opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

LUX MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 908 ocen
Opinie(1719)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1719)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Nasze atuty
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Nasze atuty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biłgoraj - Luxmed
Bydgoszcz - Luxmed
Chełm - LUX-MED
Gdańsk - Luxmed
Gdynia - Luxmed
Katowice - Lux-med
Kraków - LUX-MED
Kraśnik - Luxmed
Krasnystaw - Luxmed
Lublin - Luxmed
Luboń - Luxmed
Łódź - LUX MED
Opole - Luxmed Opole
Poznań - LUX-MED
Poznań - przeźmierowo - Luxmed
Ruda Śląska - Luxmed
Ryczywół - Luxmed
Rzeszów - Luxmed
Siedlce - Luxmed
Toruń - Luxmed

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o LUX MED Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o LUX MED Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o LUX MED Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Larwa

    02.08.2021 20:22

    Kandydat

    Hej, jak sprawa wygląda dla początkujących programistów? Są tam pomocni ludzie czy trzeba walczyc o przetrwanie?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.08.2021 20:12

    Pracownik

    Trzeba walczyć o przetrwanie
    ReviewUserIcon
    Jeszcze pracownik

    10.08.2021 18:27

    Pracownik

    Praca na tej infolinii to istny wyścig szczurów, o wszystko trzeba się prosić- podnoszenie wskaźników tak by osoby które (usunięte przez administratora) miały premie, mianowanie pupilków i ciagle robienie pod górę pracownikom, unikajcie tego miejsca
    ReviewUserIcon
    Ola

    08.08.2021 10:23

    Kandydat

    Jak długo czekaliście na odpowiedź na aplikację? (infolinia umowa zlecenie)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.07.2021 15:18

    Pracownik

    Jestem pracownikiem nie medycznym już kilka lat pracuje przy fotelu, premi ani razu nie było, podwyżki jak idzie się upomnieć to się słyszy zapomnij abo jak się nie podoba to do widzenia a (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym grafiki zmieniają się w błyskawicznym tempie nigdy nie wiadomo o której się do domu wyjdzie z pracy pensja bardzo niska ale jeden plus ludzie z którymi się pracuje wynagradzają nie dogodności
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.08.2021 08:49

    Pracownik

    Czasami ludzie to Nie wszystko gdy przełożeni cisną jak niewiadomo co
    ReviewUserIcon
    Jacek

    27.07.2021 17:20

    Inne

    Korzystam w Łodzi z usług luxmed i powiem tak trochę lepszy NFZ. Wcześniej miałem opiekę w Medicover i jest to przepaść. Nie mówię już o jakości usług ale również o kompetencjach osób tam pracujących. Długa droga przed Państwem aby dogonić konkurencję
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.08.2021 08:48

    Pracownik

    To jest strona dla pracowników- co to wnosi?
    ReviewUserIcon
    xcv

    28.07.2021 15:29

    Inne

    Zakupiłam pakiet w Luxmedzie i tak: NIE MOZNA SIĘ ZAPISAĆ DO LEKARZY (BRAK WOLNYCH TERMINÓW OD DŁUZSZEGO CZASU) NA INFOLINI TO SAMO. KUPUJĄC PAKIET, ZAKUPIŁAM NA ROK A TU SIE OKAZUJE ZE NA DWA LATA, PRZY REZYGNACJI TRZEBA ZAPŁACIC POLOWE KASY CO JSET (usunięte przez administratora) ABSURDEM. LUXMED TO (usunięte przez administratora) NIE WSPOMNE O TYM IŻ NIEKTÓRZY LEKARZE SA TAK NIE KOMPETENTNI ZE JA NIE WIEM CO ONI TAM ROBIĄ. NIE POLECAM TAM SIE LECZYĆ
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.08.2021 08:47

    Pracownik

    Proszę zażalenie złożyć na stronie Lux medu- tu są opinie pracowników
    ReviewUserIcon
    mwi20

