Opinie o UNION TRANSPORT w Rusocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie UNION TRANSPORT. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UNION TRANSPORT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNION TRANSPORT w Rusocin

Mati

Witam. Przeczytałem ogłoszenie firmy UNION TRANSPORT na stanowisko kierowcy. Jestem z Podkarpacia a U.T z pomorskiego. Czy jest na Podkarpaciu oddział tej firmy?

@Mati

Zapraszam do kontaktu 725 110 004

Ar.Sl

Dzien dobry! Chcialem zapytac, czy firma zatrudnia kierowce bez doswiadczenia? Jestem z Bialorusi..Dzienkuje

Ar.Sl

Dzien dobry! Chcialem zapytac, czy firma zatrudni kierowce bez doswiadczenia? Jestem z Bialorusi...Mam chenc do pracy... Dziekuje

Białorus

Witam ,państwo! Jestem z Białorusi. Czy moge państwo powiedzić ,czy firma pzyjmuje kierowcew bez doswiadczenia,ale chętnych do pracy? Jaki są zaróbki na perwszy czas? Dzęki za odpowiedz! Powodzenia dla wszystkich!

@Białorus

Witam, zapraszam do kontaktu telefonicznego. 725 110 004

Kierowca Ce

miłe spotkanie w nowoczesnym biurowcu, na rozmowie jasno przedstawiono warunki pracy i płacy, duży nacisk rekruter kładzie na historię zatrudnienia i motywy zmiany pracy

powód zmiany pracy, systemy pracy w ostat. zakładach, sprzęt jakim jeździłem, nałogi

Z pieniędzmi nie ma żadnych problemów?

@Michał

nie ma :)

Nudne już jest to kasowanie obscenicznych opinii (oby nie jego doświadczeń) byłego zwolnionego parę lat temu pracownika, który nie ma co w życiu robić. (usunięte przez administratora)

Gutek

Czy jest jakiś powód, że nie piszecie?

Arek

Czy firma potrzebuje kierowców?

@Arek

Zapraszam do kontaktu 725-110-004

Jędrek

Witam Serdecznie. Opinie które tutaj się ukazują można powiedzieć są standardowe. Nie odbiegają od tych które wyczytamy przy innych firmach. Część z nich pisana jest prosto z serducha a część podszyta jest swoistą złośliwością czy nawet chamstwem. Tak już jest w życiu, że jak jesteśmy bezimienni to od ręki stajemy się bardziej bohaterscy :). Piszę w tym miejscu żeby dowiedzieć się coś więcej o tej firmie. Chciałbym pracować w firmie która na początek mojej przygody w transporcie międzynarodowym da taki praktyczny imput do późniejszej pracy w pojedyńczej obsadzie. Wracając do meritum, jak jest z jazdą na początek w dwie osoby przez 3 tygodnie. Czy jest to czas wystarczający? Co o tym myślicie? Drugie pytanie dotyczy tego, jak realizowane są zmiany? Czy w Polsce? Za granicą? Jeżeli tak to gdzie? Jak dojazdy do pracy? Jestem z Bydgoszczy i w ofercie Union Transport ta ofetrta dedykowana jest m.in. dla osób z Pomorskiego i Kujawsko Pomorskiego? Pozdrawiam i z góry dziękuję za przekazanie mi pomocne informacje.

Cwaniaczek
@Jędrek

Z tego co wiem to Union oferuje przyuczenie w podwójnej obsadzie na 2tygodnie . 3 tyg to wystarczający czas w zupełności . Reszta to już metoda prób i błędów ;) zmiany są w holi lub Belgii . Dojeżdża się busem . Trochę męczące ale zaraz po dotarciu kręcisz sobie pauzę 24h . Istnieje możliwość przyjazdu po Ciebie ( jeszcze nie korzystałem z tego także nie mogę się dokładnie wypowiedzieć ) . Ogólnie spoko firma na początek .

Jędrek

Szanowny Teja@ (Za wikipedią: Uchodziła za córkę Uranosa i Gai. Stała się również tą, która została obdarzona złotem, srebrem i klejnotami z ich jasnością i nieodłączną wartością. Ze związku ze swoim bratem i mężem Hyperionem wydała na świat syna Heliosa (Słońce) oraz córki Selene (Księżyc) i Eos (Świt). Podobnie jak jej siostry była prorokującą boginią.) Samo nadanie Niocku może nam rozjaśnić "z kim mamy do czynienia". Taki wpis rozżalonego "Jaśniejącego z nieba" nie jest przydatny a świadczy prędzej o jakiejś próbie zemsty. Może się mylę bo nie znam osoby ale jeżeli do jednego worka wrzuca się pracodawcę (Idiota) i pracowników (sługusi) to jak traktować poważnie taki wpis. Cwaniaczek@ bardzo dziękuję Ci za Twój wpis. Jest on pomocny i zbieżny z innymi które gdzieś wcześniej wyczytałem. Jasne, że każdy kierowca na początku pracy MUSI włożyć więcej zaangażowania na samym początku pracy. Mam tutaj na myśli zwiększone zmęczenie które jest następstwem zwiększonego stresu. Tak jest w każdej sprawie. Do profesjonalizmu przechodzi się z czasem. Rzucenie się na pracę za granicą to już portki same się trzęsą. Niemcy znają oczywiście język - SWÓJ NIEMIECKI. Podobnie jest z Francuzami. Oni też kochają język ojczysty. My niestety jeżeli już jakiś znamy to angielski i to w stopniu takim "średnim". Mając to na uwadze tam musimy sobie jakoś radzić. Teja i inni powinni być wdzięczni takiej firmie jak Union Transport za to, że można wysłać CV i zostać zaproszonym na rozmowę i wreszcie dostać pracę. Piszę w tym miejscu z mojego poziomu tzw "świerzaka". Ostatnio na pracuj pl dokonałem swoistej oceny możliwości zatrudnienia się. Na 32 propozycje TRZY z całej Polski oferowały takie zatrudnienie (kierowca do przyuczenia). Jedna z nich to ta opluwana przez Teję. Przepraszam Szanowny "Tryskający jasnością" - gdzie mam zacząć? Mam skorzystać z Twojej podpowiedzi czy może raczej z opinii wyważonej Cwaniaczka@? A może nie robić nic i tylko od czasu do czasu trysnąć jasnością?

Kiero

Spoko robota . Dużo jeżdżenia , mało stania . Kto lubi jeździć napewno się odnajdzie . Flota nawet nowa ( poza tymi DAFikami ) a tak to Scania, Volvo. Załoga wporzadku , dyspozytorzy również . Wypłacalni co ważne . Płaca diety + podstawę . Kierunki UK , beneluks i Niemcy. Polecam

Gutek

Czy jest jakiś powód, że zupełnie nie piszecie na forum. Szkoda, nowi szukający pracy liczą na opinie już pracujacych.

joł

a ty nie masz co robić że bijesz od lat piane w temacie? Firma az tak cie skrzywdzila? moze pojdz do lekarza....

Ciekawy

Czy coś nowego dzieje się w firmie?

Drivvver

Witam. Czy są tam podwójne obsady? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Drivvver

Nie, podwójne to tylko na przyuczeniu...

Młody
@UNION TRANSPORT

a jakie wynagrodzenie świerzy kierowca dostanie na przyuczeniu w Union?

@Młody

Zapraszam do kontaktu.

Robert z

Skoro niektórym jest tak źle w tej firmie to dlaczego nie zmienią pracy? A może to celowe działanie żeby nie było chętnych i wówczas firma podniesie zarobki?

Ogór

Pomarańcze to są dobre

PokeLeon

Widocznie wiesz lepiej

Krytykant

Jeśli komuś przeszkadza fakt, że w firmie pracują ludzie z Ukrainy to nie się zwalnia i szuka innej pracy!!!

Koleżka

UNION TRANSPORT jak widzę ma swoich stałych hejterów. Najgorzej jak ktoś wypadł z firmy i bardzo tego żałuje. W odwecie pisze jakieś brednie po to tylko żeby oczernić firmę? Mając taką pracę kasę się ma dobrą.

Zostaw merytoryczną opinię o UNION TRANSPORT - Rusocin

• Jak się pracuje w UNION TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy UNION TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNION TRANSPORT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNION TRANSPORT?

Kandydaci do pracy w UNION TRANSPORT napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNION TRANSPORT