Opinie o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Shell Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Absolwent

Jaka jest wymagana znajomość języka angielskiego? Czy to jest C1? Proszę o odpowiedz.

@Absolwent

Do pracy na stacji jako kasjer, SM lub CM nie jest wymagany angielski

Krzysztof

Panie Jacku wylewanie hejtu w kierunku pracowników jakiejś stacji nie jest opinią o Shell Polska. Wobec czego takie posty powinny zostać z automatu usunięte. Pozdrawiam

@Krzysztof

Panie Krzysztofie. Nikt z zarzadzający nie slucha opinii o SH, wszystko jest zrzucane na głowy CM jak sam Pan dobrze wie.

Krzysztof

Panie Pawle wylewanie hejtu w kierunku pracowników jakiejś stacji nie jest opinią o Shell Polska. Wobec czego takie posty powinny zostać z automatu usunięte. Pozdrawiam

Swa wyzej napisana merytoryczna opinie składam pani Kindze kasjerka stacji paliw Shella w Gubinie.

@Paweł

Rekrutacja była ok.

Nie było takich wszystko związane z pracą

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno

Mała Mi

W Polsce obowiązują złotówki więc trzeba było zapłacić złotówkami lub kartą. Na shellu nie można płacić euro więc to była tylko dobra wola kasjera że przyjął taką płatność.

Jolanta

Jestem klientem shell gubin od kilku lat nigdy nie zdążyła mi się jaka kolwiek nie miła sytuacja. Zawsze na stacji zostałam profesjonalnie obsłużona na podjedzie oraz na kasie bardzo miłe kasjerki. Zawsze czyste toalety. Ja szczerze polecam ta stacje

MiłośnikHotDogów69420

Obsługa jest bardzo miła, przybyłem tutaj aby złożyć swoje podziękowania za zrobionego przed chwilą dużego Hotdoga za 7,99 a tu sie okazuje że ktoś wynajął adwokata i tłumacza przysięgłego, jako że utracił sume 2€. Osobiście nie lubie się w takie sprawy mieszać, ale wypowiedzi tego pana są tak źle rozpisane że to raczej tłumacz przysięgły tego pana okradł. Tak czy siak macie super Hotdogi, polecam gorąco i zachęcam do zakupu, cena zamyka się w 10 złotych więc sie opłaca. Wasz MiłośnikHotdogów69420

gemeldet

twoja wypowiedź zawierająca fałszywe oskarżenia i publiczne znieważenia została zgłoszona do prokuratury. Na przyszłość może Pan kilka razy pomyśli zanim coś napisze.

bek1234

Witam , ile zarabia podjazdowy na shellu, bo jetem zainteresowany, tylko proszę o normalne odpowiedzi. ??

Konus

Aktualnie to będzie jakieś 1800 zl

Greg

W Rzeszowie 1700

@bek1234

Zależy ile wypracowanych godzin na zlecenie. Umowa o pracę to minimalna krajowa i premia uznaniowa

Nie otrzymałem 200 punktów za ocenę stacji paliw. OD 2 MIESIĘCY!

Grazyna
@Marek

Jakże mi przykro , proponuje zmienić stacje Np na Orlen :)

makaron
@Marek

i nie otrzymasz shell to już nawet nie stacja to zwykły dom publiczny tam się r.cha każdego buahahaha

Uuua

Widzieliście nowe rozporządzenie na temat TK(co ma sprawdzać)? Od teraz podjazdowy NIE MOZE iść do toalety tylko ma być CALY CZAS na podjeździe Hahahahah Od dziś dosłownie wydalam z siebie odbytem na podjazd. Pozdrawiam cały Shell.

@Uuua

Od kiedy TK ma zacząć jeździć ?

Krak.
@Kasjer

No to tylko we wtorki i czwartki będzie jeździł, bo resztę ucięli. No nic. Będzie się pisać durne reklamacje. No trudno. Zabawa trwa,a pieniędzy brak. Pozdro. Jak płacą tak mają.

Wiktor
@Krak.

Co tam tajemniczy skoro wypłaty ucięte , premie zabrane ... jak się nie zda to i tak nie maja z czego utracić :)

makaron
@Wiktor

Potrącą z wypłaty jako karę grzywną na shellu jest takie coś, o ile na stacji pracuje ktoś prócz kierownika i jego zastępcy.Jak mają osobę trzecią czyli pracownika to go łoją z kasy na maksa puki nie odejdzie, choć coraz częściej ludzie się mszczą.Nawet jak nic nie ukradną ani z kasy fiskalnej ani z produktów to zapchają na maksa kibel albo zabiorą coś z podjazdu .Ze 5 razy słyszałem, jak pracownik którego orżneli z kasy tak że łzy cisną się do oczu wziął sobie pachołki albo gaśnice bywało że łopatę albo grabie lub w zemście coś niszczył drzwi od sracza albo lusterko w kiblu rozwalał.Kto mu co udowodni jak na zmianie był sam i był to jego ostatni dzień ?Zresztą na umowie na jakiej się jest na shellu można se odejść w każdej chwili bez słowa wyjaśnienia. Jednego dnia bierzesz se karton wódy na drugi dzień cię nie ma .Po za tym co to za robota wypłata 1500 minus to co potrącą zwykle to jakieś 100-500 zł z wypłaty ci odgryzą ,ciągle suszą głowę że nacisk sprzedaży że to i to musi być sprzedane że kanapki że batony energetyczne których nikt nie chce kupić ,użeranie się z klientami-debilami ,sprzątanie gówna i moczu z podłogi w WC bo klienci się odreagowują na tobie bo mieli zły dzień to ci srają do umywalki i z uśmiechem na ustach mowią ci oddając klucz do kibla że w WC panuje nie porządek i trzeba tam posprzątać idziesz do ubikacji którą myłeś 10 minut temu z gówna i wchodzisz a tam znowu wszystko w gównie .Potem klienci się dziwią że kibel dla klijentów nieczynny i kasjer klucza nie chce dać .Jak sracie po ścianach to idźcie z gołą (usunięte przez administratora) pod drzewo (usunięte przez administratora)

MałaMi
@Uuua

Jaki podjazdowy? Na większości stacji już tylko we wtorki i czwartki jest. Z jednej strony opowiadają że wracamy do normalności i puszczają tajemniczego a z drugiej strony dalej tną godziny.

Kasjer

Wchodząc na WJ mam wrażenie ze im mniej pieniędzy dostają pracownicy stacji tym bardziej się starają i chyba się im to podoba (Wierszyki chwalebne vp i śmieciowe żarcie) dla mnie to trochę taki syndrom sztokholmski :) ... Szel może teraz wypłaty utrzymać na niskim poziomie nawet do roku czasu a nie tylko 3 miesiące , w myśl tarczy 4.0. I zaoszczędzić dzięki temu TYLE pieniędzy na „ nie swoich” pracownikach

Kasjerka
@Kasjer

No dokładnie, robią z siebie (usunięte przez administratora) na zawołanie i jeszcze myślą, że będziemy im klaskać. Te wierszyki to śmiech na sali. I ten cały entuzjazm Molendy i tej babki ???? Mniejsza kasą = słaba praca. Z chęcią napisałabym im wierszyk, ale nie chwalebny ????

@Kasjerka

Niczym małpy w cyrku Ale ważne, ze się świetnie bawią i wymyślają hasła reklamowe . Są sztuczne pochwały , uśmiechy i wirtualne podziękowania, a prawdziwe pieniądze zamiast na premie i wypłaty dla pracowników wyda na promocje dla klientów :)

Luk
@Kasjer

Ogolnie to takie smieszne z tymi wierszami filmikami..ze ludzie z boku ktorzy patrza to mysla pewnie ze albo jakas olbrzymia kase na tym shellu dostaja..bo naprawde idzie sie posmiac..jak mozna byc tak tepym i pajacowac..mozna widocznie ...chyba ze poraz kolejny sa to wpisy ludzi ktorzy albo sa podplaceni albo nie maja nic wspolnego z firma-fikcyjni

bobobo
@Luk

Pracują tam ludzie z różnymi schorzeniami których nie widać na pierwszy rzut oka a których raczej niechętnie by wzieli gdzieś indziej typu że babka się się leczy psychiatrycznie by się nie ciąć bo rękach albo gość co chla lub facet co ma tiki nerwowe .Shell nie zwolni cię nawet jakbyś pił browara podczas pracy tak tam jest .

Aldi
@Luk

Nam w ramach ochrony powiesili pleksy na sznurku od snopowiązałki i dostaliśmy po 2 maseczki ochronne

Aldi

A nam w ramach ochrony przed wirusem powiesili pleksy na sznurku od snopowiązałki i dostaliśmy po 2 maseczki na cały okres trwania pandemii

Zadowolony.

Powiem tak. Na Lotosie po pierwszym miesiącu pracy w czasie pandemia każdy pracownik, który przepracował cały miesiąc dostał po 300 zł na rękę. Za drugi i trzeci po 600 zł. Przy okazji nie było obcinanych żadnych etatów i premii. Taka mała różnica między Shell a Lotos.

Świadek
@Zadowolony.

A jakie zarobki na rękę???

Lots
@Świadek

Podstawa wynosi tyle ile na shelu podstawa z premia

MejKej

Wybuchła pandemia Shell zero zabezpieczenia pracownika , w końcu wszyscy zaczęli się buntować ze jesteśmy na pierwszej lini zarażeniA ponieważ mnóstwo ludzi z różnych miejsc się przewija To dali plekse która sami musieliśmy zawiesić! Mało tego obcięli wypłaty, kasjerzy się narażają nie biorą wolnego tylko normalnie pracują , a Shell obniży wypłaty bo ,,tez są stratni ,, a gdzie uciąć najlepiej u kasjera który odwala cała robotę , szczerzy zęby 12 godzin robiąc tysiąc hotdogow i niego śmieciowego żarcia i nawet dziękuje nie usłyszy

wSZOKU

Pracuje w Shell długo, od jakiegoś czasu jestem menagerem. Dziś pierwszy raz weszłam tu poczytać co o nas myślą pracownicy i jestem w szoku. Totalnie jest mi po prostu przykro jakie rzeczy dzieją się na niektórych stacjach. Jak traktowani są pracownicy. Nie chcę oceniać mojej grupy zawodowej, ale większość powinna chyba wrócić do początków swojej drogi i stanąć przy obsłudze klienta, sami, na dłuższy czas. Może wtedy pojawiłby się choć szacunek i docenienie pracy, która wcale nie jest łatwa. Współczuję ludziom, którzy przejechali się na Shell i szczerze życzę żeby następnym razem lepiej trafili

Klara
@wSZOKU

Do początku kariery ?? Przecież tu są plecy i znajomosci. Znam przypadki gdzie kierownicy są zatrudniani po znajomosci z zewnątrz .

mleko
@Klara

Ja też znam : przychodzi jakiś nowy na szkolenie a po miesiącu jest zastępcą kierownika, potem się okazuje że to rodzina.Oczywiście stamtąd odszedłem, już miałem dość tłumaczenia się że hotdogi słabo schodzą.Co mam niby zrobić sam kupować jak klienci nie chcą ?

rubaszny władek

Zwolnijcie się z tego kabaretu nie ma sensu tam przyłazić po marne grosze ,jak tam pracowałem to zwoniłem się po 3 miechach bo z wypłaty to można się śmiać albo płakać ale raczej nic za nią nie kupisz .Potrącają za wszystko nawet jak nie ma za co np. kierownik chce przytulić trochę twojej kasy to najpierw ci potrąca za manko ,kradzieże ,zabiera ci premie bo tak ,za przeterminowane rzeczy ,za słabą sprzedaż itp itd długo by wymieniać a po ciężkiej robocie jaką jest obdzieranie pracownika z wypłaty przychodzi czas na przyjemność czyli ile kasy ci zabrać by samemu coś z tego mieć .to wygląda tak kiero dostaje od klastra twój chajs na konto potem obdziera tyle ile mu się widzi i trafia to z powrotem do klastra czyli dostałeś 1500 ale zdarli z ciebie 300 czyli 300 idzie z powrotem do klastra i zostaje 1200 teraz kiero myśli ile sobie wziąść myśli sobie to może 150 stówka na benzyne i reszta na piweczko czyli zostaje ci 1050 a i drobne jakieś na tace to jeszcze 15 zł bo polak-katolik na tace musi dać czyli 1035 potem przelewa ci te 1035 i się dziwi że ci kasy za mało .Ludzie różnie reagują przeważnie się usmiechają i biorą dodatkowe godziny na innych stacjach by sobie dorobić choć do kwoty 1500 ,inni odchodzą jeszcze inni podkradają z kasy fiskalnej ,jeszcze inni podkradają alkochol i słodycze .Bywa że pozwolnieniu pracownik przyłazi na stację na ostatni dzień i bierze sobie 2-4 dobre whisky i tak jest sam na zmianie wyłącza na chwile kamery bierze co chce i tyle go widzieli albo jeśli to obcokrajowiec to napożycza kasy i wraca do kraju .Miałem na zmianie ukrainke co jej obcieli z pensji ładną sumkę to się wkurzyła wyjela z kasy eta wsio i jeszcze sobie wzieła dużo alkocholu takich spraw na shelu jest od groma na innych stacjach to rzadkość .

ziomek
@rubaszny władek

Dokładnie tak tam jest jeszcze do tego klienci-chamy ,co poniektórzy przychodzą na stację tylko po to żeby wyładować się na kasjerze krzycząc na niego albo ubrudzić cały kibel w wiadomo czym dla żartu albo po złości

Za ponad 3000 tyś punktów zamówiłem pewną rzecz na którą czekam od Stycznia 2020 roku a jest 30.05.2020 r. Proponuję omijać szerokim łukiem wszystkie KARTY LOJALNOŚCIOWE bo i tak was OSZUKAJĄ.

Anonimos z wielkopolski

Mamy zakaz pisania negatywnych komentarzy na aplikacji wj! A mamy wypełniać ankiety, że niby tak super jest na stacji. Wymagania wielkie, benefitów brak. Coraz więcej obowiązków, a pieniądze maleją. Atmosfera robi się coraz gorsza. Ciągle się czepiają, a pochwał brak. Człowiek się stara i (usunięte przez administratora) z tego ma. Odechciewa się pracować. Możecie pisać negatywne komentarze? Jak u was wygląda liczba godzin dla zlecenia i umowy o pracę? Do tego zamknęli nam jedną toaletę, bo oszczędzają na środkach czystości. Całe bydło wchodzi do jednego kibla. Opowiedzcie jak to teraz u was wygląda.

Penetrator
@Anonimos z wielkopolski

Ma ktoś linka do konferencji ?

byku

Kto nie skacze z stacji shell .

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Shell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 3 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 311 ocen.

Shell Polska Sp. z o.o.