Opinie o Fracht FWO Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fracht FWO Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fracht FWO Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fracht FWO Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Dobry pracodawca

To nie tak. Dzisiaj jest rynek pracownika więc ludzie odchodzą tam gdzie im lepiej płacą. Z tego co wiem Fracht płaci nie najgorzej ale tylko tym którzy się sprawdzają. Inni mają wolną rękę i to jest uczciwe.

Czy to prawda?

No name, ciekawe. Napisz coś więcej o tej rotacji? Jakieś liczby, nazwiska? Dlaczego rotują, jak myśisz?

Mister Y

No nie gadaj, sporo tych opinii. Jak ktoś pracuje w branży to wie, że fracht płaci dobrze i płaci na czas. Oczywiście zawsze znajdą się nieszczęśliwi ale gdzie ich nie ma?

Edyta

Fracht FWO Polska to firma, która angażuje się też społecznie. Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Rok temu firma wsparła akcję Szlachetna Paczka i przygotowała paczkę dla rodziny z województwa Kujawsko-Pomorskiego. To już kolejny raz kiedy firma bierze udział w akcji, więc w tym roku zapewne biedne rodziny też mogą na nich liczyć. W tym momencie w firmie prowadzona jest rekrutacja na 2 stanowiska: http://frachtfwo.pl/kariera/oferty-pracy.html Czy są chętni do pracy?

Edyta

Czy wiesz co możesz zyskać decydując się na pracę w Fracht FWO Polska Sp. z o.o.? Jeśli zastanawiasz się nad wysłaniem swojej aplikacji -zapoznaj się z zakładka "Co oferujemy" i wszystko będzie jasne!

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
brososo

Jak dla mnie spoko, bo można się rozwijać na szkoleniach

Maro

Stabilna firma. Wiem bo mam porównanie.

Pablo

Płacą każdemu inaczej w zależności od doświadczenia i kompetencji. Płacą na czas. Solidny pracodawca, bez dwóch zdań.

@nisia

6000 do ręki?

Aha

czy firma posiada osobny dział dla osób bez doświadczenia np. do pisania na gowork.pl ?? :)

robson

a jak wygląda praca w Poznaniu - taki sam przemiał jak w innych oddziałach?

Kierownik
@robson

co to znaczy przemiał? praca jak praca, dużo.

chyba nie

Z tego co wiem bez doświadczenia nie zatrudniają.

Kierownik

musi mieć doświadczenie, tak zresztą piszą w ofertach na stronie internetowej

nowy

a co taki kierownik robi tam? może by zaaplikować

Nic
@nowy

jak wszedzie, nic ;-)

bleee

jak masz swoich klientów którzy przyjdą z Tobą to będzie Ci się w miarę podobać :)

a tak naprawdę
@bleee

ludzie, którzy przychodzą nie przynoszą żadnych klientów. kiedyś tak bywało, ale to były wyjątki. firma ceni ludzi za kompetencje i zaangażowanie, nie za klientów. jak ktoś chodzi na rozmowy o pracę to wiadomo, że każdy spedytor pyta o własne konta, ale w Frachcie nie jest to warunek konieczny by dostać pracę.proponuję pogadać z ludźmi, którzy tam pracują, a nie z tymi, którzy już uzyskali złoty status ciągle poszukujących.

new

czyżby kogoś zwolnili ostatnio znowu ? za co , czemu ?

Pstryczekelektryczek

właśnie ten co najbardziej został wysłany na zieloną trawę niedawno, nie ma taryfy ulgowej nawet dla tych co lubią pisanki. tak trzymac. super atmosfera w firmie, polecam.

dziwne

Jak jestes taki madry to napisz jak to jest ze ludzie tak dlugo tam pracuja. Po kilka lat. Przypadek? Tacy sa nieudolni ze nic innego nie potrafią znalesc?

z boku

To kim ty właściwie jesteś i dlaczego jesteś taka aktywna na tym portalu? piszesz o jakiś innych pracodawcach również JW?

kokodżambo

firma stale rekrutuje bo nie ma za dużo chętnych :) jak jesteś specjalistą obojętnie w czym to firma właśnie dla ciebie :)

branza

Kolejna ogarnieta osoba w gronie EX Fwo , witamy !! bedzie na pewno bardziej merytorycznie i mniej oszałamiajaco w nowym miejscu :)

Merylu
@branza

szkoda że ty też jesteś poza branżą ;-)witamy ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Fracht FWO Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fracht FWO Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fracht FWO Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fracht FWO Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fracht FWO Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fracht FWO Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fracht FWO Polska Sp. z o.o.