Opinie o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Shell Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

bitch

jeśli masz autyzm to jest to robota dla ciebie dostaniesz bojowe zadanie pilnowania samego siebie żeby komuś nie zajeba. w pysk z nerwicy którą tam będziesz przezywał myslałem że praca w spożywczaku nisczy psyche i wpędza w alkocholizm shelll niszczy psyche tam mocno że ku.wa ja pie.dole

poziomka

jak tam pracowałam to kierownik glębockiej chciał sexy ja mu na to to idź se wsadź pacholka do odbytu moronie a on na to O_o o tym nie pomyslalem teraz ma problemy z załatwianiem się bo niechce tego wyjąć krzyczy to mój pacholek i zaciska (usunięte przez administratora) jak ktoś chce mu to wyjąć ponaddto kradnie masło orzechowe z biedronki smaruje se tym twarz i muwi że to (usunięte przez administratora) ja niewiem co z nim począć chyba go spuszcze w kiblu .

Vegeta
@poziomka

Bardziej debilnej wypowiedzi z błędami ortograficznymi w prostych słowach nie widziałem

@Vegeta

Dziękuje że doceniasz mój trud w jaki włożyłem, bardzo się staram by moje komentarze były tak debilne jak to tylko możliwe, ponadto dodam że serio tam pracowałem i jest tam taki (usunięte przez administratora) że ojej a pracownicy to tak mają powalone w głowach że ajaj . Pamiętam że ćpuny były najgorsze ,przyjdzie taki naćpany i fika do każdego ,eh szkoda gadać.

@poziomka

Hmm... 12.05.2021 23:40: "pracowałam", 11.06.2021 20:15: "pracowałem"...

@.

hmmm interesujące prawdaż ?

kris

Kolejny raz dałem się nabrać ,tankowałem jak głupi do pełna po to aby zdobyć naklejki na kubek, a kiedy zdobyłem okazuje się, że kubków brak byłem na kilku stacjach w różnych miastach. Już tam nie pojadę!

Be
@kris

Boś głup i zamiast od razu wymieniać naklejki na kubek to czekasz do ostatniego momentu...

Adrianus94
@kris

Chłopie promocja trwała tyle czasu s Ty się obudziłeś teraz jak już kubeczków brakuje haha ogarnij się. Na ulotkach i reklamach dokładnie pisało do kiedy mniej więcej trwa promocja. Jak można narzekać na takie pierdoly

@Adrianus94

"Było napisane", a nie "pisało".

wojek

jak tam robiłem to chcialem się zabić pschiatra do mnie że wielu jego pacjentow ma problemy z psychiką bo robiło na stacji shell

Kasjer

Rekrutacja była ok.

Nie było takich wszystko związane z pracą

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Daniel

jeśli chozi o shell to to jest sperma z penisa liże to (usunięte przez administratora) i nie mogę przestać hiohiohiohio jestem sobie papieżem i ruhhham dzieci jak leci raz mocno raz lekko a pracowników na kasie jade aż milo

Euou

Uwolnijcie się od tego kołchozu, nic z tego nie macie i nie będziecie mieć chyba że tylko stres i koszmary, wszędzie lepiej tylko nie na s(hell)u. Wszędzie zarobicie tyle samo a może i nawet wiecej. Tylko wymagania, wymyślanie nowości piec ekspres kawa mrozona a kasa ta sama i ciągle jedna osoba na zmianie a klientów od groma kierownik nie pomoże bo ma swoją pracę glebocka

Nigdy na shell nie idź

W Łodzi na Przybyszewskiego w ogłoszeniu podaje że umowa o pracę i pełen etat a jak się dowiesz to zlecenie.

Gosia

Najgorsza praca na stacji shell, zero szacunku do pracownika, zero socjalu zero podwyżek (bo przecież pieniążków nie ma), nawet dodatku za to ze w święta musisz przyjść do pracy. Nie rozumiem ludzi którzy jeszcze siedzą na tych stacjach. Pan regionalny przyjedzie i afera bo pracownik nic mu nie zaproponował i nie zapytał o aplikacje no skandal!???? Co oni mają w głowach...

zygmunt

jak tam pracowałem to w dzień wypłaty zobaczyłem zero na kocie a kierownik był cały we krwi od ćpania wiadomo na co poszła wyplaa pracowników ponadtto kupował gry na steam jak był pijany a to już o czymś swiadczy

ewunia

Kierownik był chory na głowę ,lizał sobie stopy i kradl nam wodę z kranu .

