Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.

Opinie o Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.

Natalia

@pawel, skąd masz takie informacje? Na stronie firmy nie ma o tym ani słowa. Napisz proszę coś więcej na ten temat. @Filip, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Pracodawca aktualnie szuka pracowników na stanowiska: młodszy specjalista do spraw wsparcia operacyjnego, specjalista do spraw rezerwacji hotelowych, specjalista do spraw integracji biznesowych. Firma oferuje przyjazną atmosferę możliwość rozwoju i awansu wewnętrznego, pakiet benefitów.

Tiger
@Natalia 24.09.2018 11:35

@Natalia, Amex kupił już jakiś czas temu firmę Hogg Robinson. Nie jest to żadna tajemnica. https://www.amexglobalbusinesstravel.com/press-room/american-express-global-business-travel-to-acquire-hogg-robinson-group/ Wiadomo co się potem robi jak się kupuje firmę :D

Mirosław
@Tiger 24.09.2018 18:42

Rozumiem, że Twoje informacje są sprawdzone, ale firma nadal prowadzi działalność. Mają aktualne oferty pracy i poszukują pracowników. Obecnie firma szuka specjalisty do spraw rezerwacji hotelowych. Oferują dobre warunki pracy. Czy osoby, które są obecnymi pracownikami firmy i mogłyby wypowiedzieć się na temat jej aktualnej działalności? Czekam na Wasze opinie.

były pracownik
@Mirosław 10.11.2018 17:28

Hogg to firma z fajna atmosfera i wspaniałymi ludźmi Jednak jest mega ciśnienie za dużo pracy na jedna osobę i ogromne ryzyko błędu Przy tym pensję ok 35 % niższe niż u konkurencji Na początek warto można się dużo nauczyć

Tiger

Jeśli chcesz siedzieć w pracy 8 godzin wykonując dosyć prostą robotę i zadowala Cię pensja w okolicach średniej krajowej to jest to praca dla Ciebie. W innym wypadku nie trać czasu na tą firmę. Perspektywy rozwoju dosyć słabe, awanse się oczywiście zdarzają ale większość perspektywicznych pracowników odchodzi do innych firm z branży, bądź zmienia branżę.

pawel

chyba nie prowadzi skoro została sprzedana

Natalia

Na stronie internetowej Hogg Robinson Polska zauważyłam, że pracownicy co roku obchodzą Dzień HRG, który między innymi jest formą integracji. Czy oprócz tego dnia występują w tej firmie inne okazje umożliwiające integrowanie się całego zespołu? Może pracodawca organizuje również jakieś wyjazdy? Wypowiedzielibyście się na ten temat?

MAT
@Natalia 05.06.2018 09:38

w Polskim oddziale nie ma żadnej integracji ani nawet chwili oddechu od pracy z okazji Dnia HRG Integracje są bardzo sporadycznie raz na 2-3lata

XYZ

Praca w tej korporacji jest zmianowa 8,9,11 - jeśli chodzi o rezerwacje to przydzielają osoby do danego teamu i dają danej osobie firmy. Atmosfera jest bardzo przyjazna, wśród pracowników i szefostwa również, nie ma wyscigu szczurów, natomiast na podwyżkę trzeba zapracować, ale też wywalczyć - sami z siebie jej nie dadzą. Pracy jest dużo, ale jeśli ktoś dobrze zarządza czasem, jest szybki i "ogarnięty" to po godzinach nie zostaje. Minusem jest chaos i brak zorganizowania pod względem zasad. Zdarzało się, że ktoś nie dostał urlopu, nadgodziny są odbierane, rzadko kiedy płatne. Generalnie polecam, jeśli ktoś chce podszkolić się w tej dziedzinie, złapać doświadczenie to jak najbardziej :)

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Justyna

Czy jest tak dobrze w firmie, że przestaliście pisać?

Ololo

Zdecydowanie nie polecam. Praca wykańcza i psychicznie i fizycznie. Codziennie zostajesz po godzinach, które w żadny sposób nie jest rozliczane. Atmosfera w pracy nie do wytrzymania - wszyscy są na nerwach. Nowych pracowników nikt nie uczy, bo nie mają na to czasu. Wszystkiego musisz nauczyć się sam. Ponad to wykonujesz pracę za 3 osób i jeszcze każą ci robić szybciej i więcej. W Warszawie codziennie ktoś się zwalnia z pracy. (usunięte przez administratora)

...

dzisiejszy Hogg to już nie to samo, co jeszcze kilka lat temu. W ostatnim czasie pracownicy masowo zaczeli uciekać do konkurencji, wiec o czymś musi to świadczyć ..............

