Adriatyk sp. z o.o.

Opinie o Adriatyk sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

fistuch
użytkownik zarejestrowany

i bardzo dobrze prawisz. Ale czasami nie ma co ich słuchać

Zgadzam się , strzeż się tej firmy , chyba ze chcesz pracowac od rana do nocy za 5 zł za h /pracy w stresie nacisku i mało miłej atmosferze :-) to polecam ...

Zapraszam wszystkich do pracy w tym biurze na max. 4 miesiące (oczywiście jeżeli będziecie mieli b.dobre wyniki). Niestety jeżeli chodzi o zatrudnienie to zmiany personalne są na porządku dziennym. Pozdrawiam i niestety jest to praca tylko dla osób, które nie mają innej możliwości zarobku.

Nowoczesna firma, 50% ludzi tam pracujących ocenić można na fajnych. Szef dużo wymagający od pracowników. Przerwa 30 minutowa-nie płatna do bani. Kierowniczki tam pracujące to nieroby.

Zostaw opinię o Adriatyk sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adriatyk sp. z o.o.