Opinie o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Shell Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ggg

Słyszeliście o zmianach w Shell? Ponoć nie ma być clastrow

Klara

Klastrów i regionalnych

Ktostam
@Ggg

Zmieni się jedynie struktura.

GGg
@Ktostam

Struktura zmieni się w taki sposób, że zamiast około 90 stanowisk zrobi się 32 ;)

Tak więc
@GGg

Cm może też objąć stanowisko kierownika stacji. Fakt, dla CM ta redukcja to straszny cios .

amanda
@Tak więc

Słyszałem od jednego CM że obecnie mali agenci prowadzą stacje bez umów z shellem a z CM zostały im rozwiązane z automatu jak rozwiązano umowę CM z shellem . Czy to prawda że Kierownictwo Shell pozwala sobie na takie posunięcie?. Może ktoś coś wie więcej. Ciekawi mnie to bo jest wolne stanowisko na jednej stacji.

airon
@Ggg

Pana Dyrektora też już nie powinno być. To on jest odpowiedzialny za całe zamieszanie w Polskim oddziale shell polska

Psie gów...

Shell tonie...mam nadzieję, że jak najszybciej. Co za chore miejsce pracy!!! Ludzie!!! Jeśli nadal tam robocie to uciekajcie jak najszybciej. Najniższa krajowa, żadnych dodatków za święta, tyrasz po 12h w nocy (usunięte przez administratora) Oczywiście nikt za nocki dodatkowo nie płaci. Shell z Molendą na czele chcą być najlepsi, najwięksi, a pracowników traktują jak (usunięte przez administratora). Pan Molenda mądry niech sobie raz stanie na kasie 12h w nocy. Może być docenił. Ogólnie dramat. Żabka, Biedronka, nawet jakiś warzywniak u Pani Grażyny, ale nie Shell, uciekajcie stamtąd!

Zofia
@Psie gów...

Na początek muszę Ci przypomnieć, że na forum publicznym raczej powinniśmy unikać posługiwania się danymi osobowymi - niektórzy mogą sobie tego zwyczajnie nie życzyć. Wspomniałeś, iż pracownik Shella ma najniższą krajową i nie żadnych dodatków za święta. A co z ubezpieczeniem zdrowotnym? Pracodawca je zapewnia?

...
@Zofia

Zapewnia bo musi je zapewniać lol. Gdyby nie musiał to pewnie na Shellu by go nie było.

@Zofia

Niecma co ukrywać nazwiska dyrektora shella w Polsce odpowiedzialnego za ten (usunięte przez administratora) co sie odstawia na stacjach. Shell nie oferuje nic poza obowiązkowymi świadczeniami

Sciema
@.

I tak nie wszystkim, zatrudniają swoich znajomych, a pracownicy na Shellu na czarno, albo na pol etatu a robią cały i pół kasy w łape.

agrosfera
@Sciema

Spokojnie w środowisku międzynarodowym już od jakiegoś czasu słychać głosy że obecny dyrektor prowadzi destrukcyjną politykę względem stacji. Pojawiają się też głosy że rok 2020 będzie jego ostatnim na tym stanowisku

JohnyRambo
@agrosfera

Myślę że zbliża się kres całego sukcesu tej destrukcji. Na dniach wszystko się okaże ..

@zadługo
@agrosfera

Taa ostatni, bo podobno ciepła posadka wyżej mu się szukuje ????

Obiekttwny

Po nowym roku to dopiero będziecie mogli mieć pretensje.

Walter
@Obiekttwny

To znaczy?

Shell na karwinach w Gdyni to jakieś nieporozumienie. Notorycznie w nocy zamknięte. W dzień ciężko się doczekać na obsługę. W kiblu (usunięte przez administratora) ze aż oczy bolą. Czas zmienić stacje i dostawce.

Kasjer

Rekrutacja była ok.

Nie było takich wszystko związane z pracą

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Koleś git

Praca sama w sobie spoko .klienci różni od takich co dają napiwki za cokolwiek mili uprzejmi do takich co drą się na pracownika bo nie mają takiego sosu do hotdoga jaki on lubi albo widział gdzieś tańsze paliwo.Jak tam pracowałem a robilem ze 3 lata to ze dwa razy wyskoczyli do mnie po robocie gnoje bo nie chciałem im piwa sprzedać bo byli pijani .Wypłata taka sobie to było chyba 1550 czy jakoś tak może podnieśli skoro ktoś tam pracuje ja ogólnie nie polecam .

