opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3950 ocen
Opinie(15433)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15433)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 61
    • 62
    • 63
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Młody kiero

    16.05.2020 09:08

    Kandydat

    Panowie wiecie może coś na temat pracy na r-2? Chciałbym zrobic prawko i kwalifikacje i iść robic właśnie tam
    ReviewUserIcon
    Nowy z prawkiem

    04.05.2020 23:30

    Inne

    Czy orientuje się ktoś czy w MZA przyjmują osoby ze świeżo zdobytym prawkiem? Nigdzie nie znalazłem informacji, że zatrudniają tylko osoby już z doświadczeniem
    ReviewUserIcon
    kriss

    10.05.2020 16:10

    Inne

    Piszesz ,że masz kręgosłup zniszczony i przyszedłeś do pracy w MZA ??? Przecież oprócz nadciśnienia to kręgosłup najbardziej siada w MZA. Jesteś masochistą czy czekasz aż Ci całkowicie siądzie i pójdziesz na rentę w wieku 50 lat. Nigdy bym takiej pracy nie podjął nie mogąc utrzymać w ręku własnego dziecka. 10 godzin dziennie jeżdżąc po nierównych Warszawskich ulicach uszkadzasz sobie kręgosłup coraz bardziej.
    ReviewUserIcon
    kriss

    10.05.2020 16:12

    Inne

    Nie dostaniesz umowy na czas nieokreślony. Dostajesz najpierw umowy terminowe ,a takie nie są akceptowane aby otrzymać kredyt hipoteczny.
    ReviewUserIcon
    Smoluch

    08.05.2020 16:14

    Inne

    Czy jest jakas kierowczyni co daje (usunięte przez administratora) kierowcom?
    ReviewUserIcon
    Raf

    10.05.2020 01:01

    Inne

    Taa też słyszałem że ci ze ZZ siedzą pod biurkami i ciągną. Takie życie.
    ReviewUserIcon
    Bbb

    10.05.2020 12:04

    Inne

    A ja słyszałem że smoluch poleruje gałę i wypina się po mydło...
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.05.2020 21:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    10.05.2020 08:05

    Inne

    Jedna z bardziej merytorycznych wypowiedzi na tym forum. Kazdy zrozumie :D
    ReviewUserIcon
    Zzzz

    10.05.2020 10:13

    Inne

    No i to sa konkretne opinie i wypowiedzi a nie te brednie pociskane przez Kminka, Aaaa itp. Brawo Panie i Panowie wiedzialem ze w tej firmie sa jeszcze porzadni ludzie.
    ReviewUserIcon
    Pytający o szkolenie

    08.05.2020 07:32

    Inne

    Pytanie do forumowiczów: Dostałem papiery na szkolenie okresowe on line ( adres strony, login, hasło). Czy ktoś z forumowiczów wie czy mogę je zrobić w domu czy muszę siedzieć na zakładzie (postawili nam kilka komputerów). Jak wygląda egzamin po każdym dziale (jest to test? Ile czasu na odpowiedź). Jeżeli ktoś już odbył takie szkolenie to uprzejmie proszę o odpowiedzi, podpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.05.2020 20:12

    Inne

    Nie interesowałem się aplikacja za pomocą której prowadzone jest szkolenie, interesowałem się sposobem prowadzenia szkolenia który daleko odbiega od norm jaki określają przepisy.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.05.2020 21:09

    Inne

    .......ale skoro jesteś zainteresowany testami dla kierowców zawodowych przygotowujące do egzaminu po ukończeniu kursu kwalifikacyjnego. Kategoria C i D. zapraszam na stronę https://www.grupaimage.eu/p550/pytania-kwalifikacja-wstepna.html koszt 40zł to nie majątek. To samo oferuje nasz ośrodek traktując jako odbycie kursu.
    ReviewUserIcon
    Jelczyk

    09.05.2020 17:49

    Inne

    Co sądzicie o nowych Jelczykach?
    ReviewUserIcon
    3448

    09.05.2020 19:44

    Inne

    Jakich nowych jelczach?
    ReviewUserIcon
    Perhing

    01.05.2020 12:03

    Inne

    Dlaczego związki zawodowe wyrażają zgodę na faworyzowanie niektórych pracowników podczas układania grafików?
    ReviewUserIcon
    R-1

    09.05.2020 10:29

    Inne

    Nie. Tego z góry. Nie dość, że ma swoją fuchę to jeszcze po niej dodatek lata. I w niedziele jeździ!
    ReviewUserIcon
    Woro

    09.05.2020 16:44

    Inne

    Pewnie.
    ReviewUserIcon
    Perła

    09.05.2020 13:58

    Inne

    Kim jest kminek?
    ReviewUserIcon
    fan kminka

    09.05.2020 15:02

    Inne

    Wg mnie jeden z najlepszych kierowców. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Perła

    09.05.2020 16:12

    Inne

    O co chodzi z tymi koralami?
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    01.05.2020 22:30

    Inne

    Koleżanki, Koledzy mam pytanie. Czy szkolenia BHP w obecnej sytuacji koronawirusa się normalnie odbywają? na Woronicza czy na Włościańskiej? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Jaro

    02.05.2020 14:57

    Inne

    Kiedyś były na włościańskiej a teraz to nawet nie wiem
    ReviewUserIcon
    Cycu45

    08.05.2020 11:23

    Inne

    Kolego BHP odbywa się zdalnie teraz - w pracy bądź domu. Dostajesz koperte A4, studiujesz, robisz test i oddajesz. Uprzednio wpisując się na listę. Cała filozofia.
    ReviewUserIcon
    Bolo

    07.05.2020 19:57

    Inne

    Nie dostałem premiera za czas pandemii a już wzialem chwilówke na jej konto bo miała być. To ci co pisali ze będzie to mi ją teraz spłaćcie lobuzy.
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    08.05.2020 05:13

    Inne

    Chlopaku ile Ty masz lat ze wierzyles w to co tu pisza o premiach? :D
    ReviewUserIcon
    Bolo

    08.05.2020 11:04

    Inne

    Teraz to i ja wiem ze się oszukiwałem. Mówią ze marzenia nie kosztują . Ale ja musze oddać te 1500 złociszów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.05.2020 05:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    08.05.2020 06:26

    Inne

    No jak to kiedy? To Ty nie wiesz? Przeciez to kazdy wie...premia i podwyzka z wyrownaniem od poczatku roku bedzie od nastepnego miesiaca :D
    ReviewUserIcon
    Pro Polo

    07.05.2020 19:19

    Inne

    Tylko Polo niech tutaj pisze. Kminki, Aaaa, Zgrywusy i takieprawdy mogą sobie odejść na zawsze
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    07.05.2020 20:33

    Inne

    Mam przykra wiadomość zostałem pozytywnie zweryfikowany mogę zostać :)))
    ReviewUserIcon
    Kminek

    08.05.2020 00:04

    Inne

    Ja też przeszedłem weryfikację... Zostaję :)
    ReviewUserIcon
    Kminek

    07.05.2020 17:55

    Inne

    Pensje na konto przychodzą.. I co Kazik marny krzykaczu... Znowu nie ma podwyżki z wyrownaniem... Ale nie martw się. Jutro jak się ciebie zaczną pytać kierowcy to zapewne będzie stara śpiewka.... Związki już dopinają wszystko na ostatni guzik i w czerwcu to już na mur beton będzie i to z wyrownaniem... ŻAŁOSNE SĄ DZISIEJSZE ZWIĄZKI ZAWODOWE (i to wszystkie). Nic nie potrafią zrobić dla załogi paj.ace jedne. A teraz mogą mnie matoły minusowac
    ReviewUserIcon
    Kminek

    07.05.2020 19:18

    Inne

    A wpadłeś na to, że niejeden kminek tutaj pisze... Tak samo jak inne ciamajdy bez własnej osobowości podszywają się pod.... Kaliego, aaa, Polo, Heheszka... Niestety nie ma rezerwacji nicków nie ma także i PDP ciebie ktoś się może podszyć.... A propo sprzątania autobusu... Zgadza się.. Miałem 2 dni wolne i dzisiaj musiałem w autobusie zrobić za sprzątaczkę. Bo jakiemuś brudasowi nawet skórki od banana się nie chciało wyrzucić.... Tylko walnął pod siedzenie....
    ReviewUserIcon
    Kminek

    07.05.2020 19:25

    Inne

    Przestań się pode mnie podszywać!
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    07.05.2020 16:51

    Inne

    Jest kasa na koncie ale cos malo takze sprawdzily sie moje slowa i żadnych premi za wirusa i innych wyrównań od poczatku roku nie bylo.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.05.2020 23:12

    Inne

    Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów dezynsekcji co godzinę podlegają miejsca pracy kasjerów i stanowisk obsługi stacji paliw. Jak odbywa się dezynsekcja stacji paliw MZA?, czy stacje paliw MZA są wyłączone z rozporządzenia?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.05.2020 12:51

    Inne

    Źle przytoczyłeś argumenty, wydatki związane z koronawirusem to straty dla zakładu które są rekompensowanie, zapinaj się z obowiązującymi przepisami a dopiero pisz jakie to straty spółka ponosi.
    ReviewUserIcon
    Autor

    07.05.2020 12:55

    Inne

    Jaka epidemia? Chyba strachu.
    ReviewUserIcon
    ...

    07.05.2020 08:02

    Inne

    Kiedy Bella Donnarumma z R-1 wraca do pracy?
    ReviewUserIcon
    Tirek

    06.05.2020 15:53

    Inne

    Czy może ktoś wie jak mam slaby słuch w prawym uchu ogólnie 0.45 średnia to mogę byc kierowcą MZA bo obecnie jeżdżę Tirami lecz chciałbym już tą przygodę zakończyć.
    ReviewUserIcon
    Kierman

    06.05.2020 17:18

    Inne

    Też mam niedosłuch, laryngolodzy którzy badają do mza mają dziwne podejście, bo nie chcą brać na siebie odpowiedzialności i odwalają, trzeba się odwoływać na Wojska Polskiego i wtedy jest gitara. Trochę latania ale da się ogarnąć. U prywaciarzy nie ma problemu
    ReviewUserIcon
    Zyga

    07.05.2020 07:41

    Inne

    A na wojska polskiego to jest jakiś problem z tym odwołaniem? Jak tam wygląda procedura
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.05.2020 09:35

    Inne

    Stan inwentarzowy taboru autobusowego KM Warszawa podawany przez ZTM: 2010r – 1844 autobusów,2011r – 1941 autobusów, 2012r – 1859 autobusów, 2013r – 1688 autobusów, 2014r – 1735 autobusów, 2015r – 1838 autobusów, 2016r – 1785 autobusów, 2017r – 1813 autobusów, 2018r – 1766 autobusów, 2019r – 1851 autobusów. Liczba wozów w ruchu KM Warszawa na stan 20-23.02.2020r – 1504 autobusów i nadal wychodzi że około 300 autobusów posiada miasto w rezerwie które może wysłać na linie. Statystyki są wiarygodne, dlaczego wiec stale słyszę ze maksymalna ilość dostępnych autobusów to 1440?
    ReviewUserIcon
    Leon

    06.05.2020 17:45

    Inne

    Panem jest Ratusz i mogą dyrektora ZTM zwolnić -kiedy będą chcieli.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    06.05.2020 18:46

    Inne

    Kiedy kasę wydaje się na własną spółkę wydana kasa w 30% w postaci różnych podatków wraca do miasta, kiedy ta sama kasę wyda się na inne spółki pójdzie tam gdzie spółka ma zarejestrowaną działalność, są oszczędności?, są.
    ReviewUserIcon
    Leon

    06.05.2020 13:23

    Inne

    Prosze o wsparcie finansowe związkowców i antyzwiązkowców dla SUS.
    ReviewUserIcon
    Aaa

    06.05.2020 13:24

    Inne

    Wspieramy ich... Duchowo
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    06.05.2020 15:54

    Inne

    Ja wspieram rowniez i nawet pozdrawiam...srodkowym palcem :D
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    05.05.2020 16:40

    Inne

    Wróciły korki na ulicach i tłok w KM podczas przeprowadzonej kontroli w poniedziałek aż 230 tramwaji i autobusów było przepełnione PRZESTRZEGAĆ LIMITU PRZEWOZU DOZWOLONEJ ILOŚCI PASAŻERÓW!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Kminek

    06.05.2020 03:43

    Inne

    Ppwiadomileś już organy ścigania? Nie to jesteś miękka Faja. Takie pierniczenie o szopenie. Ale jesteś za tepy by to zrozumieć. Jak inni powyżej piszą jesteś mocny bojowy na forum a w rzeczywistości (usunięte przez administratora) Temat uważam za zamkniety
    ReviewUserIcon
    Polo

    06.05.2020 04:17

    Inne

    Stul buźke i nie wcinaj się jak ludzie piszą na tym forum . P.S. Też Cię nie trawię i dlatego jeszce grzecznie proszę
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Klocek wat

    04.05.2020 18:31

    Inne

    Czy już wiadomo jaka będzie premia wraz z pensją
    ReviewUserIcon
    Olo

    05.05.2020 00:41

    Inne

    Premia 800 jak ostatnio.
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    05.05.2020 09:27

    Inne

    Premia bedzie tzw goworkowa tzn kto da wiecej na forum a ogolny rachunek przy przelewie w rubryce premia bedzie 0 zlotych :D
    ReviewUserIcon
    Męczysław Faposzewski

    04.05.2020 14:11

    Inne

    To pewnie Andrzej Wirski, na facebookowych grupach onanizuje się swoim stanowiskiem i używa go do załatwiania porachunków. Szkoda, że nie ujawnia, jak go G*cze w odbyt tłucze
    ReviewUserIcon
    Romo

    05.05.2020 02:37

    Inne

    O czym ty piszesz? Te konto to fejk to nie sa jego prawdziwe dane. Po za tym on duzo koloryzuje i watpie zeby rzeczywiscie pracowal tam gdzie pisze ze pracuje. Jezeli rzeczywiscie pracuje to dlugiej kariery mi nie wroze :) Podejrzewam ze jakiemus malolatowi dali porobic pomiary i sie troche podniecil za bardzo :D :D
    ReviewUserIcon
    Taki jeden z. R3

    30.04.2020 16:29

    Inne

    Prawda to że pożegnano się z.(usunięte przez administratora)od grafików z. R3?
    ReviewUserIcon
    ZałamanyR-3

    04.05.2020 19:08

    Inne

    Tera to będzie disko bandżo.....
    ReviewUserIcon
    Kapsel

    04.05.2020 19:37

    Inne

    Może jakieś szczegóły?
    ReviewUserIcon
    Młody wystresowany

    04.05.2020 12:39

    Inne

    I wysypała się beszczelna, nie respektująca przepisów drogowych stonka zwana pedalarzami pseudo sportowcami. Beszczelnie wymuszają by kierowca respektował ich prawa w ruchu drogowym a sami jeżdżą jak im pasuje, czerwone światło to cyk na chodnik i jedziemy dalej, później cyk na ulicę i pedałujemy do przodu. A jak się zmęczę to pyk do autobusu z rowerkiem a jak, przecież mam takie prawo. Beszczelne buraki i chamy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.05.2020 04:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kminek

    03.05.2020 15:47

    Inne

    Ludzie. Skąd w was tyle jadu. Jak tego Polo nie trawię tak tu się z nim zgadzam... Lepiej pisać o wyuzdanych premiach, sączyć na siebie jad czy może jednak warto zajrzeć na te stronę, można coś wpłacić... Obowiązku nie ma.
    ReviewUserIcon
    Kazimierz Tąporek r1

    04.05.2020 09:26

    Inne

    Zamiast obrzucać się obelgami lepiej pomyśleć o tym dziecku...
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.05.2020 12:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.05.2020 13:21

    Inne

    Nie odpisujcie na jej post. Na różnych opininiach o pracodawcach wypisuje takie same (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.05.2020 01:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Yibfe589hg5

    02.05.2020 09:57

    Inne

    A ta tu czego ?
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    02.05.2020 16:12

    Inne

    To jest czysta prowokacja. Po wpisaniu numeru telefonu w google na pierwszym miejscu wychodzi link do wirusa. Że też się dałem nabrać
    ReviewUserIcon
    2314

    02.05.2020 11:39

    Inne

    Nie ubliżaj kolego i swoje sugestie zachowaj dla siebie jeżeli chodzi o osoby z Ukrainy. Kierowcy ze wschodu chociaż szanują prace są bardzo dobrymi kierowcami i dobrze zarabiają. Ponadto Stalowa górą !!!!!!
    ReviewUserIcon
    Zły