    23.07.2021 16:50

    Inne

    Chciałbym serdecznie podziękować Panu Antoniemu Gut za trud włożony w przywrócenie sprawności moich kolan. To świetny fizykoterapeuta, który szybko się zorientował co im dolega. Było tylko pięć wizyt, a efekt jest doskonały. Dziękuję bardzo i polecam Pana Antoniego.
    ReviewUserIcon
    Monia

    20.07.2021 12:37

    Pracownik

    Firma umożliwia rozwój zaangażowanym i kompetentnym pracownikom.
    ReviewUserIcon
    hornety1

    16.07.2021 17:53

    Inne

    kiedyś placówka nazywała się Remedium i jako tako funkcjonowała obecnie została przejęta przez LUX MED I to jest juz poniżej krytyki banda (usunięte przez administratora) do lekarza 1-go kontaktu na wizytę trzeba czekać 14 dni to jest słuzba zdrowia -nie to są mordercy!!@
    ReviewUserIcon
    NAJGORSZA PLACÓWKA MEDYCZNA

    13.07.2021 20:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)LUDZI !!!!!!!!!! BADANIE MOŻNA WYKONAĆ KONTAKTUJAC SIĘ NA INFOLINIE, NA INFOLINI NIE MOŻANA SIE UMÓWIĆ BO NIE MA DOSTEPYCH TERMINÓW, KIEDY JEST AKTUALIZACJA GRAFIKÓW NIE MOGĄ POWIEDZIEC!!!!!!!!! 1,5 ROKU NIE MOGE SIĘ UMÓWIĆ NA BADANIE!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)NFZ SZYBCIEJ UMAWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE KUPUJ U NICH ABONAMENTU SSSSSSSSSSSSSSSEBY GENETYCZNE!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Piguła

    13.07.2021 08:45

    Były pracownik

    Niecały rok pracowałam jako personel medyczny w firmie Lux Med na terenie Śląska. Nie polecam!!!! Zespół medyczny jak i rejestracja - w obydwoch światach żyje się plotkami :) + wymaga się od pracownika, by wykonywał czynności do których nie ma uprawnień, co jest skandalem. Pani kierownik pozostawia po sobie (usunięte przez administratora) w gabinecie - wstyd!!!
    ReviewUserIcon
    Nick

    10.07.2021 21:37

    Były pracownik

    Pracowałem na infolinii przez kilka lat. Praca na początku wydawała się spoko, ale po czasie zaczęliśmy się zastanawiać co tu się odwala. Jedyną zaletą tej pracy jest elastyczny grafik oraz możliwość zgłaszania nieobecności i spóźnień w przypadku jeśli coś się dzieje albo i nie. Reszta… brak podwyżek, możliwości rozwoju, po przejściu do innego „lepszego” działu zaproponowano gorsze warunki, pilnowanie wskaźników i procedury, które nie dają możliwości pomóc pacjentom. Praca ta w skrócie polega na odebraniu jak największej ilości połączeń, żeby im się statystyki zgadzały, a to czy problem osoby dzwoniącej będzie rozwiązany… No różnie z tym bywa :) dodatkowo pracodawca w ogóle nie interesuje się swoimi pracownikami. Proponują robić dodatkowe kompetencje, dzięki którym odbierasz jeszcze więcej połączeń, a nie dostajesz za to zupełnie nic, mówią o jakiś dodatkowych zarobkach, a kończy się tym, że pracujesz za najniższą krajową
    ReviewUserIcon
    NIE PRZEPISUJĄ ANTYKONCEPCJI

    31.10.2020 15:12

    Inne

    Chciałam aby odnowił mi lekarz receptę, odmówiło mi pięciu!!!! oto odp: Odmowa spowodowana brakiem badań kontrolnych w trakcie stosowania antykoncepcji - usg gin. TV, usg piersi, cytologia. Proszę zgłosić się do ginekologa lub skorzystać z konsultacji telefonicznej ginekologa. TAK- DOBRZE WIDZICIE!!! NIE OTRZYMAM ODNOWIENIA RECEPTY PÓKI NIE ODBĘDĘ ODPŁATNEJ WIZYTY ONLINE- !!!!!! To przykład na naciąganie przez luxmed- nie polecam !!!! Idźcie do konkurencji
    ReviewUserIcon
    Śmieszne

    10.07.2021 21:20

    Inne

    Antykoncepcja to nie cukierki. Decyzja lekarza zrozumiała. Lekarz ponosi odpowiedzialność za decyzje wystawione recepty. Niby na jakiej podstawie ma stwierdzić że pacjentowi bardziej nie zaszkodzi jak nie będzie badan. Potem będziesz skarżyć za błędy medyczne.To, że płacisz nie znaczy że się należy. Ludzie są bezmyślni. We łbach się poprzewracało.
    ReviewUserIcon
    Karola

    10.06.2021 18:55

    Były pracownik

    Infolinia call center w Gdyni, region mammografia... brak słów! Pani prezes totalny brak szacunku do pracownika, pracy coraz więcej, a o jakiejkolwiek podwyżce nie ma mowy... Rozliczanie praktycznie z każdej minuty przerwy, okropna atmosfera, którą właśnie stwarza Pani prezes. Nie polecam!
    ReviewUserIcon
    pracownik

    29.06.2021 11:41

    Pracownik

    to tak jak w carolina med w warszawie. Porażka. Skąd oni biora takich szefów a główni szefowie, ci co kierują firmą to tylko chodzą i uśmiechają się - oni nigdy wczesniej chyba nie mieli takiej pracy. Wydawało mi się, że taka osoba powinna być szanowana a oni jedynie wprowadzają jakiś zament. Moja szefowa co chwile zmiania zdanie bo twierdzi, że ci z gory ciagle to robią więc trzeba się dostosować. Ja nie wiem czy ktoś w ogile panuje nad tym co tu sę dzieje. Atmosfera też jest straszna. Zostają tylko ci co muszą - reszta odchodzi lub szykuje się do odejścia. Może jakby trojca odeszłą to będzie lepiej.
    ReviewUserIcon
    Wqrw

    26.03.2021 15:51

    Inne

    Umowiona wizyta przez aplikacje dwa kiesiace wczesniej!!!! Okazało sie, ze to wizyty miedzy pacjetami!!!!!!! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.06.2021 09:00

    Pracownik

    Czyli taki tinder haha
    ReviewUserIcon
    astrin

    17.06.2021 03:21

    Pracownik

    przepracowanie z powodu ogromnej ilosci pacjentów niezgodny z czasem pracy
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    18.06.2021 14:27

    Pracodawca

    Dzień dobry, liczba godzin pracy ustalana jest według obowiązujących norm. Natomiast jeśli pojawiłyby się jakieś niezgodności związane z procedurami i czasem pracy, prosimy o regularne informowanie nas o tym w anonimowym formularzu: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl Zależy nam na tym, aby naszym Pracownikom pracowało się komfortowo.
    ReviewUserIcon
    Tom

    11.06.2021 12:15

    Kandydat

    Jaką podstawę ma Key account manager?
    ReviewUserIcon
    Tom

    11.06.2021 05:24

    Kandydat

    Na jaką podstawę może liczyć Key account manager?
    ReviewUserIcon
    Lidi

    07.06.2021 00:10

    Inne

    Gdyby nie to że mam pakiet z firmy to nigdy bym nie wykupiła abonamentu, za każdym razem kiedy jestem chora lub moja rodzina, lekarz internista bagatelizuje objawy i zapisuje tonę leków które mogę sobie sama kupic bez pomocy lekarzy z luxmed ( antybiotyk nie istnieje) niestety tak załatwili mnie ze męczyłam.sie z zap. Oskrzeli tydzień i,po każdej takiej wizycie jestem zmuszona iść do państwowej opieki i tam dostaje trafna diagnozę i wracam do zdrowia.Czy w tej waszej firmie lekarze nie wiedzą że jak ktoś ma ropę to sterydy i inne wynalazki nie pomogą??.
    ReviewUserIcon
    Iks

    27.01.2021 16:14

    Kandydat

    Na jaką pensję może liczyć pracownik Call Center lub Działu Obsługi Pacjenta? Czy posiadanie doświadczenia w obsłudze klienta (inna branża) ma wpływ na jej wysokość?
    ReviewUserIcon
    Brak

    23.05.2021 20:33

    Pracownik

    Najniższa krajowa i zero podwyżek.
    ReviewUserIcon
    Iks

    06.06.2021 10:07

    Kandydat

    A Specjalista ds Sprzedaży Indywidualnej?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w LUX MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - LUX MED Sp. z o.o.

    ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa

    NIP:5272523080

    REGON:140723603

    KRS:0000265353

    https://www.luxmed.pl
    Branża główna: Lekarze i gabinety

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Niezadowolona z infolinii

    04.06.2021 13:45

    Inne

    Moja ocena negatywna dotyczy infolinii. Cztery razy dzwoniłam na infolinię i cztery razy otrzymałam sprzeczne ze sobą informacje. Panie na moje zapytanie czytały to co ja sama przeczytałam na stronie, tylko że każda odp. była inteqrpretowana po swojemu. Po przybyciu do placówki Lux medu, w innym mieście niż Warszawa otrzymałam rzetelną wyczerpującą informacje i pomoc. Niedoinformowanie pań wynika ze źle napisanej procedury z którą sama miałam problem i dlatego zadzwoniłam po informacje.
    ReviewUserIcon
    Agata

    11.04.2018 21:58

    Inne

    @Anna a czy osoby prowadzące rekrutacje informowały Cię podczas rozmowy kwalifikacyjnej o tym, kiedy mogłabyś poznać ewentualne warunki zatrudnienia? To coraz częstsza praktyka - szczególnie w wieloetapowych procesach wyłaniania nowych pracowników firmy. Jak to wygląda w LUX MEDZIE?
    ReviewUserIcon
    P

    09.05.2021 12:15

    Pracownik

    Przyjęli Cię?
    ReviewUserIcon
    Brak

    23.05.2021 20:40

    Pracownik

    ???????????? premia? Poważnie? Dobry żart.
    ReviewUserIcon
    Peter

    09.05.2021 12:17

    Pracownik

    Na jakie zarobki można liczyć w dziale sprzedaży?
    ReviewUserIcon
    Brak

    23.05.2021 20:38

    Pracownik

    Najniższa krajowa i zero podwyżek.
    ReviewUserIcon
    Lucyna

    20.05.2021 20:04

    Były pracownik

    Pracowałam w Luxmed 2,5 roku, miałam umowę na czas określony i była to druga umowa, która kończyła mi się we wrześniu 2020. W czerwcu zapewniano mnie o dalszym zatrudnieniu a w sierpniu mi szefowa powiedziała, że dalszej umowy nie będzie, powód: bo rozwala pani zespół ???? a jednocześnie proponowano mi pracę na umowę zlecenie. Dodam jeszcze, że w owym czasie do emerytury zostało mi 20 miesięcy. O reszcie nie wspomnę. Firmy nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Malwina

    19.05.2021 21:30

    Inne

    Zdecydowanie odradzam. Mama chora na nowotwora była potraktowana tragicznie. Dramat
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    20.05.2021 15:27

    Pracodawca

    Pani Malwino, bardzo nam przykro. Prosimy o wiadomość na adres [email protected] - szczegóły pozwolą nam na przyjrzenie się sytuacji i jej wyjaśnienie.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    05.05.2021 12:28

    Inne

    Witam Jestem bardzo nie zadowolona z informacji a raczej z braku informacji na temat wizyt u dietetyka. Wizyta jest w ramach pakietu ale nigdzie nie pisze że za wysłanie diety jest opłata. Dieta jest układana na 7 dni i każda następna również jest płatna gdzie nie ma takiej informacji ani w pakiecie ani przy rejestracji
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.05.2021 09:01

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Iks

    04.05.2021 09:55

    Kandydat

    A jak z kwestią finansową? Może z racji doświadczenia i kompetencji miałeś oczekiwania wyższe niż najniższa krajowa? ;)
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    21.02.2020 12:44

    Inne

    Witam, Czy luxmed oferuje swoim pracownikom prywatna opieke medyczna ? rozumiem ze dopiero po okresie probnym ? jak to jest ?
    ReviewUserIcon
    Jo Anna

    16.04.2021 17:49

    Kandydat

    Jakie są zarobki brutto na zlecenie a jakie na umowie o pracę? I jakie godziny pracy?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    03.05.2021 15:43

    Pracownik

    Ja jestem klientka Lux Medu i nigdy nie miałam żadnych problemów z terminami. Miałam poważne problemy ze zdrowiem, musiałam zrobić ogrom badań i to przeróżnych i na terminy nie czekałam dłużej jak kilka dni i to w dużym mieście do tego potrafiłam zrobić po 3 badania jednego dnia, więc jak ktoś pisze, że ma problem z terminami to ciężko mi w to uwierzyć
    ReviewUserIcon
    Buck

    22.04.2021 22:25

    Pracownik

    Zajrzałem przypadkiem poczytać bo minęło już trochę czasu odkąd stamtąd uciekłem, ale widzę że nic się kompletnie nie zmieniło :) żenująco niskie zarobki, premie przyznawane wybranym pupilom, praca po 12 godzin, nie zapomnę jak jedna z liderek potrafiła śledzić czy wyszedłem do kibla i dlaczego bez pozwolenia, podziwiam ludzi pracujących tam kilka lat. Najlepiej z tego okresu wspominam odpoczynki na L4 i dzień rzucenia im wypowiedzenia
    ReviewUserIcon
    ?

    26.04.2021 10:11

    Pracownik

    Odpoczynki na L4? ... W nicku chyba przypadkiem dodałeś jedną literkę za dużo i powinno być BUC
    ReviewUserIcon
    Maciej

    10.04.2021 00:27

    Inne

    Odradzam wykupienie abonamentu w Luxmed. Service nieporownanie nizszy niz np. W Medicover. Wlasnie dwie godziny na nocnym dyzurze ( 1 sierpnia, 4.04.2021) czekam na mozliwosc wizyty u pediatry. 1 lekarz , oszczedzanie na pacjentach na kazdym kroku
    Company logo

    LUX MED Sp. z o.o.

    02.04.2021 16:12

    Pracodawca

    Aktualność


    Masz znajomego lekarza?
    Zajrzyj na luxmed.sharehire.pl i sprawdź, co możesz zyskać.
    Twoje skuteczne polecenie do pracy oznacza nie tylko zatrudnienie, ale również nagrodę dla Ciebie.
    Zobacz już teraz, jakich specjalizacji poszukujemy!
    News image
    ReviewUserIcon
    GingerHeaD

    16.06.2019 11:04

    Inne

    Ja wspomnę o pracy Asystentki Pacjenta teraz juz w sumie Specjalistki. To cos w stylu rejestratorki medycznej jak w kazdej przychodni, tylko tu wszystko jest na kompie. Nigdy nie pracowalam w branzy medycznej i balam sie, ze bedzie to problemem. Na szczęście nie mialam racji. Na poczatek mialam szkolenie, a do tego wszystkie dane sa w ich wyszukiwarce dostepnej dla kazdego pracownika. Na start kasa byla przyzwoita, chociaz nie powiem... moglaby byc lepsza. Po jakis 3 miesiach dostalam lepsza kase. Benefity standardowe. Opieka medyczna, multisport, angielski i cos tam jeszcze. Po moich doświadczeniach w jednej z sieciowek to uwazam, ze tu jest ok.
    ReviewUserIcon
    Nick505

    30.09.2019 13:08

    Inne

    Nie zgadzam się,że 2000 netto w Warszawie to są przyzwoite pieniądze. A zapewnianie, że zadzwonią bez względu na wynik rekrutacji i nie zrobienie tego to już całkowity brak klasy. Ktoś kto poświęca swój czas, żeby przyjechać na rozmowę zasługuje chyba na "Dziękujemy za przybycie na rozmowę, ale nie jesteśmy zainteresowani".
    ReviewUserIcon
    Gocha

    23.03.2021 07:31

    Pracownik

    Co znaczy "przyzwoita kasa"?
    ReviewUserIcon
    Nero_666

    21.03.2021 14:32

    Były pracownik

    Do luxmedu uciekłem z innego tonącego okrętu, bo lx wydawał mi się stabilną opcją. Rozmowa kwalifikacyjna z moją późniejszą szefową bardzo miła, raczej nie należała do najtrudniejszych z tego co pamiętam, ale do najłatwiejszych tez nie. Pracowałem w zespole liczącym 7 osób +ja. Atmosfera w zespole miła, moja przełożona, była na prawdę bardzo fajna młoda kobieta, miła, pomocna. Osoby z zespołu również, jednak do czasu. Jednej z koleżanek czymś musiałem podpaść bo od pewnego momentu traktowała mnie jak powietrze. Z jej strony dało się zauważyć nazwijmy to wchodzenie przez pewne osoby tam gdzie światło nie dochodzi szefowej. to tyle jeśli chodzi o atmosferę koleżeńską. Jeśli chodzi o pracę - normalne obowiązki bardzo fajne, ciekawe. Jednak nieodłączną ich częścią były tez nienormalne obowiązki: - lecenie na ilośc a nie jakość usług (byle więcej, niech klient płaci) - strasznie korporacyjna atmosfera, brakowało mi tylko do tego jeszcze korpo-slangu typu "dedlajn, target" itp. przez korporacyjną atmosferę rozumiem to że człowiek był tam chomikiem w klatce, szybciej i więcej, tak można określić w dwóch słowach styl pracy w Lux Med. - kolejną nieodłączną rzeczą pracy było spowiadanie się z każdej rzeczy jaką sie zrobiło - tak jakby szefostwo nie ufało własnym pracownikom. Trzeba było dokładnie opisać krok po kroku nasze postępowanie z daną placówką z którą się kontaktowaliśmy. Im lepszy, bogaty stylistycznie opis tym szefowa była bardziej wniebowzięta. Owe opisy u nich nazywały się "statusami". Czasem człowiek nie wyrobił sie do 16 ze statusem więc oczywiście musiał zostać po godzinach żeby owy status napisac i czym prędzej wysłac to szefowej. Ktoś może powiedzieć że na podstawie tego szefowa działu organizowała prace, bo wiedziała co się w zespole działo - nic bardziej mylnego. Jedyne co słyszeliśmy to że musimy przycisnąć jakies placówki żeby odpowiedziały na ofertę bo mamy "dedlajn". Kolejną rzeczą było prowadzenie kilku wspólnych tabel przez pracowniów w których byly opisy tego jak praca postępuje. Najzwycajniej w świecie bylo to dublowanie roboty ze "statusu", bo o ile w statusie szefowa kazała ładnie stylistycznie opisywać każdy krok, o tyle w tabelach wystarczyly równowazniki zdań. Pod koniec mojej pracy otwartych kontraktowań miałem ponad 100. Także trzeba było ogarniac to co wyżej w ciągu dnia plus kontakt z setką placówek do których albo samemu trzeba było się kontaktować w celu pozyskania jakiejś informacji albo one same zawalały pracownika telefonami i mailami z pytaniami. Serio nie aplikujcie tutaj bo stracicie nerwy. Stres zaczynał sie już w niedziele wieczorem. Omijajcie ludzie to miejsce.
    ReviewUserIcon
    RecepcjonistkaWarszawska

    18.03.2021 20:20

    Pracownik

    Od kilku miesiecy robię na recepcji w jednej z warszawskich przychodni. Zatrudnienie bylo bez stresu, najpierw rozmowa przez telefon z sympatyczna panią z centrali, a potem spotkanie z moja szefowa w przychodni. Przed praca szkolenie, ktore mogloby byc bardziej szczegolowe, ale ogolnie bylo ok. W przychodni na recepcji jest fajna.atmosfera. Dziewczyny sa mile i pomagaja. Moge brac udzial w roznych szkoleniach i korzystac z nauki angielskiego czy zapisac rodzine na wizyty w lux med. Niedlugo bede miala przepracowane tyle czasu, zeby postarac sie o awans. Praca nie jest skomplikowana, ale pacjenci czasami potrafia zdenerwowac. Na próbę dostalam zlecenie i mi sie to opyla bo studiuje. Ale szefowa sama proponowala umowe o prace. Wezme pewnie jak skoncze studia. Przydaloby sie wiecej chlopakow na recepcji ;)
    ReviewUserIcon
    Iks

    19.03.2021 18:42

    Kandydat

    Ile zarabiasz miesięcznie? Która to placówka LUXMED?
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.03.2021 12:55

    Inne

    Tak wiele negatywnych opinii na temat zarówno rekrutacji, jak i osób zarządzających różnymi obszarami organizacji pokazuje, że LUXMED jest kolejną korporacją medyczną skupiającą się jedynie na natychmiastowym zysku nie zważając na opinie klientów i pracowników. Szanowni Państwo, jedyną przewagą konkurencyjną w branży medycznej są profesjonaliści i eksperci w swoim zawodzie, czyli po prostu ludzie. Jeżeli nie będziecie szanować pracowników, nigdy klienci nie będą szanować was.
    ReviewUserIcon
    alina

    06.03.2021 11:09

    Pracownik

    Korporacja nastawiona na pomoc niesioną ogromnej ilości pacjentów.Nowoczesna forma obsługi pacjenta-tak jak Medicover.
    ReviewUserIcon
    UI designer

    01.03.2021 17:37

    Kandydat

    Bylem na drugim etapie rozmowy. Rekruterka zapowiadala ze sama do 10 dni poinformuje mnie o statusie rekrutacji. Niestety chyba jej sie nie chciało angażować w swoja prace i nie raczyla wyslac zadnej informacji. Sama rozmowa miala charakter bardziej przesłuchania niz normalnej konwersacji. Klimat typowo urzędniczy, myslalem ze to bardziej przyjazna firma.
    ReviewUserIcon
    Elon Mózg

    26.02.2021 20:41

    Pracownik

    Po kilku godzinach pracy w firmie LuxMed widzę, że organizacja jest toksyczna, pracownicy zrezygnowani i bez witalności. Ogromny szok z powodu ilości osób z nadwagą. Mobbing nowych pracowników jest czymś naturalnym. Starsi stażem bronią swojej pozycji, wypychają nową krew, po czym płaczą, że są przepracowani... Omijać!
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    01.03.2021 14:05

    Pracodawca

    Dziękujemy za wyrażenie opinii. Reagujemy na wszelkie przypadki, które mogą stanowić naruszenie zasad i naszych wewnętrznych standardów. Prosimy o opisanie niepokojących sytuacji w anonimowym formularzu, każdy sygnał traktujemy poważnie: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    13.01.2021 09:31

    Inne

    Czy w Lux Med Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?
    ReviewUserIcon
    wawa

    04.02.2021 21:46

    Pracownik

    bardzo .rzadko
    ReviewUserIcon
    @nigdy

    01.03.2021 14:02

    Pracownik

    Szkolenia wewnętrzne to obowiązkowe podpisanie kartki od kierownika plus te na platformie typu rodo. Jeżeli chcesz się rozwijać to poszukaj innej firmy która faktycznie inwestuje a nie wyzyskuje pracownika
    ReviewUserIcon
    Aby nie Gdynia mammografia

    19.02.2021 20:03

    Były pracownik

    Brak szacunku dyrekcji wobec pracownikow, najniższa krajowa, ciągły brak kasy na wszystko, brak przyjaznej atmosfery, premia wirtualna. 40 minut czekałam na rozmowę rekrutacyjna na korytarzu, bo prowadząca rekrutację rozmawiała sobie przez telefon o jakiś hotelach. Zespół fajny, ale zdemotywowany. 90% myśli o zmianie pracy, 10% czeka na emeryturę.
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    25.02.2021 10:46

    Pracodawca

    W Grupie LUX MED nie akceptujemy braku szacunku, zarówno w sytuacjach związanych z Kandydatami, jak i Pracownikami. Jeśli zechce Pani podać szczegóły, prosimy o anonimową wiadomość w formularzu: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl

    Zostaw merytoryczną opinię o LUX MED Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.