Opinie o Fracht FWO Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fracht FWO Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fracht FWO Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fracht FWO Polska Sp. z o.o. w Warszawa

foka

to zysk ten wynik czy zarobek ?

x

Nie marudzić , tylko brać się za pracę . Pzdrw.

crazy seamen

nie ma wiecej wpisow gdyz firma chyba splajtowala od tego swietnego zarzadzania...z roku na rok na coraz wiekszej stracie..

w jakim celu?

Witam, Oczywiście wszyscy którzy odeszli z Fracht pracują w branży , ale czy nadal doskonale sobie radzą? A kto taki doskonale sobie radzi? Tu raczej dochodzą inne sygnały, niektórzy już pracę po trzy razy zmienili. Oczywiście, większość gdzieś pracuje ponieważ każdemu pracodawcy ściemnia się na początku tak samo, a w większych organizacjach to człowiek i do emerytury się prześlizga ;-) Dyrektor zadzadzajacy uwaza? Ja pracuję z facetem 2gi rok i nie widać, żeby on miał jakiś problem z tymi których nie ma. Powiedziałabym, że jest raczej przeciwnie. Megalomianię (żal i kompleksy) to widać raczej po niektórych z piszących na tym forum. Tak się składa, że od kiedy ja tu jestem wartościowi ludzie raczej przychodzą do tej firmy. Odchodzą tacy, którzy nigdy nigdzie miejsca dłużej nie zagrzali i nie zagrzeją. Są na portalach dla headhuntereów więc łatwo sprawdzić. Odnośnie atmosfery to akurat w Frachcie jest taka, jakiej w innych firmach ze świecą szukać, o imprezach noworocznych już nie wspomnę. Specjalistów nie ma? A jaki specjalista odszedł z tej firmy? Kto to taki był? Odeszli ludzie po awanse, lepsze zarobki ale przez ostatnie dwa lata nie byli to akurat żadni specjaliści, aczkolwiek w niektórych przypadkach na takowych pozowali ;-) Transformatory i te sprawy ;-)Oczywiście, że szukali pracy. Tu za lans i intrygi nikt dobrze nie zapłaci ;-)Byłam w biurze świadkiem rozmowy na temat GoWork, a odnośnie tego forum dostaliśmy maila od szefa. Jest to temat, o którym się rozmawia. Nie sądzę by Fracht płacił za kasowanie postów, ale na pewno koresponduje z GW i na pewno GW przyszedł do firmy z ofertą reklam, ale z tego co widzę nie ma żadnych. Chyba się trochę zagalopowałeś z tą opinią. Co do biznesu to każdy kto pracuje widzi, że biznesu i roboty to tu akurat przybywa. Byli handlowcy ze śmieciowymi klientami, ale sobie poszli i obstawiam, że to oni teraz wypisują te bzdury (na pewno jeden/dna z nich bo firma chce go pozwać o to do sądu). Co do ludzi z biznesem to ostatnimi czasy przychodzą tylko tacy bez tzw. biznesu. Ode mnie nikt nie wymagał żebym przyniosła biznes.Kolejne zdania postu to już kompletne bzdury. W każdej firmie jak ktoś notorycznie się spóźnia zwracają uwagę, bez sensu. W Warszawie była raczej odwrotna sytuacja, podobno laska wyprosiła, żeby przychodzić wcześniej a potem gadała z kolegą do momentu gdy już wszyscy nie przyszli do biura. Jak widzisz opinia nadal jest, odpowiadam na nią i proszę zabierz mnie do tego raju utraconego gdzie teraz się znalazłeś. Oby szybko, zanim się zniechęcisz i przeczytamy na GW o Twojej obecnej firmie :-)

TO JA
@w jakim celu?

TAK, TAK, O KARIERACH NA RAZIE NIE SŁYCHAĆ, WPROST PRZECIWNIE. CZĘŚĆ JUŻ POZWALNIANA A INNI SZUKAJĄ. TYM RAZEM TO NIE PLOTKI. W NOWYCH FIRMACH TEŻ SPOTKALI "ZŁYCH LUDZI". REKORD Z TEGO ROKU TO 4 DNI ROBOCZE ;-). TYM NAPRAWDĘ DOBRYM FIRMA NIE ODMAWIAŁA REKOMENDACJI. W FRACHCIE TO BYŁ LAJCIK, ALE TERAZ WIDAĆ, ŻE FIRMA UCZY SIĘ NA BŁĘDACH Z OSTATNIEJ CHWILI, NAJCIEKAWSZA "AKCJA" WE WROCKU GDZIE BYŁY KIEROWNIK ZAKOŃCZYŁ WSPÓŁPRACĘ Z NOWYM WSPÓLNIKIEM PO ZALEDWIE 5 MIESIĄCACH.NIEŹLE? A DO TEGO PLOTKA OD PRZEWOŹNIKÓW, ŻE SPRAWA MA SIĘ SKOŃCZYĆ W SĄDZIE.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Socjal

Jak w socjaliźmie.Kawa, herbata i woda.

Kasa

to zależy, najlepiej płacili w ostródzie, ale tam już biura nie ma. w warszawie płacą dobrze, ale tu chyba rekrutacji nie ma, chyba że jesteś megaspecem to zaproszą na rozmowę. negocjuj, powodzenia.

webb

a gdzie szukasz? w żyrardówku czy w markach? umowy się różnią w zależności od powiatu.

webb

nie rekrutują, ale mają się niedługo zwolnić miejsca u robinsona, trejtransa i gajsa ;-) tam szukaj. plotka oczywiście, ale kto wie ;-)

Kjurious

Jaki / który paź?? Informować :)

Ciekawski

a paź zniknął na zwolnienie ;-)

Nocny Marek

Z perspektywy czasu Fracht jest spoko.Że też wam się chce tyle pisać.

spadamy

można ;-) tobie się to właśnie przytrafiło ;-)

Koleżanko

tego typu fora są nie tylko po to, żeby pomyje wylewać

tak Masakra

ZGADYWAĆ KAŻDY MOŻE. NAJWAŻNIEJSZE, ŻE ZNÓW MASZ DUŻO CZASU. BĘDĄ NOWE POMYSŁY NA POSTY I NICKI, BĘDZIE ZABAWA!!! ;-) KLAWIATURA SIĘ GRZEJE ;-) AHOOOOJ NIECH ŻYJE ANONIMOWOŚĆ W NECIE! KAŻDEMU MOŻNA NAROBIĆ NA GŁOWĘ. U NAS WSZYSTKO W PORZE, POZDRAWIAMY GÓRY I MORZE!

człowiek człowiekowi wil(...)kiem

Baron,kto ci płaci za te wpisy? sam jesteś czerstwy/a w swojej głupocie ;-) weź się do roboty zamiast pisać posty w pracy w od rana. chyba, że tej pracy nie masz :-)))))))))

JW

ja nie zalozylam sprawy o mobbing... To ktos jeszcze zaklada sprawy przeciwko Fracht? Te negatywne opinie piszą obecni pracownicy czy byli? Nie pisać tylko pracy sobie poszukać. Od pisania są bezrobotni... Jak ja. Mnie nikt nie chce.

Tylko Prawda
@JW

Czy J.W. to była „spedytorka” z Warszawy czy ktoś się pod ciebie podszywa? Jeżeli to ty to muszę przyznać, że niezły masz tupet. Spedytorka o rozmiarze Jak Widać pracowała w Frachcie dwa razy. Pierwszy raz przez niecałe 3 miesiące, kiedy to została ściągnięta przez byłą derektor z francuskiej znanej firmy w ramach pakietu o roboczej nazwie meblex w 2010 roku, jak Fracht zaczynał rozkręcać biznes na poważnie. Derektor zwolniona przez nowego szefa z tejże francuskiej pociągnęła za sobą 2 panie, każda po urodzeniu dziecka, każda z wolną ręką w szukaniu pracy. Przytułkiem okazał się Fracht. Nie popracowały za długo ponieważ w międzyczasie w francuskiej zmienił się szef i derektor obiecała, że biznes który uprzednio zabrała teraz może przyciągnąć z powrotem. Dostała za obietnicę super warunki. W międzyczasie zamieściła pierwszy post na tym forum pisząc, że nie dostała prowizji, która jej się nigdy nie należała. Do obsługi wspomnianego „projektu” potrzebowała „ z powrotem” 2 wspomniane damy. Ponieważ jednak Fracht nie oddał biznesu francuski globalny operator logistyczny został na lodzie z 3ma nowymi „nabytkami” i nowopowstałymi kosztami. Szybko okazało się, że kompetencje ma tylko 1dna z nich, którą szybko ubrano w morski i lotniczy, a Jej Wysokość i derektor stały się „kłopotem”. Derektor zaszła w ciążę i woziła się z nowym starym pracodawcą jeszcze przez kilka lat, a Jej Wyniosłość została skierowana do krajówki, w której tak cierpiała, że przyszła z powrotem do Frachtu. Po co ją drugi raz przyjęli to pytanie do menedżmentu. Po ponownym pojawieniu się w Frachcie gruchnęło, że Jej Wiarygodność sprzedaje na prawo i lewo, że przyszła do Frachtu „tylko po to, żeby urodzić 2gie dziecko”, co się stało za chwil kilka. Na urlopie Jej Wredność ponownie sprzedawała, ze nie wraca bo Fracht jest BE. Wróciła jednak ponieważ na rynku nie było chętnych na wysokiej klasy specjalistę. Tak w życiu bywa. Wszyscy wiedzą, że JW. Poprosiła o część etatu co wiąże się z mniejszą kasą. Skąd zatem ta sprawa w sądzie? Niech każdy już sobie odpowie sam ponieważ nikt kto zna temat nie znajdzie logicznego uzasadnienia dla tego pozwu. Teraz Jej Wszechstronność rozwija to forum bo co lepszego ma roboty skoro inter medal nie ma dla niej nic lepszego do roboty. Na koniec: „NIE RÓB BLIŹNIEMU SWEMU CO TOBIE NIE MIŁE”.

Nieobiektywny

Myślę, że najlepszym zaprzeczeniem do powyższych postów jest ilość spraw sądowych założonych przez byłych pracowników. Ich liczba „0”. Sprawy jak dotychczas były 3 i wszystkie z inicjatywy obecnych natenczas pracowników. Jedna dotyczyła cofnięcia zwolnienia dyscyplinarnego w miejscowości Ostróda zakończyła się ugodą zaproponowaną przez pracownika. Dwie kolejne trwają i dotyczą cofnięcia nagany za czytanie cudzej korespondencji oraz obniżenia wynagrodzenia po zmianie stanowiska i etatu co zostało zrobione w uzgodnieniu z pracodawcą. Twój post pokazuje jak cienkim jesteś „pisarzem” i jeszcze cieńszym człowiekiem. Dla Twojej informacji mądralo Fracht nie pompuje kasy do Go Work, a działalność marketingowa na innych portalach to standardowy marketing, na który wydają grosze. Zapewne byłeś tym „prawdziwym handlowcem” i teraz też nim jesteś z podobnym skutkiem jak w firmie Fracht. Gratuję „pióra”, z pewnością wystaje z butów.

podstalna

Przerost formy nad treścią? A widziałeś / widziałaś? Niektórych to chyba przerosło, teraz siedzą w domu lub dojeżdżają na z'pia. Totalna pokazówka? A co, lepiej równać w dół? Nie są to biura, jak każde inne, chyba w niewielu bywałaś. Mają komputery, ale nie każdy je umiał obsługiwac, hahahaha:) "Kasa - na czas, nie ma mowy o podstolnych rozliczeniach - jak w 99% firm z branży." Słuszna uwaga, nie wszędzie płacą uczciwie i na czas. Jad, jad i jeszcze raz jad, żenada.

Pozdro_pieniaczy

Dobre warunki pracy - wystarczy odwiedzić biura, choćby to na Kijowskiej 1, W-wa. Narzędzia pracy - na poziomie globalnych konkurentów. Kasa - na czas, nie ma mowy o podstolnych rozliczeniach. Szefowie - racjonalni, doświadczeni, nie korpo. Pieniacze i roszczeniowe postawy - jak wszędzie - były, są i będą - we Frachcie, w konkurencji, w konkurencji, w konkurencji...

JW

spedytor bzdury piszesz.... jest super :-) Pozdrawiam ciepło cały Fracht. Niech żyje MŁAWA i DOBRA ZABAWA :-)

rude

marynarz, nie marynarz- ale za to jaki przystojny

Pseudospeditorro

Towarzystwo wzajemnej adoracji (TWA). Dobre. A kto tam konkretnie w tym towarzystwie działa? Bez wiedzy i doświadczenia tyle kasy trzepią rok w rok, ciekawe. Nie mają co robić? Nieprawda, zarobieni tak że ponoć nowych szukają. O! Jest i prawdziwa informacja! "Szwajcarska pensja wpływa na konto o czasie". Pracowniku tym bardziej jak jesteś cenionym fachowcem uwaga na Fracht - nikt tak dobrze nie płaci ;-)Wszyscy odsiani to nieudacznicy, pozostało im tylko pisanie, pisanie, pisanie, a i z tym jak widać nie jest najlepiej. Chyba,że można jakiś wulgaryzm zarzucić ;-) anonimowo, wtedy cool, stary żoliborz i takie tam homo homo ;-)

niewiadomno
@Pseudospeditorro

mogłabyś rozwinąć wątek "homo homo" ?

nie wia
@niewiadomno

doMMo ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Fracht FWO Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fracht FWO Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fracht FWO Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fracht FWO Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fracht FWO Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fracht FWO Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fracht FWO Polska Sp. z o.o.