Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie LG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w LG?

Jeśli dostajesz umowę na okres próbny to zazwyczaj kolejna po 3 msc jest na czas nieokreślony.

po okresie próbny 2 lata a potem czas nieokreślony

@bylypracownik

Chyba zalezy cxy ktos jest zatrudniony outsourcingowo czy przez LG. Ja po 3 mies dostalem na czas nueokreslony ale mnie zatrudnia lg

Jurek

Czy to ciężka praca ? Ktoś opowie ,jaki jest zakres obowiązków ?

@Jurek

Zalezy od dzialu i od stanowiska

miła

Jak teraz wygląda praca, menadżerowie itp jeśli chodzi o dział gwarancji?

aplikujący

Witam ostatnio pojawiła sie oferta pracy na stanowisko "Regionalny Przedstawiciel ds. Promocji Marki", może jest tutaj ktoś kto ma wiecej informacji i chciałby się nimi podzielić odnośnie tego stanowiska, warunków pracy, przypuszczalnych zarobków, jaki samochód? pzdr

Pracownik Biurowy

Takiej rozmowy nigdy nie mialam. Lekcewazenie i praktycznie zero informacji o firmie. Wygladalo to jak przesluchanie a nie rozmowa. Do pokoju zagladal ktos i dawal rekrut. dziwne znaki po ktorym ta zacząła sie spieszyc ze rozmowa skonczyla sie w 2 minuty. Jeszcze tylko zarowki walacej w twarz brakowalo. DNO.

Co pani sibie mysli po przyjsciu do naszej firmy? Co ja mysle to moge powiedziec teraz po rozmowie!!! Ze to dno!!

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
A0002

Teraz firma pod kilkoma fikcyjnymi nickami pisze sama sobie pozytywne opinie i atakuje tych co się negatywnie na jej temat wypowiadają. To tylko dowód że bardzo te komentarze bolą. Firma zamiast walczyć z negatywnymi opiniami - bo to i tak nic nie da - powinna sie skoncentrować na tym żeby te złe rzeczy wyeliminować a winnych chorych zachowań ukarać. W przeciwnym razie potwierdza to co pisza niezadowoleni pracownicy. Oto prawdziwy obraz tego jak wygląda praca w firmie LG.

Wolna Droga
@A0002

Teraz jeden niedorozwój pod kilkoma fikcyjnymi nickami pisze same negatywne opinie i atakuje tych co się pozytywnie jej temat wypowiadają. To tylko dowód że bardzo te komentarze bolą. Firma zamiast walczyć z negatywnymi opiniami z du....y- bo to i tak nic nie da - powinna: 1) sprawdzić w IT kto w godzinach pracy o godzinach w których pojawiają się komentarze jest w tej zlewni gnoju - Go Worku 2) wywalić na pysk bez gadania, 3) zablokować Go Work w biurze, co spowoduje, że sfrustrowane tłuki wezmą sie w końcu do pracy. A jak ktoś wejdzie z telefonu lub domowego adreau to łatwiej go namierzyć. Dobranoc ćwoku.

Jakie są mocne strony pracodawcy LG?

byly pracownik

tylko to że masz piątek krótszy. o 15tej kończysz i zaczynasz piąteczek. Reszta to zło

bzz
@byly pracownik

Chyba faktycznie dawno nie pracowales/pracowalas bo teraz w piatek konczy sie o 14. Pracowalem w wielu korpo i to jest pierwsze w ktorym sa regularne podwyzki, sprawiedliwe premie uznaniowe i szefowie ktorzy nie stoja Ci za plecami bez przerwy tylko daja wolna reke w realizacji celow

Top
@bzz

Piątek zgadza się. Ale podwyżki czy koreance z premiami uznaniowymi i nie stojący za plecami dający wolną rękę w realizacji celów?????? To bzdury! To jest koreańska firma w której kontrola jest podstawą wszystkiego. Nie ważne co się robi ważne aby koreansczyk był zadowolony. Juz same open Space wraz u ustawieniem biurek służy kontroli i permanentnej inwigilacji. Pracownik to sługa i zasób którego należy maksymalnie wykorzystać w myśl koreańskiego szefostwa. To potencjalny wróg i niewolnik. A już na pewno nie wspolpracownik bedacy wartoscia firmy którego należy traktować z szacunkiem. Aby ocenic firme nalezy spojrzec na srednia ocen. Chyba niżej ocenianych firm na rynku nie ma.

Bzz
@Top

Widac, zalezy od dzialu. Zreszta juz tu kilka razy byla ta kwestia podnoszona. Jak ktos mial.szczescie i trafil dobrze to lapie sie za glowe widzac te komentarze, ktore albo zamieszczaja pechowcy, albo ci co nie wiedza o czym pisza, bo to byla/jest ich pierwsza praca i nie maja porownania. Najgorsi sa polscy szefowie, tacy grubawi menedzerowie sredniego szczebla, ktorzy ani nie awansuja, ani nie spadna i swoje frustracje przenosza na podwladnycy

Przemysław
@Bzz

Co to znaczy, że menedżerowie średniego szczebla przenoszą frustracje na podwładnych? Byłeś świadkiem jakichś niepokojących zachowań w LG? Powiedz coś więcej na ten temat.

Bzz
@Przemysław

Wlasnie nie w LG...Tu tego nie widze przynajmniej tam gdzie mam znajomych i z ktorymi wspolpracujemy. Azjaci moze i sa "przyciezkawi", ale sa sprawiedliwi i pilnuja zeby swoich frustracji nie mieszac z praca

Ala

To prawda co pisza ponizej ze jest zle. Ludzie pisza ze sa niezadowoleni z pracy HR kierownictwa koreanskiego czy dzialu prawnego. Te relacje ktore opisuja to zakrawa na patologie. Firma nie wie co odpowiedziec to probuje atakowac tych co sie negatywnie wypowiadaja pod przykrywka niby to zadowolonych pracownikow. Ta droga do nikad. W ten sposob na pewno nie poprawicie wizerunku firmy! To obrazuje skale tych chorych relacji i zachowan.

Xdd

Telefony z LG som głupie bo mam jeden ale mój już ma lagi i zacina się telefon nić nie mogę zrobić bo kiedy gram on cie zacina

Obserwujacy

Mi pracuje sie bardzo dobrze juz od dluzszego czasu i nie zamierzam zmieniac pracy mimo tego ze mam calkiem duzo ofert. Jest tylko jedna troche niepokojaca rzecz, a mianowicie specyficzny feudalny sposob zarzadzania, ktory pozwala na niejednokrotnie agresywne okazywanie swojej pozycji, na nierownym traktowaniu pracownikow (firma azjatycka, wiec kobiety sa jakby wazne mniej; najbardziej sie slucha i ceni mlodych mezczyzn), na niezbyt dobrze dzielonych obowiazkach w zespolach, na pewnych zachowaniach ktore ocieraja sie o mobbing (np nagminne wytykanie jakiegos bledu z czasow kamienia lupanego aby wykazac brak profesjonalizmu peacownika; wrzeszczenie na pracownika lub pretensjonalny ton). Widze to z dystansu, slysze co ludzie mowia, widze w jakim stanie i nastroju sa niektorzy. Niestety o six sigma malo.kto slyszal i kiedys nawet probowalem podbic temat, ale jak to w korpo utknelo gdzies na drabinie

Wolna Droga
@Obserwujacy

Oczywiście masz rację ale spójrz do kogo mówisz. Przegrywy, tłuki, lumpenproletariat. Nie dosyć że dzięki tej firmie kichę mają pełną to jeszcze plują ropą z zepsutych zębów. Jakby byli tacy super to zostawiliby to miejsce i poszli w p.i...u. A siedzą tu, piją darmową kawę, oglądają YT przez 3/4 dnia, łachę robią o cokolwiek by nie poprosić i jeszcze narzekają. Uważam, że połowę tych pijawek trzeba wywalić na mordę od razu. Zostawić tych co chcą pracować i dać im kasę tych zwolnionych i wszyscy będą zadowoleni. Ta firma ma jeden zasadniczy problem. Przyjuje do pracy w coraz większej ilości zera kompletne... I tylko tyle.

