OPTIMAL Wojciech Tatka

Skoczów

Opinie o OPTIMAL Wojciech Tatka

MIESZKANIEC SKOCZOWA

nie polecam firmy i zdecydowanie ja odradzam lata mnie obsługiwali zdzierają z ludzi firm pieniędzy ile się tylko da a oferują lipe i robia usluge byle jak tak było z moja strona internetowa zaplaciłem mase pieniędzy za strone która zrobio pozal się boże A SAM HOSTING KOSZTUJE U NICH NAWET 6 KROTNIE WIECEJ ANIZELI GDZIES INDZIEJ jest wiele lepszych firm i dużo tańszych wiec radze ludziom znaleźć sobie inna bo ja tak zrobiłem POZATYM TAM CIAGLE SIE LUDZIE ZMIENIAJA W OPTIMALU DOBRZY INFORMATYCY NIE BEDA W OPTIMALU ZA PARE ZLOTYCH PRACOWAĆ BO TAKA JEST PRAWDA.

??

Powiem tak , nie mam nic do Wojtka , znam go dobrze prywatnie, ale wydaje mi się żę pracodawcy zapomnieli chyba że ich pracownicy na nich robią i dzięki nim mają majątki . przyjdzie czas że zrozumieją to , ale czy to juz nie będzie zapóźno........ocknijcie się ludzie!!!!!

Tomek

Czym się (usunięte przez administratora) lepienie garnków Ci nie wychodziło i wziąłeś się za komputery? Dobrze Ci wyszło wykończyłeś konkurencję, szkoda że pracownicy źle o Tobie gadają.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o OPTIMAL Wojciech Tatka - Skoczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPTIMAL Wojciech Tatka