MrRiverdance

Ciekawe rzeczy można się dowiedzieć z forum,a wydawało by się ,że jest tak słodko . Jestem klientem stacji shell z konieczności , firma tankuje samochody ,mam trochę punktów i myślę ,wymienię na coś atrakcyjnego ,jakież było moje ździwienie z rozdziawieniem oczodołków po przejrzeniu nagród ,chciałem skonać z radości ,punkty do wykorzystania w postaci bonów w badziewnych marketach.Nie po to gromadzę punkty by jeszcze biegać po Biedrach czy innych cholerstwach oddalonych o Bóg wie ile kilometrów żeby wykorzystać zgromadzone punkty , idą na straszną łatwiznę bez szacunku dla czasu i miejsca zamieszkania klientów

menelek

jak tam pracowałem to kierownik chciał mnie wykorzystać uciekałem przed po całym placu a on za mną w samym szaliku i butach kiedyś potknoł się o peta i złamał se kark czuję po nim pustkę i wpominam jak jak mnie gonił z pianą na ustach

Rabat na Diesla nie działa, pracowników jest za mało i tyraja za dwóch bo ponoć Shell obcina godziny i etaty A no nie ma prywatnej opieki medycznej ani multisporta A od niedawna zakazano nam kategorycznie używanie jakichkolwiek kodów na zniżki pracownicze. Netto z "premia " niecałe 2500 . Żałosne

Podjazdowy

Molenda odchodzi

wirek
@Podjazdowy

Chyba nikogo gorszego od niego nie ma ..

ktośtam
@wirek

to się okaże po wakacjach, myślę że znajdą się "godni" następcy,

Budujemy ciszę

Co taka cisza na temat Shella? Każdy się zwolnił i teraz zatrudniają studentów na dorobienie którzy nie mają czasu pisać opinii? O tym że Shella nie stać na ludzi odśnieżających podjazd t.j. pługopiaskarki na wynajem tylko wykorzystują pracowników będących na kasie którzy naginają niby bezpieczeństwo bo wyjść nie mogą ze sklepu ale jednak mogą żeby posypać solą? Albo że kierownik ma przyjezdzac wcześniej i odśnieżać? A może szanowny pan dyrektor albo któryś z regionalnych wziąłby się w końcu do roboty a nie patrzył na wyniki stacji i trzepał kuca która stacja jest lepsza(tylko 25 w rankingu) i w nagrodę dać śmieszne 400zl NA KARTE PODARUNKOWA? A może to że ani złotówki nikt nie dostał za pracę w święta tylko jeszcze musiał oddawać za inwentaryzacje? Mamy wam dziękować na kolanach że mamy pracę w czasach korony? Za to że obcieliscie godziny a chapiecie największe pieniądze na spryskach które są g... Warte i paliwie vpower? Kiedy skończycie z tą śmieszna promocja człowiek idzie je bla dostać jak myśli o wtorku czy czwartku, problem bo ktoś nie zatankuje i penetracja spada, co mam mu powiedzieć żeby jechał na inną stacje i czekać na skargę? W ta i w tą źle 4 lata na tym badziewnym shellu, dobrze że większość czasu gdy nie ma kierownika(przepraszam operatora stacji) się opieprzam, bo nic innego z tej stacji nie ma jak gola podstawa, 100 procent wyrobienia to 1300 premii dzieląc na 6 pracowników śmieszne 300zl, panie dyrektorze prezesie na produkcji za frekwencję otrzymuje się miesięcznie 400zl, za te 300zl wolę wziąć 2 zmiany na innej stacji popieprzac się 24godxiny i mam to samo niż wciskanie i lizanie ludziom rowa... Skończ waść wstydu oszczędź, twój czas minął panie M. karma wraca.

Daga
@Budujemy ciszę

I to jest święta prawda Pan M. Wykonczy nas psychicznie i do tego beznadziejnie skonczy firma Shell która juz ma opinie duzo niższe niż inne firmy Lotos Orlen itd..Panie M . Ogarnij się bo za moment nie bedzie komu pracowac na stacjach

Bartek
@Budujemy ciszę

Sama smutna prawda , na mojej stacji w ciągu tylko jednego miesiąca odeszły 3 osoby związane minimum 5 lat z tą pseudokorporacją. Na ich miejsce „zatrudniono” studentów którzy na start zarabiających 5 zł więcej na godzinę niż pracownicy z kilkuletnim stażem i obywateli Ukrainy którzy raczej przyszli bardziej skorzystać z darmowego wifi by ogarniać zapierdol na Fajsie oraz przeprowadzić telekonferencje międzynarodowe z rodzina. Ale wiadomo.. pracownicy to problem operatorów a nie samej korporacji. Płacą najniższa krajowa a później wstawia na kolejny laur konsumenta a człowiek siedzi cała noc samemu na stacji, poniedziałek, piątek i niedziela, nie ma znaczenia, czy święta, czy pandemia płacą tyle samo, jeszcze potrafią zabrać premie bo jest słaby ruch w interesie. Kolejne 400 stacji się same nie wybuduje, trzeba szukać pieniędzy jak rozdaje się klientom i robi promocje na paliwo, dlatego musza oszczędzać na pracownikach. Zaśnieżone podjazdy, brudne toalety to norma teraz przy 1 osobie na zmianie. Wszystko jest ukrywane, jedynie czasem jakiś szukający problemów klient napisze skargę i wtedy węszą ale .... DRODZY , cieszcie się, że macie pracę a jaka płaca taka praca.

Litwin 1110
@Budujemy ciszę

Zrób jak ja po prostu złóż wypowiedzenie i nie narzekaj.Nikt nikogo na siłę tam nie trzyma .12 lat przepracowałem i stwierdziłem że nadeszła pora .Nawet lewizna człowieka nie zatrzyma w tym gównie. Pozdrawiam i współczuję .Szkoda zdrowia i psychiki dla tych oszołomów.

qq
@Litwin 1110

a jak robić lewiznę? pomóż help?

@Bartek

Wie pan co takie bzdury pisać szok ! A przepraszam nie umiemy spuścic wody w toalecie ? Czy użyć szczotki ? Smsa jestem klientka od wielu pięknych lat ! Nie zwrócił pan uwagi na to że większość klientów obraża wyzywa ludzi tam pracujących ! Oni mają więcej oleju w głowie od takich prostaków jak pan i większości klientów i bardzo dobrze że SB nie pozwalają wejść na głowę przynajmniej mają do siebie szacunek a pan ? Właśnie widać buraków nie brak:) a wracając do toalet u siebie pan też sra po ścianach ? Przecież Ci ludzie robią to dla nas to my nie umiemy uszanować ich pracy !!!

piotr
@Ewa

niektórzy klienci się mszczą nawet za to że musimy pytać czy może kawe herbate albo batonik .Pamiętam jak taki jeden facet koło 60 się wkurzyl i powiedział że kawe znowu mnie pytasz czy chce kawe wiesz co ok chce daj mi 5 duzych kaw mi daj więc policzyłem mu za nie on zaplacił dostał 5 dużych kaw jedną rzucił wprost na lodówkę za napojami drugą i trzecią na podlogę ja do niego co ty robisz to dostała czwartą a piątą rzucił na drzwi od kibla wszystkie kawy rzucone z taką siłą że kubeczki się otwierały i zawartość się rozlewała jak za nim wyskoczylem z krzykiem normalny ty ku... jesteś to rzucił we mnie pustą butelką o mało w glowę nie dostałem a to i tak nic w porównaniu do innych klientów byli tacy którzy całe ściany malowali swoją kupą jak nie byłem sam na zmianie to jeden trzymal czuba a drugi wciskał napadówkę jak kierownik się dowiedzial że napadowkę wcisnielismy bo facet uwalił ścniay w kupie to zaczol krzyczeć że napadowka jest od napadu drugi kasjer na to to co mamy robić jak przychodzi taki czubek i wszystko kupą smarują kierownik na to że sprzątać ja mu dalem lewe L4 za które dałem lekarzowi 5 dych i siedziałem w domku 2 miechy drugi kasjer też dal l4 pewnie też lewe

Aaa

Co się porobiło każą sprzedawać Spryski po 10zł nawet po 5 zł (usunięte przez administratora)

