Opinie o BTH IMPORT STAL w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BTH IMPORT STAL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BTH IMPORT STAL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTH IMPORT STAL w Kraków

Kristof

Z tego co słyszałem to ta firma płaci wszystkie pensje pracownikom w terminie i nie ma kombinacji jak w innych firmach pod stołem kasa.

Edziu

Loler chyba firmy pomyliłeś - ja w grudniu pracowałem ciezko na magazynie i zarobilem ponad 3500zl. Szefuncio spoko gosciu, moze czasem nerwowo, ale to jak konkretnie zapitolisz...

Loler

Jakie Premie , jakie nadgodziny ? kryzys pelna para , nie placa pensji zwykłym pracownikom , jak szefunio kupi nowe BMW , to zaraz jakims cudem premii nie ma chocbys 220 godzin wyrobil , a pensje też z miesiąca na miesiąc niższe. Jak się postawisz - to rzecz jasna wylatujesz(usunięte przez administratora)ktoś ma mocne nerwy i dużo czasu do stracenia - to niech spróboje.

XXL-XXL

Ale premie są wysokie i za nadgodziny dobrze płacą - o tym nikt nie wspomniał. Spokojnie operator może zarobić 4000zł

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Samodzielna Księgowa w firmie BTH IMPORT STAL? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
hhhhh

Nie radzę zatrudniac sie w tej firmie. Tam pracownika ma sie za śmiecia i przy każdej okazji miesza się go z błotem. Jeśli zrobisz coś źle to nikt z szefostwa nie zwróci ci uwagi ale za to obrobi ci tyłek opowiadając innym jaki to ty nie jestes (oczywiście nie przebierając w słowach). Jeśli ktoś pisze ze w tej firmie zarabia sie tak jak w holandii to chyba pracowal w holandii na ulicy czyszcząc przechodniom buty. Na magazynie zarobisz 2000zl, jako operator 2500zl na ręke. Jednak standardy pracy są żadne. Co byś nie zrobił zawsze będzie źle. radzę omijac tego pracodawcę z daleka.

Jurek Ogórek

A co wy wiecie o robocie?

Gustaw Jeleń

Chłopaki nie ma co sie wyspisywać. Ja ino jedno powiem... firma zajebiaszcza. Szefuniu spoko, zarobki bardzo wysokie - takie jak w Holandii

szelma

mozesz podac orientacyjne zarobki np operatora lasera? tak z ciekawosci, dzieki.

Jezeli macie inna opcje pracy to nad BTH nie ma sie co zastanawiac.Okropna atmosfera,finanse ok ale uwierzcie mi nie warto.

jorguś

operatywny operator - > I lov ju. Podaj swój numer napewno sie umówimy

man

witam pyatnie jakie sa zarobki operatorów? jakie umowy i na ile?a jaka atmosfera w pracy? ile godzin pracy w miesiącu?

Rudy

Radzilbym uważac na te firme. Obiecuja gruszki na wierzbie , a jak zapytasz czy umowa jest aktualna , to lecisz na zbity pysk. Na wyzszych stanowiskach sa tylko znajomi , reszte traktuje sie jak smiecie , chyba ze sa potrzebni. Mozna popracowac chwile , ale nie wiazalbym dluzszych planow z BTH , bo pracujac tam nie rozwijasz sie , tylko stoisz w miejscu i boisz sie ze zaraz przyjdzie twoja kolej do wykopania...

jask

Zwrociles uwage ze u nich zatrudnienie rosnie co roku o kilka osob? maja nowa hale to i pewnie nowych pracownikow beda szukac.

tworzydło

A ja zarabiam ponad 6000zł miesiecznie w tej firmie, w sumie nie wiem o co Tobie chodzi - widocznie jestes [usunięte przez moderatora] i non stop Ci sie dostaje z góry. Wydaje mi się, że jak Ci się nie podoba to zmień pracę i nie pisz takich głupot.

Kolega

Drogi Rafale, z tego co wiem to do dnia dzisiejszego ze 100 osobowej załogi nikt nie został zwolniony. Nie bardzo wiem po co piszesz takie dziwne rzeczy?? Chyba jesteś niezadowolonym pracownikiem i nadal tam pracujesz. Zycze Ci powodzenia, moze w innej firmie zarobisz wiecej.

jasiu

hej Zawsze jest coś za coś, jak ktoś chce dobrz zarabiać i nie martwić się o przyszłość firmy to warto pracować w bth naraa

olo

Witam Moim zdaniem przyjazd do krakowa musi być bardzo przemyślany, jeżeli się ma w swoim miejscu pracę i kąt do spania oraz przyjaciół to dla paru stówek nie warto. Tak jak pisałem szefostwo jest bardzo wymagające, także ewentualne błędy mogą drogo kosztować - o szczegółach nie bede pisał bo nie wypada. Właściciele też mają dużą charyzmę, ekspresje co pozwala im prowadzić firmę z bardzo dobrymi wynikami, pomimo trudnych czasów. Często ta ekspresja przenosi się na relacje z pracownikami...... Pozdrawiam

operatywny operator

Drogi Olo co miałeś na myśli pisząc cytuje ,,bardzo wymagające szefostwo, czasami do bólu i łez\'\' trochę mnie to zaniepokoiło więc proszę o jakieś rozwinięcie-przykład sytuacji,miałem zamiar złożyć do bth cv na ,ale jeżeli mam za kilka set złotych więcej przeprowadzać się prawie 300km i do tego być mieszany z błotem to serdecznie dziękuje

olo

Witam Pracowałem tam kiedyś, firma ma swoje plusy (dobre zarobki) i minusy (bardzo wymagające szefostwo, czasami do bólu i łez) podsumowując na tle Krakowa bardzo dobre zarobki za ciężką pracę (nawet obecnie firma wyrywa pracowników od konkurencji co świadczy myślę, że plusów jest więcej)

xyz

Z tego co słyszałem, ludzie cenią pracę w tej firmie. Jestem odbiorcą towaru z tej firmy. Widać zaangażowanie. Przyjeżdżam tam od 3 lat po stal i nie widze wielkiej rotacji pracowników, z tego wnioskuje że zarobki są nie kiepskie, a pracownicy zadowoleni (nawet na magazynie). W firmie jest porządek, miła obsługa. Z tego co widzialem ostatnio, będą potrzebne następne etaty, gdyż buduje się wielka hala magazynowo-produkcyjna. Sam będe tam składał CV. Mało która firma rozwija się w tym kryzysie

Zostaw merytoryczną opinię o BTH IMPORT STAL - Kraków

• Jak się pracuje w BTH IMPORT STAL?

Zobacz opinie na temat firmy BTH IMPORT STAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BTH IMPORT STAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BTH IMPORT STAL