Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

bela

tez odradzam pracuje 2 lata za 7zł żadnej mowy o podwyżce

nika

nie polecam pracy w luxie porażka szkoda gadać 12 godz nawet 3x pod rząd przerwy po 20 minut 2 x dziennie zero szacunku ze strony pacjentów i kierownictwa. płace 7zł za godz 9,5zł student. ciągłe pretensje i narzucanie nowych obowiązków stanowczo odradzam

jajaja

Witam, ja pracowałam l luxie CC i do lizidup nie nalezalam, a podwyżke dostawalam za kazdym razem jak o nia prosilam (3 razy wciagu poltora roku). Wszystko zalezy od koordynatora na jakiego sie trafi, moj potrafil wywalczyc niemal wszysko, byl sympatycznym i otwartym czlowiekiem, a ja przecietnym pracownikiem. Wsrod koord trafialy sie gnidy - zero pomocy, zrozumienia, trzymali sie tylko stolka i wlazili gleboko w d. teczy i reszcie. Teraz nie pracuje, bo jestem na macierzynskim, ale chetnie bym tam wrocila.

typowe_korpo

Luxmed to typowa korporacja, która garstce ludzi, którym uda się wybić zapewnia rozwój i dobre zarobki. Jednak ponad 90% szeregowych pracowników, niezależnie od działu, pracuje na śmieciówkach i na jakąkolwiek podwyżkę czeka latami, o ile w ogóle się jej doczeka. Praca w LuxMed to harówka na mocnych obrotach za minimalną stawkę.

szarak
@typowe_korpo

Zgadzam się z opinią. Szeregowy pracownik o podwyżce czy o umowie o pracę może tylko pomarzyć. Ja czekałem 3 lata i w końcu powiedziałem: dość. Nie polecam.

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Impossible

Witam, Przeszłam pozytywnie rekrutację w call center LuxMedu i mam pytanie do kogoś kto tam pracuje. Jak to jest gdy przerwie się szkolenie? Wyciągane są jakieś konsekwencje? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

maciarena

Witam, akurat jestem z Krakowa i muszę stwierdzić, że zachowanie promotorów LUX - MEDU jest skandaliczne - operują sprytnie manipulacją: uśmiech, który kryje to, że w mniej niż pięć minut chcą wścisnąc Ci umowę do podpisania (na szczęście można odstąpić w ciągu 14 dni - ale pewnie większość zapomina i są klientami). Generalnie, chcą być z Tobą jak "najbliższym" sposobie rozmowy, abyś Ty, który jest ich ofiarą - dał się nabrać i podpisał umowę. Jeśli policja czy ta te opinie, to chciałbym ich prosić o weryfikację ich działań, oraz legalności czegoś takiego - zwykli naciągacze starszych osób działają na tej samej zasadzie - manipulacja - wszystko się odbywa w takim tempie, że Ty masz nic z tego nie ogarnać - to nie ma nic wspólnego z etyką reklamową...

ex

Pracuje w tej firmie od 6 lat na recepcji. Od 5 słyszę o podwyżce, ale ciągle się rozwijamy i mogę o niej marzyć. I co roku słyszę jeszcze rok jeszcze rok, dodatkowo umowę o pracę... po rodzinie zdobędziesz szybciej... wyścig warszawskich śmieci o bycie kimś :) czyli typowe korpo w całem wawie... Były/Była pracownik/pracownica po otwarciu oczu

1600 netto recepcja

Hemoliza krwi może zdarzyć się każdemu w każdej placówce. Nie zależy to od lokalizacji czy pielęgniarki. Proszę zagłębić temat zanim wystawi się negatywną opinię.

Czy możecie napisać ile zarabia się na stanowisku rejestratorki netto? Widziałam nowe ogłoszenia w różnych miastach i nie wiem czy warto aplikować. Każdy pisze opinie, ale żadnych konkretów na temat zarobków. Pozdrawiam

mira

uwaga na LUX MED na ul.Migdałowej nie potrafią pobrac krwi do badań, robią się skrzepy i badania trzeba powtarzac nie polecam tego miejsca!!!!!!!!!!

@mira

Zdarza się, mi w diagnostyka.pl tez pobrali krew na różne badania i niektóre z nich przyszły na moje konto internetowe po jednym dniu, a po miesiącu jak nie było wyników morfologii udałam się do przychodni zapytać o co chodzi. Tez się okazało, że skrzep się zrobił w jednej próbówce i zaprosili mnie na powtórne badanie bezpłatnie. Także tak się zdarza wszędzie.

st.....

