Opinie o UNION TRANSPORT w Rusocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie UNION TRANSPORT. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UNION TRANSPORT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNION TRANSPORT w Rusocin

Lidia

@qłykli - Jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. @tak jest @Ł. T - a jakie są Wasze doświadczenia z pracą w UNION TRANSPORT? Jak oceniacie oferowane przez firmę warunki zatrudnienia? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

tak jest

Ci co uczciwie pracowali juz odeszli

Krystian

Powiem wan=m jedno, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Żeby było w firmie każdemu dobrze to trzeba bardzo uczciwie pracować i z pewnością nikt by nie narzekał.

qłykli

Same dobre opinie. Hyyy podejrzewam kasowanie

Kierowca Ce

miłe spotkanie w nowoczesnym biurowcu, na rozmowie jasno przedstawiono warunki pracy i płacy, duży nacisk rekruter kładzie na historię zatrudnienia i motywy zmiany pracy

powód zmiany pracy, systemy pracy w ostat. zakładach, sprzęt jakim jeździłem, nałogi

Kierowca

UNION TRANSPORT ma opinię świetnego pracodawcy i te "opinie" na wątku nie zmienia tego. Kto tu pracuje wie jak jest, ideałów nie ma ale generalnie jest bardzo dobrze. Może niektórzy są inspirowani przez konkurencję?

Artur Zabielski

Panowie bądźcie poważni to forum nie jest od tego żeby się obrażać tylko wyrazić opinie o pracodawcy jesteście żałośni prześcigacie się w obelgach jak komuś nie pasuje to się zwalnia i idzie do innej pracy. Podawanie się za kogoś innego to tylko przykład waszej żenada i tego kim naprawdę jesteście. Miałem aplikować do tej firmy ale jak się was czyta to się rzygać chce datuje sobie i odradzam innym jeżeli kierowcy z jednej firmy się nie szanują to nic dziwnego że ciągle się firma ogłasza

A.sz

bardzo lubie firme union transport, bardzo dobrze mi się tam pracowało, musiałem tylko czasem chodzić do biura, pozdrawiam byłych kolegów

Kostek

Może nie wszyscy są zadowoleni z firmy ale może sami są sobie winni? Ja tam nie narzekam, zawsze się dogadam .

Wiktor
@Kostek

Powodzenia. Chyba krótko pracujesz w tej firmie, bo z czasem traktują kierowców jak zlo konieczne.

ogor

Może powstał kolejny odłam firmy o którerym pisze kolega Krystian bo na pewno nie chodzi mu o union transport ani union transport plus pewnie też nie pisze o union transport spółka komandytowa a tym bardziej o heavy metal.

Krystian

UNION TRANSPORT to świetny pracodawca, dowiedziałem się tego szukając pracy. Może nie jest ideałem ale takich nie ma, więc cieszmy się z tego co mamy!

Jur
@Krystian

Od kogo dowiedziałeś się ? Ktoś bardzo ładną bajkę tobie wcisnął. Chyba ze czerpiesz profity z tego że tak piszesz?

Jur

oklachoma
@Krystian

Oczywiście że union to świetny pracodawca każdy zarabia inaczej nie płacą djet w euro i ta atmosfera w śród kierowców szczególnie ci pupile harego

Ogór

Kolejny zadowolony do pierwszego wyjazdu. Firma dobra bo tak mi powiedzieli. Śmieszne. Podejście

Kryspin

Nie jestem jeszcze pracownikiem ale robiłem rozeznanie szukając pracy i moje wnioski są takie, że Union to generalnie dobra firma. Ideałów nie ma taka prawda

Bolo
@Kryspin

Chyba nie do końca rzetelne rozeznanie, rozmawiałeś z kierowcami jak jest faktycznie? Może przez pierwszy miesiąc pozornie jest ok ale potem robi się niesympatycznie. Skoro wieloletni pracownik odchodzi z niesmakiem stwierdzając publicznie , że praca jego jest niedoceniona to samo mówi za siebie.

Kryspin

Niektórzy bardzo przesadzają, UNION TRANSPORTto spoko firma.

Jacekterazduhabex
@Kryspin

Oczywiście kryspin szczególnie jak ktoś się boi wojtka i chowa za śmiesznym nickiem prawda!!!!

