opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

LUX MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 908 ocen
Opinie(1719)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1719)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Nasze atuty
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Nasze atuty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biłgoraj - Luxmed
Bydgoszcz - Luxmed
Chełm - LUX-MED
Gdańsk - Luxmed
Gdynia - Luxmed
Katowice - Lux-med
Kraków - LUX-MED
Kraśnik - Luxmed
Krasnystaw - Luxmed
Lublin - Luxmed
Luboń - Luxmed
Łódź - LUX MED
Opole - Luxmed Opole
Poznań - LUX-MED
Poznań - przeźmierowo - Luxmed
Ruda Śląska - Luxmed
Ryczywół - Luxmed
Rzeszów - Luxmed
Siedlce - Luxmed
Toruń - Luxmed

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o LUX MED Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o LUX MED Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o LUX MED Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pacjentka

    19.11.2021 16:35

    Inne

    To co się dzieje z luxmed to porażka. Od ponad miesiąca nie potrafiłam się umówić na badania że względu braku terminów. Po miesiącu poprosiłam o zgodę na wykonanie badań w innej placówce z rozliczeniem kosztów badań. Po tygodniu otrzymałam polowiczna zgodę. Dramat. Interweniowałam parę razy i cały czas coś nie tak. Nie polecam luxmed.
    ReviewUserIcon
    Ubezpieczony

    19.01.2022 16:08

    Inne

    Sposób funkcjonowania tej placówki świadczy o braku szacunku do ludzi. Brak kontaktu z placówką, w której wykonuje się badania lub się leczy. Jedyny kontakt to infolinia gdzie siedzą niedouczeni studenci. Potwierdzam też, że umówienie się na badanie (w ramach ubezpieczenia) jest niemożliwe przez infolinię. Udało się dopiero przez portal. Nagle termin się znalazł. A i tak nie wykonali badania zgodnie z pakietem gwarantowanym przez ubezpieczyciela. Dopiero po interwencji trafiła się inteligentniejsza laska i załatwiła sprawę. Lux Med nie jest dobrym przykładem placówki medycznej. Za duża presja na kasę. I jeszcze jedno - uwaga na badania laboratoryjne płatne. Są o 100% droższe niż w jakimkolwiek innym labolatorium.
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    20.01.2022 10:24

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Bardzo cenimy opinie Pacjentów i jesteśmy otwarci na podejmowanie działań doskonalących naszą działalność. Chcielibyśmy szczegółowo wyjaśnić opisane okoliczności, dlatego prosimy o kontakt przez naszą skrzynkę: [email protected].
    ReviewUserIcon
    Ania

    11.01.2022 16:55

    Inne

    Mam abonament w Lux Med i są problemy z umówieniem wizyt. Ciągle proponują tele poradę z tym że ja nie podpisywałam zgody na tele poradę. To jakaś porażka jest co teraz wyprawiają z pacjentami. Na badanie krwi też się trzeba umawiać na godzinę i trzeba czekać kilka dni, kiedyś można było przyjść i czekać w kolejce każdego dnia. Nie przedłużę umowy i czuję się (usunięte przez administratora)
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    12.01.2022 08:55

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i staramy się zrobić wszystko, żeby zapewnić komfort w umówieniu się na wizytę. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu jak najszybszy dostęp do bieżącej opieki medycznej. Państwa uwagi i sugestie są dla nas niezwykle cenne, dlatego będziemy wdzięczni za przekazanie ich na naszą skrzynkę: [email protected].
    ReviewUserIcon
    Grzegorz Kozak Bielsko-Biała