    01.05.2020 14:02

    Inne

    Wiecie może kto w ztm jeździ radiowozem 114 lub 112? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zly

    01.05.2020 15:00

    Inne

    To pozdrów go
    ReviewUserIcon
    Zly

    01.05.2020 18:00

    Inne

    Ale ,cierpliwosci jeszcze się trafi pracownik miesiąca,
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.05.2020 13:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.05.2020 17:40

    Inne

    Masz rację co kto robi to wyłącznie jego sprawa, są procedury i trzeba umieć nimi się posługiwać.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.05.2020 10:43

    Inne

    Ośrodek szkolenia MZA wydał komunikat że prowadzi e-szkolenia dla kierowców, gdzie kierowca może takie szkolenie wykonać poza ośrodkiem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami e-szkolenia muszą być przeprowadzane na terenie ośrodka pod nadzorem wykładowcy. DLACZEGO OŚRODEK SZKOLENIA MZA NIE PRZESTRZEGAĆ OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.05.2020 11:40

    Inne

    Art. 15zzzu ".... może być realizowane przy wykorzystaniu metod on-line, polegających na transmisji w czasie rzeczywistym dźwięku i obrazu miedzi osoba prowadząca taka część a jej uczestnikiem....", rozumiem ustawa właśnie jest w Sejmie, debatowania nie ma na dziś mocy prawnej. Ale skąd ośrodek szkolenia wziol przepis na ZASADZIE ktoregi chce wykonywać szkolenia STANOWI OŚRODEK SZKOLENIA WŁASNE PRAWA!!!!!!!!?
    ReviewUserIcon
    Mike

    30.04.2020 19:48

    Inne

    To prawda, ze nie przedłużają umów czasowych? Podobno pozbywają się tez zasilaków
    ReviewUserIcon
    Pepe R1

    01.05.2020 09:45

    Inne

    Przypomnie że były zwolnienia kierowców wMZA .T4 zlikwidowane a to gniazdo solidaruchów -pracowali były przewd s Leszek G ,elektryk Jerzy W póżniej członek zarząduwMZA Zapewniali że zakład będzie istniał,i go niema ! ,w/w to gwiazdy ekonomi i prawa
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.05.2020 10:28

    Inne

    Mówisz o czasach restrukturyzacji zakładu 2014r, wtedy władze spółki sądziły że w spółce coś znaczą dziś jest odwrotnie wiedzą że są od wykonywania poleceń władz miasta teraz każdy bardziej martwi się o własne stanowisko pracy i chce nas kierowców przekonać że też możemy ją stracić.
    ReviewUserIcon
    Henry

    24.04.2020 19:00

    Inne

    Kochane Związki! Kiedy podwyżki dla kierowców? Kiedy jakaś premia w związku zjazdą w epidemii koronawirusa? Kolejny miesiąc mija i nic dalej nie wiadomo . Jak spotkasz związkowca gdzieś to jest gadane ,że od kolejnego miesiąca itd. i itd.
    ReviewUserIcon
    R12

    01.05.2020 09:32

    Inne

    Teraz będzie gadane, że walczą przeciw obniżkom pensji. Jak obniżą pensje o 10% to będzie gadane. że wywalczyli te dziesięć bo zakład chciał obniżki o 20%. Dziwię się, że ktoś jeszcze do związków należy. A płacenie składek to już totalna głupota.
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    01.05.2020 09:44

    Inne

    Żadnych obniżania pensji nie będzie, brak podstaw by to zrobić. KTO SIEJE TAKA POPELINE?????
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    29.04.2020 17:10

    Inne

    Nie bedzie żadnych premii. Ocknijcie sie! Żadna parówka wa ze związkow nie jest wiarygodna. A od Kazika od poczatku roku co miesiac slysze ze podwyzka bedzie od nastepnego miesiaca z wyrownaniem od poczatku roku. Wiec jak go traktowac powaznie? Bedziecie jutro albo od poniedzialku lamentowac tu na forum ze nie bylo premii i was oszukali
    ReviewUserIcon
    R2

    30.04.2020 10:47

    Inne

    Każdy choć trochę logicznie myślący wie, że w tej sytuacji żadnych podwyżek czy nagród nie będzie. I żadne związki tu nie pomogą. Wszyscy daliśmy d...y w pierwszej połowie 2019 roku, kiedy braki kierowców były największe (bodaj w kwietniu tamtego roku, ale dokładnie nie pamiętam). Wtedy związki powinny cisnąć do oporu. A tymczasem wszyscy grzecznie czekali na lepsze czasy. No to przyszła epidemia i je mamy. Do podwyżek poczekamy kilka lat. Ale związki przez kierowców też nie były ciśnięte. Co innego pisać tu, a co innego gadać z tymi osobnikami w zajezdni. Sam też byłem dla nich za łagodny. To żeśmy ugrzęźli niestety.
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    01.05.2020 09:30

    Inne

    Nie wprowadzaj ludzi w blad na forum. Albo opier.dol sasiada ze Cie w chu.ja robi a Ty z siebie idiote na forum. Powodzenia w oczekiwaniu na przelew!
    ReviewUserIcon
    Mirek R3

    01.05.2020 07:48

    Inne

    Co się dzieje na R3? Dlaczego grafiki takie zakręcone są? Który Pan to robił?
    ReviewUserIcon
    R3

    01.05.2020 09:26

    Inne

    A co takiego masz zakreconego w grafiku???
    ReviewUserIcon
    ja

    01.05.2020 05:30

    Inne

    Można żec jedno (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.04.2020 02:13

    Inne

    Co za e-szkolenia chce wprowadzić ośrodek szkoleń kto zna szczegóły?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    30.04.2020 10:29

    Inne

    Projekt ustawy zmieniającej ustawę o transporcie drogowym, wprowadza możliwość prowadzenia szkoleń w formie nauczania na odległość z wykorzystaniem technik komputerowych i Internetu. Wprowadzą możliwość wydawania karty kwalifikacji kierowcy jako nowego dokumentu potwierdzającego ukończenie kursu kwalifikacyjnego lub szkolenia okresowego dla osoby, której nie można wydać prawa jazdy z kodem 95. Nowe przepisy wejdą w życie z dniem 23 maja 2020 r., ale niektóre przepisy zaczną obowiązywać później. Ponawiam pytanie: na jakiej zasadzie ośrodek szkoleniowy prowadzi e-szkolenia?, skoro zgodnie z obowiązującymi przepisami taki typ szkoleń musi odbywać się na terenie ośrodka szkoleniowego pod nadzorem wykładowcy.
    ReviewUserIcon
    ja

    01.05.2020 04:59

    Inne

    i jeszcze wprowadza e-jezdzenie termosem po miescie
    ReviewUserIcon
    Stalowa

    30.04.2020 10:55

    Inne

    Jakaś Kasa mi wpłynęła ale tylko 239 zł o co chodzi?
    ReviewUserIcon
    Gryzli

    30.04.2020 20:47

    Inne

    Bo już mnie irytują takie (usunięte przez administratora)które piszą o tych pseudo podwyzkach.. Pofatygowałem się dzisiaj, zadzwoniłem na Włosciańską i pani powiedziała że żadne przelewy nie wychodziły i nie wyjdą, bo zarząd obecnie nic nie ustalił. I taki cwok jak ty pisze o premii... Więc musiałeś ją dostać za polerowanie gały 8 tyle.
    ReviewUserIcon
    Johan

    01.05.2020 00:58

    Inne

    Potwierdzam Wpłynelo ale mam konto w PKO. Sąsiadowi nie wpłyneło bo ma w Raifie. Dzwonił i potwierdzili że wyszło ale było późni.
    ReviewUserIcon
    Zgrywus

    30.04.2020 21:14

    Inne

    Jak tam Panowie i Panie kasiorka z premii juz wpłyneła? :D Wiem,wiem poczekacie w nadziei jeszcze do poniedzialku bo przecież wiarygodny Kazik wam obiecal i potwierdzal na 100% :D Żal mi was i waszej naiwnosci
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.04.2020 13:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Matt

    30.04.2020 20:47

    Inne

    To menelstwo włazi na ekspedycję także uważajcie.

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.