Czy ktoś pracował na Wrzecionie??? jaka jest tam atmosfera? fajnie?

naiwny

Myślałem, że zatrudnienie na umowę o pracę po przepracowanych 3 latach w Luxmed to naturalna kolej rzeczy. Jakiż głupi byłem!!! O stałej umowie mogę sobie tylko pomarzyć, bo to jak mi powiedzieli: "generuje niepotrzebne koszty".

rozalia

W LuxMed jest ok (dostałam się tam właśnie z ogłoszenia z http://www.portal-medica.pl, tylko trzeba naprawdę być nastawionym na małą harówkę i no... nie jest to praca dla każego. ale lepsza jakaś praca niż żadna - no i ma się pewność, że zakłąd nie padnie, nie ma szans. próbować można, ale jak się ma mocną psychikę i jasno wytyczony cel - praca na najwyższych obrotach. ale jak chce się zarabiać to trzeba na to też zapracować

kryskanamatyska

Z tego co wiem, to grupa LuxMed rekrutuje z http://www.portal-medica.pl/rekrutuja-z-nami więc może zaczerpnąć wiedzy u źródła? z perspektywy pacjenta mogę powiedziec, że koszystałem z usług firmy i było ok, ale żeby jakiś szał był to nie powiem.

comfort

Jako stały klient Luxmedu wiem z doświadczenia że jakość i dostępność usług w Lux Med zależy proporcjonalnie do ceny pakietu. Jeżeli masz wykupić jeden z podstawowych pakietów lub taki pakiet oferuje Ci twój pracodawca to czasami należałoby się zastanowić czy warto. Ja twierdzę, że nie. Mając wykupiony np. Pakiet Comfort/Comfort + zdarza się, że czekasz na wizytę u danego specjalisty nawet 2-3 tygodnie mimo niewielkiego obłożenia gabinetu co mija się z celem w przypadku prywatnej opieki zdrowotnej za którą płaci się dodatkowe pieniądze. Mając wykupiony drogi abonament możesz niemal zawsze zapisać się do znanego i doświadczonego specjalisty w dogodnym dla Ciebie terminie. Taka strategia biznesowa która ma skłonić Ciebie jako klienta do zakupu droższego pakietu. Jeśli dysponujesz grubszym portfelem- to śmiało do Luxmedu, jeśli trochę skromniejszym- lepszym rozwiązaniem będzie np pakiet w Medicover.

na śmieciówce

Duża korporacja o rocznym dochodzie ponad 1 mld zł zatrudnia wyłącznie na umowę zlecenie. Co 3 miesiące nowa umowa śmieciowa. I tak w kółko. I nie- nie mówimy tutaj o pracy w recepcji, ale o dziale IT !!!! Tak Lux Med ceni informatyków. Nie polecam.

Tylko ci się zdaje że to nie jest ciężka robota. Jeżeli tak myślisz to nie jest praca dla ciebie. W recepcji nie trzeba mieć medycznego wykształcenia. Ogromna ilość procedur, które musisz wbić sobie do głowy, odporność na stres, asertywność, opanowanie, zdolność szybkiego reagowania na problemy i wiele innych rzeczy.

pacjent

Z usługami Luxmedu jest tak jak z Uniwersytetem Warszawskim w przypadku polskich uczelni czy jak niskimi cenami w Biedronce- wszystkie są trochę przereklamowane. Luxmed to firma, z której usług korzysta ponad 800 tys pacjentów. Z jej usług korzystają różni ludzie: od szeregowych etatowców po właścicieli dużych firm. Luxmed to też firma dla której pracują wybitni lekarze o nienagannym podejściu do pracy jak i zwykli chałturnicy. Także na recepcji: pracują osoby solidne i godne zaufania jak i osoby o podejściu do pracy conajmniej lekceważącym. Po prostu- nie ma sensu generalizować. To, że dany lekarz pracuje dla Luxmedu nie sprawia, że usługa na pewno będzie dobrze wykonana i w drugą stronę. Jeśli chodzi o konkrety: leczę się u nich już ponad 5 lat. Odbyłem 38 wizyt (głównie: kardiolog i internista), 33 wykonano absolutnie bez zarzutu, 2 niestety musiałem zareklamować. 5 razy byłem u okulisty- jednego razu pani z recepcji umówiła mnie na sam koniec grafiku lekarza tak, że nie można było możliwości wykonać zaplanowanego badania. I to, że prosiłem o umówienie wizyt na minimum 1h od zamknięcia gabinetu. Nadaremnie. Podsumowując: Jestem raczej zadowolony, ale nawet takim uznanym firmom jak Luxmed zdarzają się czasami dość spektakularne wpadki.

Agi

My musimy udawać ze wszystko jest ok. Bo pacjent nie moze wiedziec, o problemaach jakie spotykaja przecietnego recepcjoniste by zalatwic wszystkie badania jak sobie zyczy klient. Nikt nas nie chwali. W ecepcji posiadamy tylko druki reklamacji bo pochwal nikt nie pisze. Ciezka praca, wyczerpujaca psychicznie i nikt tego nie docenia a wynagrodzenie porownywalne jak w Biedronce.

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.