GTV BUS

Opinie o GTV BUS

@klijet

Jechałem dziś gtv bus nr 181 jestem bardzo zadowolony z kierowcy pana Adama oraz personelem z autokaru bardzo profesjonalny serwis moja ocena⭐⭐⭐⭐⭐⭐ dziękuję bardzo

@@klijet

Bardzo się cieszymy, ze jest Pan zadowolony z jakości naszej usługi. Codziennie dokładamy starań aby czas spędzony w podróży był czasem miłym i dobrze zapamiętanym, ponieważ " podróż z nami jest czasem dla Ciebie". Zespół GTVBUS

@@klijet

Dzień dobry, dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jest Pani/Pan zadowolona(y) z naszej obsługi. Pani/Pana ocena jest dla nas dużą motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za wybór naszych usług i życzymy udanych podróży w przyszłości. Pozdrawiamy, Zespół GTV BUS

Alina

Jestem bardzo niezadowolona z oststniej uslugi. Jechao w tym dniu tyle osob ze musielismy jechac duzym autobusem , Panowie kierowcy zapomnieli w Legnicy dwoch pasazerow ktorych przywiozl maly Bus - wszystko to trwalo 2,5 godziny ktore byly juz dla nas sporym opoznieniem. Pasazerowie z autobusu musieli sie przesiadac do malych busow ktore rozwozily nas pod wskazany adres. Przesiadka miala miejsce na nieoswietlonym parkingu w lesie - walizki byly nie posortowane adresami, dlatego na przesiadce panowal ogromny chaos, kobiety wchodzily do luku bagazowego w poszukiwaniu swoich bagazy, klotnie wyzwiska i obelgi do tego. Lacznie moja podroz trwala 18 godzin - zarezerwowalam GTV Bus bo chcialam zaoszczedzic na czasie ale.....wyszla ogromna lipa - NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Alina

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią dotyczącą naszej usługi. Chcemy, aby wszyscy Pasażerowie mieli pozytywne doświadczenia podróżując razem z nami. Zależy nam na tym, aby podjąć odpowiednie kroki, które pozwolą nam ustalić, co dokładnie poszło nie tak w trakcie Pani podróży i zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Reklamacji telefonicznie pod numerem 6060 200 002 wew. 3 lub pisemnie na adres e-mail: reklamacje@gtvbus.pl. Będziemy pracować nad zrozumieniem sytuacji i rozwiązaniem problemów, które wystąpiły. Pozdrawiamy, Zespół GTV BUS

Iwona

Właśnie wróciłam dzisiaj z Niemiec. Ogólnie wszystko było by ok. Sprawna jazda sprawna obsługa. Katastrofa natomiast jazda obok kierowcy gdzie siedzi dwóch pasażerów Płacąc za bilet i nie móc wygodnie wysiedzieć cała podróż to porażka. Nogi skulone zdretwiale.

@Iwona

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość i za to, że podzieliła się Pani swoimi wrażeniami z podróży. Cieszymy się, że ogólnie podróż była udana. Rozumiemy, że doświadczenie podróżowania obok kierowcy nie spełniło Pani oczekiwań. Mamy nadzieję, że Pani następna podróż będzie bardziej przyjemna. Pozdrawiamy, Zespół GTV BUS

Martyna

Najlepszy powrót do domu jaki tylko mogłam sobie wyobrazić . Michał to najlepszy kierowca jakiego napotkałam , mega miły, zabawny I pomocny. Nie wiadomo kiedy czas tak szybko zleciał a rozmowy były świetne. Z czystym sumieniem mogę z miłą chęcią polecić tą firmę. ????

Martyna

Serio super firma ????

@Martyna

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię! Cieszymy się, że Pani powrót do domu był udany. Nasz zespół, w tym Michał, zawsze stara się zapewnić naszym Pasażerom jak najlepszą obsługę. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego najlepszego w przyszłych podróżach! Zespół GTV BUS

@Martyna

Serio! Zapraszamy do tego, aby przekonać się, jak wyglądają nasze podróże! Pozdrawiamy, Zespół GTV BUS

Kierowca b

O

Ale podczas rekrutacji zapewniano mnie iz firma Opłaca cała działalność gospodarcza czy to prawda ??

