Opinie o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Shell Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Wojtek

W jaki sposób firma dba żeby pracownicy stałe się rozwijali?

Marko
@Wojtek

Wymuszając na nim kreatywne myślenie... Płacąc najniższa krajową i obserwując czy sobie taki pracownik w życiu poradzi. Wymagając od niego tyle, że 5ciu CM naraz by nie podołało zadaniu.

Zenek
@Wojtek

Dorzuca drugi ekspres do kawy i piekarnik żeby stali sie „baristami” i „ cukiernikami” w swojej firmie. A tak serio żeby mieli co robić na nockach a nie spać i pić wódkę.

Pracownik1234

To co dzieje się na stacjach shella jest nie do opisania, za wszystko trzeba oddawać, premie zabierają za wszystko, targety nie do wyrobienia, nagadasz się cały miesiąc a na koniec dowiesz się ze to co sprzedałeś nie liczy się do twojej premii, ponieważ jednak za dużo rabatów wyszło, robimy wszystko, do słownie wszystko 12 godzin zmiany to mało żeby wyrobić się z tym co trzeba zrobić, a gdzie tu wyrobić target, do tego pensja 2200 po odjęciu wszystkiego co idzie... ludzie za te pieniądze to lepiej po domach chodzić i sprzątać, dziennie 2 mieszkania 200 zł zarobione w tygodniu 1000 w miesiącu 4000 a nie narobisz się nawet polowe tego co na shellu ! Jest coraz gorzej, wyścig szczurów, ciagle pretensje, nie da się pracować !

Niezadowolony

Shell tak dba o pracowników że na nockach na nie których stacjach jesteś sam z śmiesznym " przyciskiem życia " , który niby zadziała jak coś się stanie . Tylko pytanie po jakim czasie dotrze pomoc.

Zdegustowana

Witam, Słyszeliście o widelkach płacy dla pracowników 2800- 3000 zł , co z pracownikami którzy pracują po 10 lat ? Maja Cię cieszyć że dostaną 200zl brutto więcej od nowych którzy ,nic nic nie potrafią w nic się nie angażują I mają Wszysko w ... Gdzie tutaj docenienie pracownika który dalej wierzy w ta firmę I daje z siebie naprawdę dużo. Premię to jakiś żart I każdy, kto pracuje choć parę miesięcy zdaje sobie z tego sprawę. Kiedyś jeszcze można było dorobić robiąc nadgodziny teraz nawet to odbierają. Życzę powodzenia firmie Shell, kiedy w końcu pandemia się skończy I ruszy gospodarka, wtedy większość pracowników zrobi to co powinno już dawno.... Pozdrawiam

Hej
@Zdegustowana

Dokładnie zgadzam się z Tobą nie doceniają nas zabierają wszystko co mogą dać tylko minimum wypłatę to jest ich taktyka, dzis styczeń sprzedaz 60szt hod doga dziennie w lutym dołożą 20 aby było ciekawie czas shella się kończy

Vegeta
@Zdegustowana

Docenia się ich dopierdalajac obowiązków za dwóch bo nowy nic nie umie i pół dnia siedzi na telefonie a ty masz wyrabiać niemożliwe targety bo kierownik cie cisnie

Kasjer

Rekrutacja była ok.

Nie było takich wszystko związane z pracą

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Ona

Jak wygląda sprawa z aneksami które podpisaliśmy 1 maja ? Czy wszystkie shelle obniżyły etaty i zmniejszyły godziny do 138 ? A jeżeli chodzi o wypłatę to nie były za kwiecien ??

Ben
@Ona

Nie wszystkim tak samo, etaty były ucięte od 6% najmniej.

luk
@Ona

nie wszystkie stacje..zalezy od kierownika stacji czy chce nielegalnie okradac panstwo bo prawda jest taka ze w przypadku shell zostalo to wymuszone na kierownikach-ale nie koniecznie kierownik musial korzystac z tarczy-to widac golym okiem jak nie dopracowane to wszystko mieli-ciagle zmiany aneksow itp

@luk

Kiero nie ma nic do gadania , ma robić tak jak shell puści bąka a jak nie to kopa i nara taka prawda

Luk
@Świadek koronny

..tak to dlaczego niektorzy kierownicy nie podpisali sie pod tarcza?i dalej beda pracowac...a jeszcze kierownik zadna umowa z shellem nic nie podpisuje wiec jak masz malo wiedzy to niemow-z CM ma umowe na wykonywanie pewnej okreslonej pracy..sa stacje ktore nie wziely kasy z tarczy i dalej wszystko plynie jak dawniej

@Luk

Taaa a którzy hmmm ? Chyba Ci których obroty były za wysokie żeby skorzystać A na marginesie jeszcze nikt kasy nie otrzymał . Taaa Kiero z shellem nic nie podpisał ale dupce tylko co molenda powie tak ma być 1 osoba na nocy cyk jest jedna na kasie no qr.. jest no ale mało wiedzy masz tyyyy ....więc nie pierd....

Doradca paliwowy
@Świadek koronny

Tak mi się wydaje jak pisze świadek, wszyscy podpisali którzy musieli

Żegnam ten cyrk
@Luk

A to ciekawe, bo mi przestawiono sytuację w inny sposób - że tylko ja się zbuntowałam na całą Polskę ????????????Dla mnie nie podpisanie aneksu i nie wyrażenie zgody na wejście w tarczę równało się z "pani już podziękujemy" ????????????

Żegnam ten cyrk
@Świadek koronny

Mało tego, przez ich pomysły mam w Zusie zaległości na 25 tysięcy. Z końcem maja zostałam zmuszona odejść. Walczę o odkręcenie wniosku o ulgę w ZUS i o końcowe wyrównanie zaległych Zusów. Jak zrobią mnie w konia, ściągnę nawet telewizję.

luk
@Świadek koronny

czlowieku sa stacje gdzie jedna osoba na stacji na nocce jest od 2016 r.i jeszcze(usunięte przez administratora) nie bylo!!! a stacja leje np.w miesiacu ok 250tys.litrow paliwa...wiec wiedze mam dobra

@luk

(usunięte przez administratora) nie perdo... Że kiero ma coś do gadanie głąbie jak shell powie tak ma być i tyle a w chuj...mam Twoją widzę z palca. (usunięte przez administratora)

@Żegnam ten cyrk

Czytaj ze zrozumieniem mówiłem że kiero nie ma nic do gadania a jak nie to wylot to jakiś cep pisze że wszyto hula mimo sprzeciwu (usunięte przez administratora) prawda nie grasz jak oni to wypad

Luk
@Świadek koronny

..tak shell cos powie..czlowieku jak inni juz pracowali na stacjach toTy jeszcze w piaskownicy sie bawiles..owszem robia co chca bo pracownicy byli sa i beda..zawsze tak w tej firmie bylo

@Luk

Taakkk i co??? Baranie mówimy co jest teraz co teraz sie dzieję ale ty jesteś taki inteligent że chyba jeszcze pod stół na stojąco wchodzisz ...najpierw piszesz że kiero może to tamto a teraz że robią co chcą w firmie wes się lecz głąbie

Tryst
@Ona

Jak pracuje się na stacjach paliw, myślę ze można się dowiedzieć trochę na(usunięte przez administratora)

Jak pracuje się na stacjach, można się dowiedzieć trochę na http://www.szelownia.4ra.pl/

Kumata

To co się dzieje obecnie na stacjach shell to porażka. Tankuje się na tej stacji od 6 lat. Ciągle te same osoby są non stop w pracy. Kasjerka ledwo ogarnia tematy ale zawsze można liczyć od niej na uśmiech mimo iż widać że nie ma siły. Na podjeździe już nie możesz liczyć na jaką kolejek pomoc. Ludzie są wyczerpani i nie mają chęci do pracy. Nie mam pojęcia kto tam na górze siedzi ale ludzie ruszcie trochę mozgami. Kierownik mi się tłumaczy jakimiś rotacjami A co mnie to obchodzi. Niech się obudzi bo straci ludzi którzy poświęcili się dla tej stacji. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Ziomek
@Kumata

A co ma kierownik do liczby ludzi na stacji? Dostaję z góry godziny i tyle, nie ma żadnej mocy sprawczej, chociaż wg szela jest Wielkim Site Operetorem Przedsiębiorca haha