Iza

Hogg Robinson Polska to normalna spokojna firma !!

olek

Firma podchodzi bardzo nieprofesjonalnie do kandydatów. Na rozmowę musiałem czekać ok 30 minut (!) w pokoju bo nikt nie raczył przyjść. Ja rozumiem, że można się spóźnić ale tyle czasu i jeszcze nie przeprosić... Sama rozmowa trwała z 10 minut (!), prowadząca nic o mnie nie wiedziała i nawet nie chciała się dowiedzieć dlatego uważam że mięli już ustawionego kandydata na to stanowisko. Beznadziejne podejście - po co wogóle zapraszają na rozmowę. Strata czasu. Pensje z tego co wiem bez szału, jakieś 3 tys. netto.

Natalia

@Natalia i udało Ci się wziąć udział w jakiejś rekrutacji? Obecnie istnieje możliwość rekrutowania się do Hogg Robinson Polska na kilka rożnych stanowisk - może znajdziesz coś dla siebie? Jak wygląda obecnie proces rekrutacyjny?

Natalia

Szukając pracy dowiedziałam się , że Hogg Robinson Polska ma całkiem dobra opinię jako pracodawca. Mam zamiar aplikować i dlatego bardzo proszę o kilka wskazówek od obecnych.

PracownikHRG

No, ja też w sumie polecam. Są rekrutacje, bo firma rozwojowa, i w ostatnich miesiącach otworzył sie m.in cały duży dział. Jak ktoś jest nowy to na pewno moze się tu sporo nauczyć

Zadowolona

Hogg Robinson Polska to moja firma od wielu lat, polecam

Ponad15lat?

Jest tu sporo takich osób, które pracują 10 - 15 lat i więcej i o czymś to świadczy, zwłaszcza, ze dziś na rynku jest i różnorodność i niestabilność. HRG gwarantuje stabilność. Firma daje duże możliwości własnego rozwoju i duże wyzwania. Owszem, jest dużo pracy, każdego dnia jest możliwość załatwiania spraw na całym świecie. Czasem trzeba działać szybko, jak to w tej branży. Ci co to lubią - znajdą tu swoje miejsce. Ważne też, że nie ma wyścigu szczurów, a nadgodziny, owszem, są rozliczane.

Natalia

@Melania często warunki zatrudnienia ustalane są bardzo indywidualnie - na podstawie doświadczenia zawodowego, wykształcenia, czy też innych umiejętności. Warto wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, aby poznać szczegóły odnośnie twojej indywidualnej oferty. Wysłałaś już swoje cv?

Melania

Super pracę można mieć w Hogg Robinson. Widziałam ofertę pracy dla kasjera lotniczego, czy mógłby ktoś w tym temacie coś napisać? Jakie wymagania stawia firma przed kandydatem? Jakie dodatki można otrzymać o ile są w firmie? Będę bardzo wdzięczna za informacje.

Dudek

Firma moze i dumnie nazywa sie korporacja ale z prawdziwyn korpo nie wiele ma wspolnego. Czeste oferty o prace swiadcza tylko o duzej rotacji pracownikow. Nikt przy zdrowych zmyslach nie wytrzyma tam. Obiecanki podczas rekrutacji sa tylko pustymi slowami. Podwyzki i premie otrzymuja tylko wybrane osoby- wiadomo na jakiej podstawie :( Godziny nadliczbowe nie sa w zaden sposob rozliczane, ani finansowo, ani w formie dnia wolnego. Niestety godziny nadliczbowe sa codziennoscia, gdyz natlok obowiazkow wyklicza system 8 godzinny. Do tego "cudowna" atmosfera, gdzie kazda osoba patrzy tylko na czubek wlasnego nosa. Nikt nikomu nie pomaga. Nowi pracowicy musza sami wszystkiego sie nauczyc. Zdecydowanie nie polecam!

Natalia

Czy w firmie panuje dobra atmosfera? Dla wielu potencjalnych pracowników to bardzo ważna informacja - atmosfera wpływa bezpośrednio na prace każdego dnia.

Iza

Jaka jest przyczyna takiego milczenia na forum? Tak dobrze się pracuje, że nikomu nie chce się pisać?

