Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

********

moj syn wyjechał wczoraj i jest juz na miejscu,nie polecam tej firmy,nawet nie ma na czym ciepłego jedzenia zrobic,szok

laada

hej, ostatnio dzwonili do mnie z oferta do pracy w szklarni praca podobno od 9 lutego? czy ktoś się wybiera?

JUSIA

nA FACEBOOK na ich stonie też sporo negatywów a to mówi samo za siebie.

zdzierają kase z człowieka,nic nie zarobisz.jaka kolwiek inna agencja aby nie ta.jak by była dobra nie miałaby jedynie negatywów to tyle w temacie

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Good Job

Szanowny/a panie/i " zainteresowany/a " proszę o kontakt do naszej firmy w celu rozmowy. Na forum często piszą agencje konkurencję i jest dla mnie nie poważne. Także jeszcze raz apeluje do tego żeby dane problemy rozwiązywać na bieżąco i z konkretną osobą. Zapraszam serdecznie do kontaktu osobistego. Ja nie gryzę a mogę pomóc w razie jakiś problemów związanych z nasza agencja.

zoe
@Good Job

to moze najpierw się polskiego naucz: ''jakichs'' a nie ''jakis''.......

x

jak dlugo czekaliscie na wyjazd do pracy? bo my chcielismy wyjechac i tak czekamy i czekamy.

xxx

czy to prawda ze agencja nie bierze osób powyżej 23 roku życia ?

majka26

czy ktoś jedzie na kompletowanie urządzeń mobilnych w styczniu ?

manio221
@majka26

ja jade:D

zuzia

Czy ktoś był w Ijsselmuiden w Holandi przy pomidorach?Jak tam jest?Prosze o opinie

Moncia

Czy ktoś wie jakie sa warunki pracy i mieszkaniowe w Wassenar ? Wybieramy sie z narzeczonym tam 27.12 mamy pracowac na produkcji drobiu, a strach mam po opiniach tej agencji i wg pracy. piszcie szczerze.

Dela
@Moncia

Moncia ja tez się wybieram z narzeczonym za granice , bo w tej Polsce to niczego się człowiek nie dorobi. . Powiedz mi skąd jesteście? może razem cos pokombinujemy nad wyjazdem.

WOMEN

czy ktos wybiera się w styczniu 2015 do Ijsselmuiden w Holandi do pracy przy pomidorach? Dostłam prpozycje która przyjełam.Nie wiem co robic jechac tam czy nie? Prosze o kontakt na @ kstenia3@op.pl

lola

Ja przez tą agencję zostałam skierowana do innej, mianowicie do Eurojob a tam to już inna bajka. Dowiedz się czy twoja umowa nie jest umową o skierowanie do pracy dla innej agencji. O ile się dowiesz to poczytaj o tej agencji na forach.

@lola

a no widzisz o tym to nie pomyślałam. dzięki za podpowiedz.

Moncia

Hej, powiedzcie mi jak wyglądają warunki u tej agencji? wybieram sie z narzeczonym do pracy po świętach przez ta agencje i nie wiem juz co mam o tym wszystkim myśleć ? doradźcie

lola martinez

Witam. Jeżeli chodzi o pracę w Venray to jest to lekka, niestresująca praca. Niestety- Jeżeli chcecie zarobić tu jakieś konkretne pieniądze to nie polecam. Godzin jest niewiele. Z zarobionych pieniędzy wystarcza na utrzymanie i naprawdę niewielkie oszczędności. Warunki mieszkaniowe w większości przypadków bardzo mizerne ( zagrzybione bungale, problemy z ciepłą wodą) za duże pieniądze (ok.90eur/tydz.). Jeżeli chodzi o wyjazd dla par- nie liczcie na dwuosobowe mieszkanie. Najprawdopodobniej dostaniecie pokój z piętrowym łóżkiem w domku pięcioosobowym. Jeżeli traficie na normalnych ludzi ok. ale bywają tu też typy z którymi ciężko żyć pod jednym dachem. Ogólnie temat rzeka..

jaro

mam pytanie do osób, której pojechały ostatnio do marketu na wykładanie towaru. Napiszcie jak jest? Zadowoleni? :]

leiden, dominikstefanski24@interia.eu pomyliłem się wyżej pozdrawiam

Hej ja też jadę w czwartek do LEIDEN , piszcie na dominikstefanski24@interia.pl

Hej ja też jadę w czwartek do LEIDEN , piszcie na dominikstefanski24@interia.pl

SEBAViP1993

Siema Ja tez jade do Leiden/Amsterdam do marketu dobrze by było ugadać się wszyscy ;) Kachniarz193@gmail.com

Beata

Hej:)Ja też jadę do Leiden w tym tygodniu (w czwartek). Jak chcesz, to odezwij się na e-maila: kt0308@vp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak