counter
2 5 6 5 1
Aga Nowy wpis

@W elastyczne godziny pracy - masz na myśli grafik czy wolność wyboru ,o której godzinie się zaczyna i kończy pracę?

W Nowy wpis
 Rekomendacja

Pracując w tej firmie drugi rok, zdążyłam wyrobić sobie własną opinię o tej firmie (wiadomo, pierwsze wrażenia są zawsze inne). Doceniam sobie małe biura, w których nie ma krępującej i sztywnej atmosfery i tutaj pierwszy plus. Kolejnym plusem są elastyczne godziny pracy, które pomagają mi w pogodzeniu pracy ze studiami. Wiadomo, każdy ma swoje minusy, ale polecam firmę osobom, które nie chcą zginąć w korporacyjnej dżungli, cenią sobie dobrą lokalizację biura (metro wilanowska), nie boją się wyzwań i chcą pracować w młodym zespole.

Administrator Nowy wpis

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z ILABO Sp z o.o. to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

lalek Nowy wpis

To zależy @zda od stanowiska, bo np pracując w tej firmie jako programista .NET możesz już dostać umowę o pracę

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

jarek

sredniawa

Tak1Nie

Masz coś do powiedzenia na temat firmy ILABO Sp z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Ilabo Sp. z o.o. - Piaseczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad