Elefanco Sp. z o.o.
2 6 9 5 1
Bartolomeo Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Dzięki wam udało mi się znaleźć wymarzoną pracę . Dziękuje całemu zespołowi oraz prezesowi firmy .

Julia Nowy wpis
@Bartolomeo

Bardzo rzadko zdarzają się tak pozytywne opinie na temat miejsca pracy, dlatego jestem ciekawa, co takiego zaoferował Ci pracodawca, że uważasz to za spełnienie marzeń. Byłbyś skłonny wymienić zalety pracy w Elefanco?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 151 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Elefanco Sp. z o.o.?

smiechnasali Nowy wpis

masakra. widac, ze te wszystkie pozytywne komentarze pisala jedna osoba. chcialam rekrutowac do tej firmy, ale chyba jednak sobie odpuszcze :)

Kokosz
 Rekomendacja

Bardzo konkretni ludzie, jestem bardzo zadowolony z współpracy

Ranking
Tomasz2137
 Rekomendacja

Wzorowa wspolpraca, mam nadzieje, ze w koncu znalazlem odpowiednia prace dzieki Elefanco.

Natalia
Nazwa działu: Marketing

Dzięki firmie Elefanco Sp. z o.o. znalazłam satysfakcjonującą prace, z dobrym wynagrodzeniem, szansą na rozwój i karierę zawodową .

Tereza

Przyjazna firma, która pomogła mi znaleźć super pracę z dobrym wynagrodzeniem! :)

Tak1Nie

Czy wiesz co słychać w firmie Elefanco Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Oczekujemy na twój komentarz.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Elefanco Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie