Opinie o UNION TRANSPORT w Rusocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie UNION TRANSPORT. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UNION TRANSPORT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNION TRANSPORT w Rusocin

Molik

Kierowcy nie należą do grupy osób gapowatych. Znacie zasady i doskonale wiecie,że szefostwo musi pilnować wszystkiego , gdyż w przeciwnym razie będzie po firmie.

Kierowca

Witam. Podrzuci ktoś jak z tachem? Jak w tym systemie 2 na weekend? Czy to faktycznie tak jest? Zeby nie okazalo sie pozniej ze zjezdzasz do domu po 3tyg.

Krytykant

Myślę, że taka nagonka na poszczególnych kierowników jest bardzo nieuczciwa. Żeby firma była ok tak jak Union to kierownicy czy dyspozytorzy muszą pilnować.

Młody
@Krytykant

Masz rację union to firma ok nie płacą djet w euro każdy zarabia inaczej no i jeszcze ten idjota hary

Krytykant

Czy tylko narzekać i oskarżać można UNION TRANSPORT? Chyba nie jest to zła firma skoro pracujecie? W sumie to chyba kilka osób jest niezadowolonych a pozostali nie narzekają! Czasami trzeba cos zmienić a będzie lepiej.

Wiktor
@Krytykant

Narzekania i krytyka usuwane są z tego forum. Nigdy nie dowiemy się jak jest naprawdę

Kierowca Ce

miłe spotkanie w nowoczesnym biurowcu, na rozmowie jasno przedstawiono warunki pracy i płacy, duży nacisk rekruter kładzie na historię zatrudnienia i motywy zmiany pracy

powód zmiany pracy, systemy pracy w ostat. zakładach, sprzęt jakim jeździłem, nałogi

Krzysiek

Czy cos nowego słychać w UNION TRANSPORT, może szukają kierowcy w Warszawie?

Bogusz

@Jacek Zastanawiam się dlaczego nie zgłosiłeś się w firmie wyjaśnić wątpliwości. Tak pracują też ludzie i ktoś mógł się po prostu pomylić, może trzeba jedynie skontaktować się.

Krytykant

Myślę, że niektórzy bardzo narzekający na pracę dla tej firmy mogliby zmienić ją na inną, może zamiatanie ulic? Czytać czasami nie można jest tyle jadu w tych wpisach. Przecież nie jest łatwiej tak żyć!

Krytyk

Chyba przesadzacie z tymi starymi autami. Wcale nie jest tak źle, wiadomo że wszystkie nie będą nowe.

Kolo

Słyszałem, że UNION ma sporo dobrych aut, i fajne trasy.

@Kolo

Auta są dobre, ale dla wybranych. Stan pozostalych no cóż w jakim stanie mogą byc auta po skoczkach?? Sam sobie dopowiedz

Felipe

Pracuję w UNION TRANSPORT na tyle długo żebym mógł powiedzieć, że ta firma jest dobrym pracodawcą ale niestety niektórym nie podobają się zasady funkcjonowania.

Waldi

Szukam pracy jako kierowca międzynarodowy i słyszałem, że to spoko firma?

Prawo
@Waldi

Chyba nie do końca tak jest, zastanów sie czy chcesz na pewno w tej firmie pracować.

Jerzy

UNION TRANSPORT ma więcej hejterów na forum niż pracowników, którym praca sie podoba. Ale tak już jest. Każda firma musi borykać się z hejtem bo takie czasy roszczeniowe mamy.

Gregor

UNION TRANSPORT normalnie spokojnie funkcjonuje tylko hejterów sporo.

Ciekawy

Na jaki temat jest to forum? Można się tu dowiedzieć czegoś o firmie? Bez wulgarów i wytykania?

Artur

Dawajcie więcej heyterskiego wpisu lubię czytać jak mi zazdrościcie tego co posiadam i że nie pracuję w unionie. Przecież każdy z was jest ode mnie lepszy dlatego się boicie podpisać imieniem i nazwiskiem jeszcze się​ wojtek na was obrazi. A tak poza tym bardzo wam zazdroszczę w sieci możecie być kim tylko zechcecie a w realu nikt gęby nie potrafił otworzyć powodzenia to mój ostatni wpis na tym dziadowskim forum gdzie kasuje się wpisy

Stary ale jary

Co innego coś posiadać czy osiągnąć jakiś sukces a co innego o tym kłamać . cytat Artura z 15.03 " A tak poza tym ciekawa opcja pralka z możliwością wysyłania SMS-ów ;)" a parę dni później pisze ze to jednak możliwe . Pozdro Pianista (poprzedni to raczej nie twój wpis). pozdro Sajmon (pożyczka na 0 procent - potrafisz negocjowac ) pozdro reszta unionow

Janusz pianista
@Stary ale jary

A co innego komuś zazdrościć i nie rozumieć sarkazm! A tak wogule to nie twoja wina ze ty nigdy w życiu się tego nie dorobisz ani nic nie osiągniesz bo nie masz odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem tylko się chowasz za jakimś śmiesznym nickiem samo to świadczy już o tym jakim parszywym i wredny człowiekiem jesteś!!!

Natali

Każdy do swoich zachowań dorabia ideologię a ja wiem jedno. Union to fajna firma tylko dla ludzi, którzy chcą pracować a nie udawać jak pracują ciżko.

Prawda
@Natali

Chyba nie do konca tak jest

tatarata

Nie neguje tego ze nie ma urządzeń korzystających z WiFi tylko kolega z mauta miał taką pralkę lat temu do tego bmw X6 i wiele innych rzeczy. W firmie miał ksywke BAJKOPISARZ wiec wpisy jego autorstwa traktować naleyz z przymrużeniem oka

Janusz pianista
@tatarata

Oczywiście że tak było a wiesz czemu miał taką ksywkę bo nadal ją mu sajmon gość co porzyczał kasę od Wojtka bo wszystko miał na kredyt!!!! zanim gość przyszedł do firmy już takie pralki były na rynku po drugie pracował prawie 10 lat w Anglii więc nie uważam że ściemnia tylko zazdrość w oczy kole !! Jak to było zawsze w unionie czemu ten ma lepiej od innego !!!

Marian Miszcz

Tak Arturze i to ze źle się wypowiadasz o firmie bo co chwile ktoś opowiada ze spotkał gościa z Mammoeta w zeebruge co opowiada głupoty to tez nieprawda (ważne ze pralka smsy wysyla) Z zaproszenia na spotkanie nie skorzystam bo nie lubię dwulicusów

Szajerski Artur
@Marian Miszcz

Rozumiem że "picuśglancuś" to ty super. A skoro twierdzisz że co chwila ktoś opowiada o gościu z Mammoeta no musisz wiedzieć najlepiej :) to widzę że nic się nie zmieniło na mamuta sami szkoczkowie przychodzą dlatego co chwila ktoś nowy w firmie opowiada o gościu z mamuta pewnie masz rację rotacja jak w pralce. A tak poza tym ciekawa opcja pralka z możliwością wysyłania SMS-ów ;)

ASz
@Marian Miszcz

No widzisz trzeba było najpierw trochę poczytać zamiast robić z siebie publicznie idiotę ;-)

Zalewski Paweł

Panowie popókajcie się w głowę to forum nie jest od tego żeby wypisywać co kto gadał czy czego ktoś komuś zazdrości czy w jakiej pralce robi pranie! Tutaj się zamieszcza opinię o pracodawcy jakie systemy jaka robota auta itp. Miałem złożyć CV do tej firmy ale jak zobaczyłem to forum i jakie głupoty tu zamieszczanie to raczej podziękuję a i pamiętajcie jeżeli chcecie być wiarygodni podpisujcie się imieniem i nazwiskiem bo tylko tchurze i ludzie co mają coś do ukrycia wymyślają sobie chore ksywki!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o UNION TRANSPORT - Rusocin

• Jak się pracuje w UNION TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy UNION TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNION TRANSPORT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNION TRANSPORT?

Kandydaci do pracy w UNION TRANSPORT napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNION TRANSPORT

UNION TRANSPORT