Opinie o REMIX Sp. z o.o. w Rakszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy REMIX Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REMIX Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMIX Sp. z o.o. w Rakszawa

była pracownica

Współczuję wszystkim którzy tam wciąż pracują...

kawa ciacho i zakalecccc

(usunięte przez administratora)moge sie załozyć ze do jakiej pracy bys nie poszedł to i tak bedziesz narzekał bo masz taką osobowość,BUNOWAC i siać Teorie chaosu bo jesteś słaby i nie masz mozliwości i odwagi być wyżej, poprostu jesteś na pozycji przegranej.(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)a czy ktos was zmusza do pracy jak co to sie zwolnijcie zapomnieliscie jak byly zwolnienia jak kazdy sie bal czy to na niego nie padnie ,kto skladal podania sami skladacie a potem takie glupoty piszecie a co do nadgodzin to kazda nadgodzina jest placona .

OBSERWATOR

I znów patrzę na forum i widzę jak co niektórzy się mądrzą i sadzą w tym miejscu. REMIX Cię dotrze-czytam i myślę tak: ŻEBY CIEBIE MĄDRALO RZECZYWISTOŚĆ NIE DOTARŁA(usunięte przez administratora)nie nawiązałem do tego wcześniej choć widziałem te słowa i dlatego robię to teraz. Czy te słowa na temat docierania były wypowiedziane tylko w nerwach, pod wpływem impulsu, niechcący chlapnięte czy były wypowiedziane świadomie i celowo-o to trzebaby zapytać ich autora. Co byśmy wówczas usłyszeli? Nie odpowiem. Niejeden rzeczywiście pracuje tam bo nie ma innego wyjścia. Są tak różne sytuacje życiowe... Maniera typu: jak masz fach to się zwolnij jest wybitnie drażniąca i nietaktowna. Mógłbym tu puścić potężną wiązankę, ale nie będę się poniżał. Taki slogan: "zwolnij się!" jest wypluwany bo tak najłatwiej, bo nic innego do głowy nie przychodzi. To moim zdaniem argument z tej części wewnątrzmózgowej, którą spokojnie można nazwać prowincją. Czy ktoś ma fach czy nie ma, czy posiada wykształcenie czy nie niech pozostanie jego prywatną sprawą. Skoro pracuje w REMIXIE to ma zapewne swoje osobiste powody by tak było i nie musi się z tego tłumaczyć. MA PRAWO BEZ WYJAŚNIEŃ oczekiwać godnego traktowania w REMIXIE bo to w tym miejscu, a nie innym w danej chwili udziela się jako pracownik i człowiek zarazem. Żałosnym jest więc nazywanie ludzi zwracających uwagę na swoje podstawowe prawa płaczkami. Gdyby zarządzanie zespołem było inne niejeden tekst by się tu nie pojawił. Nie wszyscy to jednak rozumieją. Podkreślę: Ci ludzie, którzy nie szanują innych SAMI NIE ZNAJĄ SWOJEJ WARTOŚCI, SAMI W SOBIE TAKIEGO POCZUCIA NIE MAJĄ, to jakby kryzys tożsamości. Kryzys, zaciemnienie, ignorancja... Pazerność itp. - o tym już nie wspomnę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie REMIX Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
lol

wspólnie egzekwować to co się kazdemu z osobna należy... przestraszą się, bo ich czas za ten (usunięte przez administratora) na człowieku jest już policzony... kompletna dezorganizacja na stanowiskach kierowniczych jest konsekwencją tego chaosu za który odpowiada każdy z osobna na poszczególnym stanowisku...

szaman

(usunięte przez administratora)Co ma wiedza jaka posiadam do wynagrodzen Ale to zalosne POwtorne proby uratowania wizerunku tej firmy zwanej zakladem pracy hehehhe (usunięte przez administratora) POzdrawiam i zycze milej pracy ..............heheh

bLEhhh

Skoro zapomnieli to uważam, że POWINNI SOBIE PRZYPOMNIEĆ co jest normą! Powinni na powrót uświadomić sobie na jakim gruncie stoją, powrócić do fundamentu-umowy wiążącej. POWINNI PRZYPOMNIEĆ SOBIE JAKIE UMOWY PODPISYWALI, JAKA LICZBA GODZIN DO PRZEPRACOWANIA JEST TAM ZAPISANA... To nie wystarczy. To początek. To powrotne uświadomienie sobie tego, że pracownik to nie ścierka do kurzu. Pracodawca NARZUCONĄ moim zdaniem liczbą godzin dąży wg mnie do otumanienia ludzi, stara się im wmówić, ŻE TAK TRZEBA PRACOWAĆ BO 10 GODZIN TO NORMA i GDY RZUCI ŚCIEPY w postaci jednorazowych 8 godzin to ludzie odczuwają ulgę i radość, że PAN OKAZAŁ SIĘ ŁASKAWY BO RZUCIŁ RESZTKI ZE STOŁU! KOLACJA MI SIĘ W ŻOŁĄDKU PRZEWRACA!!! Ludzie! Skoro 8 godzin to norma to nazwijmy tę normę ucztą! Zasługujecie na nią! Tymczasem: jest radość, ale z resztek po uczcie, które pracownicy dostają. Przypomina mi się utwór śpiewany przez pewnego barda: NIE OGRYŹLI KOŚCI, NIE DOPILI WINA, RESZTEK JEDZENIA SZUKA PIES POD STOŁEM ITD. Kto jednak ucztuje: czy na stówę pracownicy? Za świąteczne talony? Hehehe... No kto ucztuje? Ogryzki, resztki podjadają w każdym razie pracownicy i jeszcze cieszą się, że je wogóle mają! To jest tak chore... Tak chore, niesmaczne, żałosne, upokarzające, upadlające, że w wyrazie "chore" wartoby zrobić błąd ortograficzny. I ja go celowo zrobię: TO JEST HORE!!! (usunięte przez administratora) 8 godzin za dobre sprawowanie!? KPINA! Tak nie traktuje się ludzi! Za dobre sprawowanie!!!??? Nie wmawiajcie sobie takich rzeczy!!! Przypominajcie sobie ciągle o swych prawach. Podnoście się na duchu w trudnych do zniesienia minutach. Nie jest łatwo samemu ścierać się z machiną. Pracodawca to wie. Jeżeli każdy będzie dbał tylko o własne upierzenie wtedy wiele moich słów pójdzie w próżnię i będzie zmierzłość za plecami... krzywdy z życia zawodowego gdzieś przecież muszą znaleźć ujście.

prawdziwa

No właśnie to jest ciekawe i zarazem smutne, ze ludzie potrafią cieszyć się z tego, ze pracują po 8 godzin, bo pracownicy remixu już dawno zapomnieli że praca po 8 godzin 5 dni w tygodniu to jest norma, a nie nagroda za dobre sprawowanie.

bLEhhh

Strach jest złym doradcą! Na nim bazuje się od dawien dawna. Ludzie skazywani są na monotonną pracę przez 10 godzin itd. choćby myślę dlatego by nie mieć czasu za dużo myśleć. By nie mieć sił myśleć i ZBUNTOWAĆ SIĘ przeciw absurdom. Gdy - wg myślenia niektórych - gawiedź zapędzi się do pracy, postraszy, podkręci im śrubę, skłóci, rozdzieli to nie będą chcieli nic zmienić bo będą zmęczeni, przytłoczeni, zagubieni, stracą ducha, nadzieję i wiarę w to, że uda się coś zdziałać. Motorem braku reakcji ludzi jest nie tylko strach, tchórzostwo i bezradność, ale też egoizm i ograniczoność w myśleniu. Ograniczoność bo pracownicy ograniczają się tylko do własnego podwórka i do wygody własnej. To paradoks: z jednej strony ludzie myślą o sobie, a z drugiej siebie nie szanują bo pozwalają na to by traktowano ich jak szaraka robola. Pozwalają: choćby z wygody i znów z poczucia bezradności... To poczucie BEZRADNOŚCI sieje poważne spustoszenia i wpływa destrukcyjnie na psychikę. Gdy pojawia się 8 godzin pracy (tak jak być powinno, TO PRZECIEŻ OBOWIĄZUJĄCA NORMA A NIE BONUS!) to wówczas ludziom wydaje się, że PANA BOGA ZA NOGI ZŁAPALI bo tak mało godzin do przepracowania jest. Tak człowiek może się w myśleniu przestawić. Owszem, są sytuacje, że trzeba zostać dłużej-różne i nieobliczalne są przecież chwile w życiu-jednak... NIE NON STOP! REMIXOWI NIE MOŻNA PODPORZĄDKOWAĆ CAŁEGO ŻYCIA! ŻADNEJ PRACY NIE MOŻNA PODPORZĄDKOWAĆ CAŁEGO SWOJEGO ŻYCIA! PRACA NIGDY NIE BYŁA, NIE JEST I NIE BĘDZIE SENSEM ŻYCIA!!! To, że tak piszę nie oznacza lenistwa dlatego proszę nie nazywać mnie leniem patrząc na wcześniejsze zdania! Zwracam uwagę na odpowiednią hierarchię. Na wszystko jest miejsce: na pracę, na odpoczynek itd. Taki porządek jest zaburzany! Tak jest w (usunięte przez administratora). Bardzo proszę nie stosować też tego oklepanego frazesu: jak się nie podoba to się zwolnij. Jako człowiek: nie życzę sobie tego! OWSZEM: ODNOŚNIE PEWNYCH SPRAW: NIE PODOBA SIĘ!!! Mam prawo wyboru: odejść lub zawalczyć o godne traktowanie! Przywołam zdanie: w jedności siła-to nie fikcja! Nie z taką firmą pracownicy walczyli i wygrali! Zalecam uczciwą pracę dla własnego dobra, skrupulatne gromadzenie materiałów...

OBSERWATOR

Witam wszystkich udzielających się na tym forum! Na początek kilka moich uwag odnośnie PROPAGANDY. Tak! PROPAGANDY! Tak nazywam i tak odbieram treść postu niejakiej pracownicy - (2009-12-11 22:07). Czy również twierdzicie, że to PROPAGANDA? Podzielacie moje odczucia czy też nie? Oglądając posty stwierdziłem, że są forumowicze, którzy zgodziliby się ze mną w tej sprawie. Patrząc na wypowiedź wspomnianej pracownicy piszę, że moim zdaniem napisane przez nią stwierdzenie: PRACA DLA LENI JEST ZAWSZE ZŁA jest nadużyciem. Gdyby to stwierdzenie zostawić bez odniesienia to możnaby się z nim zgodzić jednak ono odnosi się do grupy ludzi w Remixie. Dlaczego, na jakiej podstawie osoba ukrywająca się pod nickiem pracownica twierdzi, że ten kto ma jakieś zażalenia co do warunków pracy to od razu musi być leniem? Twierdzenie takie może być krzywdzące choćby dla osób, które sumiennie wykonują swe obowiązki i niesłusznie zbierają baty (baty w postaci np. rażąco niskiego wynagrodzenia itd.). Jak wiadomo pracownicy są różni. Są i obiboki, ale nie należy wszystkich posądzać o lenistwo!!! Zgadzam się: pracę trzeba szanować i wykonywać ją jak najlepiej, z myślą, że to co spod naszych rąk wychodzi służy potem innym. To odpowiedzialność. Tutaj swoją drogą każdy powinien zrobić sobie własny rachunek sumienia i przed samym sobą stanąć w prawdzie w kwestii osobistego stosunku do pracy. Inną, niebagatelną rzeczą jest SZACUNEK DO/DLA PRACOWNIKA. SKANDALICZNE jest dla mnie stwierdzenie pracownika - (2009-12-11 23:12), który pisze, że Ci którzy narzekają chcą powrotu do socjalizmu. Bez sensu jest twierdzenie, że wszyscy biegają w kółko i jak mantrę powtarzają: czy się stoi, czy się leży… Ci którzy swoje zadania wykonują byle jak sami ukręcają sobie bicz na szyję. Należy szanować się nawzajem: PRACOWNICY PRACODAWCĘ, ale i PRACODAWCA PRACOWNIKÓW! Trudno dziwić się zniechęceniu pracowników jeśli doświadczają (usunięte przez administratora), jeśli są wykorzystywani, traktowani jak przedmioty, jak trybiki w maszynie, jeśli okrada się ich z prywatnego czasu, a potem nie wynagradza odpowiednio. Człowiek to nie maszyna! Proszę nikomu nie wmawiać, że takie traktowanie jest w porządku, że tak ma być. Moim zdaniem Ci którzy tak myślą, Ci którzy się na to godzą to są już w sidłach stagnacji, strachu, bezradności, może po prostu się poddali i dostosowali do chorej sytuacji, a może właśnie wmawiają ludziom brednie? Takich ludzi mogę porównać do ptaka w klatce z bajki Ignacego Krasickiego „Ptaszki w klatce”. Zapraszam do lektury jeśli starczy sił. Pracownik MA PRAWO do godnego wynagrodzenia. Skoro ma pracować wydajnie to i ma prawo oczekiwać godziwej zapłaty. ŚMIESZNE: PRACODAWCA RZUCA OCHŁAP I LICZY NA ORKIESTRĘ DĘTĄ, PRZYGRYWKĘ I UKŁON W PAS! Tu jest też próba dla naszego jestestwa: trzeba mieć klasę by wychodzić ponad różne nieprzykładne zachowania szefów i nie odpłacać im tym samym w przelotnych spotkaniach.. Inna rzecz: w każdym miejscu: czy jest to posada państwowa czy prywatna należy się starać, nie typować gdzie można olewkę zrobić. Płaca to też jedna z motywacji do pracy, a mądry szef to wie, on także docenia wartość pracownika w różny sposób (niekoniecznie tylko finansowy). Tacy mądrzy szefowie SĄ i oni mają poważanie u równie mądrych pracowników, czyli takich, którzy potrafią to docenić. Mądrzy szefowie nie muszą o szacunek zabiegać za pomocą gróźb. Tak naprawdę to co się dzieje to głębszy problem. Problem braku świadomości godności człowieka, kryzys w tej kwestii. Tutaj rozmawiamy na temat uwidocznionych objawów tego kryzysu. Pracowniku: masz swoją godność bez względu na stanowisko i położenie w jakim się znajdujesz. Nie uważaj się za gorszego tylko dlatego, że jesteś pracownikiem fizycznym, nie daj sobie wmówić, że jesteś przeciętnym szarakiem, którym można pomiatać. Tym uczciwie pracującym: szacunek! i wytrwałości w trudnościach i cały czas sił i nadziei.

lol

związkowcy w remixie ha ha to(usunięte przez administratora). może i się z nimi rozmawia, ale prawda jest taka, że nawet nie kiwną za nikim palcem, bo po prostu się boją. nie chce mi się na nich nawet patrzeć, bo mnie mdli. a kierownictwu niech nie będzie pewne ,że życie jest tak dobroduszne dla nich jak by się im mogło wydawać. chcę tylko im przypomnieć,że mają do czynienia z ludzmi którzy są zmęczeni, obolali i maja swoje prywatne życie. ale to się zemści ,kwestia czasu ...(usunięte przez administratora)

bLEhhh

Ja się pytam: JAKIM PRAWEM TAJEMNICZA OSOBA O NICKU PRACOWNICA NAZYWA LUDZI WALCZĄCVYCH O SWOJE PRAWA LENIAMI!!!???

ciacho

jak masz fach to sie zwolnij jednego płaczka mniej, a zostana Ci którzy chca pracować FACHOWCU!!!!!

ciacho

widze ze jestes młody i nie nauczony pracowac w wojsku nie byłes to przynajmniej cie remix dotrze, tylko nie płacz :-(((

szaman

Co to tematy sie wyczerpaly? Czy moze przerwa jest w pracy i nie ma kto pisac z remixowskich komputerow hehe podczas pracy A moze zajadamy sie bonami na swieta W koncu troche tego bylo haha

Wiadomo że w tych czasach jest trudno z pracą, ale remix i posadzeni wysoko na stołkach pięknie się dorabiają rękoma i zdrowiem ogólnym zwykłego pracownika,któremu płacą najniższą krajową,którą większość zna... a do tego obkrajają ludzi z wypracowanych nadgodzin i niżej pisanych przypadków.Z tych pieniedzy to nawet nie można sobie kupić chyba Fiata 126p bo braknie na paliwo,a te bony na święta to mogliby sobie wsadzić w [usunięte przez moderatora]... Co można za nie kupić?.Masło,mleko i puszkę konserwy?? (to jest śmiech).W tej firmie to się można dorobić GARBA NERWÓW i WIECZNEJ BIEDY.Nie polecam pracy w remixie

szaman

Gimnazjalista-niby zwiazkowcu to cie w domu wolaja A ty mi nawet do piet nie dorastasz wsiadaj w swojego resoraka i jedz do piaskownicy Duzo wiesz jak na niby zwiazkowca Ustala kierownik ale w oparciu o innych kierownikow i liderow(czy jest pelny stan na linii) Madralinski jak by lekarze byli lekarzami to by takich zwolnien ludziom nie pisali np. SMIESZNE ze niektorzy sadza jeszcze ze da sie zmienic wizerunek tej firmy............... piszac np. takie rzeczy ?!?!?!?!?!?!

Monter007

do związkowaca Ok 23 jest w środe ale kto w sklepie pracuje od czerwca po 10 12 godzin? i kiedy ma sie czas cos zrobić? nawet ze znajomymi nie ma się czasu spotkać, a co maja powiedzieć ludzie którzy maja dom i rodzine? co maja sobie kupic wszystko w Asi za kartki zywnościowe? ich wigilia wygladalaby jak wigilia u Brata Alberta. Pozatym nie jesteśmy robotami w których wymienia się tylko olej tylko ludzmi krórzy zasluguja na zycie prywatne, a nie zycie poświęcone firmie... cdn... Wesołych Swiat i oby ten kolejny Rok był lepszy niz ten ktory ubiega

szaman

Pisze do zwiazkowca!!! Znam cie doskonale i jak zawsze byles i jestes przemadrzaly,tylko wytrzyj sobie tego gila co ci jeszcze wisi.Pracowalem w tej firmie bardzo dlugo i niewidzialem jeszcze takich (usunięte przez administratora) jakie ty piszesz.To poprostu zalosne.Wejdz jak zawsze to robisz tym kierownikom w (usunięte przez administratora) i prezesowi tylko nie wiem czy sie zmiescisz ........ Jak mozesz nalezec do zwiazkow i pisac o zwalnianiu ludzi,ktorym powinienes pomagac,a nie ich osadzac.Znalazl sie pracus!Wiem doskonale kto zarzadza planem pracy w tym zakladzie,wiec nie wciskaj ludziom kitow. !!!!!

Związkowiec

Widzę że jedym z większych problemów tego zakładu są ludzie Twojego pokroju. Środa to 23 spójż na kalendarz to normalny dzień pracy. Ale Ty weż sobie urlop na rządanie i przygotowuj się do świąt nawet od poniedziałku. Tylko idąc w wigilię rano do sklepu poderzewam że nawat nie pomyślisz że tam pracują też ludzie, może też chcieliby się przygotować do świąt.

Zostaw merytoryczną opinię o REMIX Sp. z o.o. - Rakszawa

REMIX Sp. z o.o.