    07.12.2021 19:32

    Inne

    Przestrzegam przed korzystaniem z pakietów opieki medycznej świadczonych przez Luxmed. Kiedyś Luxmed był wzorcem szybkiej i skutecznej opieki medycznej - konkurencyjnym do państwowej służby zdrowia. Do lekarza ogólnego można było zapisać się na ten sam dzień, do specjalisty czasami na ten sam lub kolejny. Były telefony do placówek medycznych tak własnych jak i współpracujących gdzie można było indywidualnie umówić wizytę. Niestety Luxmed poszedł w kierunku maksymalizacji zysku kosztem zdrowia a nawet życia pacjentów. 1. Centralna rejestracja telefoniczna - zamiast umawiać wizyty w placówkach wciska teleporady. Kiedy pacjent nie zgadza się na teleporadę szuka dostępnego terminu w placówce własnej w mieście pacjenta. - Dzwoniłem w sprawie internisty. Dowiedziałem się że nie ma terminów. Ja to nie ma zapytałem - no nie ma. A kiedy będą-nie wiem. Proponują teleporadę - mnie w Bielsku obsłużył lekarz z Zielonej Góry. Bez komentarza - dzwoniłem w sprawie dermatologa - oczywiście... nie ma terminów. Żadnych dopytywałem - żadnych. A za rok zapytałem ironicznie też nie ma? No ja w systemie nie mam usłyszałem. Zaproponowano mi wizytę w placówce współpracującej. Tam okazało się że czas oczekiwania wynosi ponad 30 dni. W publicznym ZOZ-ie wynosi 14 dni. To po kiedy płacić dodatkowo jeśli trzeba dłużej czekać? A najśmieszniejsze jest to że poszedłem bezpośrednio do placówki Luxmed w Bielsku-Białej i z pominięciem infolinii jednak termin cudem był i w kilka dni zostałem zbadany. Dezinformacja totalna. - ginekolog - chciałem umówić żonę w ciąży do ginekologa. Osoby w ciąży tak na marginesie ustawowo mają być obsługiwane poza kolejnością. Żonie wyznaczono termin za... 2 miesiące i to warunkowy do późniejszego potwierdzenia przez placówkę. Dopiero w publicznym POZ dowiedziałem się o koniecznych badaniach do 8 tygodnia ciąży aby prawidłowo określić termin porodu. W międzyczasie żona zaczęła źle się czuć. To w ciąży normalne. Ale potem zaczęła wymiotować co powodowało odwodnienie i osłabienie. Monity o przyspieszenie terminu wizyty nic nie dały. Po 10 dniach wymiotowania udałem się do placówki Luxmed w Bielsku-Białej gdzie nic nie wskórałem. Wycieńczona żona trafiła na SOR Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej gdzie udzielono jej doraźnej pomocy. Po wyjściu ze szpitala kolejnego dnia z braku terminów do ginekologa udała się do lekarza ogólnego. Ten trochę szukał co żonie zapisać przeciwwymiotnie bo ciąża wymaga specjalnych leków ale nie uwzględnił że skoro pacjent wymiotuje to zażyty lek zwróci i terapia doustna przy wymiotach nie jest skuteczna. Kiedy postraszyłem Luxmed sądem w ocenie wizyty i systemu Luxmed nagle znalazł się termin u ginekologa tydzień wcześniej. Ginekolog niewiele już mógł zdziałać-żona dostała skierowanie do szpitala gdzie w stanie skrajnego wycieńczenia trafiła i przebywa obecnie. Luxmed nasprzedawał abonamentów jak (usunięte przez administratora) - przepraszam za określenie ale jest adekwatne do polityki zarządu tej spółki i mentalności osób z zarządu bo to on za to (usunięte przez administratora) odpowiada czego konsekwencją jest problem z dostaniem się do lekarza, dłuższe kolejki niż w POZ i jeszcze za to słono trzeba płacić. 2. Zaopatrzenie placówek w sprzęt. - po wizycie u dermatologa dowiedziałem się że placówka własna Luxmed w Bielsku nie ma urządzenia z ciekłym azotem. Aby skorzystać z zapisanego zabiegu musiałem na koszt własny udać się 50 km do Katowic i z powrotem. Za paliwo spalone na trasie 100km oraz stracone 2 godziny na dojazd nikt mi pieniędzy nie zwrócił. Kolejny zabieg miałem u chirurga. Podczas zabiegu chirurg zobaczył że miałem wykonany zabieg ciekłym azotem. Zapytał gdzie a ja odparłem że w Katowicach. Chirurg pokazał mi urządzenie do ciekłego azotu które stoi w gabinecie zabiegowym i z jego słów wystarczy jedynie napełnić ciekłym azotem aby zabiegi wykonywać na miejscu. Totalny (usunięte przez administratora) i świadome działanie na szkodę pacjentów. Zarząd grupy Luxmed marnotrawi zasoby - w mojej firmie tacy ludzie zostali by zwolnieni od ręki. 3. Komfort dla pacjentów Parking placówki w Bielsku przylega do strefy płatnego parkowania. Na terenie parkingu stoi więcej aut niż personelu i pacjentów w placówce co pozwoliłem sobie sprawdzić. Oznacza to że na terenie parkingu parkują osoby z poza Luxmedu. Zaproponowałem proste rozwiązanie - zamontowanie szlabanu z domofonem. Usłyszałem że nie ma pieniędzy a ja mam do dyspozycji strefę płatnego parkowania. Dlaczego personel z tej strefy nie korzysta zostawiając miejsce dla pacjentów już miły pan z obsługi technicznej placówki w Bielsku-Białej nie odpowiedział. Analogicznie parking ma strefę zakazu parkowania zajmującą miejsca dla 2 aut. Usłyszałem że to miejsce zarezerwowane dla dostawców. Nie spotkałem nigdy 2 dostawców naraz a jak przyjeżdżają to zapewne na chwilę. A miejsca są zarezerwowane przez cały dzień i pacjenci nie mają gdzie parkować gdy miejsca dla dostawców są wolne.
    ReviewUserIcon
    Klientka

    10.01.2022 12:47

    Inne

    Mam podobne doświadczenia
    ReviewUserIcon
    Ona

    11.01.2022 21:16

    Inne

    Oj weź już nie przezywaj jedno z drugim. Idź sobie w takim razie na NFZ i czekaj albo daj lekarzowi prywatnie tyle co płacisz za abonament żeby cię wyśmiał. Jeżeli nie potrafisz się nawet zapisać do lekarza to nie wina luxmedu tylko twoja. NIGDY mi się nie zdażyło żeby czekać Np właśnie do ginekologa bo ich jest na pęczki i gdyby sytuacja była taka kryzysowa to by was przyjęli. A kolejna rzeczą jest to, ze jeśli uważasz ze skoro ty masz abonament to inni ich nie będą kupować żeby jaśnie książę o każdej porze mógł się zarejestrować to jesteś w wielkim błędzie. Poza tym kadra medyczna jest w Polsce znikoma wiec przestań pisac kocopoly bo lekarzy brakuje wszędzie nawet w twoim luxmedzie… jeśli tak ci złe to po co płacisz? Chodź prywatnie albo czekaj na NFZ to docenisz i przestaniesz narzekać…
    ReviewUserIcon
    hornety1

    09.09.2021 15:04

    Inne

    LUX MED W NOWYM SĄCZU dawne REMEDIUM -okropne dzisiaj dzwoniłam o godz 14,30 /09.09.2021/ chciałam telefonicznie ustalić wizytę i to co usłyszałam że termin mogę mieć na 14.10.2021 godz,9,00 -ludzie co to jest bo to nie jest normalne do lekarza 1-go kontaktu chory ma czekać na wizytę 35 dni no może go szlak trafi i kasa zostanie ale ta (usunięte przez administratora)z tej przychodni przechodzi już ludzkie pojęcie to nawet za komuny takie coś było nie do pomyślenia pytam gdzie jest NFZ który mnie okrada z moich pieniedzy dając je takim (usunięte przez administratora) jak ten luxmed.
    ReviewUserIcon
    aga

    04.01.2022 18:43

    Inne

    ponieważ???? opinia klientów też jest ważna
    ReviewUserIcon
    Nasti

    09.01.2022 10:35

    Inne

    Ponieważ jest to forum o pracodawcy. Swoją opinie można napisać na Google:)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    04.01.2022 10:28

    Inne

    Tragedia jednym słowem .. Lekarz nie wystawia "e-skierowania" tylko papierkowe po czym pielegniarka jak i na miejscu (59-300 LUBIN) i ta z callcenter nie mają wiedzy jak takowy dokument zarejestrować po czym dla świętego spokoju rejestruje na nie to badanie w innym miescie (wrocław 100km w jedna strone).Musialem zrobić jeszcze kreatynine czyli 2dni robocze moje stracone, 1 dzien osoby trzeciej bo musisz dojechac i 200km trasy na darmo ... LUXMED NIE POCZUWA SIE DO WINY > ŻENADA ps. opinia z dnia 24.11.2021 innego klienta z taką samą sytuacją
    ReviewUserIcon
    Strach

    13.12.2021 17:40

    Były pracownik

    Praca zniszczyła mi psychikę żałuję że tak długo tam pracowałam... Umowa zlecenie, praca po 13 godzin dziennie i jeszcze "rozwojowe posiedzenia z kierownikiem" który mówi co można poprawić, ja to rozumiem ale szkoda tylko że w wypłacie tych popraw nie widać. Bardzo źle wspominam tą firmę i do tej pory jak ją widzę na myśl przychodzą same przykre wspomnienia.
    ReviewUserIcon
    Magda

    12.12.2021 06:08

    Inne

    No cóż... lekarze, którzy znają jedną chorobę.
    ReviewUserIcon
    Muszę zmienić pracę

    07.12.2021 21:07

    Kandydat

    Czy ktoś chciałby odpowiedzieć szczerze, na jakie warunki finansowe może liczyć pracownik call center w Warszawie?
    ReviewUserIcon
    Umówienie wizyty do specjalist

    04.08.2021 21:17

    Inne

    Jestem od wielu lat pacjentem LUXMEDu . Posiadam abonament i przez długi czas byłam zadowolona ze świadczonych usług. Od kilku miesięcy z cudem graniczy umówienie wizyty do lekarza specjalisty. Nikt nie potrafi rozwiązać tego problemu. Jestem pod kontrolą lekarza kardiologa dr Liliany Kostana. Od połowy czerwca próbuję umówić wizytę. Bezskutecznie. Mam porobione zlecone badania , które będą nieaktualne i przeterminowane bo 2 miesiące zabiegam o wizytę. Nie będę za każdym razem zmieniać lekarza. Proszę o rozwiązanie tego problemu i kontakt telefoniczny pod numerem tel. 734 146 165.
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    26.11.2021 14:46

    Pracodawca

    Szanowna Pani/ Szanowny Panie powyższy komentarz nie przedstawia opinii Grupy LUX MED, nie utożsamiamy się z nim i w żaden sposób nie akceptujemy tego typu wypowiedzi. Autor komentarza, użytkownik Dawid91, nie jest Pracownikiem naszej firmy.
    ReviewUserIcon
    Milky way

    02.12.2021 11:51

    Inne

    Piszę tą odpowiedź zaznaczając "mój status" jako "klient" tylko po to aby udowodnić mniej inteligentnym osobom, że jest taka możliwość tj wyrażenia swojego zdania nie będąc pracownikiem/kandydatem/byłym pracownikiem
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2021 17:41

    Były pracownik

    Pracowałam w Call Center w Białymstoku. Nie polecam!!!!! Podczas rekrutacji nie było info że będziemy odbierac kolejke medycyny pracy. W Wawie jest kto chce a w białym mamy być MULTI! Na szkoleniu z MP wyraziłam jasno swoja nie chęć i pod koniec szkolenia miałam rozmowę z przełożonym że albo siedze cicho szkole się i odbieram kolejkę albo wypad!! Tak taką dostałam odpowiedź. Trener zamiast porozmawiać ze mną osobiście poprostu na mnie "na kablował" Co to ma być ??? Przedszkole ??? Call Center omijać szerokim łukiem. Nie kupowac abonamentu brak terminów. Mają tyle placówek cały czas klientów przybywa zamiast zwiększyć ilość lekarzy terminów to nic z tym nie robą a potem taki konsultant dostaje ochrzan od takiego pacjenta. Nie dziwie się. Też bym się wkurzyła. Dodam że współpracownicy to istne hieny. Nic nie można powiedzieć bo zaraz kablują do przełożonych. TO NIE JEST PRZEDSZKOLE!!!! Jestesmy dorośli !!! NIE POLECAM !!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.11.2021 18:46

    Były pracownik

    Przerwy prywatne to też jakiś żart. Do toalety można wyjść tylko na przerwie prywatnej gdzie przez 8h ma się tylko 2 przerwy 10 min i jeda 20 min. Chcąc iśc do toalety trzeba tracić przerwę prywatną. Serio ?? Przerwa naprawdę jest potrzebna po pacjentach. Dodam że na koniec zmiany trzeba pisac raporty i tłumaczyć się z każdego blokowania. Może czas coś zmienić ??
    ReviewUserIcon
    Wujek Dobra Rada

    29.11.2021 23:03

    Były pracownik

    Czas zmienić pracę. Chyba, że dalej chcesz być (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    klient

    24.11.2021 13:08

    Inne

    Nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za badanie, na które skierował mnie okulista z Lux Medu, a którego nie robią w placówce. Od półtora m-ca czekam na przelew na konto . Kilkanaście razy dzwonię na infolinię, kilkanaście napisanych emaili na [email protected], bez rezultatu. Udało mi się napisać nawet na @ dyrektora biura reklamacji i nic. Wszyscy ignorują temat, ale ja nie podaruję tych pieniędzy , udam się wyżej albo do prasy. Taki właśnie wyłania się prawdziwy obraz LUX MED. ŻENADA.
    ReviewUserIcon
    Mag

    18.10.2021 08:40

    Były pracownik

    Najważniejsze są tabelki! Nie zdrowie innych ludzi... Praca dobra tylko na wakacje :)
    ReviewUserIcon
    Nero

    23.11.2021 17:03

    Były pracownik

    Oj tak, 100% zgody. Tabelki statusy spowiadanie się z każdej przepracowanej godziny co dokładnie się robiło itd. istny koszmar. W dodatku pełni roboty a ludzi za mało.
    ReviewUserIcon
    gaal

    20.09.2021 10:16

    Inne

    LuxMed zapewnia dobrą opiekę medyczną, ale firma nie zwraca opłat, jeśli nie jesteś ich prywatnym pacjentem. Dzwoniłem kilka razy, aby zwrócić moją wpłatę kilka razy, ponieważ zdecydowałem się nie zdawać badania lekarskiego. Pracownicy LuxMed obiecali zbadać moją prośbę i zadzwonić do mnie, ale nic się nie zmieniło.
    ReviewUserIcon
    pacjent

    23.11.2021 14:35

    Inne

    tak jak teraz to jeszcze nie było
    ReviewUserIcon
    pacjent

    23.11.2021 14:39

    Inne

    tom jakieś bajki jako prywatna i odpłatna lecznica odradzam
    ReviewUserIcon
    Halina

    12.11.2021 11:49

    Inne

    Poszukuję przychodni w Gdańsku w której zrobię TKzatok. Jakie terminy, jaki koszt,
    ReviewUserIcon
    Miki

    21.10.2021 15:09

    Inne

    Od dwóch dni próbowałam się dodzwonić do swojej placówki Luxmed zostawiłam wiadomośc i nikt nie raczył do mnie oddzwonić. Po czym pan dziś powiedział , że nie mają sekretarki wstyd skoro w telefonie mówiło zostaw wiadomośc więc dane podałam. Mało tego nie ma opisu badania z 4 lat wstecz mimo, iż na płycie jest opisana nazwa gdzie było wykonane. Poinformowano mnie, że prawdopodobnie szło starym system i badania nie ma. Wstyd co lekarzowi mam powiedziec
    ReviewUserIcon
    Patolog

    17.10.2021 12:11

    Inne

    Tak nfz tylko w lepszym wydaniu, bo pomieszczenia do pracy i przyjmowania Pacjentów mają "przytulniejsze" dla oka. Reszta to generalnie wygląda słabo. Musisz pamiętać nie jesteś pacjentem! A korporacyjnym targetem. Dla callcenter jak najkrócej z tobą należy rozmawiać i nie wychylać się poza ramy. Dla lekarza np. Internisty 15 minut byle by Cię wklepać w komputer że coś tam coś tam i byłeś, i "spadaj" stąd bo nie mam dla Pana więcej czasu. To jest efekt gdy prywatne firmy w tym zagraniczne biorą się za nasze zdrowie , czytaj drenowanie naszych portfeli. Wszystkie tego typu wynalazki spod znaku prywatna opieka medyczna powinny być częściowo jedynie prywatne bo tak później oto rodzi się dramat dla.pacjenta i jak widać również po ocenach dramat pracowników.
    ReviewUserIcon
    Anonimowe

    11.10.2021 23:41

    Były pracownik

    Najgorszy pracodawca. Luxmed to moja pierwsza praca w korpo. Nie zwracałam uwagi na wiele rzeczy, dużo tez uświadomiłam po odejściu z firmy. Jeśli jeszcze tam pracujecie, to uciekajcie jak najdalej. Pracowałam w call center w Warszawie, jak (usunięte przez administratora) dawałam z siebie wszystko, chciałam dobrze dla ludzi. Niestety, dla tej firmy liczy się przestrzeganie tzw procedur, a nie dobro pacjentów. Konsultanci wychodzą na zwykłych (usunięte przez administratora) bo muszą powtarzać jedno to samo w kółko, bo mają za mało informacji i jedyne co mogą zrobić to wysłać jakieś mityczne zgłoszenie do placówki, bo może ktoś zechce oddzwonić do osoby chorej. Odkąd otworzyli filię w Białymstoku, Warszawa żyje w ciągłym oczekiwaniu na zwolnienia grupowe. Przełożeni mają czelność grozić wypowiedzeniem albo za słabsze wyniki czy uzasadnioną nieobecność „ukarają” odebraniem sprzętu do pracy zdalnej :) płacą najniższą krajową, zachęcają do zrobienia dodatkowych kompetencji, a koniec końców odbierasz kilka linii, tylko podwyżki nie dostaniesz, no bo (usunięte przez administratora) Jeśli się jednak masz czelność upomnieć się o swoje to usłyszysz coś w stylu „nie podoba się to się zwalniaj”.
    ReviewUserIcon
    Marek

    01.09.2021 11:33

    Kandydat

    Czy w dobie korona świrusa można pracować zdalnie jako programista?
    ReviewUserIcon
    Iks

    05.09.2021 18:19

    Kandydat

    Jaka jest obecnie stawka netto za godzinę na Infolinii? Jest ogłoszenie w kontekście Warszawy.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    11.10.2021 19:34

    Pracownik

    Tak
    ReviewUserIcon
    alfi

    08.10.2021 13:07

    Inne

    ocena zero. brak terminów, brak możliwosci wybrania placówek, brak możliwosci zaszczepienia sie na grype.brak mozliwości umówienia sie na rehabilitacje - proponują ze umówią pierwsze spotkanie a potem się martw człowieku.. kazdy zabieg w innej placowce z innym rehabilitantem w porze lunchu. wieczorne i poranne terminy zarezerwowana na prywatne zabiegi. dodatkowo płatne. firma dyskryminuje klientów ze względu na opłacony abonamenyt. im droższy abonament tym wieksza dostepność usług. omijać z daleka. Masakra a nie przychodnia. biznes i kasa a nie dobro pacjenta
    ReviewUserIcon
    Pracownik (nie- Pracownik)

    03.10.2021 12:48

    Pracownik

    Luxmed w 80 % zatrudnia na umowy zlecenie i b2b. Ja jestem takim pracownikiem właśnie. Czy jako pracownik medyczny mam szanse na zaszczepienie się trzecią dawką p/ covid , czy mam spadać jako gorszy sort?
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    06.10.2021 14:57

    Pracodawca

    Wszyscy Pracownicy i Współpracownicy LUX MED mający bezpośredni kontakt z Pacjentami są objęci możliwością bezpłatnego szczepienia 3-cią dawką przeciw Covid-19. Dawkę przypominającą można przyjąć najwcześniej po 6 miesiącach od ukończeniu pełnego schematu szczepienia przeciw Covid-19. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Departamentem Personalnym.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w LUX MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - LUX MED Sp. z o.o.

    ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa

    NIP:5272523080

    REGON:140723603

    KRS:0000265353

    https://www.luxmed.pl
    Branża główna: Lekarze i gabinety

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nick

    04.10.2021 23:44

    Były pracownik

    Dziwna polityka firmy.Lekarze odchodzą,pielęgniarki odchodzą i nikt nie wyciąga wniosków..Program komputerowy "nie dla idiotów" -nie sprzyja pracy,żeby było szybko,sprawnie.Liczą się tylko procedury i pacjenci Abonamentowi.
    ReviewUserIcon
    Wwww

    04.10.2021 18:55

    Kandydat

    Ile około miesięcznie zarabia konsultant?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    09.09.2021 10:16

    Inne

    Niestety lux med (Szczecin) to słaba opieka. Lekarze nie przeprowadzają wywiadu na ogół. Może trafiłam na jednego dwóch sensownych lekarzy, Jedna Pani rodzinna bardzo fajna, reszta to rezydenci albo starsi lekarze, którzy już mają wszystko gdzieś. Młodsi natomiast mimo może chęci nie mają nawyku robienia normalnego wywiadu lekarskiego. Spotkałam się z lekarka ginekologiem, która goniła mnie o to, że wizyta trwa tylko 15 minut...a ja gadałam o swoich jakiś tam sprawach, natomiast chciała abym wystawiła opinie. Pech chciał, że zepsuł się system i nic nie mogła wpisać i siedziała dłużej niż te 15 minut przewidziane dla mnie... Brak kompetencji u lekarzy przejawia się na każdym kroku. Tyle, że możesz sobie krew pobrać czy receptę wystawić nie liczcie na jakiekolwiek leczenie. Ginekologa muszę poszukać poza lux med bo za każdym razem trafiam do innego, nie można drugi raz umówić się do tego samego, już nie ma tego lekarza albo wolnej wizyty. Endokrynologa też mam poza lux med bo to dramat. Mam tą opiekę dlatego, że partner z pracy ma załatwione i opłaca mnie dodatkowo. Ginekolodzy nie pobierają posiewów mimo, że zgłaszałam problem z nawracającymi infekcjami. Teraz chciałam znów się umówić i sami mężczyźni, nie ma żadnej kobiety już od jakiegoś czasu do której mogłabym się umówić. Problem ginekologii nie jest jedynym problemem. Dermatolodzy to porażka, alergolodzy też słabo. Endokrynolożka u której byłam zakończyła wizytę zanim ja ją skończyłam po prostu odebrała telefon i zaczęła gadać z koleżanką, nie wystawiła mi wszystkich badań samo tsh i ft3 bo po co wystawiać ft4.... Każdy normalny, porządku endokrynolog wie, ze robić należy cała trójcę poza tym jeszcze badania na haszimoto anty-tpo i anty-tg. Ogólnie dramat....AAA w porządku jest Pani, która robi usg piersi, bardzo dokładnie, usg tarczycy kiedyś mi robił Pan i też był w porządku. U endokrynologa nie zrobisz sobie usg tarczycy, jest to osobna wizyta u kogoś innego. Moja przygoda z lux med trwa już ponad dwa lata. Telewizyty podczas covid i brak wizyt to jakaś farsa była.
    ReviewUserIcon
    piotr

    04.10.2021 12:51

    Pracownik

    Czy ty myślisz w ogóle ? To jest forum dla pracowników, opinie o lekarzach na znanym lekarzu pisz.
    ReviewUserIcon
    AP

    30.09.2021 17:29

    Inne

    Niestety, bardzo jesteśmy z żoną zawiedzeni. Na szczęście umowę mamy tylko na rok. jednak płacąc dosyć duże pieniądze. Lekarze, przyjmujący pacjentów chyba za karę. Słowo empatia w ich słowniku nie istnieje. Na pewno nie przedłużę umowy.
    ReviewUserIcon
    nick

    26.09.2021 11:57

    Inne

    Przydała by się funkcja usunięcia konta pacjenta bo nie wiem czy będę się logować i używać konta
    ReviewUserIcon
    mero

    23.09.2021 09:58

    Kandydat

    Niskie stawki dla lekarzy POZ w telemedycynie, nie zdecydowałem się na podjęcie współpracy. W innych telemedycynach płacą wiele więcej. Nie jest to dziwne, że nie mają chętnych. Trzeba na prawdę nie znać stawek rynkowych, żeby się zgodzić tu pracować.
    ReviewUserIcon
    Poznan85

    17.09.2021 13:44

    Inne

    Opinie na google odnośnie lux med były tak złe że sami się usunęli. Gorsze są już tylko komuchy z Certusa.
    ReviewUserIcon
    Ola

    14.06.2021 18:57

    Inne

    Ciężko coś załatwić.. Nie można się dodzwonić do konkretnej przychodni tylko infolinia.. Mieli do mnie oddzwonić.. Czekałam i przypominałam się 3 razy oczywiście nie doszło do rozmowy telefonicznej. Dodam że sprawa była pilna.
    ReviewUserIcon
    Xx

    16.09.2021 18:07

    Pracownik

    Trudno żeby rejestracja odbierała jeszcze telefony w tym natłoku obowiązków. Rejestracja to nie CC
    ReviewUserIcon
    Pracownik za michę ryżu

    30.08.2021 00:11

    Pracownik

    Nowy oddział na Białystok.. Obowiązków przybywa. Szkolenia na tempo. Stawki w miejscu. Już widać kolesiostwo. Niby nowe środowisko, a już są pupilki. Są osoby bardzo mocno faworyzowane, które w ramach pracy siedzą sobie z koordynatorami i śmieszkują, gadają w czasie pracy na kamerkach, a reszta nagina. Żadna z grup jeszcze nie skończyła okresu adaptacji, a już jest konkurs na koordynatora. Nie trudno się domyślić kto nim zostanie..
    ReviewUserIcon
    callcenter

    01.09.2021 23:20

    Były pracownik

    Dodajmy do tego że Białystok obsługuje medycyne pracy i ogólną - ci co zostali zatrudnieni na ogólną a w wawie ogólna tylko ogólną a kasa ta sama. W wawie standardem też są dwa monitory, w Białym już nie - słabo
    ReviewUserIcon
    Pracownik za michę ryżu

    06.09.2021 08:53

    Pracownik

    Nie no w Białym też mamy przecież po 2 monitory więc tu się nie zgodzę. Ale co do specyfiki pracy to prawda. Mamy być od wszystkiego.. a zatrudniali nas niby na ogólną, a tu nagle się okazuje, że i medycynę pracy mamy obsługiwać.. I problemy z miejscami zwłaszcza na popołudnie.. jak można ułożyć grafik dla ilości osób, której nie jest się w stanie posadzić? Nie ogarniam tego..
    ReviewUserIcon
    Hej

    02.08.2021 20:10

    Kandydat

    Jak wygląda obecnie praca programisty w luxmedzie? Chodzi mi o Warszawę lub Lublin. Bardzo cisną? Jakie są zarobki i atmosfera w pracy?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.08.2021 11:17

