Opinie o Fracht FWO Polska Sp. z o.o.

no name

W Fracht Polska nic się nie zyska, można dużo stracić…Jeśli masz umiejętności oraz kwalifikacje, to omijaj Fracht z daleka. Zarządzający nic nie potrafi-rotuje nieustannie pracowników. Powinni zmienić info w zakładce “co aktualnie rotujemy”, albo raczej kogo…

frachtowiczka

popieram no name oraz mister x . Zarządzanie we frachcie to jakiś dramat. Poniżanie pracowników jest codziennością, załatwianie własnych interesów kosztem pracowników również. Ciekawe że nikt ze Szwajcarii tego nie widzi. W tym roku zwolniło sie 15 osób - księgowe, spedytorzy, kierownicy oddziałów. to chyba o czymś świadczy.

Tak Tak

Zgodnie z art. 190a kodeksu karnego, kto przez uporczywe nękanie, stalking, innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Mister Z

Zarządzający reprezentuje nowoczesny styl zarzadzania. Z miną sra...jącego kota zarządza jak kulawa antylopa.....

Piękna

Firma płaci pracownikom na czas, ale atmosfera fatalna to i ludzie odchodzą. Dyrektor nie panuje nad tym. Nie ma szacunku do pracowników - obecnych i byłych. Poza tym próbuje skłócać ich ze sobą, kryjąc w ten sposób własne niekompetencje w zarządzaniu. Posty broniące firmę są żenujące. Określanie czyjejś opinii bełkotem nie wymaga chyba komentarza.

true

Mister Y
@true 01.11.2017 12:50
prawdziwe opinie o firmie usuwane są z zawrotną predkością

No nie gadaj, sporo tych opinii. Jak ktoś pracuje w branży to wie, że fracht płaci dobrze i płaci na czas. Oczywiście zawsze znajdą się nieszczęśliwi ale gdzie ich nie ma?

Prawdziwe
@true 01.11.2017 12:50
prawdziwe opinie o firmie usuwane są z zawrotną predkością

nie przesadzaj, takiego hejtu w życiu nie widziałem

krystyna

jak wszyscy na rynku szukają ludzi i nie ma w tym nic złego; teraz praca szuka człowieka a z pracy w konkurencyjnej firmie wiem że ci co ostatnio odeszli to żadne asy; pisać anonimowo jest łatwo ale efektywnie pracować już nie; znajoma mi mówiła, że mają też pecha do ludzi, ostatnio trzy laski siedziały po parę miesięcy na zwolnieniach lekarskich czyli wiadomo o co chodzi

Mister X

stanowczo odradzam pracę w tym miejscu, to tylko strata czasu i nerwów. Niekompetencja zaczyna się na samej górze i niestety ma wpływ na całą firmę. Pod przykrywką atmosfery miej dla pracownika kryje się obóz pracy. Niestety ryba psuje się od głowy i na przykładzie frachtu dobitnie to widać.

Edyta

Fracht FWO Polska to firma, która angażuje się też społecznie. Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Rok temu firma wsparła akcję Szlachetna Paczka i przygotowała paczkę dla rodziny z województwa Kujawsko-Pomorskiego. To już kolejny raz kiedy firma bierze udział w akcji, więc w tym roku zapewne biedne rodziny też mogą na nich liczyć. W tym momencie w firmie prowadzona jest rekrutacja na 2 stanowiska: http://frachtfwo.pl/kariera/oferty-pracy.html Czy są chętni do pracy?

Edyta

Czy wiesz co możesz zyskać decydując się na pracę w Fracht FWO Polska Sp. z o.o.? Jeśli zastanawiasz się nad wysłaniem swojej aplikacji -zapoznaj się z zakładka "Co oferujemy" i wszystko będzie jasne!

brososo

Jak dla mnie spoko, bo można się rozwijać na szkoleniach

Maro

Stabilna firma. Wiem bo mam porównanie.

RS

Kompletny brak profesjonalizmu przy rekrutacji!!! Nie polecam !!!

przem

Witam wszystkich, moja koleżanka mi nie polecała tej firmy z powodu że bardzo dużo ludzi się przewija i nie zostaje na stałe albo ich wyrzucają albo sami odchodzili no i podejścia kierownictwa do szeregowych pracowników. chciałem złożyć CV ale ona mi odradziła.

Aha

czy firma posiada osobny dział dla osób bez doświadczenia np. do pisania na gowork.pl ?? :)

robson

a jak wygląda praca w Poznaniu - taki sam przemiał jak w innych oddziałach?

chyba nie

Z tego co wiem bez doświadczenia nie zatrudniają.

nowy

a co taki kierownik robi tam? może by zaaplikować

hihi

dobry był ale się zmył ;-)roboty to on chyba nie miał za dużo.

oho

czemu się zwolnił? tyle roboty tam maja?

Aha

Na Śląsku zwolnił się etat dla kierownika oddziału. Ojciec dyrektor w odwrocie. Chyba nikogo nie mają.

bleee

jak masz swoich klientów którzy przyjdą z Tobą to będzie Ci się w miarę podobać :)

a tak naprawdę
@bleee 18.08.2015 15:30

ludzie, którzy przychodzą nie przynoszą żadnych klientów. kiedyś tak bywało, ale to były wyjątki. firma ceni ludzi za kompetencje i zaangażowanie, nie za klientów. jak ktoś chodzi na rozmowy o pracę to wiadomo, że każdy spedytor pyta o własne konta, ale w Frachcie nie jest to warunek konieczny by dostać pracę.proponuję pogadać z ludźmi, którzy tam pracują, a nie z tymi, którzy już uzyskali złoty status ciągle poszukujących.

Zadowolony

Sama jesteś ograniczona i głupia do tego. Nikt kto ma trochę oleju w głowie nawet przez chwilę nie pomyślałby że firma może płacić za wchodzenie na ten pseudoportal. Premie są to prawda ale już na szczęście nie dla takich ograniczonych jak ty klakierku ;-). Dziwię się że gowork pozwala na takie wpisy.

Do maciek

Jesteś "maćku" zwykłym klakierem, który nadal nie może pogodzić się z porażką. W dodatku za 14 zł za godzinę. A być może jesteś po prostu przypadkiem do leczenia. Pracuje się tu bardzo dobrze. I nie szkoda, że ciebie już z nami nie ma. Każdy normalny spedytor wie, że Fracht to dobre miejsce pracy i płacą godziwie. Pozdrawiam. Zadowolony.

zdziwenie

Maciek....14 zł,serio>? NAPRAWDĘ SIĘ OPŁACA... :-)phih

Bzdury

Nikt nie został zwolniony. Ostatnio zwolniono pseudo "managera" z żyrardówka, a było to w 2013 roku. Rzeczywiście masakra.

ewn

co masakra za firma zwolnili kogoś znowu ostatnio ponad rok temu ;-)))nuda co

old

Zwolnili Stachę Rozpylarę. Za dużo pary wypuszczała. I jeszcze grubą Zośkę z 6 piętra i chudego Edka z portierni za romans z kasjerką z Pszczółki.

new

czyżby znowu kogoś zwolnili? dlaczego ?

new

czyżby kogoś zwolnili ostatnio znowu ? za co , czemu ?

Piątek 22:13

Po roku? Ty tu jesteś codziennie.Naprawdę trzeba być skrzywionym psychicznie żeby w na początek weekendu siedzieć w nocy i wypisywać o cudzych genitaliach. A skąd wniosek że "syf"? Zamiast zrobić komuś na złość ośmieszasz się. Gdybyś wyszedł ze zwojego niemieckiego ukrycia okazałoby się że ty genitaliów nie masz co ludzie spokojnie w Frachcie pracujący podejrzewają do dzisiaj ;-)Może coś obiektywnego? Swoją drogą ta spedycja to nie jest jakiś matrix żeby znać się na robocie tak jak ty na pisaniu bzdetów i epitetów które pewnie zaraz usuną. Znaczy sami debile tam pracują? To porozmawiaj z nimi cieciulku z malinowa. Okaże się jesteś w swojej chorobie OSAMOTNIONY ;-)

Pstryczekelektryczek

właśnie ten co najbardziej został wysłany na zieloną trawę niedawno, nie ma taryfy ulgowej nawet dla tych co lubią pisanki. tak trzymac. super atmosfera w firmie, polecam.

Kto tu pisze

to jakieś forum frustratów się zrobiło ;-) na leczenie do Pruszkowa

z boku

Bardzo "obiektywana" i nasycona udręką opinia. Skierniewice nie miały sensu ponieważ i tak ludzie dojeżdżali z Warszawy lub okolic. Managerka z Łodzi przeniosła się do Warszawy a handlowcy łódzcy przynosili tylko straty. Dziwię się, że łódź trzymali tyle czasu. Do Opola podobno firma dopłacała. W tym oddziale podczas mojego pobytu w firmie pracowała jedna osoba, która w międzyczasie urodziła dziecko i chyba z rok jej nie było. Dlaczego zamknięto Ostródę wszyscy wiedzą. Wiedzą też to Francuzi z otec czy giro. Pytanie po c w ogóle ten oddział otwierano. We Wrocławiu nigdy nie było problemów z kasą czy klientami ale był problem ze znalezieniem odpowiednich ludzi do pracy. Moja koleżanka tam startowała i wiem że teraz jest bardzo ok. Poznań w żadnej firmie która nie ma tam głównej siedziby nie jest dużym oddziałem z tego co wiem mają tam kilka dobrych osób. A co to znaczy wynik na prostej? Jak przychodziłem do tej firmy to dopiero były problemy przez takie ostródy i łodzie właśnie. Płacili na czasie i płacili bardzo przyzwoicie. Nie sądzę by przez kilkanaście miesięcy coś się zmieniło. Co do zmian to chyba lepiej jeżeli w firmie dokonuje się zmian niż nie robi nic. W momencie gdy zmiany na zewnątrz zachodzą szybciej niż w firmie firm a jest na skraju upadku. Tak ktoś mądry powiedział. Nie sądze by zmiany w Frachcie wyszły firmie na złe. Tam zatrudniają nie tylko kolegów, ale również rodzinę pracowników. I co z tego? Lepiej płacić hethanterom? Strategi ai linia rozwoju ;-) Zastanawiam się który z klakierów to pisze. Polecam Fracht. To jedna z najsolidniejszych firm w jakich miałem okazję pracować. Pozdro dla drogówki!

dziwne

Jak jestes taki madry to napisz jak to jest ze ludzie tak dlugo tam pracuja. Po kilka lat. Przypadek? Tacy sa nieudolni ze nic innego nie potrafią znalesc?

kot?

JW Construction?

JW

Do wiadomości tu piszących... nie ukrywam się pod NIKami, jak mam coś do powiedzenia to podpisuję się JW. Widzę że obsesja trwa nadal... co złego to JW pisze. :-) ŻALLLL

Jaruzelski
@JW 20.03.2015 08:19

Wojciech?

z boku
@JW 20.03.2015 08:19

To kim ty właściwie jesteś i dlaczego jesteś taka aktywna na tym portalu? piszesz o jakiś innych pracodawcach również JW?

dziewczę

ty to po sądach nie tylko z frachtem chadzasz. bzdury, bzdury, bzdury.hejcik hejcik hejcik, zero konkretów_pozwać każdy każdego może, trochę lepiej lub trochę gorzej ;-)żenada

obiektywnie

Fracht jest bardzo dobrym pracodawcą. Takie są fakty. Może kiedyś były problemy, ale to przeszłość. Takich anonimowych oczerniaczy jak ty można spotkać wszędzie. Ludzie piszący brednie jak powyżej potrzebują pomocy specjalisty i to natychmiast.

Jarząbek

znowu bez pracy? :-))))))))))))??????????

Klakierze?

A kto tu jest klakierem? Kto się kompromituje? Gowork twoim zdaniem służy tylko do anonimowego skamlenia jak to jest źle tam gdzie nas nie ma?

Alenumer

wyglada na to ze strate robila jedna bulka tarta a ja myslalem ze tam pracuje z 20 osob. bardzo wiarygodny jest twoj komentarz forwarderze z gulem.

kokobezpracy

TAKIM WŁAŚNIE BYŁAŚ ;-)JAK ZWYKLE DUŻO CZASU NA GOWORKA ;-)

kokodżambo

firma stale rekrutuje bo nie ma za dużo chętnych :) jak jesteś specjalistą obojętnie w czym to firma właśnie dla ciebie :)

Świnka Pepa

do mojej koleżanki świnki hhhhrum hhhhrum nie pomyślałaś po co zagraniczne firmy robią w Polsce straty? taka jesteś hhrum hruum szeroka a nie pomyślałaś hhrum ;-)

foka

to zysk ten wynik czy zarobek ?

stego

Zostaw opinię o Fracht FWO Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fracht FWO Polska Sp. z o.o.