Exxx
@Iza 19.07.2017 22:48

Wszyscy zarobieni- nie ma czasu na udzielanie się na forach ani inne glupoty ;-)

Exxx

Potwierdzam w 100% powyższy wpis. Firma jak każda inna korporacja, dla tych, którzy chodza do pracy by pracować, a nie zbijać baki:) tak przynajmniej bylo za mojej kadencji w HRG, a nie było to bardzo dawno... Fakty i mity o HRG: 1. TAK, Sa wygórowane targety do osiagniecia, ale jeśli ich nie wyrobisz, NIE wylatujesz z dnia na dzień, jak to czesto ma miejsce u konkurencji. 2. TAK, pracuja tam ludzie z 15letnim stażem, ale NIE ma to większego wpływu na współprace, bo każdy robi swoje. 3. TAK zdażaja sie podwyżki, ale NIE liczyłbym na podwojenie stawki (raczej symbolicznie dorzuca "stówke" lub dwie jak się kilkukrotnie upomnisz) 4. TAK, ludzie sa różni (jak wszędzie) co też czasem ma wpływ na ogólna atmosfete, ale jeśli ktoś chodzi do pracy by pracować, NIE powinien się przejmować faktem, że z kimś może się nie polubić. 5. TAK, siedzi się nadgodziny, ale NIE sa one do końca charytatywne (można je teoretycznie odbierać w innym terminie) Ogólnie nie polecam i odradzam, ale pracowałem już w kilku firmach w branży i ta wcale nie była najgorsza :)

Natalia

Pracowałem kiedyś w Hogg Robinson i bardzo miło wspominam tamten czas. Tym bardziej teraz nie mogę zrozumieć niektórych wpisów, ale przecież w pracy trzeba pracować i nie ma o czym mówić. Jeśli komuś nie odpowiada charakter pracy to zostaje już tylko zmiana.

turposuszarka

niestety nie mam o nich dobrego zdania. ponad rok w dziale hotelowym, nauczyl mnie ...nic. Niestety zerowa pomoc od przelozonych czy pracownikow z wiekszym doswiadczeniem. wiem tez ze wiekszosc duzych klientow dziekuje im za wspolprace wiec etaty raczej beda uciekac. dodatkowo, niestety przykre ale obiecane podwyzki nie pojawiaja sie, a awansuja tylko ci, ktory maja dobre uklady z Paniami na kierowniczych stanowiskach. Ludzie uciekaja masowo do konkurencji. dodatkowo- po 15nascie lat pracuja panie bez znajomosci nawet jezyka obcego... mowi samo za siebie.

paulina

złożyłam tam cv na specjalistę do fakturowania :)

paulina

złożyłam tam cv na specjalistę do fakturowania :)

Iza

Super firma, super praca bardzo jestem z niej zadowolona.

HRG - a "great" place to work?

Praca w Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. - Warszawa to jak harówka dla typowego polskiego prywaciarza, chociaż to korporacja, czyli bez względu na to ile Ci będą płacić, nie będzie to płaca w żadnym razie proporcjonalna do obciążenia obowiązkami - każdą złotówkę z wypłaty "oglądasz" z obu stron zanim ją wydasz :D Ogólnie praca jak każda inna, trzeba się nauczyć/wdrożyć w powierzone obowiązki i zakasać rękawy :) Nowe nabytki nie mają co liczyć na realne wsparcie merytoryczne, co absolutnie nie wynika ze złośliwości współ-kolegów/-koleżanek, tylko że sami są przeładowani pracą, przez co ludzie często chodzą tam sfrustrowani i zestresowani, więc albo dasz radę fizycznie i psychicznie, albo utoniesz :D Poza tym atmosfera miejsca pracy to typowe korpo. WAŻNE: jeśli przejdziesz pomyślnie przez rekrutację i zdecydujesz się na umowę, KONIECZNIE poproś o spisanie w formie jakiegoś aneksu warunków finansowych wynegocjowanych podczas rekrutacji, jak również tych wyrenegocjowanych w późniejszym czasie, gdyż przy przedłużaniu/ kolejnych umowach szefostwo miewa tendencję do amnezji i mataczenia, oferując nową umowę... bez podwyżki! No cóż, komentarz jest tu raczej zbędny! Każda ocena jest w dużej mierze subiektywna, dlatego też ani nie zachęcam, ani nie zniechęcam do pracy dla tej firmy!

Iza

Bardzo zależy mi na pracy dla Hogg Robinson Polska Sp. z o.o., to super firma a mają ofertę dla specjalisty ds. wsparcia operacyjnego(dane hotelowe) co o tym wiecie?

Kasia

Szukam osoby, która odbyła rozmowę rekrutacyjną w tej firmie na stanowisko Kasjera Lotniczego. Jakie korzyści przyszły pracownik otrzymuje oraz jakie są zarobki ? Pozdrawiam Kasia

Zostaw opinię o Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.