Klaudyna

Dzień dobry! Proszę o pomoc. Piszę pracę dyplomową na temat zakupów w sieciach handlowych. W tym celu muszę przeprowadzić ankietę i zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie. Zaznaczam, iż wyniki wykorzystam TYLKO w mojej pracy. Życząc Wam dużo zdrowia i samych pogodnych dni i zachęcam jeszcze raz do wypełnienia: https://www.survio.com/survey/d/X1B5A8V8U3A2Y5A4M Z GÓRY DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM DOBRYM DUSZYCZKOM;)

Kubkub

Te ich nowe ciuchy tfu... Te ich wzorki i kolory z lat 90, wstyd wtym chodzić:)

Shell Wrocław Aleja Wiśniowa. Najgorsza stacja we Wrocławiu. Pracowników traktują jak śmieci i zabierają bezprawnie pieniądze z wypłaty więc zamiast 18 zl na godzinę dostajesz o wiele mniej. Nie potrafią sprawdzać kto zawinił bo np. źle policzył gazetki ale karają wszystkich pracowników. Nie polecam nikomu!

Zadowolony

Stacja 7002 Tychy Paprocany profesjonalna obsługa zawsze uśmiechnięty personel, służący pomocą [ wzorcowo]

Grinch
@Zadowolony

A mi się nie podoba na tej stacji . Strasznie wszystko sztuczne i mdłe.

Www

Ile groszy płacą za litr sprzedanego vp za wtorek i czwartek dla podjazdowego

Anton
@Www

Z moich wyliczeń wynikało , że płaca okrągłe zero złotych premii za każdy litr sprzedanego paliwa Premium. We wtorki i czwartki są tylko wymagania - nagród dla pracujących na wyniki nie przewidzieli (chyba tylko dla siebie regionalnych przewidzieli) . To „super firma” ze „super zarobkami” przekłada się na wszystkie nadużycia które dokonują pracownicy żeby sobie dorobić. Czy tak się prowadzi biznes ? Tego nie wiem ale wirtualnie podziękowania i poklepywanie po plecach nie wystarczą. Nie polecam !

Aldi

Nie polecam mieliśmy dostać wyrównanie z tarczy antykryzysowej i nie dostaliśmy wzięliśmy na wypłatę po 1860 złoty

Pablo
@Aldi

Cytując klasyka „ niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził” czyli jedno zdanie podsumowujące zarobki i obietnice na sHELLu.

katolik=frajer
@Aldi

To i tak dużo jak tam robiłem to .iutek co robił mi za kierownika tak kradł że głowa mała .Dom se buduje więc cioł pracownikom po parę stów . A jak ktoś miał do niego pretensje o to to gadał takie głupoty że się rzygać chciało teraz na stacji siedzi sobie sam ,cale dnie i nikt u niego robić nie chce bo to (usunięte przez administratora) .

pytanie

Mam propozycję pracy jak kasjerka, ale czytając Wasze opinie zaczynam myśleć czy warto.... czy grafik rzeczywiście jest elastyczny? jak wygląda Wasz typowy tydzień, dzień w pracy, dzień wolnego itd czy pracujecie po kilka dni pod rząd? i czy rzeczywiście tak często jest zabierana część wypłaty za jakieś braki?

Pracownica
@pytanie

To jak będzie wyglądać twoja praca to tak naprawdę zależy od stacji. Pracowałam tam trochę, dodatkowo dorabiałam na innych stacjach Shell więc mam porównanie. Po pierwsze: nie idź na stację, gdzie są robione świeże kanapki. Bo po pierwsze, pewnie będziesz sama na kasie i będziesz musiała je dorabiać, a to zajmuje od groma czasu. Dodatkowo mycie pudelek itd. w nocy natomiast mycie półek na kanapki, spisywanie zapotrzebowań na surowce, mycie sokowirówki, dodatkowej lodówki, półki na kanapki, robienie kanapek na dniówkę, a do tego obsługa klientów. Grafik: to zależy od ilości ludzi. Jak jest na styk, to ciężko o pole manewru. I wtedy chodzisz kiedy kierownikowi pasuje. A najgorsze co może być to np. nocka, dzień wolny i potem dniówka. W dzień się wyśpisz, w nocy zasnąć nie możesz, a potem do pracy na 12 godzin. I tak często pracuje się kilka dni pod rząd. Premie: w teorii nawet 1500 zł, realnie jak jest 100 to jest dobrze. I kierownik tyle każe zwracać ile mu się spodoba tak realnie: za manko, za braki magazynowe, raz płaciliśmy za pomarańcze, bo ilość soku się nie zgadzała, z ilością pomarańczy. Niby po 14 zł, ale od 12 osób to już coś jest

Ona
@pytanie

Wszystko zależy gdzie pracujesz i jak kierownik ustali grafik ale rzadko jest dzień noc dwa dni wolne no chyba że dla wybranych. Elastyczność śmiech jak cię wsadza w dzień pracy to (usunięte przez administratora) możesz czasem jest parę dni pod rząd dzień czasem noc. Z kasą też licho za to co robisz, przeważnie tylko najniższa krajowa no chyba że zlecenie

Mała Mi
@pytanie

Wydaje mi się że to zależy na jakich ludzi trafisz. U nas jest od kilku lat stała ekipa i nie mamy na co tak naprawdę narzekać. Wszyscy mamy umowy o pracę i grafik układa jedna z nas na podstawie proponowanych dni wolnych. A obciążani finansowo jesteśmy tylko za mocny alkohol co pół roku więc najlepiej podpytaj pracowników jak to u nich wygląda

Mała Mi
@Pracownica

Ja pracuję na stacji z kanapkami i nie jest tak źle. W momencie kiedy my na dniówkę kanapki przygotowujemy to druga osoba stoi na kasie. To też jest kwestia dogadania się między sobą. Jeśli jest zgrana ekipa na stacji to wszystko jest ok. I jeszcze mi się nie zdarzyło żebyśmy płacili za półprodukty. Owszem zamówienia przygotowujemy ale to dlatego że nam jest tak wygodnie, bo my lepiej wiemy czego ile schodzi

szymon
@pytanie

grafik wygląda tak że jak dostaniesz w końcu dzień wolny to spędzisz go spiąć ,typowy tydzień to mordęga z klientami-czubami napsują ci krwi na tyle że nie dasz rady zasnąć bez wypicia browca ,dzień pracy jak jakimś cudem nie trafi klient-czub to idzie wytrzymać bo z grubsza to wygląda jak praca w sklepie tylko że na stacji zwykle gorzej płacą i ciężej z umową na stałe.Jak robiłem na shellu to robiłem 2 dni do roboty dwa dni wolnego z czego z wolnego i tak musiałem zazwyczaj przychodzić bo bo ktoś zrezygnował albo przychodziłem w nadgodziny żeby dorobić bo pensja jest do kitu .Zmieniłem pracę po roku z hakiem .

Bazi

Chciałbym złożyć skargę na kierowniczkę Shella w Jarocinie (numer stacji 4214) - Annę Łączną. Pani kierownik wyrzuciła mnie z pracy dnia 17.08.2020 nie podając żadnych konkretnych powodów, na dodatek zrobiła to poprzez napisanie mi wiadomości na Messengerze, a nie osobiście, 6 godzin przed rozpoczęciem zmiany. Proszę żeby Państwo wyciągnęli z tej sytuacji poważne konsekwencje. Obecna kierownik nie nadaje się na to stanowisko, gdyż to nie pierwsza kontrowersyjna sytuacja w jej wykonaniu. W taki sposób w Państwa firmie zwalnia się pracowników?

@Bazi

Dzwon do klastra, regionalnego, bądź dyrektora

Waluś

„wypadł sroce spod ogona”, „co się gapisz jak sroka w gnat”seroki uważane są za zły omen i zwiastun nadchodzącego nieszczęścia na stację Shell w Gubinie.

Robert Wawrzyniak

Sytuacja które miała miejsce na stacji Shell w Gubinie którego byłem świadkiem iz pracownica Agnieszka Seroka publicznie znieslawila imie pewnego chlopaka szerzy hejt wchodząc w prywatne życie innej osoby co noszczy to sukcesywnie małżeństwo otóż tej osoby.

Krzysztof
@Robert Wawrzyniak

Coś głośno się zrobiło ostatnimi czasy o Shellq. O żadnej stacji nie pisze się tyle opinii co o tej w Gubinie. To jakis nowy sposób promocji stacji? Pozdrawiam

śmiechu warte

Bu ha ha ha

Krzysztof

Twój nick mówi o Panu więcej niż tysiąc słów. Skokojnie, jestem tolerancyjny. Pozdrawiam

Kamyk

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Jeśli za najniższa krajowa chcesz pracować w nocy, weekendy i święta to idealna praca dla ciebie. Obowiązków podobnie jak w barze , towaru jak w sklepie Osiedlowym , dodatkowo podjazd(usunięte przez administratora)Odpowiedzialność finansowa a obrót pieniędzy Jak w kasie w markecie budowlanym. Od siebie nie dają nic , od ciebie wymagają dużo wiec jest pole do wykazania się ale niestety bez żadnej nagrody. Nie polecam!

Wojtuś

Bo wszystkie pasztety to jedna rodzinna ...

Bleeee

Człowieku zejdz z ludzi

Robert Wawrzyniak

Czy pracownica wyzej wymieniona stacji shell w Gubinie Agnieszka Seroka ma ku temu prawo?

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Shell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 3 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 311 ocen.

Shell Polska Sp. z o.o.