Arek
@Aaa

Nie wiem skąd gościu masz takie informacje ale za nie sławienie za to mozna beknac ipi zostanie namierzone i zgłoszone do odpowiednich służb

miecio
@Arek

niby od kiedy ? jedyny dobry sposób to strzal w pysk miałem takiego gnoja w miescie policja nie pomogla sąd nie pomógł sadził się do każdego starym babom probował wyrywać torebki ludziom wpychal łapy do kieszeni bo on musi mieć na piwko ile razy dostal (usunięte przez administratora) albo od policjii albo od szaraczków to niewiem pewnego pieknego dnia znaleźli go w lesie ze zmiażdzonym czołem jakby ktoś całą noc z calej siły w te czoło młotkiem walił oczy zgniecione tak że plyn z nich wyciekl a jego zęby połamane na maksa częśc na trawie a część w jego przelyku kark skręcony ciało gołe i w sińcach na tym skończylo się jego fikanie

Daniel gołębiewski

jak masz wolny weekend to zapraszam jakby co to sex w ubikacji bo tam jest mało miejsca a ja lubie jak jest ciasno hihihihi

Eryk
@Daniel gołębiewski

(usunięte przez administratora) nie brak właśnie widać jacy klienci odwiedzają testacje z flustriwani masalra

Zażenowana

Witam moja sytuacja byla taka. Pracowalam na shelu i zostalam zwolniona przez kierownika stacji za to ze opuscilam grupe na whatsapie, kierownik stosowal tam tylko negatywy, zadnych pochwalen, za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) ma chyba pracownikow, tak zwany (usunięte przez administratora) Do czego to podobne zeby tak pottaktować czlowieka.

Ziomek2
@Zażenowana

www.szelownia.4ra.pl

Śmiech na sali
@Zażenowana

Może nie było za co was chwalić

Litwin 1110

12 lat na shellu.Dobre czasy się skończyły ok 5 lat temu. Przyszli nowi młodzi klastrzy i regionalni i rozpieprzyli wszystko .Konkurencja nie spała.Ludzie pracujący po 10-15 lat którzy włożyli serce zostali zwolnieni z dnia na dzień lub sami odeszli.W końcu przyszedł czas na łapczywych i chytrych klastrów np.R . M Olsztyn i okolice.I dobrze niech poczują i oni szmaciarze jak to jest. Po tylu latach pracy mogę tylko powiedzieć, że można odejść i nie żałować .Dla tych którzy pracują rada nie wysilajcie się zbytnio i tak nikt tego nie docenia.Te statystyki nie przekładają się na pensje .Premie po 100, 200 zł to kpina.

Pan Kracy
@Litwin 1110

Brak przerwy, nie można iść swobodnie skorzystać z WC. Praciwnik sam na zmiane trzeba. W życiu nie pracowałem w takim bagnie.

pomocny
@Pan Kracy

zgłaszaj temat do Państwowej Inspekcji Pracy, co prawda rykoszetem dostanie Bogu Ducha winien Twój pracodawca, ale im więcej zgłoszeń tym większe prawdopodobieństwo, że ten (usunięte przez administratora) ujrzy światło dzienne. Firma Shell oczywiście będzie się wypierać i zapewniać że agenci mają środki na prowadzenie stacji zgodnie z prawem i poszanowaniem praw pracowniczych, ale wszystko jest do udowodnienia. Problemem tej firmy jest fakt, że kluczowe role kierownicze powierzono dziś pseudomenagerom, którym wydaje się, że można kierować firmą za pomocą terroru, ale to ma krótki zasięg i z góry skazane jest na porażkę, którą i tak niektórzy z nich już mogą wpisać sobie w tzw. osiągnięcia :))) Jerzy Dobrowolski zwykł mawiać: "Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję" - a właśnie tacy nijacy dziś mówią Wam ile macie sprzedać, za ile, co z tego będziecie mieli i dlaczego nic >>>>

Prac
@Pan Kracy

Kartka przerwa techniczna i dziękuję, robisz co musisz nawet nie ściągasz spryskow z podjazdu co (usunięte przez administratora)to (usunięte przez administratora)

looki

szczerze to od stycznia lipa

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Shell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 3 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 311 ocen.

Shell Polska Sp. z o.o.