opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 62
    • 63
    • 64
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytanko

    30.04.2020 09:56

    Inne

    Jak obecnie z zapotrzebowaniem na kierowców na poszczególnych oddziałach? Dają coś z wolnego czy jest komplet?
    ReviewUserIcon
    Pytanko

    30.04.2020 13:15

    Inne

    Słabe to było. Wysil się trochę na przyszłość.
    ReviewUserIcon
    Kapiszon R1

    30.04.2020 16:58

    Inne

    Ja w kwietniu dwa razy w niedziele z wolnego na ponad 10 godzinne brygady chodziłem. Dziś tez z wolnego śmigam Mediolan.
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    30.04.2020 12:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)Wpłyneła juz wam ta premia co wam wasz wiarygodny (usunięte przez administratora) naobiecywal? :D Czy jeszcze sie połudzicie do wieczora sprawdzajac co chwile stan konta? :D Dorosłe chłopy a w bajki wierza :D
    ReviewUserIcon
    Związkowiec z Woli 8

    30.04.2020 14:39

    Inne

    A ja bym napisał że na 200 % będą przelewy
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    30.04.2020 15:41

    Inne

    WSTYD!!! ,zzpkm nie bierze udziału w pochodzie 1MAJOWYM na 101%
    ReviewUserIcon
    Król r4

    30.04.2020 13:20

    Inne

    I jak gam,onie z zakładów. Już macie te premie czy czekacie na przelewy... A może zaraz jakiś paj,AC napisze że 1 albo 2 będą puszczane. Jesteście (usunięte przez administratora) jak te związki zawodowe. Dużo (usunięte przez administratora) i tak bez sensu.
    ReviewUserIcon
    terefere

    30.04.2020 09:09

    Inne

    Otóż ktoś powiedział że można zmniejszyć wypłatę ale trzeba zmienić umowę i zmniejszyć limit godzin. Otóż jak podaje życie można i bez tego.U naszego zaprzyjaźnionego przewoźnika na Ar zmniejszono pensje i nie zmniejszono limitu godzin w grafiku. Zatem można Aaaa ? można
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.04.2020 09:59

    Inne

    Piszę co stanowią przepisy a nie co robią pracodawcy. Pracodawca może też wymyslec że pracę pracownik będzie wykonywać się za darmo choć przepusty stanowią że pracownikowi obowiązkiem jest zapłacenie wynagrodzenia za wykonaną pracę.
    ReviewUserIcon
    Gryzli

    30.04.2020 10:21

    Inne

    (usunięte przez administratora) Gdzieś usłyszałeś i powtarzasz takie (usunięte przez administratora). Kierowcy KM w Warszawie nie mają zmniejszonych pensji. Mają zmniejszone pensje kierowcy ARR w Polsce... I wcześniej im umowy zmienili.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.04.2020 18:42

    Inne

    Kodeks Pracy art 108 mówi jakie kary pieniężne może stosować pracodawca, jeżeli w przepisach wewnątrz zakładowych stosuje inny katalog kar jest on nieważny z mocy prawa.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.04.2020 20:34

    Inne

    Wiem nudne jest stale przypominać ze przepisy się zmieniły
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.04.2020 21:06

    Inne

    To jest tylko wykroczenie przeciwko prawom praw pracowniczych, masz rację głupota po co tym sobie głowę zawracać, odpuszczam.
    ReviewUserIcon
    Podgórzastek

    29.04.2020 14:40

    Inne

    To jutro wpłynie premia na konto - czy ktoś wie ile tej kasiorki będzie ( długi weekend się zbliża )
    ReviewUserIcon
    Boluś

    29.04.2020 16:35

    Inne

    Widziałem Kazika i mówił że koło 1000 zlotych premii teraz ,a w maju 2020 podwyżka ma wpłynąć z wyrównaniem od stycznia tego roku . Jest wiarygodny dlatego napewno tak będzie
    ReviewUserIcon
    Olo

    29.04.2020 17:06

    Inne

    Premia w kwocie 800-1000. W zależności od ilości godzin. Niestety wpłynie raczej po majówce.
    ReviewUserIcon
    Złoty 2314

    29.04.2020 11:32

    Inne

    Nie wiem co wy chcecie. Jak się nie podoba to zmieńcie pracę ,kwalifikacje zawodowe. Zawsze narzekacie na wszystko. Praca dobra państwowa dobrze płatna każdy kto rozsądnie myśli jest w stanie odłożyć 500-1000 zł bez problemu . Pozdrowienia dla Stalowej .
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.04.2020 12:42

    Inne

    Chcemy chcemy i co chcemy poprawiane jest. Nie mam wpływu na system wynagrodzenia za pracę jaki prowadzi spółka, ale mam wpływ by spółka przestrzegała obowiązujące przepisy prawa. Co najgorsze jest dla mnie spółka usuwa problemy gdzie przepisy prawa pracy nie były przestrzegane lub mocno były naciągane, coraz mniej udzielam się że jest źle w spółce, że jesteś dobrym materiałem na niewolnika to twój problem tu (usunięte przez administratora) nie znajdziesz.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.04.2020 16:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gagurs 45

    29.04.2020 11:29

    Inne

    Wszystkich przyjmują - obyś tylko płacił
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    29.04.2020 12:39

    Inne

    Ojciec przewodniczące zz S na R1 do końca był w PZPR pracował naOT2.Przyjmują Wszystkich liczy się sztuka
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.04.2020 07:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jaro

    29.04.2020 08:02

    Inne

    Co za brak taktu i kultury... wóz to masz panie w stodole.
    ReviewUserIcon
    Marek

    28.04.2020 20:54

    Inne

    Podobno emerytów mają zwalniać
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    28.04.2020 21:20

    Inne

    3 etap tarczy wirusowej przewiduję zwalnianie pracowników mających stałe źródło utrzymania w postaci emerytury, ale to dotyczy urzędów państwowych.
    ReviewUserIcon
    Olo

    29.04.2020 00:17

    Inne

    Na R3 już robią listy. Nie chcą powiedzieć jak dokładnie wygląda klucz ale zaczynają od starych pierników. Z drugiej strony to dobrze. Emeryci niech siedzą w domach albo niech zrezygnują z emerytury.
    ReviewUserIcon
    Ciekawski george

    27.04.2020 17:50

    Inne

    Koledzy i koleżanki. Kończy mi się kwalifikacja okresową w czerwcu. Czy ktoś wie jak to się teraz odbywa? Gdzie się zgłosić? Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Joker

    28.04.2020 23:38

    Inne

    Trzeba już namiot kupować, będą kolejki na 3 dni stania do każdego urzędu.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.04.2020 00:05

    Inne

    Co tam kolejki czym dłużej epidemia będzie trwała tym mniejsze będą moce przerobowe naszego ośrodka szkoleniowego i naszej służby zdrowia.
    ReviewUserIcon
    KIEROWCA

    28.04.2020 19:21

    Inne

    Dla tych co sa jeszcze w związkach zawodowych i dalej płacą składki. Mój kolega kierowca powiedział mi tuż przed EURO. Mam im (związkom) płacic 45 zł to wolę sobie kupić 3/4 Żubrówki 25.99zł i kilogram kiełbasy12.00 a chleb kupię sobie sam. Od tamtej pory też tak robie.
    ReviewUserIcon
    Sygnalista

    26.04.2020 22:03

    Inne

    Kierowca autobusu MZA powinien być trzeźwy zawsze. A dziś o godzinie 14:30 za ekranami, za przystankiem Płowiecka widziałem 2 kierowców w mundurach MZA spożywających alkohol.
    ReviewUserIcon
    Sygnalista

    27.04.2020 17:40

    Inne

    Japa czereśniaku,kwasiarzu z jakiegoś tam Mińska Mazowieckiego,bo się postaram i wylecisz z tej roboty,jak przegniesz pałę. Taki ktoś jak typ nie może być kierowcą w MZA w W-wie. Możesz taczką jeździć,ewentualnie wapno mieszać na budowie,ale nie zawodowym kierowcą w stolicy.
    ReviewUserIcon
    Sprawiedliwy

    28.04.2020 13:16

    Inne

    Gościu, a jaki masz z tym problem, że kierowcy po pracy piją alkohol? Każdy może to robić, jeśli potem nie wsiada za kółko. Odpowiedz, jaki masz z tym problem? Bo najczęściej to pijący przeszkadzają ludziom bez fantazji i polotu. Albo alkoholikom, co sami są zaszyci ;-) Ja też lubię piwo, wódkę i inne trunki. I piję, kiedy oczywiście mogę.
    ReviewUserIcon
    Jaro

    28.04.2020 08:09

    Inne

    Na jakich oddziałach są już grafiki?
    ReviewUserIcon
    Edek kolega Marka

    28.04.2020 09:33

    Inne

    Na wszystkich
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.04.2020 11:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Żurb

    27.04.2020 13:05

    Inne

    Chyba pomyliłeś jeden z numerów
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    27.04.2020 18:18

    Inne

    Który według ciebie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.04.2020 06:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zdzisiu co pije po kielichu

    26.04.2020 20:38

    Inne

    8550.... hmmmm.... widziałem i mam fotki z wyjazdu do Zakopanego. Nieźle pije ta Pani. Nawalona przez cały wyjazd była. Brak słów.
    ReviewUserIcon
    ...

    26.04.2020 20:44

    Inne

    Jak ma na imię?
    ReviewUserIcon
    Kiwi

    26.04.2020 20:33

    Inne

    Ja dostałem przelew w piątek. Szczerze byłem bardzo zaskoczony, bo nie spodziewałem się przelewu, zwłaszcza w środku miesiąca, i pomimo panującej pandemii. 86zł z urzędu skarbowego. Zwrot podatku
    ReviewUserIcon
    Uwaga

    25.04.2020 14:42

    Inne

    Uwaga od 1 mają mają być mniejsze wynagrodzenia, pomniejszone o 20% czyli j jak ktoś na rękę miał 5000 to otrzyma 4000 itp itd .tylko czy na pensję majową czy czerwcową? Diabeł tkwi w szczegółach
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.04.2020 17:04

    Inne

    Podstawa prawna rozporządzenie ministra, można zmniejszyć pracownika wynagrodzenie do 20% ale nie dowolnie o tyle samo trzeba pracownikowi zmniejszyć miesięczny czas pracy. I każde gadanie że będziemy mieli zmniejszone wynagrodzenie to brednie.
    ReviewUserIcon
    Edi

    26.04.2020 00:08

    Inne

    Kogo to obchodzi. Teraz czekamy tylko na fuzję z MPT. Ja już wstępnie próbowałem się rozeznać w sprawie przejścia na TAXI. Moje dane zapisali ale podobno oficjalnie nie mogą gadać do momentu połączenia firm.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.04.2020 19:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kali

    26.04.2020 00:07

    Inne

    O.. Kolejny związkowiec zasmarkany się odezwał. Napiszę to raz i wyraźnie. Wypad stąd betonie, dzbanie jeden. Idź stąd. Precz. Czy cie.ciu malinowy zrozumiałeś??? A cio.ta to twoja stara. Burak cię spawał i wyszedł taki wyp.ierdek mamuci.
    ReviewUserIcon
    Obywatel

    25.04.2020 13:04

    Inne

    Radiowozy NR właśnie mają naklejane na drzwiach żółto-czerowne pasy. Tylko miejsce na numer jest jeszcze puste. Panowie, zaczyna się...
    ReviewUserIcon
    Ewa

    25.04.2020 14:12

    Inne

    co sie zaczyna,co masz na mysli?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.04.2020 10:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    supertruper

    25.04.2020 11:28

    Inne

    Czy mówisz o podwyżkach, wyrównaniach i premii? Coż cię zaskoczyło ostatnio, zapewne okazało się że podwyżki ,premie za pandemię poszłyyyyyyyy(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    25.04.2020 11:51

    Inne

    Ty przekazujesz informacje to nic niema wspólnego z wymadrzaniem się .
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.04.2020 06:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.04.2020 09:07

    Inne

    .... Pomimo datowania projektu uchwały na luty 2020r, został on napisany w październiku 2019r.
    ReviewUserIcon
    Info

    25.04.2020 09:18

    Inne

    Teoretycznie jest to możliwe. Zakładając że jeden samochód jeżdżi 24 godz na dobę przez 30 dni i każdego dnia ma przychód 1000 zł(możliwe tylko przy przejęciu prawie całego rynku przez MZA_MPT), zarobi 30000 zł. Do obsługi jednego samochodu potrzeba 4 kierowców których wynagrodzenie przy stawce 4500 zł brutto miesięcznie to miesięczne koszty wynagrodzenia dla kierowców jednego samochodu to 24000 zł. Na eksploatację samochodu zostaje 6000. O zwrocie kosztów zakupu samochodu, wynagrodzeniu biura i zysku nie może być mowy. To musi pokryć MZA.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.04.2020 10:25

    Inne

    Przejęcie spółki MPT przez MZA jest typowym przykładem z GPW przejęcia spółki przejmującej przez przejmowaną. W uzasadnieniu przejęcia czytamy: „konieczność ochrony miejsc pracy dla ponad pięćdziesięciu pracowników MPT i ich rodzin ….”, oraz w innym miejscu „obniżenie kosztów prowadzonej działalności, m.in. poprzez połączenia obsługi kadrowej, księgowej i administracyjnej, a także redukcje kosztów Zarządu i Rady Nadzorczej”. W MZA stanowiska nierobotnicze to około 400 stanowisk, biorąc pod uwagę, że Uchwała nie przewiduje powiększenia ilościowego stanowisk nierobotniczych, MZA oddaje MPT około 1/4 stanowisk nierobotniczych.
    ReviewUserIcon
    Olo

    24.04.2020 23:20

    Inne

    Dokładnie. Niech przejmą MPT. Wreszcie się wyłania jakaś przyszłość w tej smutnej jak ch uj firmie. Świetny pomysł i powiew świeżości. Żeby było jasne - piszę to na 100# poważnie.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    24.04.2020 23:54

    Inne

    Powiedział bym odwrotnie to już MPT przejęło MZA, teraz może być gra jakie stanowiska nierobotnicze zostaną.
    ReviewUserIcon
    Normalny

    23.04.2020 19:17

    Inne

    Czytam Wasze opinie koledzy i kolezanki z roznych zajezdni i powiem Wam jedno... że Wy sobie normalnie tam na tych zajezdniach wszyscy reke podajecie to az dziwne! Jeden drugiego by w łyżce wody utopil za lepsze linie,lepsze zjazdy,lepsze wozy,lepsze uklady itp. Obserwuje Was na jednej z zajezdni i smiac mi sie z Was chce jak obgadujecie innych za plecami gorzej niz baby plociuchy. Jestescie zalosni!
    ReviewUserIcon
    Jan Niedospał

    24.04.2020 20:37

    Inne

    Ja chętnie podaję, bo bezobjawowo przechodzę koronawirusa
    ReviewUserIcon
    Jako

    24.04.2020 23:17

    Inne

    Z wolnego przejdź się na wycieczkę do sejmu. Odwiedź komendę, prokuraturę i nie zapomnij jechać na Nowogrodzką złożyć życzenia posłowi. Do Adriana raczej Cię nie wpuszczą bo on się boi spotkań w plebsem.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.04.2020 10:25

    Inne

    Nie będzie podwyżek ale za to będzie wyrównanie stawek od 1 kwietnia. 10 maja wypłacą z premią za epidemie. Zatwierdzone przez władze.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.04.2020 20:11

    Inne

    Ciekawa zagrywka eliminujesz możliwości, zgadłeś. Podpowiem, nie lubię myśleć.
    ReviewUserIcon
    Jack

    24.04.2020 16:48

    Inne

    Wszyscy dzisiaj o tym trąbią. Niby 30 ma wyjść kasa. Zobaczymy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.04.2020 01:01

    Inne

    Nie mamy obowiązki noszenia maseczek podczas wykonywania pracy lecz mamy obowiązek zakrywać usta, nos podczas kontroli przez policję lub służby wewnętrzne proszę mi wytłumaczyć na jak długo powinna mi służyć maseczka która dostałem i kiedy dostanę następną
    ReviewUserIcon
    Wkrona 09

    24.04.2020 14:10

    Inne

    Najlepiej na siebie
    ReviewUserIcon
    Ha ha

    24.04.2020 14:23

    Inne

    Myślę że w obecnym czasie o wiele większym problemem jest przejęcie MPT . To jest dla nas wielka strata.
    ReviewUserIcon
    R1-4XXX

    24.04.2020 12:31

    Inne

    Sezon na ,, Panie kierowco, włączy pan klimatyzację '' uważam za otwarty. :D
    ReviewUserIcon
    Henry

    16.04.2020 10:17

    Inne

    Czy będą jakieś podwyżki? Wszystko drożeje . Kochane Związki kiedy coś dla kierowców?
    ReviewUserIcon
    Kapi

    24.04.2020 07:24

    Inne

    No i dzisiaj info że jednak premia przeszła. Przelewy 30 kwietnia. A niedowiarki dalej będą marudzić.
    ReviewUserIcon
    Henry

    24.04.2020 08:20

    Inne

    Proszę o informację, gdzie takowa wisi ( gdzie jest dostępna). Bo pisać na forum można wiele.... Użytkownicy forum czekają na konkrety a nie na kolejne bajki....
    ReviewUserIcon
    Młody wystresowany

    23.04.2020 20:47

    Inne

    Jak przegłosują i podłączą nam MPT (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    23.04.2020 19:07

    Inne

    Nie zdziwcie sie jak od nowego miesiaca bedziecie mieli w grafiku 11 godzinna zmiane na taksowce :D I nie ma wtedy ze nie znasz trasy. Masz znac cale miasto :D
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    23.04.2020 19:19

    Inne

    Poczekaj jeszcze troche i pracujac w MZA bedziemy musieli zakladac wlasna dzialalnosc
    ReviewUserIcon
    hej

    23.04.2020 19:19

    Inne

    do bycie kierowca tez masz działalność gospodarcza? na taxi tez nie musisz,jak nie chcesz .
    ReviewUserIcon
    Smoluch

    23.04.2020 16:54

    Inne

    Mam problem, mam dzisiaj woolne i ciagle mysle o pracy. Nie moge sie doczekac jutra az pojde do pracy... Na Ostrej zwiazki zalatwili mi na stałe linie na Rzakte i jezdzi sie luksusowo
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    23.04.2020 19:05

    Inne

    Widać żeś przyjezdny skoro tak sie podnieciles ta Rzaktą na Ostrej. Ale jadac tam czujesz pewno swoje rodzime klimaty więc Ci to odpowiada buraczku zza Buga :D
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.04.2020 10:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.04.2020 18:43

    Inne

    W tym układzie to MPT jest w roli silniejszego, stawia warunki. Jest uchwała MZA musi do uchwały się dostosować.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    23.04.2020 18:46

    Inne

    Widać nie słuchałeś posiedzenia to teraz spółki mają się porozumieć na jakich zasadach się połącza
    ReviewUserIcon
    poldek

    23.04.2020 16:30

    Inne

    ma być 1000 tysi
    ReviewUserIcon
    1234

    23.04.2020 15:58

    Inne

    Dostaniecie więcej... ale obowiązków. I nie wypisujcie bzdur bo się żygać chce. Jak wam tak źle to się pzwalniajcie w (usunięte przez administratora) ARRIVA was zatrudni. (usunięte przez administratora) narzekacie i siedzicie.
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    23.04.2020 16:26

    Inne

    Przeczytaj posty o innych pracodawcach to zmienisz krytykie
    ReviewUserIcon
    1234

    23.04.2020 15:50

    Inne

    Dostaniecie podwyżkę jak sobie przyjdziecie z wolnego tzn. wolne to linia np. 136 . Albo z szybkiego to linia np. 523. ????????
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    22.04.2020 09:29

    Inne

    Zauwazylem na R-3 fajna rzecz. Kierowcy uzupelniajac sobie buteleczke tym plynem do dezynfekcji rak leja ten plyn w butelki pol litrowe albo litrowe :D Chlopaki po co sie tak szczypiecie, owijacie butelki w jakies ciemne reklamowki itp weźcie po prostu caly ten baniaczek wsadzcie sobie w torbe i bedzie caly dla was a inni nie musza przeciez sobie napelnic :D Szczegolnie jeden taki maly co jezdzi tylko na rano sobie upodobal ten baniaczek i duze buteleczki :D
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.04.2020 18:02

    Inne

    .... Ale już tak poważnie czytając wpisy można mocno się zastanawiać czy chce się zatrudnić w MZA, gdybym nie wiedział jak jest dał bym wiarę.
    ReviewUserIcon
    Un

    23.04.2020 08:58

    Inne

    A co to jest wszo???? U nas się mówi i pisze po polskiemu, a nie po ukraińsku z akcentem łukowsko ryckim. Słoiczku jeden.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.04.2020 19:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    22.04.2020 20:32

    Inne

    Warszawa to nie Kraków to tam w nocy latarnie gaszą
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.04.2020 12:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Katarzynka 7

    22.04.2020 13:45

    Inne

    To tak jak ja a może i dłużej
    ReviewUserIcon
    Jack

    22.04.2020 17:05

    Inne

    Spoko. Będą zwalniać najstarszych i najmłodszych stażem.
    ReviewUserIcon
    Kolega

    22.04.2020 16:04

    Inne

    Witam Wczoraj zrobiłem zdjęcie koleżce , który palił w kabinie . Mam tego dosyć sam nie palę i nie chcę śmierdzieć po robocie . Od dziś będę was tępił . Fota i do kierownika .
    ReviewUserIcon
    Sygnalista z Ostrej

    22.04.2020 14:55

    Inne

    Bracia! Siostry! POZDRO. Mam same dobre linie i jeżdżę dobry wózkami!!! I dobre zakończenie roboty.
    ReviewUserIcon
    Adam

    22.04.2020 15:17

    Inne

    Sygnalisci z R 4 pozdrawiaja towarzyszy z R3 R1 i R2. Brawo My
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    22.04.2020 15:26

    Inne

    A co wg Ciebie to sa dobre zakonczenia roboty?

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.