Opinie o UNION TRANSPORT w Rusocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie UNION TRANSPORT. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UNION TRANSPORT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNION TRANSPORT w Rusocin

były

czy kierowcy dalej sa zatrudniani w agencjach pracy? firmy nie stac na normalne umowy?

@były

Pana zdaniem jaka jest roznica finansowa

asz
@UNION TRANSPORT

ze agencje to osobne spoly bo szef bal sie pozwow pracownikow? i spolki wystawialy sobie fakturki

Elon

Ale w biurze też podobno duży młyn i mało kto z szefem może wytrzymać ?

Harytopyda

Z okazji świąt życzę ci hary dużo słonych i kiszonych oraz mnóstwo radości z zabawy w słoneczko z twoimi Szoszonami w mewie

Kierowca

Czołem! Spoko firma, naprawdę. Nie piszę żeby się przypodobać ale dlatego że naprawdę polecam Union transport. Za mojej kandecji jeździło się na UK, benelux i Niemcy. Teraz ponoć chłopaki jeżdżą na Włochy. Wypłata to podstawa +50e diety. Gdybym nie był zmuszony do wyjazdy za granicę to Spewnoscia dalej bym jeździł dla Union'a. Pozdrawiam Byłem bardzo zadowolony w Union Transport. Jedyne na co można po' narzekać jeżeli już trzeba to te pare starych DAF ów euro 5 w niskiej kabinie. Poza tym wszystko jest ok. Załoga,długie trasy, Scania euro 6, system transics, pomoc 24h, wypłata na czas,

@Kierowca

Podstawa to prawie 2000 na rękę plus 50 euro diety to żarty ? 1500 euro i podstawa za cały miesiąc w kabinie i następny miesiąc jakoś 1100 euro plus podstawa. To 8000/6000/6000/6000 . Przecież to nie fer człowiek miesiącami siedzi w budzie. Co z tego ze ciężarówki ładne jak zarobki takie za przeproszeniem gowniane. Busiarze tyle zarabiają. Jako ciec na parkingu firmy zarobię 1800 euro. Jak możecie

Kierowca Ce

miłe spotkanie w nowoczesnym biurowcu, na rozmowie jasno przedstawiono warunki pracy i płacy, duży nacisk rekruter kładzie na historię zatrudnienia i motywy zmiany pracy

powód zmiany pracy, systemy pracy w ostat. zakładach, sprzęt jakim jeździłem, nałogi

Byly

Kierowcy wrócili na święta? Czy znowu problemy z powrotami?

Były

Troszkę pojeździłem w Unionie, teraz spotkałem chłopaków na parkingu i nić się nie zmieniło. A więc: 1) Kasa na czas. Choć potrafią obciążyć na 100-4000€. 2) System da się ustawić, choć czasem potrafią ściągnąć wcześniej. 3) Tabor. Czarne Scanie to jeszcze tak sobie, ale reszta to totalny szrot. Łyse opony, padnięte akumulatory, zużyte do zera klocki hamulcowe, jazda zimą bez ogrzewania postojowego - to norma. Naczepy w stanie opłakanym. O takich bajerach, jak płyn do spryskiwaczy, mycia szyb czy do plastików, nie ma mowy. 4) Wśród kierowców młyn taki, że w ciągu roku prawie połowa się zmienia. Jak z chłopakami gadałem, to mówili że parę osób już szuka pracy i po Sylwestrze nie wróci. 5) Parkingi. W Anglii same bujanki i krzaki. O serwisach nie ma mowy. Pauzy tygodniowe na truckstopie w Venlo albo na pompie na Drongenie. Portówka jeszcze może kręcić na A4 w Rotterdamie. Pompa w nocy zamknięta - kierowcy zostają bez kibla.

były

z filipin kierowcow nie ma, ale szef z mołdawii ich sprowadzał

@były

Firma nie zatrudnia aktualnie kierowców ani z filipin ani z Mołdawii

Byly
@Union Transport

Aktualnie :) ale z Mołdawii.kiedys było, czemu kasukecie posty? Wojtek.robi to w końcu sam?

Union
@Byly

Jakie znaczenie ma narodowości kierowców których zatrudniała firma wiele lat temu ?

przemek

jakis adres gdzie mozna udac sie na rozmowe/wiecej informacji? jestem swiezo po kursie i szukam firmy do przyuczenia i aby w niej pojezdzic troche( nie lubie zmieniac co chwila pracy) c+e zdane niedawno kod 95 sanepid zrobiony gotowy do pracy od zaraz

przemek

jestem z lubelskiego

@przemek

Zapraszamy do naszej bazy ul.Dekarska 34, 83-031 Rusocin w godzinach 8-16 od pon do pt

Wasyl

Daj sobie spokój...

artur

mocno okroili ilosc ciezarowek?

@artur

firma aktualnie posiada 29 ciężarówek

pozdro

Nawet ogłoszeń na pracuj.pl już nie ma, widocznie abonament był za drogi. a może kierowcy będą polecać firmę innym, a czekaj......... nic takiego nie będzie miało miejsca.

@pozdro

zapraszam do naszej oferty https://www.pracuj.pl/praca/kierowca-miedzynarodowy-c%2be-pomorskie,oferta,7101729

emeryt

cos ucichło na praofilu fb, zadnych nowosci?

Kiedyś to było
@emeryt

Auta idą na sprzedaż, biuro wynajęte. Chyba zaraz wszystko padnie

@renc
@Kiedyś to było

tylko cześć biura która stała pusta została wynajęta, góra normalnie działa przecież jak dawniej?

bimek
@@renc

jezdza tam jeszcze jacys polacy?

@renc
@bimek

Kierowców obecnie w firmie jest pól na pól tak na oko

Firma nie zatrudnia kierowców z Filipin, ilość Polaków pracujących która sugeruje Pan powyżej jest niezgodna z prawda. Pozdrawiam.

co to sie dzieje
@Adam

czyzby szef mial problemy?

@co to sie dzieje

dlaczego Pan tak uważa ?

Krytykant

Jak ktoś lubi pracę jako kierowca to nie będzie narzekał. Przy okazji pracy można poznać dużo fajnych miejsc. UNION TRANSPORT jest dobrą firmą. Narzekających zawsze będzie dużo ponieważ oni już tak mają .

Władeczek
@Krytykant

Akurat w tej firmie fajnych miejsc nie zobaczysz, chyba że masz na myśli industriale w Angli na których często trzeba kręcić pausy.

milusinka

banderowiec sie zwolnil, oklahoma sie zwolnil, mazur sie zwolnil, zostal tam ktos jeszcze ze starych?

Bimladen

Omijajcie to dziadostwo szerokim łukiem nie płacą dodatku za Niemcy i Francję każdy zarabia inaczej(usunięte przez administratora)

Ktoś

Koszty przyuczenia do stanowiska pracy nie powinny stanowić podstawy do zawarcia umowy szkoleniowej. W przypadku posiadania takiej umowy z pracodawcą warto zatem skonsultować się z prawnikiem – może okazać się, że nawet umowa szkoleniowa, nie gwarantuje pracodawcy tego, że może domagać się zwrotu kosztów szkolenia pracownika.

Łukasz sługus

Omijajcie ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem nawet Polacy nie chcą tam jeździć ostatnie dno nawet ostatniemu wrogowi takiemu jak (usunięte przez administratora)nawet bym nie życzył takiej pracy !!!

Cacyki

I co tam biedny (usunięte przez administratora)wystawiasz chociaż na weekend głowę z pod biurka harego ;)))

Cacyki

Mateusz

Ktoś ma jakieś nowe opinie? Ogłoszenia i opinie wydają się dobre jak na firme transportową a ja chciałbym zacząć prace kierowcy. Jak z systemami pracy i wypłatami? Kierowcy bez doświadczenia są mile widziani czy to po prostu tak tylko napisane żeby ludzie z rekrutacji mieli co robić?

Mateusz

Akurat pomyliliscie się...

Były
@Mateusz

Omijaj kolego ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem (usunięte przez administratora)za Francję ani za Niemcy każdy zarabia inaczej i jeszcze ten gościu z biura tzw sługus kasuje niewygodne wpisy bo pan każe a sługa musi!!!!

UNION TRANSPORT

Nie czytałem umowy o pracę które dajecie Białorusiną i że śmiech trafiłem na ojom ????

Zostaw merytoryczną opinię o UNION TRANSPORT - Rusocin

• Jak się pracuje w UNION TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy UNION TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNION TRANSPORT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNION TRANSPORT?

Kandydaci do pracy w UNION TRANSPORT napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.