Daria Rumianek

Bardzo mila podróż super się rozmawiało z Mateuszem dnia 08.09 z polski do przesiadki

@Daria Rumianek

Dzień dobry, Cieszymy się, że miło spędziła Pani czas w podróży. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze okazja do takich przyjemnych rozmów! Pozdrawiamy, Zespół GTV BUS

Bardzo przyjemna i komfortowa podróż. Kierowca Mateusz profesjonalny i przepisowy, czułam się bezpiecznie. Polecam

@Karolina

Dzień dobry, Bezpieczeństwo naszych Pasażerów jest dla nas najważniejsze, dlatego bardzo nam miło, że czuła się Pani bezpiecznie podczas przejazdu. Dziękujemy za podzielenie się opinią. Pozdrawiamy, Zespół GTV BUS

Bozena

Super podróz, szybko i sprawnie .Na podziw i uznanie zaslugije Pani Basia z Kartuz/kierowca/ najlepszy kierowca z jakim kiedykolwiek jechałam.Perelka.

@Bozena

Dzień dobry, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Pani udaną podróż. Do zobaczenia na trasie! Pozdrawiamy, Zespół GTV BUS

@

Jestem zadowolona .polecam.jazda z wami to sama przyjemność Maria

@@

Pani Mario, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że podróż z nami sprostała Pani oczekiwaniom. Zespół GTVBUS

Agnieszka1@

Jako matka jednej z pasażerek chciałam pochwalić firmę GTVBUS. Córka jechała z Uffenheim do Torunia w nocy z z piątku na sobotę. Przejazd super. Oba busiki (pierwszy do Kat Wrocławskich, i drugi z Kat do Torunia) baaardzo wygodne. Dużo miejsca, czysciutkie. Pierwszy kierowca zmęczony ale jadący przez całą drogę bezpiecznie. Wystarczająca ilość przerw. Dokładne informacje w trakcie jazdy. Drugi kierowca jeszcze lepszy, bo wypoczęty, uśmiechnięty, wniósł córce walizki pod same drzwi (3 piętro). W czasie przesiadki bardzo miły pan z obsługi wziął córki walizkę i zaprowadził ją do odpowiedniego busu. I to jest chyba w tej firmie normą, bo ja nie dzwoniłam i prosiłam o troskę o córkę. Oni tak chyba po prostu mają. Bardzo odpowiedzialna, opiekująca się pasażerami firma przewozowa Polecam i pozdrawiam wszystkich pracowników. Pasażerowie też o siebie na wzajem się troszczyli. Podróż trwała od ok. 22:00 do ok. 11:00.

@Agnieszka1@

Pani Agnieszko bardzo się cieszymy, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom i że córka była zadowolona z przejazdu oraz czasu spędzonego z naszą firmą. Mamy nadzieje na więcej wspólnych przejazdów. Zespół GTVBUS

Olcia

Nie polecam właśnie koleżankę zostawili na dworcu we Wrocławiu gdyż na przesiadce koło granicy się okazało że nagle miejsca nie mają w autokarze ja i 4 inne osoby zostały odstawione na dworzec masakra jak można tak ludzi traktować zapłać za bilet do Holandii a nie dojedziesz nawet

@Olcia

Busy GTV nawet z jednym pasażerem jeżdżą za granicę więc brak miejsca nie mógł być powodem. Jak osoby są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających wtedy są odwożone na dworzec.

@Olcia

Proszę kontaktować się z działem reklamacji w celu weryfikacji zaistniałej sytuacji, musimy wiedzieć czy nie doszło na przykład do naruszenia regulaminu przewozu. Zespół GTVBUS

Bardzo prosimy o kontakt Działem Reklamacji, który jest dostępny pod numerem 606 200 002 lub elektronicznie reklamacje@gtvbus.pl, koniecznie proszę podać szczegóły pierwszej części trasy, żebyśmy mogli zweryfikować zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy Zespół GTVBUS

Zawiedziony

Osobiscie nie polecam tego przewoznika ze wzgledu na czeste przesiadki co jewt bardzo meczace. Autokary nie wygodne malo miejsca. Do Holandii jechalem 24h co jest porazka. za to kierowcy sa opanowani i w miare mili to zalezy jak sie do nich podchodzi. Pierwszy i ostatni raz jechalem przez gtv

@Zawiedziony

Przykro nam, że podróż nie sprostała Pana oczekiwaniom, zachęcam do bezpośredniego kontaktu z Działem Reklamacji, który jest dostępny pod numerem 606 200 002 lub elektronicznie reklamacje@gtvbus.pl. Pozdrawiamy Zespół GTVBUS

Alis

Ja już z nimi nie pojadę. Kierowca z którym wracałam z Niemiec był nieuprzejmy, gburowaty. Za mały nadbagaż 3kg wziął opłatę 17euro. Kierowca był nie wyspany non stop coś pił z butelki. Oby był to napój energetyczny ale może coś innego. Był chamski a oczy miał czerwone tak jak po narkotykach. Nie robił też postojów żeby można było skorzystać z toalety. Jechał z dużą prędkością Strach jeździć z taką firmą. Nie polecam GTV bus.

@Alis

Przykro nam czytać oskarżenia, które są bezpodstawne, rozumiemy, że jakość wykonanej usługi nie sprostała oczekiwaniom, ale tak poważne oskarżenia są mocno krzywdzące. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Działem Reklamacji, który jest dostępny pod numerem 606 200 002 lub elektronicznie reklamacje@gtvbus.pl. Zespół GTVBUS

PUMA

Znowu zarezerwowali dla mnie bus, do którego trzeba się wczołgiwać. Zawsze mam pecha z tymi firmami przewozowymi, które nie rozumieją, że dla niektórych klientów ważna jest komfortowa podróż. Czasami trafia się bus, do którego normalnie się wchodzi po stopniach a nie puszka po konserwach. Dla osób mających klaustrofobię nie polecam.

@PUMA

Ze względów logistycznych i przez specyfikę tras nie każdy przejazd odbywa się dużym busem. W naszej flocie mamy busy kilku marek o różnym rozmiarze, dążymy do wymiany wszystkich pojazdów na większe. W przyszłości podczas rezerwacji można poprosić o przejazd dużym busem, nasi dyspozytorzy w miarę możliwości wezmą to pod uwagę przy planowaniu trasy. Pozdrawiamy Zespół GTVBUS

Krzysztof

Podróż była okropna nikt nie poinformował że będziemy jechac autokarem ! Ustawili sobie opcje w regulaminie a człowiekowi nie wspomina o opcji takiej tak bym nie wybrał takiej formy przejazdu napewno. Podczas podróży która trwała wieczność zmuszony człowiek był do wdychania oparów skarpet jadących co sobie buty zdjąć postanowili .. jedyne co dobre to kierowcy normalni oni winy nie ponoszą jedynie firma która nie mówi otwarcie o warunkach przejazdu .. i płacisz za busa z domu pod dom a jedziesz autokarem.. czekasz na przesiadki nawet dwie ... To jest naprawdę chamstwo.. nie polecam nikomu .. może zmienia nastawienie do klienta i będą informować o tym ale pewnie usuną wpis który nie przychylny im jest niestety ..

@Krzysztof

Przykro nam, że podroż nie sprostała Pana oczekiwaniom, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Działem Reklamacji, który jest dostępny pod numerem 606 200 002 lub elektronicznie reklamacje@gtvbus.pl. Pozdrawiamy Zespół GTVBUS

Tytuł

Bardzo przyjemna podróż powrotna bus Crafter również wygodny Pan Mateusz profesionalista pozdrawiam ps. Jeśli Pan to czyta bardzo ładne tatuaże na rękach

@Tytuł

Cieszymy się, że podróż z nami była przyjemna a kierowca sprostał oczekiwaniom. Pozdrawiamy Zespół GTVBUS

Jakie godziny pracy obowiązują w GTV BUS?

Malgoezata

Wracam z Wasza firma podroz super Pan Tomek przemily. RowniezPan Matwusz przemily.. Pomocni, usmiechniecu

@Malgoezata

Dziękujemy za pozytywną opinie na temat naszych kierowców, cieszymy się że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom i mamy nadzieje na kolejne wspólne trasy. Pozdrawiamy Zespół GTVBUS

Alicja

Bardzo polecam GTV bus są najuczciwsza firma przewozowa. W Polsce. Nie zostawiają człowieka na ulicy.Jeśli zamówisz przejazd to kierowca przyjeżdża. W przeciwieństwie do busa którym miał jechać mąż. Kierowca kłamie że dzwoni po pasażera i nie przyjeżdżają.Od GTV powinna nauczyć się uczciwości. Kultury. GTV maja kierowców odpowiedzialnych. Firma bardzo godna polecenia. Ja i mój mąż jeździć będziemy tylko i wyłącznie GTV bus. Dziękuję GTV że jesteście. Najlepsza firma przewozowa to GTV. Bus

@Alicja

Pani Alicjo, niezmiernie nam miło czytać tak pozytywne i ciepłe słowa, cieszymy się, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom i mamy nadzieje na kolejne wspólne podróże. Pozdrawiam GTVBUS

@

Super firma

@@

Bardzo się cieszymy, że sprostaliśmy oczekiwaniom. Pozdrawiamy GTVBUS

Zostaw merytoryczną opinię o GTV BUS - Ozimek

• Jak się pracuje w GTV BUS?

Zobacz opinie na temat firmy GTV BUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 326.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTV BUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 136 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GTV BUS?

Kandydaci do pracy w GTV BUS napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GTV BUS