Wezyr

Warunki pracy nie ustali się z innymi pracownikami! Jak ktoś pracował jako kierowca to zna zasady, pozna jedynie szczegóły.

@Wezyr

Zasady zasadami a od kierowcy dowiesz sie jak jest naprawdę. Obiecują ale do końca się nie wywiązują z obietnic

@Wezyr

Cacylala
@Pick

Masz rację kolego tym bardziej że w union (usunięte przez administratora) transport każdy jest traktowany inaczej i inaczej zarabia a biuro z Harrym na czele to załamane hrum hrum aby tylko kierowca kółko przejeździł potem się go za coś obciąży i biznes się kręci!!! Samo to że ich ogłoszenie o pracę wisi na stronie od 8lat a rotacja większą jak kulek w multilotka no bo z jakiej firmy zwalniają się kierowcy co przepracowanych kilkanaście lat tylko z uniona bo (usunięte przez administratora) ni potrafi ich zatrzymać

Lidia

W sieci pojawiły się nowe oferty pracy - firma poszukuje kandydatów na Kierowców Międzynarodowych C+E. Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w UNION TRANSPORT? Jakie są oferowane warunki zatrudniania na powyższym stanowisku? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą?

sjofor
@Lidia

O warunki to najlepiej się dowiedzieć u źródła. wszystko powiedzą przecież

jacekszewko
@sjofor

Nie powiedzą tylko raczej na kłamią żeby tylko zwariować nowych kierowców najlepiej to jechać w piątek jak kierowcy wyjeżdżają do pracy i z nimi pogadać!!!

Haryjestsuper

Szkoda że hary ma takie ładne auto na sprzedaż co brakuje ci kasy żeby ją odrestałrować mniej okrada kierowców to może Ci któryś pożyczy

Hary

Przy takim zatrudnieniu, kiedy większość osób jeździ to trudno o dobra atmosferę . Trzeba jednak mniej narzekać.

Wiktor
@Hary

Byłoby mniej narzekania gdyby szef i biuro byli wobec wszystkich w porządku, a nie tylko wybranych

Myśliciel

Nigdy nie jest idealnie ale przy dobrych chęciach można wiele osiągnąć a firma jest ok!

@Myśliciel

Samymi chęciami niewiele zdziałasz, potrzebna jest współpraca i szacunek wobec drugiej osoby, a tej firmie daleko do tego. wszystko co stanie się nie tak , to wina kierowcy, nieważne są okoliczności i fakty .

@Myśliciel

Odpowiadam ponownie. same chęci nie wystarczą do tego aby wiele osiągnąć, W dobrej firmie do chęci trzeba dołożyć współpracę i szacunek a tego tu brak .

Kaczeniec

Każdy ma swoje racje a prawda jest pośrodku . Firma nie jest zła tak jak i kierowcy są dobrzy. Warunki widocznie nie pozwalają na więcej, słyszycie jak co jakiś czas coś nowego wchodzi! Wiadomo lepiej zarabiać dobrze niż źle.

@Kaczeniec

Płaca to nie wszystko, wazne jest traktowanie. W tej firmie kierowca jest wszystkiemu winien, (usunięte przez administratora)

haryjestsuper
@Pick

Masz rację kolego nawet bimladen ma dosyć harego i pytał się Repinskiego czy jak przyjdzie do niego do pracy do będzie mógł sobie ciężarówkę wybrać

Ochotnik

Czy w UNION TRANSPORT są jeszcze aktualne ofert pracy z czerwca? Może ktoś słyszał i mógłby podzielić się informacją? Chciałbym załapać się do firmy. Czy można tu godziwie zarobić bo słyszałem że jest ok.

@Ochotnik

Pewnie są. Zadzwoń i się dowiedz.

@Ochotnik

Oferty są przez cały rok, jezeli ktoś powiedział ze jest to firma ok to uwazaj bo tak nie jest

Były
@Lolo

Masz rację oferty na ich stronie są od 6 lat te same tam jest większa rotacja kierowców jak kulek w multilotka

@Były

Warto zastanowić się dlaczego?? Czy na pewno jest wszystko ok?

Zostaw merytoryczną opinię o UNION TRANSPORT - Rusocin

• Jak się pracuje w UNION TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy UNION TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNION TRANSPORT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNION TRANSPORT?

Kandydaci do pracy w UNION TRANSPORT napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.