Opinie o BTH IMPORT STAL w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BTH IMPORT STAL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BTH IMPORT STAL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTH IMPORT STAL w Kraków

operatywny operator

Z tego co wiem to BTH potrzebuje teraz a w zasadzie znowu operatora water jeta.Szukam informacji na temat firmy ale odnośnie atmosfery w tej firmie, czasu pracy(ewentualnych nadgodzin) no i oczywiście wynagrodzenia. Za ewentualną informacje z góry serdecznie dziękuje.

Kellu

Czy w BTH zarobki programistów/technologów/koordynatorów projektu są takie "krakowskie" czy raczej "jak reszta polski". Bo kilka lat temu zarobki (to co oferowano na rozmowie kwalifikacyjnej) zdecydowanie odbiegały od renomy tego miasta. Przez zarobki "krakowskie" rozumiem takie pieniądze za które idzie przeżyć w tym mieście z żoną i dzieckiem (3500 netto i więcej)

dno
@Kellu

Chcesz szybko zakończyć prace to tylko do BtH kable na każdym kroku ,szefowie nie lubią prawdy w oczy jak coś nie pasuje to wylotka oto całe bth.

zaiteresowana

a możesz coś konkretniej dlaczego beznadziejnie (atmosfera, obowiązki, czas pracy, pieniądze)

beznadzieje

Lepiej tam nie pracowac!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Samodzielna Księgowa w firmie BTH IMPORT STAL? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Chłopaki są super...Obsługa na medal.. O.K. tak trzymać.

klient

Nie wiem ile Panowie zarabiają ale w/g mnie są super..Wojtek.W.i Przemek D.zasługują na super kasę.Można się dogadać co do ceny i mimo to zarabiają dla Szefów.Super obsługa.Trzeba Ich docenić.Takich pracowników należy cenić.

Witam, Napiszcie info o pracy w centrali Kraków, jakie warunki pracy atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o BTH IMPORT STAL - Kraków

• Jak się pracuje w BTH IMPORT STAL?

Zobacz opinie na temat firmy BTH IMPORT STAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BTH IMPORT STAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BTH IMPORT STAL