Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie LG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

dk

Z obserwacji okolourlopowych..... Idziesz do koreanczyka po urlop? Nie dosc ze patrzy na ciebie jakbys popelnial przestepstwo to dodatkowo podpisuje wniosek 3 tygodnie!!! o 2 tygodniowym urlopie zapomnij zeby firma wyrazila zgode bez dodatkowych prosb z twojej strony. a po co? a na co? a dlaczego? po co ci w ogole urlop 2 tygodniowy po calym roku ciezkiej pracy??????? w koncu jeczac i sykajac podpisuje i rzuca na biurko.... DNO

bzz
@dk

To chyba od dzialu zalezy bo znam takie, ze naklania sie ludzi do wziecia wolnego lub odbioru nadgodzin, a jedyne ograniczenie to to, ze urlop nie moze trwac wiecej niz 12 dni roboczych.

NICK
@bzz

koreańczyk który nakłania do wzięciu urlopu??? Co to za brednie??? To rzadsze niż YETI :)))

bzz
@NICK

Jak sie przestraszy konsekwencjami prawnymi itd to sie czasem zdarza :-)

@bzz

Zdarza sie chyba tylko jak mu stres calkowicie zaćmi umysł

bylypracownik

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić cały dział HR!!! Bardzo chamskie osoby tam pracują. Zamiast pomóc to tylko łaskę ci wielką robią i strzelają fochy jak masz problem. Employee Branding nie jest przestrzegany!!! EB nie ma w LG!!!!!!

Obserwator
@bylypracownik

HR to oddzielny rozdział w tej firmie. Od zawsze był to koszmar. Kiedyś nie bylo go w ogóle, ot takie tam specjalistki sie tym zajmowały, dziewczyny z księgowości którym to po prostu wlepili. No bo po co w koreanskiej firmie dział HR? Polaczki maja robić to co koreance powiedza i tyle. Potem były 2 sensowne osoby ale jak zobaczyły co się tu dzieje to dały nogę czym predzej :) Az wreszcie zatrudnili obecną panią personalną. Miała być dobra zmiana .... :) no i zmiana nadeszła tylko z pewnością NIE NA LEPSZE. Niestety dokładnie zachowanie i stosunek działu HR do pracowników jest opisany na tym forum z tego co wiem i jest on w 100% zgodny z prawdą. Tak to niestety wygląda - dopóki się tych osób firma nie pozbędzie to tak to bedzie. HR musi zrozumiec ze nie jest nietykalny i z racji tego ze trzyma teczki osobowe pracowników nie jest jakoś szczególnie uprawniony i nie jest bliżej koryta czyli Prezesa. Zatem niech się nie przechadza z miną koreańska (czyli jakby tu pokazać kto tu rządzi). Bo pamietajmy ze kazdego można w czasach internetu i maila szybko usunąć :)

@Obserwator

Jako pracownik jestem zaskoczona tym, co czytam. Moje doświadczenia z działem HR są pozytywne, dziewczyny są bardzo pomocne, nigdy nie miałam żadnych problemów. A już na pewno z żadnym chamstwem się nie spotkałam :)

WitamyHRzLG
@Obserwator

Do Pani Dziwnerzeczyczytam: To dobrze, że HR z LG zaczął czytać to forum i nawet pisać o sobie miłe rzeczy :). Społeczność Gowork wita Panią serdecznie. Pozdrawiamy Panią i cały szacowny HR. :)

ANTYFAN Pań z HR-u LG
@WitamyHRzLG

WItamy panie z HR-u z LG, witamy :) teraz jak rozumiemy bedziemy mogli sie spodziewać pieśni na temat jaki to HR jest cudowny i jakie ma zasługi w dbaniu o interesy pracowników LG :D Jako głowna solistka z pewnością wystąpi sama ULTRA-MEGA-HIPER-MAXI-POWER HR MANAGER. Czekamy!!

@Obserwator

ŁUBUDUBU, ŁUBUDUBU niech żyje nam Managerka naszego Klubu Niech Żyje nam !

Pracownik LG 2 klasy
@BUAHAHAHA

Managerka HR klubu! Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, HR manager, naszego klubu "LG-Tęcza". Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki! To mówiłem ja - pracownik LG drugiej klasy. Niech żyje nam HR manager sto lat!

