Opinie o UNION TRANSPORT

Drivvver

Witam. Czy są tam podwójne obsady? Z góry dziękuję za odpowiedź.

UNION TRANSPORT
pracodawca
@Drivvver 07.12.2017 18:52
Witam. Czy są tam podwójne obsady? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nie, podwójne to tylko na przyuczeniu...

Robert z

Nowy

Skoro niektórym jest tak źle w tej firmie to dlaczego nie zmienią pracy? A może to celowe działanie żeby nie było chętnych i wówczas firma podniesie zarobki?

Ogór

Pomarańcze to są dobre

Krytykant

Jak ktoś lubi pracę jako kierowca to nie będzie narzekał. Przy okazji pracy można poznać dużo fajnych miejsc. UNION TRANSPORT jest dobrą firmą. Narzekających zawsze będzie dużo ponieważ oni już tak mają .

PokeLeon

Widocznie wiesz lepiej

Krytykant

Jeśli komuś przeszkadza fakt, że w firmie pracują ludzie z Ukrainy to nie się zwalnia i szuka innej pracy!!!

Koleżka

UNION TRANSPORT jak widzę ma swoich stałych hejterów. Najgorzej jak ktoś wypadł z firmy i bardzo tego żałuje. W odwecie pisze jakieś brednie po to tylko żeby oczernić firmę? Mając taką pracę kasę się ma dobrą.

Lidia

@qłykli - Jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. @tak jest @Ł. T - a jakie są Wasze doświadczenia z pracą w UNION TRANSPORT? Jak oceniacie oferowane przez firmę warunki zatrudnienia? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

tak jest

Ci co uczciwie pracowali juz odeszli

Krystian

Powiem wan=m jedno, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Żeby było w firmie każdemu dobrze to trzeba bardzo uczciwie pracować i z pewnością nikt by nie narzekał.

qłykli

Same dobre opinie. Hyyy podejrzewam kasowanie

Kierowca

UNION TRANSPORT ma opinię świetnego pracodawcy i te "opinie" na wątku nie zmienia tego. Kto tu pracuje wie jak jest, ideałów nie ma ale generalnie jest bardzo dobrze. Może niektórzy są inspirowani przez konkurencję?

Artur Zabielski

Panowie bądźcie poważni to forum nie jest od tego żeby się obrażać tylko wyrazić opinie o pracodawcy jesteście żałośni prześcigacie się w obelgach jak komuś nie pasuje to się zwalnia i idzie do innej pracy. Podawanie się za kogoś innego to tylko przykład waszej żenada i tego kim naprawdę jesteście. Miałem aplikować do tej firmy ale jak się was czyta to się rzygać chce datuje sobie i odradzam innym jeżeli kierowcy z jednej firmy się nie szanują to nic dziwnego że ciągle się firma ogłasza

A.sz

bardzo lubie firme union transport, bardzo dobrze mi się tam pracowało, musiałem tylko czasem chodzić do biura, pozdrawiam byłych kolegów

Kostek

@Kostek 29.08.2017 19:01
Może nie wszyscy są zadowoleni z firmy ale może sami są sobie winni? Ja tam nie narzekam, zawsze się dogadam ....

Powodzenia. Chyba krótko pracujesz w tej firmie, bo z czasem traktują kierowców jak zlo konieczne.

ogor

Może powstał kolejny odłam firmy o którerym pisze kolega Krystian bo na pewno nie chodzi mu o union transport ani union transport plus pewnie też nie pisze o union transport spółka komandytowa a tym bardziej o heavy metal.

Krystian

UNION TRANSPORT to świetny pracodawca, dowiedziałem się tego szukając pracy. Może nie jest ideałem ale takich nie ma, więc cieszmy się z tego co mamy!

Jur
@Krystian 25.08.2017 11:49

Od kogo dowiedziałeś się ? Ktoś bardzo ładną bajkę tobie wcisnął. Chyba ze czerpiesz profity z tego że tak piszesz?

oklachoma
@Krystian 25.08.2017 11:49

Oczywiście że union to świetny pracodawca każdy zarabia inaczej nie płacą djet w euro i ta atmosfera w śród kierowców szczególnie ci pupile harego

Ogór

Kolejny zadowolony do pierwszego wyjazdu. Firma dobra bo tak mi powiedzieli. Śmieszne. Podejście

Kryspin

Nie jestem jeszcze pracownikiem ale robiłem rozeznanie szukając pracy i moje wnioski są takie, że Union to generalnie dobra firma. Ideałów nie ma taka prawda

Bolo
@Kryspin 22.08.2017 09:09

Chyba nie do końca rzetelne rozeznanie, rozmawiałeś z kierowcami jak jest faktycznie? Może przez pierwszy miesiąc pozornie jest ok ale potem robi się niesympatycznie. Skoro wieloletni pracownik odchodzi z niesmakiem stwierdzając publicznie , że praca jego jest niedoceniona to samo mówi za siebie.

Kryspin

Niektórzy bardzo przesadzają, UNION TRANSPORTto spoko firma.

Jacekterazduhabex
@Kryspin 18.08.2017 22:13
Niektórzy bardzo przesadzają, UNION TRANSPORTto spoko firma.

Oczywiście kryspin szczególnie jak ktoś się boi wojtka i chowa za śmiesznym nickiem prawda!!!!

Wezyr

Pick
@Wezyr 15.08.2017 21:08
Warunki pracy nie ustali się z innymi pracownikami! Jak ktoś pracował jako kierowca to zna zasady, pozna jedynie szczegóły....

Cacylala
@Pick 16.08.2017 07:49
Zasady zasadami a od kierowcy dowiesz sie jak jest naprawdę. Obiecują ale do końca się nie wywiązują z obietnic...

Masz rację kolego tym bardziej że w union (usunięte przez administratora) transport każdy jest traktowany inaczej i inaczej zarabia a biuro z Harrym na czele to załamane hrum hrum aby tylko kierowca kółko przejeździł potem się go za coś obciąży i biznes się kręci!!! Samo to że ich ogłoszenie o pracę wisi na stronie od 8lat a rotacja większą jak kulek w multilotka no bo z jakiej firmy zwalniają się kierowcy co przepracowanych kilkanaście lat tylko z uniona bo (usunięte przez administratora) ni potrafi ich zatrzymać

Lidia

W sieci pojawiły się nowe oferty pracy - firma poszukuje kandydatów na Kierowców Międzynarodowych C+E. Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w UNION TRANSPORT? Jakie są oferowane warunki zatrudniania na powyższym stanowisku? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą?

sjofor
@Lidia 11.08.2017 10:55

O warunki to najlepiej się dowiedzieć u źródła. wszystko powiedzą przecież

jacekszewko
@sjofor 11.08.2017 12:35
O warunki to najlepiej się dowiedzieć u źródła. wszystko powiedzą przecież

Nie powiedzą tylko raczej na kłamią żeby tylko zwariować nowych kierowców najlepiej to jechać w piątek jak kierowcy wyjeżdżają do pracy i z nimi pogadać!!!

Haryjestsuper

Szkoda że hary ma takie ładne auto na sprzedaż co brakuje ci kasy żeby ją odrestałrować mniej okrada kierowców to może Ci któryś pożyczy

Hary

@Hary 28.07.2017 22:04
Przy takim zatrudnieniu, kiedy większość osób jeździ to trudno o dobra atmosferę . Trzeba jednak mniej narzekać....

Byłoby mniej narzekania gdyby szef i biuro byli wobec wszystkich w porządku, a nie tylko wybranych

Myśliciel

Nigdy nie jest idealnie ale przy dobrych chęciach można wiele osiągnąć a firma jest ok!

@Myśliciel 23.07.2017 19:00

Samymi chęciami niewiele zdziałasz, potrzebna jest współpraca i szacunek wobec drugiej osoby, a tej firmie daleko do tego. wszystko co stanie się nie tak , to wina kierowcy, nieważne są okoliczności i fakty .

@Myśliciel 23.07.2017 19:00

Odpowiadam ponownie. same chęci nie wystarczą do tego aby wiele osiągnąć, W dobrej firmie do chęci trzeba dołożyć współpracę i szacunek a tego tu brak .

Kaczeniec

Każdy ma swoje racje a prawda jest pośrodku . Firma nie jest zła tak jak i kierowcy są dobrzy. Warunki widocznie nie pozwalają na więcej, słyszycie jak co jakiś czas coś nowego wchodzi! Wiadomo lepiej zarabiać dobrze niż źle.

Pick
@Kaczeniec 13.07.2017 17:16

haryjestsuper
@Pick 02.08.2017 16:42
Płaca to nie wszystko, wazne jest traktowanie. W tej firmie kierowca jest wszystkiemu winien, (usunięte przez administratora)...

Masz rację kolego nawet bimladen ma dosyć harego i pytał się Repinskiego czy jak przyjdzie do niego do pracy do będzie mógł sobie ciężarówkę wybrać

Ochotnik

Czy w UNION TRANSPORT są jeszcze aktualne ofert pracy z czerwca? Może ktoś słyszał i mógłby podzielić się informacją? Chciałbym załapać się do firmy. Czy można tu godziwie zarobić bo słyszałem że jest ok.

Były
@Lolo 18.07.2017 15:50
Oferty są przez cały rok, jezeli ktoś powiedział ze jest to firma ok to uwazaj bo tak nie jest

@Były 19.07.2017 09:03
Masz rację oferty na ich stronie są od 6 lat te same tam jest większa rotacja kierowców jak kulek w multilotka...

Warto zastanowić się dlaczego?? Czy na pewno jest wszystko ok?

Molik

Kierowcy nie należą do grupy osób gapowatych. Znacie zasady i doskonale wiecie,że szefostwo musi pilnować wszystkiego , gdyż w przeciwnym razie będzie po firmie.

Kierowca

Witam. Podrzuci ktoś jak z tachem? Jak w tym systemie 2 na weekend? Czy to faktycznie tak jest? Zeby nie okazalo sie pozniej ze zjezdzasz do domu po 3tyg.

Krytykant

Myślę, że taka nagonka na poszczególnych kierowników jest bardzo nieuczciwa. Żeby firma była ok tak jak Union to kierownicy czy dyspozytorzy muszą pilnować.

Młody
@Krytykant 24.06.2017 15:43

Masz rację union to firma ok nie płacą djet w euro każdy zarabia inaczej no i jeszcze ten idjota hary

Krytykant

Czy tylko narzekać i oskarżać można UNION TRANSPORT? Chyba nie jest to zła firma skoro pracujecie? W sumie to chyba kilka osób jest niezadowolonych a pozostali nie narzekają! Czasami trzeba cos zmienić a będzie lepiej.

@Krytykant 21.06.2017 09:33

Narzekania i krytyka usuwane są z tego forum. Nigdy nie dowiemy się jak jest naprawdę

Krzysiek

Czy cos nowego słychać w UNION TRANSPORT, może szukają kierowcy w Warszawie?

Bogusz

@Jacek Zastanawiam się dlaczego nie zgłosiłeś się w firmie wyjaśnić wątpliwości. Tak pracują też ludzie i ktoś mógł się po prostu pomylić, może trzeba jedynie skontaktować się.

Krytykant

Myślę, że niektórzy bardzo narzekający na pracę dla tej firmy mogliby zmienić ją na inną, może zamiatanie ulic? Czytać czasami nie można jest tyle jadu w tych wpisach. Przecież nie jest łatwiej tak żyć!

Krytyk

Chyba przesadzacie z tymi starymi autami. Wcale nie jest tak źle, wiadomo że wszystkie nie będą nowe.

Kolo

Słyszałem, że UNION ma sporo dobrych aut, i fajne trasy.

Nowy
@Kolo 22.04.2017 15:58
Słyszałem, że UNION ma sporo dobrych aut, i fajne trasy.

Auta są dobre, ale dla wybranych. Stan pozostalych no cóż w jakim stanie mogą byc auta po skoczkach?? Sam sobie dopowiedz

Felipe

Pracuję w UNION TRANSPORT na tyle długo żebym mógł powiedzieć, że ta firma jest dobrym pracodawcą ale niestety niektórym nie podobają się zasady funkcjonowania.

Waldi

Szukam pracy jako kierowca międzynarodowy i słyszałem, że to spoko firma?

Prawo
@Waldi 12.04.2017 11:58
Szukam pracy jako kierowca międzynarodowy i słyszałem, że to spoko firma?

Chyba nie do końca tak jest, zastanów sie czy chcesz na pewno w tej firmie pracować.

Jerzy

UNION TRANSPORT ma więcej hejterów na forum niż pracowników, którym praca sie podoba. Ale tak już jest. Każda firma musi borykać się z hejtem bo takie czasy roszczeniowe mamy.

Gregor

UNION TRANSPORT normalnie spokojnie funkcjonuje tylko hejterów sporo.

Ciekawy

Na jaki temat jest to forum? Można się tu dowiedzieć czegoś o firmie? Bez wulgarów i wytykania?

Artur

Dawajcie więcej heyterskiego wpisu lubię czytać jak mi zazdrościcie tego co posiadam i że nie pracuję w unionie. Przecież każdy z was jest ode mnie lepszy dlatego się boicie podpisać imieniem i nazwiskiem jeszcze się​ wojtek na was obrazi. A tak poza tym bardzo wam zazdroszczę w sieci możecie być kim tylko zechcecie a w realu nikt gęby nie potrafił otworzyć powodzenia to mój ostatni wpis na tym dziadowskim forum gdzie kasuje się wpisy

Stary ale jary

Co innego coś posiadać czy osiągnąć jakiś sukces a co innego o tym kłamać . cytat Artura z 15.03 " A tak poza tym ciekawa opcja pralka z możliwością wysyłania SMS-ów ;)" a parę dni później pisze ze to jednak możliwe . Pozdro Pianista (poprzedni to raczej nie twój wpis). pozdro Sajmon (pożyczka na 0 procent - potrafisz negocjowac ) pozdro reszta unionow

Janusz pianista
@Stary ale jary 22.03.2017 07:59

A co innego komuś zazdrościć i nie rozumieć sarkazm! A tak wogule to nie twoja wina ze ty nigdy w życiu się tego nie dorobisz ani nic nie osiągniesz bo nie masz odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem tylko się chowasz za jakimś śmiesznym nickiem samo to świadczy już o tym jakim parszywym i wredny człowiekiem jesteś!!!

Natali

Każdy do swoich zachowań dorabia ideologię a ja wiem jedno. Union to fajna firma tylko dla ludzi, którzy chcą pracować a nie udawać jak pracują ciżko.

Prawda
@Natali 18.03.2017 11:33

Chyba nie do konca tak jest

tatarata

Nie neguje tego ze nie ma urządzeń korzystających z WiFi tylko kolega z mauta miał taką pralkę lat temu do tego bmw X6 i wiele innych rzeczy. W firmie miał ksywke BAJKOPISARZ wiec wpisy jego autorstwa traktować naleyz z przymrużeniem oka

Janusz pianista
@tatarata 18.03.2017 08:49

Oczywiście że tak było a wiesz czemu miał taką ksywkę bo nadal ją mu sajmon gość co porzyczał kasę od Wojtka bo wszystko miał na kredyt!!!! zanim gość przyszedł do firmy już takie pralki były na rynku po drugie pracował prawie 10 lat w Anglii więc nie uważam że ściemnia tylko zazdrość w oczy kole !! Jak to było zawsze w unionie czemu ten ma lepiej od innego !!!

Marian Miszcz

Tak Arturze i to ze źle się wypowiadasz o firmie bo co chwile ktoś opowiada ze spotkał gościa z Mammoeta w zeebruge co opowiada głupoty to tez nieprawda (ważne ze pralka smsy wysyla) Z zaproszenia na spotkanie nie skorzystam bo nie lubię dwulicusów

Szajerski Artur
@Marian Miszcz 15.03.2017 14:32

Rozumiem że "picuśglancuś" to ty super. A skoro twierdzisz że co chwila ktoś opowiada o gościu z Mammoeta no musisz wiedzieć najlepiej :) to widzę że nic się nie zmieniło na mamuta sami szkoczkowie przychodzą dlatego co chwila ktoś nowy w firmie opowiada o gościu z mamuta pewnie masz rację rotacja jak w pralce. A tak poza tym ciekawa opcja pralka z możliwością wysyłania SMS-ów ;)

ASz
@Marian Miszcz 15.03.2017 14:32

No widzisz trzeba było najpierw trochę poczytać zamiast robić z siebie publicznie idiotę ;-)

Zalewski Paweł

Panowie popókajcie się w głowę to forum nie jest od tego żeby wypisywać co kto gadał czy czego ktoś komuś zazdrości czy w jakiej pralce robi pranie! Tutaj się zamieszcza opinię o pracodawcy jakie systemy jaka robota auta itp. Miałem złożyć CV do tej firmy ale jak zobaczyłem to forum i jakie głupoty tu zamieszczanie to raczej podziękuję a i pamiętajcie jeżeli chcecie być wiarygodni podpisujcie się imieniem i nazwiskiem bo tylko tchurze i ludzie co mają coś do ukrycia wymyślają sobie chore ksywki!!!!

mistrz maryjan

Chory człowieku Już sam się nie pamiętasz co opowiadales o swoim domu, bmw i pralce co SMS wysyła jak wypierze? Więc nie dziwią mnie opowiadania skoczków. Mniej masła i zmiana lekarza. Polecam pomoże. Skoczki z tego co pamiętam nigdy nie miały swoich aut i co chwle zmieniały spedycje chyba ze coś się zmieniło i mają swoje samochody i jeżdżą na jednej robocie. Tylko po co nazywa się ich skoczkami? Pamiętaj powieść gatki jak dostaniesz sms.

Mariusz
@mistrz maryjan 16.03.2017 23:29

To ze Ty robisz pranie we Frani to nie jest niczyja wina ani powód żeby kogoś obrażać wystarczy tylko poczytać a nie się osmieszać http://m.komputerswiat.pl/nowosci/sprzet/2013/21/ta-pralka-laczy-sie-z-internetem-i-smartfonem-po-co.aspx artykuł z 2013 roku

Szajerski Artur

Witam wszystkich forumowiczów powiem tylko raz przepracowałem w tej firmie prawie cztery lata przyjmował mnie Pan Jacek z nim miałem rozmowę na to co się umówiłem było płacone do 10 podstawowa po zjeździe w ciągu max 4 dni reszta po pewnym czasie poprosiłem o podwyżkę dostałem więc uważam że co do mnie oprócz tego że jak się zwolniłem nie dostałem ostatniej podstawy co oparła się o inspekcje pracy Pan Jacek gość bez zastrzeżeń i nie mam co tu pisać jakiś głupot a z tego co wiem w firmie pracowało 2 Arturów więc takie coś jak picuśglancuś nie ma prawa używać mojego imienia!!!!! Samo to że boi się podpisać imieniem i nazwiskiem świadczy samo o sobie!!!!! A jak ktoś ma coś do mnie podaje nr tel +48793908508 ewentualnie można do mnie przyjechać oczywiście jak ktoś ma tyle odwagi. No to tyle bo nie pozwolę takim szmatą wycierać pyska moim imieniem !!!!!

Zostaw opinię o UNION TRANSPORT - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNION TRANSPORT