Opinie o UNION TRANSPORT w Rusocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie UNION TRANSPORT. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UNION TRANSPORT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNION TRANSPORT w Rusocin

mistrz maryjan

Chory człowieku Już sam się nie pamiętasz co opowiadales o swoim domu, bmw i pralce co SMS wysyła jak wypierze? Więc nie dziwią mnie opowiadania skoczków. Mniej masła i zmiana lekarza. Polecam pomoże. Skoczki z tego co pamiętam nigdy nie miały swoich aut i co chwle zmieniały spedycje chyba ze coś się zmieniło i mają swoje samochody i jeżdżą na jednej robocie. Tylko po co nazywa się ich skoczkami? Pamiętaj powieść gatki jak dostaniesz sms.

Mariusz
@mistrz maryjan

To ze Ty robisz pranie we Frani to nie jest niczyja wina ani powód żeby kogoś obrażać wystarczy tylko poczytać a nie się osmieszać http://m.komputerswiat.pl/nowosci/sprzet/2013/21/ta-pralka-laczy-sie-z-internetem-i-smartfonem-po-co.aspx artykuł z 2013 roku

Szajerski Artur

Witam wszystkich forumowiczów powiem tylko raz przepracowałem w tej firmie prawie cztery lata przyjmował mnie Pan Jacek z nim miałem rozmowę na to co się umówiłem było płacone do 10 podstawowa po zjeździe w ciągu max 4 dni reszta po pewnym czasie poprosiłem o podwyżkę dostałem więc uważam że co do mnie oprócz tego że jak się zwolniłem nie dostałem ostatniej podstawy co oparła się o inspekcje pracy Pan Jacek gość bez zastrzeżeń i nie mam co tu pisać jakiś głupot a z tego co wiem w firmie pracowało 2 Arturów więc takie coś jak picuśglancuś nie ma prawa używać mojego imienia!!!!! Samo to że boi się podpisać imieniem i nazwiskiem świadczy samo o sobie!!!!! A jak ktoś ma coś do mnie podaje nr tel +48793908508 ewentualnie można do mnie przyjechać oczywiście jak ktoś ma tyle odwagi. No to tyle bo nie pozwolę takim szmatą wycierać pyska moim imieniem !!!!!

elo

mały biedny zawistny człowieku :) gratuluje twojemu obecnemu szefowi

picuśglancuś

Ten Wojtek to musiał Ci chyba zły dotyk zrobić skoro tak go nienawidzisz i codziennie wrzucasz jakąś obelgę na forum. Chybs ze sie myle Arturze. Wiecznie to samo. Nudne to się zrobiło.

Kierowca Ce

miłe spotkanie w nowoczesnym biurowcu, na rozmowie jasno przedstawiono warunki pracy i płacy, duży nacisk rekruter kładzie na historię zatrudnienia i motywy zmiany pracy

powód zmiany pracy, systemy pracy w ostat. zakładach, sprzęt jakim jeździłem, nałogi

Lidia

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy- śledź zakładkę "Praca" na stronie firmy. http://uniontransport.eu/praca/

Sysunia

Witam czy ktoś może powiedzieć więcej jak tu jest? Z tego co słyszałem to pomoc techniczna polega na tym żeby odłączyć kleme czy też że kierowca powinien poradzić sobie sam,oczywiście pewna grupa osób takich słów nie usłyszy i nie ma problemu z serwisem czy to prawda? Jak wygląda stan techniczny taboru? na fotkach są pewnie znając życie jedne z lepszych. Jak wygląda zmiana jest tam jakaś baza? Z tego co wiem to dojazd jest busem . Czy można zmienić w czasie pracy syztem czy jak się zadeklarujesz tak już zostanie i najważniejsze jak z płatnościami?

Sysunia

Tak się składa panie kolego że mam szacunek dla siebie i nigdy nie byłem i nie będę czyjąś marjonetka

Sysunia

Witam czy może ktoś konkretnie powiedzieć jak jest w tej firmie bo co widzę to jedna osoba tylko wiesza psy, jak jest tam z pracą, jak pracodawca, czy warto się zainstalować, czy lepiej omijać szerokim kołem?

Prawda
@Sysunia

Omijać wielkim łukiem,

Kierowca Wyścigówki

Podrzuci ktoś, sensowną opinię o pracy w firmie, jakie auta, jakie kierunki, jak z Anglią, czy przez Francję, czy przez Holandię, bo kiedyś wiadziałem auto Uniona w porcie w Rotterdamie ? Jaki system obrać, żeby mieć stałe auto, a jak nie ma stałych aut, to czy jest gdzie rzeczy zostawić, czy system jest sztywny, czy można sobie to w miarę dowolnie układać -wiadomo z wyprzedzeniem, chodzi mi o to, czy można sobie coś zaplanować na tygodniu wolnym itp ?

Robert

Może ty sobie dasz spokoj. Bo kłamiesz cały czas. Nie ma czegoś takiego że podpisujesz coś ze się nie zwolnisz bo inaczej płacisz. Nie pracujesz już 3 lata to się nie wypowiadam bo nie wiesz jak firma funkcjonuje.

Lidia

Do jakich krajów zazwyczaj są wyjazdy?

Admin

Mam pytanie czy Union ma nowe oferty pracy? Szukam pracy w biurze i może ktoś ma informacje w tym temacie? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest prowadzona?

Bartek

Po pierwsze nie pracuje w Unionie. Po drugie pracuje w firmie która też płaci diety ale podczas rozliczenia inaczej to nazywają. W czym ty masz problem. Ze jest coś inaczej nazwane ? Ważne żeby wypłata się zgadzała a nie to jak jest nazwane. Chyba musiałeś nieźle bałaganu narobić ze szef cię zwolnił a teraz się odgryźć

Vena
@Bartek

Każdy ma prawo żyć. Za to ja się zastanawiam dlaczego takich jak ty przymusowo nie leczą.

Bartek

Człowieku życia nie masz może byś do pracy poszedł a nie siedzisz na zasiłku i jedyne co potrafisz to pisać głupie komentarze. Czemu tacy ludzie jak ty żyją.

Krytykant

Ja tu jeżdżę i mam super robotę, szkoda was chłopcy!

Cebula

Jacy wy ludzie jesteście głupi. Sami godzicie się na takie warunki, dobrze wiecie jak to będzie wyglądać. Pokażcie mi firmę w Polsce która nie okrada kierowców. Jak wam coś nie pasuje idźcie pracować do Niemca, Merkel będzie zadowolona z taniej siły roboczej. Jeżeli myślicie że więcej zarobicie to jesteście w wielkim błędzie. Chyba że ktoś tu komuś zazdrości i dlatego tak śmierdzi w całym Gdańsku.

kdes

spoko robota mi się podoba

A ty tam pracujesz "pele"?

Witam chciałbym opinie kogos kto pracuje w tej firmie. Czy to prawda co opowiadają kierowcy(usunięte przez administratora)liczą sie tylko elitarni dlatego jest taka rotacja pracowników.

inspiron

jedna z nieliczna firm ktora bierze na przyuczenie i można spokojnie w niej rozpoczac robote, i wiesz ze wrocisz do domu a nie jak u jakiegos kaszuba

jacek
@inspiron

kolego teraz już sporo firm bierze na przyuczenie ,nie ma komu jezdzic więc biorą i przyuczaja

Świezy

chyba ci się pomerdało, aktualnie jest podstawa plus dieta ziomuś

Zostaw merytoryczną opinię o UNION TRANSPORT - Rusocin

• Jak się pracuje w UNION TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy UNION TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNION TRANSPORT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNION TRANSPORT?

Kandydaci do pracy w UNION TRANSPORT napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNION TRANSPORT