Obserwujacy
@Wolna Droga

W mojej "okolicy" na yt itd nie ma czasu :-). Ale widze ze przyjmuje sie glownie bardzo mlodych ludzi, bez doswiadczenia w korpo. Dostaja na start wiecej od tych co pracuja dluzej (mnie to nie dotyczy, ale to praktyka standardowa niestety). I bardzo wielu te pieniadze troche uderzaja do glowy - niezbyt profesjonalne podejscie do pracy to niestety czesty problem milenialsow. Jest kilka takich przypadkow i wszyscy o tym wiedza, ale nikomu nie przeszkadza. Do tego nierowne traktowanie o ktorym pisalem wczesniej oraz faworyzowanie czlonkow teamu. Ja mam szczescie tego nie doswiadczac, ale mam oczy i uszy. Ludzie narzekaja, a podwyzki co roku (niskie moze, ale sa!), premie uznaniowe (z tego co widzialem akurat sprawiedliwie rozdane, a to w innych korpo rzadkosc), niezle benefity i auto za free. Jedyny narastajacy tu problem to (usunięte przez administratora) ale pewnie to efekt tego ze ludzie nie boja sie mowic otwarcie, bo prace latwo znalezc.

prima aprilis

A mnie podwyzki bardzo ale to bardzo odpowiadaja :)) Mozna poczuc sie baaaardzo docenionym. Razem z premia to bedzie godziwa zaplata za lata ciezkiej pracy i poswiecen. :D

Be patient
@prima aprilis

Tyle gadania o podwyzkach, a przeciez jeszcze nie bylo finalnej decyzji o ich wysokosci. Sporo osob zagrzalo sie i tu i w biurze. Trzeba cierpliwie poczekac

Xoxoxo
@prima aprilis

Czyli należysz do nielicznej grupy pupilków, którzy wszystko zgarniają. Jeśli tylko wyrazi się swoją opinię trochę głośniej to już nie liczą się lata pracy tutaj i poświęcenie czy zaangażowanie, nie siedzisz cicho i nie przytakujesz szefostwu - nie dostaniesz żadnej podwyżki, ani nawet dobrego słowa. Wszyscy ambitni i uczciwi ludzie stąd uciekają, bo na wyższe stanowiska wybiera się osoby, które są cwane i wchodzą w tyłek szefostwu. Do osób, które myślą o aplikowaniu na wolne stanowiska: jeśli jesteś kłamliwą, fałszywą żmiją, odnajdziesz się tutaj jak ryba w wodzie, jeśli nie, nawet nie próbuj, stracisz tylko niepotrzebnie nerwy.

Do żmiji
@Xoxoxo

Sam jesteś żmiją skoro na codzień uśmiechasz się w biurze do tego szefostwa, które tak potem tutaj obsmarowujesz...i po co jeszcze przychodzisz do tej firmy, o której tak źle mówisz? Idź i potruj komuś innemu.

Be patient
@Do żmiji

Wypisz wymaluj zachowanie nauczycieli. Jak komus nie pasuje praca/szefostwo to ja zmienia a nie pielegnuje w sobie zolc.

Roza
@Be patient

Tiaa

Sójka
@Roza

A no właśnie taaa. Nie podoba się to droga wolna. Pracuję tu od 2 lat i nie wiem o czym mówicie. Zarobki może nie najwyższe ale ludzie są fajni, elastyczne godziny pracy, atmosfera super, z urlopami nie ma problemów. Pracowałam w kilku firmach i mam porównanie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Helmut

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Atom
@Helmut

Można napisać coś pozytywnego, ale to będzie kłamstwo

Loko
@Atom

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

OMG
@Loko

Plusy: auto sluzbowe dla pewnych dzialow (parkowanie tutaj w biurowcu to ponad 500 pln miesiecznie)+karta lunchowa+wczesniejsze wyjscie z pracy w piatek+dodatki za jezyki obce. Minusy: niskie pensje+slaba kadra menedzerska+ ciezkosc myslenia niektorych koreanczykow

AM

Może ktoś powiedzieć jak wyglądają warunki w pracy przy realizacji zamówień? Warto aplikować?

bylypracownik

Potwierdzam! Koreańczycy to straszne chamy. Wiele razy obserwowałem jak Szefuniu działu sprzedaży Koreańczyk upokarzał key account'ów którzy robili wszystko żeby uciekać od niego (chodząc na papierosa). Widzę że atmosfera coraz bardziej pogorszyła się do tego stopnia że pojawiło się mnóstwo ofert pracy w LG na pracuj.pl Odnośnie "wspaniałych" i jakże "miłych" Pań z HR'u. Czy po bardzo gorzkich i prawdziwych opiniach na ich temat poprawiły stosunek do pracowników czy nadal jest to dział Human Unresources? :) Panie nadal tak samo chamskie i wyniosłe czy wyciągnęły "lekcje" z upokarzających je komentarzy na tym forum? Daleko tak nie zajadą świecąc "maślanymi oczami" na widok Koreańczyków niszcząc swoimi działaniami firmę co w efekcie ludzie masowo rzucają wypowiedzeniami :P

aga
@bylypracownik

Gdyby ocene dzialu HR stanowila opinia pracownikow o nim oraz odsetek osob odchodzacych z firmy, to po tych jakze "uprzejmych" paniusiach z HR nawet sladu by juz nie bylo. Koraence predzej czy pozniej zrozumieja ze ich trzymanie nie jest z korzyscia dla firmy.

@aga

Haha czyli w HR'e bez zmian. Czyli nadal panie M. K. P. A nadal pracują i zarażają niechęcią do siebie. Uff jak dobrze że w porę odszedłem z firmy, bo widać że nic nie jest robione w tym kierunku żeby poprawić jakość pracy

Garon

Obecnie trwa misja - masowa ewakuacja więc zapraszamy nowe miejsca pracy będą się pojawiać jak grzyby po deszczu :D tylko uprzedzam firma musi zaoszczędzić więc pewnie będziecie zatrudnieni przez firmę zewnętrzną albo jako 1os. zespół zamiast 3-5 :P

@Garon

Sa teamy gdzie polowa osob odchodzi. Z tym.ze nie zawsze to jest do innej roboty, czasem to powody osobiste, ale wychodzi na jedno. Nie ma niestety opcji negocjacji stawek, sa widelki w zespolach, a zaczynaja sie one od stawek, ktore juz 3-4 lata temu byly przecietne, a teraz sa bardzo niskie.

GRAHAM

Chciałem aplikować do działu IT ale jak widze to faktycznie musi byc wymarzone miejsce pracy patrzac na komentarze poniżej :)))))))))))))) Pracownicy uciekają jak szczury, to kto tam jeszcze został??? Sami nieudacznicy, czy sami desperaci????

Gordon28

Atmosfera zaczęła pogarszać się około 5 lat temu. Nie widziałem przypadków mobbingu, ale przyczyny fatalnej atmosfery są inne: brak możliwości rozwoju, awansu, brak podwyżek, nagród, brak wartościwych szkoleń. Ewentualne podwyżki (raz do roku) to maks. 2% pensji. Brakuje należytego motywowania pracowników i umiejętnego zarządzania personelem. Używając żargonu wojskowego można powiedzieć, że morale jest bardzo niskie. Praca jest nudna, monotonna i pozbawiona wyzwań. Rekruterzy wmawiają, że na Gowork są same wpisy frustratów i nieudaczników, jeżeli komuś praca nie podoba się to może odejsć. Tymczasem pracownicy na tym forum wyrażają swoje żale licząc na to, że może ktoś z LG to czyta i coś zacznie zmieniać się na lepsze. Tekst "Jak Ci się nie podoba to możesz odejść" usłyszycie też często od menedżerów pracujących w LG. To na pewno nie wpływa motywująco na personel. Skutek jest taki, że każdy kto ma możliwość, składa wypowiedzenie i ucieka. Było wiele przypadków nowych pracowników, którzy zrezygnowali z pracy po kilku dniach. Zostają sami sfrustrowani narzekacze. 80% załogi planuje zmianę pracy, ale nie zawsze mogą to zrobić. Wynika to z kilku powodów: - mają kredyty do spłacenia i z tego powodu nie zmieniają pracy - mają niskie kwalifikacje i nikt ich nie chce zatrudnić - dali przekonać się rekruterom, że opinie w internecie są zafałszowane i rozpoczęli pracę. Nie chcą jej szybko zmieniać, żeby nie psuć sobie CV, ale marzą o zmianie pracy. Obecnie zatrudniane są osoby o bardzo niskich kwalifikacjach. Najważniejszym kryterium zatrudnienia są niskie oczekiwania finansowe. Najgorsze stanowiska/działy do pracy: księgowość, dział planningu, recepcja oraz demand plannerzy rozsiani po działach sprzedażowych. Jeżeli w ogłoszeniach o pracę zobaczycie, któreś z tych stanowisk, to nawet nie próbujcie wysyłać CV. W tych działach nadmierna ilość zadań powoduje, że trzeba często zostawać po godzinach. W pozostałych działach jest w miarę ok. Praca jest mało ambitna, ale nie siedzi się po godzinach.

RollingStone
@Gordon28

Najbardziej wiarygodnym wskaznikiem pozwalajacym okreslic jakosc pracy w LG jest % aktualnych pracownikow chcacych zmienic miejsce zatrudnienia. W LG pomimo zapewnien szefostwa szacuje ze jest to 80-90%. To prawda kto moze stad ucieka. Wszystkie kompetentne osoby juz stad uciekly, zostaja albo tacy bez ambicji albo tacy ktorych nikt nie chce zatrudnic i na razie nie maja lepszych perspektyw. Ja ciagle tutaj pracuje bo mam zobowiazania ale bardzo aktywnie szukam innego miejsca pracy.

Ostatnio zauważyłam sporo ofert pracy w LG. Czytając opinie widzę że panuję bardzo napięta korporacyjna atmosfera. Czy ktoś może mi dać obiektywną opinię na temat warunków pracy w firmie? :)

Zuza
@Kandydat

Korpo jak korpo. Ma plusy i minusy. Plus taki ze nie ma mobbingu, a w niektorych dzialach nie zostaje sie wcale po godzinach. LG zajmuje dwa pietra wiec trudno powiedziec skad lepsze, skad gorsze opinie. Sa ruchome godziny pracy, a podwyzki no coz, teraz daja malo bo idzie spowolnienie gospodarcze. Szczerze to nie wiem skad tyle negatywnych opinii. Moze to inne dzialy?

Mewa smieszka

Czy tylko mi sie wydaje ze nastroj w biurze sie troche ciezki zrobil? Kolejne osoby odchodza, inne dostaja duzo wyzsze podwyzki od pozostalych bo moga sobie pozwolic na "zaszantazowanie" z racji braku zobowiazan finansowych.

patrzac na opinie ponizej obiektywnie mimo iz nie znam firmy i chcialam aplikowac na oferte pracy to jednak musze powiedziec ze mi przeszlo. slaba kasa, chore relacje miedzy pracownikami i korporacyjny zamordyzm. ja podziekuje...chyba tylko dla desperatow

Obiektywny
@Kasia

A na jakiej podstawie Kaśka możesz to obiektywnie stwierdzić? Jaką masz pewność kto się tutaj wypowiada, na ile ten ktoś wyładowuje swoje życiowe frustracje i niepowodzenia, na (usunięte przez administratora)? Na ile odreagowuje i co odreagowuje? Czy nie ma jakiegoś interesu lub osobistego porachunku do załatwienia? Albo czy nie podsyca dyskusji żeby jak najwięcej się tutaj działo albo po prostu żeby się zabawić? Poczytaj o innych firmach, też niezła zabawa. To takie typowe dla opinii w necie, że najwięcej jest tych negatywnych a te pozytywne są od razu hejtowane. A może te pozytywne też są nieprawdziwe? I komu tu wierzyć, jak nie wiesz z kim masz do czynienia?

Ddd

Dzisiejsze info o "podwyzkach" to byla zenada. Kilkadziesiat pln netto! Spozniony zart primaaprilisowy. A nauczyciele chca 1000 netto, kurde niektorzy z nas i 100 netto by wzieli, ale 30pare?! Zenuła

X
@Ddd

Ciekawe biorąc pod uwagę, że nikt nie dostał jeszcze ani informacji o wysokości jego podwyżki ani tym bardziej aneksu. Malkontenci nie śpią ;-)

@X

Przeciez byla informacja na maila o wysokosci podwyzki (w procentach, wiec wystarczy policzyc jesli sie nie awansowalo itd). Ktos nie mial dostepu do skrzynki wczoraj?

X
@Ddd

Z tego co wiem to była informacja o pewnych zastosowanych kryteriach podstawowych. Z takimi opiniami warto zaczekać aż ma się papier przed oczami.

@X

W zeszlym roku kryteria podstawowe byly kilka razy wyzsze i pokryly sie w 100% z wysokoscia podwyzki. Wolalbym zebys mial/a racje, ale nie nastawiam sie ze bedzie wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG