Unilogo sp. z o.o. sp. komandytowa

Piaseczno

Opinie o Unilogo sp. z o.o. sp. komandytowa

rybak

widze, ze te posty o szefie oszuscie nie pojawily sie teraz tylku ludzie przez kilka lat maja takie zdanie o tym czlowieku, wiec ja bym nie ryzykowal i nie chcialbym miec klopotow przez niego

stary

Opinie o Unilogo są różne, ale ostatnio jest bardzo źle. Mają kilka spraw przed sądem pracy z byłymi pracownikami. Ogólnie wykorzystują, [usunięte przez moderatora] a co najgorsze oskarżają licząc ze będą bezkarni. Niestety , właściciel to taki cwaniak co każdego chce przerobić (nawet własnego teścia). Raczej wystrzegajcie się tej firmy

JP

Jak widać po ostatnich poczynaniach Szefuncioa nie stresuje się on za bardzo sprawami w sądzie pracy i nie przychodzi na rozprawy sądowe.Szkoda bo tak obiecywał ......i nic. Może zabrakło motywacji albo pomysłów na dalsze prowokacje.

jp

Panowie. Szefunciowi nadal wydaje się , że za mówienie prawdy trzeba komuś płacić. Zapomniał ,że za kłamstwa trzeba też zapłacić i to słono. Tylko potem jest mały problem.... trzeba to póżniej udowodnić i mam nadzieje ,że potem odszczekać . Za Pewnie nadal myśli , że pieniędzmi otwiera się drzwi i niszczy ludzi . Jednak nie można zniszczyć wszystkich i całe szczęście , że mamy niezależnę sądy. Po ostatnim poście widzę ,że nasz 'antykłamca " czuje się niekonfortowo nie wiedząc kto śmie go oczerniać , chociaż sam uprawia to na codzień. Zachęca tym samym do działań uczciwych ale jednak pokrzywdzonych ludzi. A wystarczy być sobą , mieć honor , i zająć się pracą . Polecam to (antykłamcy) bo to bardzo odpręża i czyni człowieka uczciwym:)

Zostaw opinię o Unilogo sp. z o.o. sp. komandytowa - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unilogo sp. z o.o. sp. komandytowa