X
@Pracownik LG 2 klasy

Pamietajmy ze sa rozne Hauery Rutgery bo sa 2 pietra. Takze ten tego

@WitamyHRzLG

Do wszystkich: nie jestem z HR a z księgowości. Zastanawiające jest to, że pozytywną opinię może wyrazić tylko pracownik tego działu :)

@Dziwnerzeczyczytam

No jasne, że z księgowości :) Jak mogliśmy przypuszczać, że Pani jest z HRu.... Ja jestem też z księgowości... BUAHAHAHAH Jak pisałem - ŁUBUDUBU, ŁUBUDUBU.....

@BUAHAHAHA

Nie widzę sensu dalszej dyskusji i udowadniania, że białe jest białe. Jeśli ktoś potrzebuje, chętnie podzielę się doświadczeniem i zapraszam do księgowości :) Ania

NonHRSlave
@Dziwnerzeczyczytam

@BUAHAHAHA i paru innych szyderców bo najlepiej nadać sobie jakiś debilny nick i pisać obelgi. Przejdź się do dziewczyn z HR i powiedz im to w oczy, nie uczestnicz w wydarzeniach które organizują i rozumiem, że na xmas party też cię nie będzie bo wszystko ble. Z urlopem też się nie zgadzam bo nie mam problemu z jego wykorzystaniem a wręcz mam go za mało. Mi również nie zawsze podobają się zachowania hr, przełożonych czy nawet pracowników tego samego szczebla ale te konflikty wolę rozwiązywać osobiście niż jako jakiś debilny nick w necie. No ale przecież tak najłatwiej. A co do HR obserwuję wiele pozytywnych zmian a wiem co piszę bo trochę tu jestem. No ale zawsze można zmienić pracę jak jest tak źle nikt za nogi nie trzyma i hr też płakać nie będzie. Tylko trawa u sąsiada zawsze zieleńsza

@NonHRSlave

Kolego/koleżanko. Nikt tu nie pisze obelg. Jeżeli widzisz choć jedna obelgę pokaż... Nic nie wiesz, nic nie widziałeś/aś. Pracujesz tu maksymalnie rok i pewnie jesteś z zewnętrzej firmy. Nie wszystko jest ble. Są soboty, niedziele, święta, okresy na zwolnieniach lekarskich.... Wracaj do szefostwa i powiedz, że wykonałaś/eś zadanie. Napisałaś coś pozytywnego....Dostaniesz nagrodę

AntyTrol
@BUAHAHAHA

Społeczność GoWork żegna trola, śmiejąc się w głos z marnego wystąpienia: BUAHAHAHA!!! PS Zmiana nicku nie pomoże, każdy inteligentny użytkownik wie, kiedy pisze jedna i ta sama osoba....

Złe zachowanie HR w LG
@NonHRSlave

Dobrze ze HR zaczął wreszcie czytać to forum :D Z tym że wpisywanie pozytywnych komentarzy pod adresem działu HR nic nie da. Drogie panie z HR! Skoro pojawia się tak wiele złych i negatywnych rzeczy pod waszym adresem to znaczy ze zasłużyłyście się. I teraz zamiast pisać pozytywy trzeba PRACOWAĆ CIEŻKO ZEBY TO ZMIENIĆ! O ile w ogóle sę to uda! Wiecie jak jest jak już g....wno się do człowieka przykei to niełatwo jest odkleić! Po prostu trzeba było w nie NIE WDEPTYWAC! Trzeba klęknąć zrobić rachunek sumienia i przyznać się same przed soba ze na przykład: traktowałyście pracowników z góry, że bez kija to nie powinni do was podchodzić (zapytajcie się dlaczego?), ze próbowałyście pokazać jakie to jesteście ważne i jak blisko koryta, ze paradowałyście z miną "patrzcie jak blisko jestem i uwazajcie bo dużo mogę", ze jak ktoś przychodził ze sprawą to próbowałyście go traktować jako intruza, itd itd itd. To jest kwestia tez samej kultury człowieka. Nawet jezeli jest się personalnym i poniekąd z urzedu grzebie się w pół-prywatnych informacjach dotyczących pracowników (kto ile zarabia, ile zarabia współmałżonek, ile ma się dzieci z 1-,2-,3- małżenstwa itd itd) to nie oznacza ze mozna traktować ludzi z góry. Zatem tu nie chodzi o obelgi, tylko napiętnowanie złych zachowań które w tej firmie sa nie od dzisiaj. A panie z HR mają duże w tej kwestii zasługi. ZATEM KLEKNĄC, ZROBIĆ RACHUNEK SUMIENIA i PROSIĆ O WYBACZENIE SWOIM LEPSZYM ZACHOWANIEM.

Franciszek
@bylypracownik

Nie należy mylić krytyki pożytecznej ze szkodliwą. Kogoś, komu złość i nienawiść zaćmiła umysł , zwyczajnie nie należy słuchać i brać jego uwag poważnie, choćby nawet nosił garnitur szyty na miarę i posiadał zdolności oratorskie. Takiej osobie należy współczuć bo na pewno jest osobą nieszczęśliwą i sfrustrowaną , która mową nienawiści leczy swoje kompleksy i nie zna niestety innego sposobu na zwrócenie na siebie uwagi, dlatego należy jej raczej okazywać litość niż złość.

@Złe zachowanie HR w LG

Super podsumowanie dzialu HR!!! :) gratuluje trafnosci opisu. lepiej bym tego nie ujela ;)

Bylypracownik
@Złe zachowanie HR w LG

Świetny komentarz :) 100% niech te "damulki" z hru zmienią stosunek do pracowników niezależnie od stanowiska i czy jest na śmieciowej umowie bo to powoli podchodzi pod (usunięte przez administratora)

bylypracownik
@Franciszek

To nie jest hejt na dział hr, tylko obiektywna opinia byłego pracownika tej firmy. Ciekawa jestem czy ty pracujesz w tej firmie i miałeś do czynienia z kulturą organizacyjną :)

Złe zachowanie HR w LG

@Złe zachowanie HR w LG

w 100% racja!!! ktos to wreszcie opisal zgodnie z prawda. wymienic HR!

adamz

Hej , zastanawiam sie nad zlozeniem CV , z Wroclawia wiem ze mam transport do lg a jak dostac sie z LG do Wroclawia w godzinach 16-17?

Pracownik Biurowy

Takiej rozmowy nigdy nie mialam. Lekcewazenie i praktycznie zero informacji o firmie. Wygladalo to jak przesluchanie a nie rozmowa. Do pokoju zagladal ktos i dawal rekrut. dziwne znaki po ktorym ta zacząła sie spieszyc ze rozmowa skonczyla sie w 2 minuty. Jeszcze tylko zarowki walacej w twarz brakowalo. DNO.

Co pani sibie mysli po przyjsciu do naszej firmy? Co ja mysle to moge powiedziec teraz po rozmowie!!! Ze to dno!!

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Zdziwiony miszczu

Teraz szykuje sie duza przeprowadzka - zarowno miedzypietrowa, jak i na pietrze. Przenosic rzeczy (szafki, laptopy, monitory itd) maja....sami pracownicy. Zawsze sadzilem ze od tego jest administracja/IT a nie sami pracownicy. Co z BHP i co jak ktos cos uszkodzi albo sobie zrobi kuku?

Julita

@LG_Slave sam miałeś możliwość pracować w tej firmie czy ktoś z Twoich znajomych? Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że warunki pozostawiają wiele do życzenia. Także warto mieć pewność, że tak jest naprawdę- stąd moje pytanie. Czy nie znalazłeś żadnego aspektu, który podobał Ci się w pracy w firmie LG?

@Julita

Ja tu niestety wciąż pracuję

Julita

@LG_Slave a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Orientujesz się jak wygląda kwestia z aktualnymi rekrutacjami, czy obecnie są prowadzone? Czy po okresie próbnym możesz liczyć na premię do podstawy? Daj znać, wielu osobom się przyda ta wiedza.

@Julita

Pozapłacowe benefity to karta Multisport, Enel-Med i to tyle. Premie są dla działów sprzedaży kwartalne a dla pozostałych roczne, twz KPI. Te ostatnie są coraz niższe i właściwie to niezauważalne. Rekrutacje toczą się cały czas bo masa ludzi odchodzi. Nie ma mowy, o żadnej premii do podstawy. Poza wypłatą raz na kwartał dla sprzedaży i raz w roku dla pozostałych nie ma nic. Podwyżek właściwie nie ma. 1 % dla niektórych. Trzymajcie się z daleka od tego miejsca. To jest już cmentarz.

Julita

@HANSA a posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie LG i czy zechciałbyś się podzielić wskazówkami z forumowiczami, odnośnie tego, na co rekruterzy przede wszystkim zwracają uwagę?

@Julita

Na wynagrodzenie i tylko na to. Mało chcesz ? Jesteś na pokładzie.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Julita

@Hansa, dlaczego Twoim zdaniem do firmy LG można zatrudnić się na jedynie parę miesięcy a nie dłuższy okres? Mogłabyś proszę napisać jaki okres czasu Ty tam przepracowałaś skoro doszłaś do takiego wniosku? @blablabla, napisałeś, że podoba się Tobie praca w LG, dlaczego? Podasz parę argumentów na "tak" dla tej firmy?

HANSA
@Julita

Napisałam że można tam pracować 1-2 lata, złapać doświadczenie, wpisać LG w CV i szukać pracy gdzie indziej, w bardziej stabilnej firmie. LG do takowych nie należy.

ByłyPracownik

Life is good? Właśnie widzę po opiniach. Dostałem cynk od znajomych.." Ty widziałeś jakie opinie ma LG ? Poczytaj sobie...." Wszystko to co piszecie tutaj to prawda. Potwierdzam. Pozdrawiam !

BNM
@ByłyPracownik

to nie LG to "HELL G" jak to mówią pracownicy firmy i w 100% sie zgadzam :) Codzienne koreańskie absurdy niestety zabijają relacje miedzy pracownikami. W coraz większym stopniu nowe zarzadzenia są wdrazane. niedługo zacznie sie codzinnie rano odśpiewanie hymnu firmy :)) Do wszystkich pracowników- trochę godności i szacunku do samego siebie, nie badźcie bardziej koreańscy od samych koreańczyków. Zainteresowani wiedzą o kim mowa i co za działy przodują w tych pokłonach :))

Hansa
@BNM

Generalnie jak nie masz doświadczenia i chcesz je złapać ale za małą kase i zbudować sobie CV- to spoko, ale przestrzegam z myśleniem by pracować dłużej niż 1-2 lata. A i to będzie wyzwaniem, ludzie zwalniali się po 3 miesiącach bo nie mogli uwierzyć jak ta pożal się Boże firma jest patologiczna....

Julita

Czy rzeczywiście nikt nie jest w stanie napisać paru dobrych opinii na temat pracy w LG? Mało kto z Was w sposób dosadny uargumentował swoje zdanie. Czy jest ktoś w stanie napisać również dobre strony pracy w tej firmie? Może szliście do firmy z innymi oczekiwaniami niż LG gwarantuje. Proszę o szczere opinie gdyż dla wielu osób zainteresowanych pracą w LG plusem może być to co Wam się nie podoba.

blablabla
@Julita

omijać to forum szerokim łukiem.. co opony z wpisu poniżej i serwis mają wspólnego z tematem?

@blablabla

Weź się nie odzywaj. Nie podoba ci się to do widzenia. Ludzie się tutaj ostrzgają przed oszustami i miejscami tak plugawymi jak LG.

blablabla
@LG_Slave

A podoba mi się i nigdzie się nie wybieram, to miejsce nieustannie dostarcza mi rozrywki, przeglądam te wszystkie dyskusje o różnych firmach i śmieję się z tych, którzy wierzą, że są prawdziwe i nie są sterowane, i jest to śmiech przez łzy nad tym jak świat wirtualny steruje nami w rzeczywistości. Jak wszystko tutaj, jest to tylko opinia, możecie ją przyjąć albo nie, ale nie dajcie opiniom ze świata wirtualnego decydować o waszym rzeczywistym życiu, czy to w sprawach zakupowych, czy związanych z waszym życiem osobistym, weźcie sprawy w swoje ręce w waszym prawdziwym życiu, decydujcie o nim, zmieniajcie je, sprawdzajcie różne rozwiązania i testujcie, żebyście mieli swoją własną opinię na dany temat, a nie opinię skopiowaną z internetu.

blaaaaaaa
@blablabla

Ja jeszcze dodam jedno: z regulaminu serwisu, to dopiero daje do myślenia! 3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

Dzięki za komentarz niezadowolony tego szukałem opon i na temat wsparcia dla klientów. Mam u siebie w salonie parę gadżetów lg i zastanawiałem się gdzie je oddać do naprawy. Święta prawda najlepiej na allegro kupić części i zrób to sam z (usunięte przez administratora) Co za pehh że człowiek nawet na serwis liczyć nie może.

Niezadowolony..

Lipa ja h... Ten serwis następnym razem na własny koszt sobie naprawie. Raz oddałem na gwarancję wrzucił po ustawieniach fabrycznych drugim razem oddałem to jeszcze nie wrzucił mija miesiąc i jeden dzień a super dział reklamacji nawet nie raczy odpisać żałosne haha.. A lg taka marka.. Niby.. Chinoli więcej niż smartfonów na świecie. Buahah... Jak chce ktoś się zatrudnić to chociaż mugl by być rzetelnym pracownikiem a nie walić w jajo jak reszta techników niby.... Gdyby nie ten bootloader co nie wspierają zdjęcia to sam bym se naprawił 30 dni szybciej... Pamiętajcie ludzie lg ma agenta w każdym smartfonie może widzieć jak jesteście poza zasięgiem nawet..

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie LG?

Zmień zainteresowania.

Radzę nastawić się na to, że można tam popracować maksymalnie 2 lata. Aby rozwinąć skrzydła po tym okresie proponuje zmianę gdyż zmian jako takich w firmie nie ma. W firmie panuje kolesiostwo.Tak więc tam gdzie mieli siedzieć menadżerowie już siedzą.

Obecny_pracownik

A ja radzę, żeby nigdy do tego cmentarzyska nie zaglądać, jeżeli nie chcecie budować swojego życia na lizaniu tyłków, zdradzaniu przyjaciół, kłamstwach i innych podobnych praktykach. Ta firma zdycha. I dobrze.

nick

omijać szerokim łukiem!!! Brak rozwoju, możliwości awansu, straszne kolesiostwo i s**owaty HR!!! strata cennego czasu!!

Arek

Idealnych firm nie ma, trzeba zacząć doceniać miejsce które daje nam możliwości do życia!!

@Arek

Przepraszam ale Twoja wypowiedź wydaje się dwuznaczna. Co masz na myśli ?

Opel
@LG_Slave

Tu chyba chodzi o to, że nieważne jak traktują ważne, że płacą na czas ;).

@Opel

No właśnie obawiam się, że masz rację. Brzydzi mnie taki sposób rozumowania, bo sprowadza Polaków do katgorii dzikusów, którzy za paciorki i szkiełka będą zapracowywać się na śmierć. Tu nawet nie chodzi o to, że Arek jest - delikatnie mówiąc- głupi ani o to, że zapewne pozwala się traktować jak śmieć za 2400 PLN sądząc, że jest królem świata. Chodzi o to, że MY SAMI, pozwoliliśmy sobie przez długie lata tak się traktować. Jeżeli sami sobie nie okażemy szacunku, to nie spodziewajmy się tego od innych. Oczywiście - nie podoba ci się w firmie, to odejdź. Czym innym jest jednak to, że mi się tu nie podoba, a czym innym to czy dochodzi do aktów skandalicznych wobec pracowników, które gdyby przytrafiły się w innym kraju, to zarząd byłby w poważnych tarapatach. Czy dochodzi w firmie do mobbingu ? Tak, dochodzi. Czy Polacy są traktowani w sposób uwłaczający ich godności ? Tak, bardzo często są i to nawet zakłądając margines tzw. różnic kulturowych, czyli tego, że Koreańczycy, którzy są tu przysyłani do pracy to po prostu (w większości) banda gburów i chamów. Największym jednak problemem jest, jak już mówiłem, generalne przyzwolenie Polaków, na traktowanie ich jako gorszej rasy i to tak pod względem wynagrodzeń i pozostałych benefitów, jak i poziomu szacunku i zaufania kierownictwa. Przykład ? Bardzo proszę: każdy polski dyrektor ma tu swojego koreańskiego "opiekuna", który dowolnie i bez uzasadnienia może zmienić każdą decyzję polskiego dyrektora. Jak to nazwać ? Może Arek nam powie ? A może poszedł już do Baru Mlecznego ucztować za swoje zarobione w LG miliony ?

Arek1
@LG_Slave

LG Slave, kim ty jesteś, że pozwalasz sobie na obrażanie wszystkich wokół...ludzi z którymi pracujesz, ludzi na tym forum...tak łatwo jest opluwać innych anonimowo w sieci...

@Arek1

Arku, zamilcz, tak będzie dla ciebie lepiej. Skompromitowałeś się już wystarczająco.

Witam, czy może ktoś powiedzieć coś o pracy w dziale wsparcia technicznego?

woczekiwaniu
@Zainteresowany

Hej ja ide za tydzien na rozmowe na stanowiska Inżyniera wsparcia technicznego i ciekaw jestem co możecie mi powiedzieć o tym stanowisku? Pozdrawiam

troll
@woczekiwaniu

spytaj lepiej ludzi z którymi będziesz pracować a nie na takim forum gdzie nawet nie wiesz kto pisze te komentarze

Olo

Pracował ktoś z Was tam w charakterze kontrolera należności? Możecie coś powiedzieć bliżej o tym stanowisku?

cam
@Olo

pracowal pracowal. chlopie bedziesz pod ksiegowa ktora jest przybocznym koreanczyka. o niej jest kilka slow prawdy na tym forum i ile osob przez nia odeszlo. poczytaj i mysle ze ci przejdzie. i jeszcze jedno bedzies z przez 12 godzin mial (malo swiezy) oddech koreanczyka na plecach ;)

Nie

Uciekać i to jak najszybciej oraz jak najdalej. Koszmarna atmosfera wewnątrz zespołu i fatalni managerowie. Patologia i bardzo niezdrowe środowisko pracy. Zachowania managerów podpadające pod mobbing i sławetne "tak tu było od zawsze", "nikt ich nie zmusza, żeby tu byli". HR do wymiany!

@Nie

potwierdzam. Panie z HRu to jedno wielkie dno. Robią wielką łaskę jak do nich przychodzisz żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Doskonale widać że mają "układy" z Koreańczykami a same nie znają tego języka hahahah. Wiele osób bardzo narzeka na zarobki w firmie i presje jaką wywierają Koreańczycy. Oni cenią sobie produktywność i dobre wyniki. Krótko i na temat: NIE WARTO pracować w LG. Ludziom z recepcji po roku czasu nie przedłużają umowy, pomimo to jak bardzo starają się ogarnąć recepcje. Jedna dziewczyna ogarnęła ten cały bałagan recepcji, większość osób w firmie ją bardzo chwaliła ale HR nie przedłużył jej umowy i zapłakana zakończyła pracę bez pożegnania. Praca jak w typowym korpo. Czas pracy pon.-czw. 8:30-17:30 z 1h przerwą na lunch lub wypad do Galerii w piątek przychodzisz do pracy w jeansach i bluzie i kończysz o 15tej to tylko jedyny plus pracy w tej firmie. Nie polecam.

...
@nick

Faktycznie HR to osobny rozdział w tej firmie. To dinozaury które przyssały sie do stołków - jak przyjdziesz zebys sie coś dowidziec to łachę robią ze w ogóle są juz nie mowiac nawet o tym ze nie udzielą żadnej konkretnej informacji. do wymiany - podpisuję się w 100%!!!!

loli
@Nie

wyplaty sa do 10 czy jak w normalnej firmie pod koniec miesiaca?

@...

Panie z HRu LG są tylko miłe jak jest do wypełnienia ważna ankieta dotycząca poziomu zadowolenia pracy. HAhahahahaha a potem pracownikom rozdają kawę i herbate i słodkości w ramach wdzięczności. Złota rada dla osób które chcą pójść na rozmowę rekrutacyjną do LG: Pani rekruter to największa kłamczucha i manipulatorka. Obiecuje wysokie góry a jak przychodzi co do czego jak cię zatrudnią to ogromną łaskę robi żeby ci udzielić informacji.

georg

Mam w tym tygodniu tam rozmowę i nie wiem czy w ogóle tam iść, po przeczytaniu tego wszystkiego. Czy naprawdę w każdym dziale jest tak źle? Nie chcę iść z kołchozu do jeszcze większego kołchozu, a stanowisko, które mi proponują przedstawiane jest bardzo ciekawie

Bzz
@georg

Mozesz zawsze odejsc po 3miesiacach a moze Ci sie jednak spodoba. Pozytywnych opinii o zadnej firmie raczej wiele nie znajdziesz. Jesli proponuja niezla kase, ciekawe stanowisko, to sprobuj

Pracownik LG
@georg

Jeśli nie musisz zmieniać pracy to nie idź. Poczekaj na wiosnę i lepsze oferty. Na pewno takie będą .

@georg

Rób, co uważasz za stosowne. Ja bym nie szedł. Stracisz tylko czas. Lepiej iść do firmy, która nie ma pracowników za niewolników i nie traktuje ich, jak śmieci. Kasa w LG to naprawdę DNO. Nie warto

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG