Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

ona

bardzo dobrze ze likwiduja ten nie ogarniety (usunięte przez administratora) mam nadzieje ze i z ludzmi poleci na bruk asm Ba**ek w Warszawy bo to jaka atmosfere i jak traktuje swoich ludzi to jest nie powazne. gosc znalazl sie na stanowisku po rodzinie w takiej firmie - hit. kompetencji i wychowania zero

Brand master Gorzów Wielkopolski Chyba największym zniechęceniem do pójścia do pracy jest tim lider Grzegorz , który totalnie nie potrafi rozmawiać , współpracować. Nie wiem gdzie Grześ wcześniej pracował, ale chyba mało miał wspólnego z byciem przełożonym , zamiast dobrze zgrać zespół pomagać, rozmawiać. Zachowuje się jak stary który daje karę na komputer, bo ktoś w ogóle się odezwał,wyraził swoj sprzeciw Np co do miejsca na akcje. Stary nie daje kart na komputer , a kary na słabe miejscowki . Uwielbia co chwile wspominać ze jest Teoim przełożonym , aż nadużywa tego słowa , w pewnym momencie trzeba już się pilnować żeby nie wybuchnąć śmiechem, przełożony nie potrafi za bardzo znaleźć dobrych miejsc na akcje , cały czas chodzi się w słabe miejsca , oczywiście tylko osoby które od starego dostały ,, karę na komputer” Zapewne wyżej nie powie ze sam nie umie lub mu się nie chce poszukać dobrych miejsc , wiec wyrzuci jedna lub dwie hostessy twierdząc ze to ich wina, a ważna kwestia firma wyrzuca w trybie natychmiastowym i to w sunie bez specjalnego argumentu , w sumie wystarczy ze kilka razy ktoś się ze starym nie zgodzi i leci , tak właśnie się zastanawiałam czemu w trakcie mojej pracy zrezygnowało dwóch fajnych tim liderów , a Grzegorz cały czas jest, najwyraźniej poprzednicy nie mieli ochoty zwalniać ludzi w trybie natychmiastowym za nic w sumie , za słabe wyniki ? Jak zrobić wynik jak ktoś 6 razy w miesiącu dostaje takie miejsce, ze w sumie ludzie sami chcą brać urządzenia, a ktoś 6 razy jest na słabej miejscowce, gdzie w większości sa dzieciaki, albo dziadki po setkę, czy krzyżówkę. Jak chce się zmienić miejscówkę i wręcz się prosi , Grzegorz twierdzi, że to wybrzydzanie. Wiedza, o tutaj zahacza o hipokryzje, Grzegorz wypytuje o dziwne rzeczy, żeby się popisać a sam przez dwa miejscach nie potrafił się dowiedzieć , czy urządzenia pokazowe trzeba oddać. Udaje najmądrzejszego a sam wieku rzeczy nie potrafi zorganizować , sam wieku rzeczy nie wie .Co do sprawdzania wiedzy, nie ma testów, Grzegorz z kumplem staje naprzeciwko Ciebie na akcji i robi przesłuchanie niczym (usunięte przez administratora) stoi z głupkowatym uśmieszkiem i wypytuje o wszystko, w między czasie każe zaczepiać ludzi… Nie omieszka tez skrytykować wyglądu, zasugerować ze ktoś się za frywolnie ubiera, albo , ze wyglada jak łachman. Gdzie sam stoi z plama na spodniach niezadbana broda w kurtce jak po powrocie z wetkowania., takie komentarze chyba już trochę pod mobing podchodzą co ? Sama organizacja dramat, problem z zamawianiem urządzeń, wręcz trzeba się prosić o nie , finalnie i tak trzeba jeździć po Gorzowie i pożyczać od innych BM. Co do kasy, można nawet fajnie zarobić , ale trzeba przygotować się na pilnowanie kasy proszenie się bo się nie zgadza , a jak już się zgodzą na wypłatę to reklamacja trwa miesiąc, czyli miesiąc ktoś jest bez kasy. NIE POLECAM

obecnie

hej Pracuje,w BAT odniedawna.Totalie zgadzam sie z tym co jest tutaj napisane.Praca fajna ale wlasnie ale ten koles co jest szefem to masakra, tak jak pisalas glupio sie usmiecha i mam wrazenie ze mnie upokarza jest seksistowski i ma hglupie teksty :( bede reztgnowac

@obecnie

A nie możecie w żaden sposób zwrócić mu uwagi na te teksty? Co z tego, że jest szefem, nie powinien się tak odzywac chyba

Ala

Cześć po rozmowie kwalifikacyjnej tez dostałeś od rekrutera wiadomość na WhatsAppie z prośba o wysłanie adresu mailowego, zamieszkania i numer pesel!??? Bo ja podałam pesel i nie wiem czy dobrze zrobiłam.

Bbb
@Edyta

Nie można, chyba , że w trybie natychmiastowym chce się stracić prace, choć mam nadzieje, że w końcu uda się coś z tym zrobić.chociażby go nagrać jak sie odzywa.

Odp Ala
@Ala

Mysle , ze byś nie chciała wysłuchiwać sugestii co do swojego wyglądu bycia i podśmiewania na akcji , gdzie obok przełożonego stoi kumpel i odstawiają popisy jak dzieci, a dziewczyny na akcji czuja się niezręcznie.Lepiej znajdz coś innego.

@Odp Ala

To co on takiego potrafi gadać?

wiki

jestem w stanie sobie to wyobrazic, bo w warminsko-mazurskim rowniez mamy takiego koordynatora :)(usunięte przez administratora) za ubranie nie takiego koloru spodni albo koszulki, jakby to kogokolwiek obchodzilo jak jestes ubrany przy 30 stopniach na dworze. chce byc fajny i udaje twojego kolegę, a za plecami donosi na kogo trzeba aby zapremiowac u swojego szefa. chlopak z najwyzszymi wynikami, ktory mial przejsc na druga grupę, zostal nagle zwolniony, kazdy wie ze pan koordynator nie chcial pozwolic aby inna druzyna miala lepsze wyniki od niego to narobil mu kolo tylka. tragedia, nie polecam

długoletni

Niestety BAT w ostatnich 5 latach zmieniał swój plan a przez co zwalniał ludzi grupowo, wiadomo, długoletni pracownicy otrzymali odprawy i chętnie odeszli, teraz mamy kolejne grupowe zwolnienie. Długoletni pracownicy zostali zwolnieni a świeży dostali propozycje objęcia nowych stanowisk. BAT Polska dzisiaj nie ma nic wspólnego z tą firmą którą była jeszcze 5-7 lat temu, wszyscy doświadczeni menadżerowie odeszli a nowi co dwa lata zmieniają strategię firmy. Ale do puki firma przynosi zadowalające profity na Polskim rynku to ludzi szanować nikt nie będzie.

Qwert
@długoletni

I tak ma być - stare wygi "out" - w nowych siła!!!!

Stary pracownik

Firma nie szanuje długoletnich pracowników!!! Odradzam pracę w tej firmie. Ty się poświęcasz a firma odpłac Ci traktując Cię jak piąte koło u wozu...

ZwolnionyZadowolony
@Stary pracownik

Dowiadujesz się że za 2 miesiące dostaniesz wypowiedzenie, 3 miesiące wypowiedzenia 9 miesięcy odprawy i ci źle?

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Nikt

CIESZE SIE że DSS zostanie całkowicie wygaszony. Za takie pieniądze takich rzeczy się nie robi. Nie dało się tam już pracować. Podczas zwolnień firma skrzywdziła kilku pracowników z długim stażem. Nie pozdrawiam Nie polecam

On

No i wszystkich zwolnili :)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w British American Tobacco?

Obecny

To zależy jaki pracownik. Biuro - laptop i telefon. Przedstawiciel - telefon i samochód

Julia
@Obecny

A w razie czego co z dopłatami do paliwa?

chyyba narra

3800 brutto tyle dostają nowi przedstawiciele.

RetroClassic
@chyyba narra

W jakim mieście takie podstawy?

@chyyba narra

W Plocku mniej dlatego uciekłem pozdro dla misua

Chyba narra
@RetroClassic

@chyyba narra

W 2019 roku 3800 brutto to hańba. Ja jako ph w 2021 mam marne 2551 brutto. Nie aplikować.

Batman

To jest fikcja. Gorzów Wlkp. ma ledwo 3450 brutto. To jest dramat.

Lolo

To ja nie wiem w którym ty bacie pracowałeś za 2551 brutto

Wróżbita

Z końcem września koniec bajki pt "DSS miodem płynący"?

na wypłatę nie można narzekać, jest atrakcyjna i zawsze wypłacana również po zakończonej współpracy, wspominam wszystkie zlecenia bardzo dobrze

@były pracownik

To na jakiej umowie tam byłeś że praca była w formie jakichś zleceń?

ŻENADA

Warszawa. ten siwojajec pan przedstawiciel Sławomir K i jego zajebisty kierownik pan Bartosz robia promocje a pozniej przez 4 msc sie trzba dopominac o obiecane gratisy ph zwala na kierownika a kierownik na ph i tak w kolo!!! ni epolecam

Była hostessa

Niestety muszę wyrazić swoją negatywną opinię na temat pracy w firmie BAT jako hostessa. Jestem byłą pracowniczką z Bydgoszczy, której koordynator była Małgorzata S. Praca w tym zespole to była jakaś udręka... Wobec hostess były stosowane groźby utraty pracy, jeśli nie wyrobią ustalonego targetu, którego często nie dało się wyrobić stojąc na takich punktach jakie były im przydzielane. Oprócz tego sposób zwracania się do hostess wyrażał brak szacunku ze strony przełożonej i był bardzo nie na miejscu. Mało tego, czasami hostessy były zmuszane do samodzielnego załatwiania sobie punktów pod akcję (co nie było ich obowiązkiem), a jak im się nie udało to były pretensje, że przecież miały to ogarnąć i pojawiały się dodatkowo niestosowne komentarze w ich stronę. Pytania od hostess do koordynator były często pozostawiane bez odpowiedzi (podejrzewam, że było to spowodowane brakiem wiedzy oraz brakiem chęci odpowiadania, bo przecież same też jakoś sobie poradzą), dlatego poniekąd niektóre przestały jakiekolwiek pytania zadawać, gdyż mijało się to z celem. Jakiekolwiek prośby hostess co do zmiany godzin pracy, bądź punktu też były zazwyczaj bez sensu, bo albo nie było dla kogoś punktu w wybranych godzinach, albo punkt był już obstawiony przez bardziej lubianą hostessę i "nie dało" się już tego zmienić. Apropo faworyzowania- w tym zespole był to chyba najgorszy aspekt, ponieważ niektóre punkty, na których dziwnym trafem szła zawsze bardzo dobrze sprzedaż były przydzielane przez koordynator tylko jej wybranym pupilkom. Większość hostess nie miało nawet szansy na nich stanąć przez co automatycznie miały niskie wyniki sprzedażowe i były traktowane jako "te gorsze". Piszę tą opinię, ponieważ już nie pracuję od jakiegoś czasu w tej firmie i nie boję się zwolnienia, a może w ten sposób pomogę innym hostessom z tego zespołu, bo wiem jak to jest być na ich miejscu i wiem, że niektóre by na pewno chciały zabrać głos w tej sprawie, ale boją się utraty pracy.

@Była hostessa

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Powinni zatrudnić kogoś kompetentnego, kto będzie traktował wszystkich na równi bez wyjątku. Taka osoba nie powinna w ogóle zajmować stanowiska przełożonego, bo swoim podejściem do pracowników tylko zniechęca do pracy, demotywuje i źle wpływa na ich psychikę. Można to już podpiąć pod mobbing

Kondydat
@Była hostessa

A jakie są targetu sprzedażowe?

Ala
@Była hostessa

Cześć, czy po rozmowie kwalifikacyjnej skontaktowali się z toba na WhatsAppie i prosili o dres mailowy, zamieszkania i pesel!?? Bo mnie ostatnio prosili i nie wiem czy to w porządku!

Alfred

Jedyna merytoryczna opinia jaka mi przychodzi po tzw "kontakcie" z BAT to dno, dno i jeszcze raz dno...

adi666

w zielonej górze póki co polecam :)

Przedstawiciel handlowy oddział Jawczyce kłania się, krótko i na temat. Panowie szukający miejsca w BAT uciekajcie i omijajcie szerokim łukiem, chyba ze chcecie (usunięte przez administratora) po 12h a mieć płacone za 8h. Kurtkę, kartę multi i wszystkie benefity dostaniecie dopiero po 3-5msc pracy i to jak będziecie się dobrze przypominać. Asm nie szanują teamu, wszystko dobrze a za plecami obrobią (usunięte przez administratora) Firma porażkap

sklep

W Jawczycach czy tam Warszawie przedstawiciele zmieniają się średnio co Trzy miesiące co się chłop nauczy to trzeba współpracować z nowym… nie wiem czy ich tam wypierdalaja czy się sami zwalniają ale na kasę narzekają i obowiązki

Co jaki czas w British American Tobacco można ubiegać się o podwyżkę?

...

Codziennie możesz się ubiegać

Ph

Nie co roku z góry dostajesz

Bob
@Ph

To nie są podwyżki tylko wyrównania inflacyjne, które i tak są poniżej inflacji w danym roku. Podsumowując z roku na rok w Bacieczki zarabiasz coraz mniej :)

Urszula
@Bob

A te wyrównania inflacyjne to o ile podnoszą? Możesz powiedzieć o ile wzrosło ostatnio?

Pracownica
@Urszula

Zalezy od Twoich osiagniec w ciagu roku. Zazwyczaj faktycznie sa to kwoty ktore mozna nazwac wyrownaniami ze wzgledu na inflacje, ciezko powiedziec zeby to byla jakas znaczaca podwyzka. Podwyzki faktycznie sa jak sie awansuje. Powyzka roczna jest procentowa i zalezy od oczywiscie od wysokosci Twojej podstawy.

Na jakie wsparcie w British American Tobacco mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Przestrzegają. Tylko nie chwal się że jesteś w ciąży dopóki nie będziesz mieć kwitu od lekarza a w czasie macierzyńskiego szukaj sobie nowej pracy bo tyłu zaraz po powrocie zwolnią Cię z jakiegoś powodu

@Gość

Nie zwolnią. Wróciłam po urlopie macierzyńskim. Przyjęli mnie z otwartymi rękoma, a po czasie awansowałam. Jak tylko dowiedzieli się, że jestem w ciąży to kazali isc na L4. Zachowali się bardzo fajnie.

Witam mam pytanie jakimi dokładnie samochodami poruszają się przedstawiciele i czy coś wiadomo o Rzeszowskim rynku bo właśnie niedawno pojawiło się ogłoszenie

Kłamiesz

Na kogo awansowałaś

@Kłamiesz

Nie kłamie. Szkoda, ze Ciebie spotkał gorszy los.

Dyrektor
@Tomek

Zazwyczaj jeździmy autami Volvo s90 z 2019 r

Fili
@Dyrektor

Na serio przedstawiciele jeżdżą volvo?

Szlotek

Cześć, co sądzicie o pracy jako przedstawiciel handlowy urządzenia GLO, czy ma to większy sens, czy znacie stawki godzinowe + premie?

...
@Szlotek

Nie ma takiego stanowiska

Szlotek
@...

Widzę że masz jakąś wiedzę, mógłbyś mi przybliżyć co to za stanowisko i czy to że mógłbym tam zarobić 7tysiecy też jest prawdziwe?

BM
@Szlotek

Chyba chodzi o prace Brand Mastera. Jeżeli ma się dużą dyspozycyjność, dobrze się sprzedaje i ma się normalnego przełożonego to można miesięcznie wyciągnąć nawet więcej ;)

goscc

Jak to wyglada z wypowiedzeniem u nich? Zatrudnili mnie na umowę zlecenie jako hostessę zabrzmi to śmiesznie ale już wiem po szkoleniu ze nie chce tam pracować i chce się zwolnić, mogę to zrobić z dnia na dzień i po prostu nie przyjść na umówiona akcje?

Gosc
@goscc

Hej. Chyba na zleceniu nie powinno być problemu, zalezy co masz wpisane w umowie, ale skontaktuj się z osobą która wysłała dokumenty lub bezpośrednio z przełożonym

goscik234

Nie polecam, firma od tak zwalnia pracownikow "dyscyplinarnie" na umowie zleceniu (co jest zartem samym w sobie) i nie wyplaca wynagrodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco