spraw wsparcia operacyjnego, specjalista do spraw rezerwacji hotelowych, specjalista do spraw integracji biznesowych. Firma oferuje przyjazną atmosferę możliwość rozwoju i awansu wewnętrznego, pakiet benefitów.

Tiger
@Natalia

@Natalia, Amex kupił już jakiś czas temu firmę Hogg Robinson. Nie jest to żadna tajemnica. https://www.amexglobalbusinesstravel.com/press-room/american-express-global-business-travel-to-acquire-hogg-robinson-group/ Wiadomo co się potem robi jak się kupuje firmę :D

Mirosław
@Tiger

Rozumiem, że Twoje informacje są sprawdzone, ale firma nadal prowadzi działalność. Mają aktualne oferty pracy i poszukują pracowników. Obecnie firma szuka specjalisty do spraw rezerwacji hotelowych. Oferują dobre warunki pracy. Czy osoby, które są obecnymi pracownikami firmy i mogłyby wypowiedzieć się na temat jej aktualnej działalności? Czekam na Wasze opinie.

były pracownik
@Mirosław

Hogg to firma z fajna atmosfera i wspaniałymi ludźmi Jednak jest mega ciśnienie za dużo pracy na jedna osobę i ogromne ryzyko błędu Przy tym pensję ok 35 % niższe niż u konkurencji Na początek warto można się dużo nauczyć

Tiger

Jeśli chcesz siedzieć w pracy 8 godzin wykonując dosyć prostą robotę i zadowala Cię pensja w okolicach średniej krajowej to jest to praca dla Ciebie. W innym wypadku nie trać czasu na tą firmę. Perspektywy rozwoju dosyć słabe, awanse się oczywiście zdarzają ale większość perspektywicznych pracowników odchodzi do innych firm z branży, bądź zmienia branżę.

pawel

chyba nie prowadzi skoro została sprzedana

Natalia

Na stronie internetowej Hogg Robinson Polska zauważyłam, że pracownicy co roku obchodzą Dzień HRG, który między innymi jest formą integracji. Czy oprócz tego dnia występują w tej firmie inne okazje umożliwiające integrowanie się całego zespołu? Może pracodawca organizuje również jakieś wyjazdy? Wypowiedzielibyście się na ten temat?

MAT
@Natalia

w Polskim oddziale nie ma żadnej integracji ani nawet chwili oddechu od pracy z okazji Dnia HRG Integracje są bardzo sporadycznie raz na 2-3lata

XYZ

Praca w tej korporacji jest zmianowa 8,9,11 - jeśli chodzi o rezerwacje to przydzielają osoby do danego teamu i dają danej osobie firmy. Atmosfera jest bardzo przyjazna, wśród pracowników i szefostwa również, nie ma wyscigu szczurów, natomiast na podwyżkę trzeba zapracować, ale też wywalczyć - sami z siebie jej nie dadzą. Pracy jest dużo, ale jeśli ktoś dobrze zarządza czasem, jest szybki i "ogarnięty" to po godzinach nie zostaje. Minusem jest chaos i brak zorganizowania pod względem zasad. Zdarzało się, że ktoś nie dostał urlopu, nadgodziny są odbierane, rzadko kiedy płatne. Generalnie polecam, jeśli ktoś chce podszkolić się w tej dziedzinie, złapać doświadczenie to jak najbardziej :)

TakNie

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Justyna

Czy jest tak dobrze w firmie, że przestaliście pisać?

Ololo

Zdecydowanie nie polecam. Praca wykańcza i psychicznie i fizycznie. Codziennie zostajesz po godzinach, które w żadny sposób nie jest rozliczane. Atmosfera w pracy nie do wytrzymania - wszyscy są na nerwach. Nowych pracowników nikt nie uczy, bo nie mają na to czasu. Wszystkiego musisz nauczyć się sam. Ponad to wykonujesz pracę za 3 osób i jeszcze każą ci robić szybciej i więcej. W Warszawie codziennie ktoś się zwalnia z pracy. (usunięte przez administratora)

Tak28Nie

...

dzisiejszy Hogg to już nie to samo, co jeszcze kilka lat temu. W ostatnim czasie pracownicy masowo zaczeli uciekać do konkurencji, wiec o czymś musi to świadczyć ..............

Tak31Nie

Iza

Hogg Robinson Polska to normalna spokojna firma !!

TakNie1

olek

Firma podchodzi bardzo nieprofesjonalnie do kandydatów. Na rozmowę musiałem czekać ok 30 minut (!) w pokoju bo nikt nie raczył przyjść. Ja rozumiem, że można się spóźnić ale tyle czasu i jeszcze nie przeprosić... Sama rozmowa trwała z 10 minut (!), prowadząca nic o mnie nie wiedziała i nawet nie chciała się dowiedzieć dlatego uważam że mięli już ustawionego kandydata na to stanowisko. Beznadziejne podejście - po co wogóle zapraszają na rozmowę. Strata czasu. Pensje z tego co wiem bez szału, jakieś 3 tys. netto.

Tak22Nie

Natalia

@Natalia i udało Ci się wziąć udział w jakiejś rekrutacji? Obecnie istnieje możliwość rekrutowania się do Hogg Robinson Polska na kilka rożnych stanowisk - może znajdziesz coś dla siebie? Jak wygląda obecnie proces rekrutacyjny?

Natalia

Szukając pracy dowiedziałam się , że Hogg Robinson Polska ma całkiem dobra opinię jako pracodawca. Mam zamiar aplikować i dlatego bardzo proszę o kilka wskazówek od obecnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.