Litwin 1110

Nie pracuję już trzy lata ale czasami zdarza mi się zajechać w Polsce gdzieś na stację .Współczuję tylko pracownikom bo jedna osoba na kasie ma co robić .A jak wjeżdża autokar z ludźmi to po prostu sprzeda to co ma na grilu i ma spokój a ,że firma traci to ma to gdzieś . Kto teraz bedzie stał w kolejce. Może kiedyś wyżej ktoś na to wpadnie bo na razie mam wrażenie że mają jeszcze za dobrze .

ktośtam

(usunięte przez administratora) jakich sporo ostatnio - dużo da się wyciągnąć z takiej bydlackiej profesji?

puchini

dokładnie brawo kaffe brawo ,klaszcze uszami na stojąco a to jest niezły wyczyn jak ma sie nadwagę i jedną ręką wali sie konia

ktośtam
@puchini

pucihni, a czemu jedną?? - możną dwoma, albo dwoma palcami - tak jak w twoim przypadku - najlepiej tymi skrajnymi tj. małym i kciukiem co by nie wypadł z uścisku :)))))

kapitan BOMBA
@ktośtam

No i jak tam, chyba wszystko dobrze. Pokrzyczeli, pokrzyczeli i wszystko wróciło do normy. Kasa się zgadza, bo jak 10 lat temu była najniższa krajowa tak dalej jest, więc firma standardy płacowe trzyma cały czas na tym samym poziomie co warto docenić w dobie kryzysu :). Reszta to drobiazg, bo to, że na chwilę pojawiło kilka nowych twarzy z misją lotu na słońce (rzecz jasna nie są idiotami i polecą w nocy co by się nie spalić :)) to drobne zawirowanie w firmie, które z pewnością prędzej czy później doczeka się korekty.

@kapitan BOMBA

A co się miało zmienić, czy ty myślisz ze ktoś sobie tym forum głowę zawraca ?

zofia

Zwolniłam się tydzień temu. shell to katastrofa, klienci próbują kraść cokolwiek ma jakąś wartość nawet papier toaletowy z wc ,pijaczki to już standard przynoszą brudne butelki bez etykietek i drą mordę by że na wymianę .Kierownik to (usunięte przez administratora) którego nienawidzę i z grubsza to przez niego odeszłam, zamawia tony chłamu a potem ma pretensje że towar nie schodzi krzyczy i sapie jakby ktoś mu na twarz napluł. Drze się jak towar a nie schodzi albo jak coś brudnego zobaczy ale pijaczki i innego rodzaju (usunięte przez administratora) mu nie przeszkadzają z nimi muszę się użerać ja drugi kasjer i czasem ochrona .Przychodzi osikany pijak i wali w szybę i krzyczy otwórzcie ku.wa, mieliśmy zamknięcie doby wtedy przez jakiś 15 minut stacja jest nieczynna. Po złości nasikał nam na drzwi a to i tak wierzchołek góry lodowej. Teraz pracuję przy taśmie i mam spokój od pijaczków i kierownika-cio.y

Czy pracownicy Shell Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

JolantaFe

Ależ oczywiście. W (usunięte przez administratora) za 10 osób robiąc HD, tankując i kasując klienta a jeszcze robiąc kawę i myjąc toaletę...

Ala

Jak najbardziej: wystawne kolacje, obiady w najdroższych knajpach- ale to pracownicy Shell Polska Sp. Zo.o. O których pytałeś

@Ala
@Ala

A kto na dziś zostaw w Shell ? Już są same działaności

ROBERT

Witam Odwiedziłem w ostatnią niedzielę stacje Shell przy ulicy Gubinskiej we Wrocławiu, jestem przemilo zaskoczony i bardzo zadowolony obsługa na stacji. Przesympatyczna Pani Gosia, bo taka plakietka miała przyczepiona do bluzki bardzo miło mnie przywitała. Usmiech nie schodził Pani z twarzy po mino nieprzyjaznych, pospieszajacych i wyzywajacych ludzi w kolejce kobietę, ktora starała się ogarnąć ta chopote. Nie mogę pojąć jak można tak traktować drugiego człowieka, ale Pani Gosia z klasą wybrnela z sytuacji. Kupiłem na stacji kawę, która Pani mi poleciła i zapłaciłem za paliwo.. Nigdy się tak nie uśmiałem. Pani Gosia ma cudowne poczucie humoru, którym mnie zaraziła mimo nie sprzyjające dnia dla mnie. Cudowna kobieta! Musiałem opisac ta sytuacje bo nigdy się nie spotkałem z tak pozytywnym nastawiem. Z całym sercem i sympatią do Pani Gosi polecam tą stacje! Z poważaniem Robert

Psychiatra
@ROBERT

Widzę że leki nie pomagają ,myślę że zostaje już tylko kaftan .Shell to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) każda stacja to jakaś tragikomedia wiem bo robilem tam ponad pół roku a pani gosia ma pewnie takie poczucie humoru od sprzątania zasranej przez klientów podłogi w kiblu ,nawąchala się syfu i odwala kobicie albo już jej na mózg padło od pracy w tym shellu.Ja jak robilem na shellu to dorobiłem się prawie alkocholizmu żeby jakoś uspokoić nerwy jakie tam się przezywa 2 razy niezadowoleni klienci wyciągneli do mnie łapy po robocie i jak im z chucka norrisa wywaliełm w (usunięte przez administratora) i sie uspokoili .Z rozmów z pracownikami wiem że klienci przyjeżdzają czasem nawaleni w trzy (usunięte przez administratora) i potrafią orzygać podjazd ,słyszałem też że ćpuny śpią po kiblach a bywa że zacpanym chlorem okazuje się pracownik klienci wynoszą mu towar a on zarzygany w kiblu śpi .Pani Gosia możliwe że tez przyćpała a potem roberta poczęstowała buszkiem hahahaha.Albo taka szczęsliwa bo znowu ją klaster razem z kierownikiem na wypłacie wydymalii jak kuurwę z pod latarni albo i mocniej i głębiej no chyba że był to ostatni dzień i stąd to samozadowolenie to bym zrozumiał .A ty robert ogranij się i zmień stacje albo sie przezuc na autobus jak tak lubisz z obcymi ludźmi gadać.

Haha
@Psychiatra

Czyżby ktoś z shella to napisał? Po ostatnim wpisie o irytujących pytaniach o kawie i hot-dogu oraz niemiłych z tego powodu klientach? ????

Psychiatra
@Haha

Z shella to ja byłem z rok temu .Już dla nich nierobie bo shell to firma niewypłacalna i nieodpowiedzialna .Takie sceny tam się działy że o matko i córko ,patrzysz a nie możesz uwierzyć w to co widzisz .Klienci dają takie popisy w byciu (usunięte przez administratora) i tępakami że głowa mała .Czasem to aż trzeba było gościa czy babkę siłą wypędzać mogę nawet opisać jedno zdarzenie :kolejny bezowocny ciężki i bolesny dzień minął stacja zamknięta już wyciągamy pilota żeby uzbroić stację a tu jakiś gościu wyrasta jak z pod ziemi i krzyczy szczać sie chce mi otwierać stację do kibla chce my na to zamknięte już ,gość na to że jesteśmy tacy i tacy i mamy otwierać stację w tej chwili bo on jest szefem shella i to wszystko jest jego ,my na to nic uzbrajamy stację i sie rozchodzimy powoli w swoich kierunkach a ten kolo wyciąga faję i szczy i krzyczy że mu przez nas siusiaczek zmarznie .XD no coment.

@Haha

Gościu ludzie z Shella maja w (usunięte przez administratora) to forum???? Czy ty naprawdę wierzysz ze ktokokolwiek oprócz pracowników tu zagląda?

małpka fiki miki

Już mam dość idę jutro do daniela i wibratorem mu rozku.wie (usunięte przez administratora) ku.wa a potem będe mu tego wibratora wpychać do gardla tak dlugo aż się porzyga nie daruję mu tego banana co mi go ukradł i c.uj w (usunięte przez administratora) shelowi za to że zniszczył mi życie nie mam teraz domu a komentarz piszę z kradzionego telefonu na dworcu gdzie jedynym źródłem ciepła są niedopalone pety ale to się zmieni zabije daniela wiratorem i podszyję się pod niego bede ru.hać mu dziwke i spać w jego łóżeczku hihihihi tralalalala jestem szczwana małpka fiki miki a przy okazji (usunięte przez administratora) policji bo ją kocham homosexualną miłością pelen szacun za wybicie mi stawu w kolanie podczas rewizji .

Na shellu mnie wyzywali a kierownik powiedział że sobie zasłuzyłem bo jestem gruby .Zwolniłem się i przebrałem wychodząc jeden z pracowników wyleciał za mną i krzyczy dokąd to salcesonie dawaj hajs ja mu na to wywaliłem w morde 5 razy i wyjolem mu z kieszeni komóre i walnołem z całej siły o chodnik rozleciała się w drobny mak jak to zobaczyl to się popłakał wyleciał za mną kierownik i krzyczy normalny ty jesteś ja mu na to wal się pedale a jeszcze slowo i tobie też rzwale mordę .ogólnie nie polecam szydzą z ludzi a pieniądze które oferują to żart już się bardziej opłaca wyjść z gołą (usunięte przez administratora) na ulice i dawać (usunięte przez administratora) za kase .

Hahaha

Salcesonie szkoda że nie trafiłeś na mnie

baba
@Hahaha

zjadłby ciebie włożył by cię sobie do mordy pogryzł połknoł i popił majonezem widziałem go w akcji jak dresiarzy z pod bloku połykał jednego po dugim potem darł mordę bo adiki ciężko mu z d.py wychodziły

małpka fiki miki

Daniel z glębockie zabrał mi banana oddawaj mi jedzenie złodzieju w d.pe j.bany z czego mam teraz żyć ,co mam teraz jeść może ci (usunięte przez administratora) odgryze i go zjem z głodu chcesz tgo ge.u pedae jeden włoże ci rękę (usunięte przez administratora)py i będe jeść twoje gó.no ch.ju głupi .Jak cię spotkam to ci kokosa w oko włoże a twojej dziewczynie strzepie mumina hahahahaha XD k.rwa jaki pocisk estem jezusem gnębienia cieciów malinowych a wiecie że daniel z głębockiej zaczepia dzieci włazi im do piaskownicy i pyta że pobawią się z nim w doktora o ma prostatę i zakwasy podniebienia od ciągnięcia druta dyrektorowi shella.A ten co to w ogóle za debil.a nazwa shell bez sensu że muszla ale co ma muszla wspólnego z paliwem no co ma no nico mogli by się nazwać massiwe gas albo king of fuel o ile nie jest to zajęte ale shell no prośba dobra tyle ode mnie a dziewczyna daniela niech szykuje swoją shell na mojego massiwe gas tihihih

Aaa

Barbarzyńskie premie. Pracownicy się zwalniają. Shell tonie... Najbardziej dziadowska firma...

Gg

Jestem zadowolony z pracy na shellu

Zofia
@Gg

Może napisałbyś coś więcej? Jak wyglądają zmiany w pracy? Jak się pracuję? Jaka jest atmosfera pracy w miejscu, w którym pracujesz? Czy jest jakaś rotacja pracowników między stacjami?

Basia

Cześć Jakie wrażenia macie po zmianach które w ostatnim czasie zaszły na Shellu ?

Daga
@Basia

Jest porazka .czas coś szukać i uciekać z tej korporacji A menagerr niech stanie sobie na kasie i pokaże jak sprzedać kawe i Spryski w kosmicznej cenie Poł roku i nie będzie komu pracować na stacjach przez ich wumysly

fiutek

mam downa zaraziłem się od kolegi jak mi wkładał w ucho pedał jeden jak on tak mógł mi w ucho wkładać on był mi bratem a on mi włożył a tak w ogóle to pensja na shellu to 1500 za taki hajs to możecie najwyżej (usunięte przez administratora) dostać

Kowalski

bym coś napisał ale mnie sranie bierze muszę do nocnika

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Shell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 3 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 311 ocen.

Shell Polska Sp. z o.o.