    Pracownik

    1. Aktualnie wygląda tak, że firma nie chce dawać podwyżek przez co masa ludzi odchodzi - często w trybie bardzo krótkim - próbują znaleźć nowych pracowników ale słabiutko to idzie bo pieniądze które oferują oscylują w okolicach stawek które mogły być konkurencyjne 2-3 lata temu, teraz to kpina. Aktualnie rozważają nawet opcje brania kogokolwiek kto ma jakiekolwiek pojęcie byle tylko kadrę uzupełnić za te śmieszne stawki. 2. Biznes chyba nie zdaje sobie sprawy z sytuacji w IT (Są zespoły w różnych działach gdzie jest jeden-dwóch programistów) i ciśnie aby realizować inicjatywy i wywiera presje na pracownikach. 3. I oczywiście pseudo atmosfera otwartości i przyjazności do pracownika, ankiety gdzie można opowiedzieć co leży na sercu a potem swobodne olanie opinii pracownika i przejście do dnia kolejnego. 4. Wdrożenia w firmie odbywają się w nocy i trzeba wspierać, oczywiście nie jest to płatne tylko "do odbioru" (przez kilka lat w pracy nigdy nie słyszałem aby komuś wypłacili hajs za nadgodziny czy pracę nocną) oczywiście nie jest określone czy odebrać możesz godziny 1 do 1 czy 2 do 1 jak to powinno być za pracę w nocy. 5. Pozostaną tylko dinozaury które zagrzały posadkę i ciężko im będzie znaleźć coś nowego, reszta uciekła za stawki często 2-3 razy wyższe, więc osobiście nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Jeszcze pracownik

    31.08.2021 14:24

    Pracownik

    Zgadzam się! Na dniach przychodzę do innej firmy i teraz jak z boku oglądam… wprowadzanie zmian w tym samym dniu i oczekiwanie do wdrożenia ich Brak komunikacji między ludźmi i zwalanie odpowiedzialności na poszczególne jednostki- przykre
    ReviewUserIcon
    AsystentkaStom

    22.08.2021 20:44

    Były pracownik

    Pracowałam rok temu w LuxMedzie w dziale stomatologii jako asystentka stomatologiczna - nie polecam. Wyzysk i praca po ponad 200 godzin w miesiącu tylko na umowę zlecenie. Nie chcesz brać dodatkowych zmian? "Jest wiele osób na twoje miejsce - zastanow się" - takie teksty leciały od przełożonych. Asystentka stomatologiczna w 2020 r. przed pandemią dostawała raptem 19 zł/brutto za godzinę, czyli około 0,50 zł więcej jak płacą w Dziale Obsługi Pacjenta.
    ReviewUserIcon
    Były prwcownik

    20.08.2021 18:35

    Były pracownik

    Pracowałem tam w 2020r, styczeń-maj. Firma tragedia, korpo które wyssa z ciebie życie. Tam jedyne co się liczy to tabelki i statusy. Robiłem przy kontraktowaniu placówek. Firma szła na ilość nie jakość. Statusy tj spowiadanie się szefowej w tabelkach lub w mailu z każdej godziny pracy. W piątek opisywanie co się zrobiło każdego dnia. Jakby tego było mało trzeba było prowadzić kilka tabel na dysku wspólnym w których...wpisywało się identycznie to samo co w statusach. Omijajcie jak nie chcecie stracić nerwów.
    ReviewUserIcon
    Elżbieta

    20.08.2021 12:43

    Inne

    Od ponad pól godziny usiłuję telefonicznie uzyskać informację na temat możliwości wykonania rezonansu magnetycznego serca. Przełączano mnie chyba 5 razy, nie udzielono żadnej informacji, skazano na wysłuchiwanie wciąż tej samej muzyki. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kostka

    19.08.2021 20:34

    Kandydat

    Czy ktoś pracuje jako pielęgniarka/pieleganiarz w telemedycynie? Jak wrażenia?
    ReviewUserIcon
    Tomek

    17.08.2021 19:21

    Kandydat

    Cześć, Chciałbym poznać opinie o pracy na stanowisku asystent pacjenta/asystent medyczny. Czy ktoś pracował i mógłby w skrócie opisać czego się spodziewać?
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    15.08.2021 17:36

    Inne

    Usługi świadczone przez firmę to jakieś nieporozumienie. Placę za abonament nie małą kwotę a na wizytę u specjalisty muszę czekać powyżej regulaminowego czasu 2 tygodni. Co najlepsze ten sam lekarz, W TEJ SAMEJ PLACOWCE ma dostępne terminy od ręki ale PRYWATNIE. Ta firma kpi sobie z własnych klientów. Tłumaczenie Pani, że mogę zapłacić za wizytę i otrzymam zwrot środków od Państwa w przeciągu 30 dni jest jak dla mnie kuriozalnym pomysłem. W jakim celu wobec tego pozwalacie Państwo przyjmować tym samym lekarzom, w PAŃSTWA placówce odpłatnie? Człowiek marnuje nie tylko swój czas ale zostaje zmuszony płacić podwójnie. Odradzam korzystanie, zdecydowanie lepsze warunki posiada konkurencja.
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    13.08.2021 00:32

    Kandydat

    Witam, czy ktoś jest może w stanie opisać jak pracują analitycy biznesowo systemowi? Czy warto tam aplikować?
    ReviewUserIcon
    M. z Trójmiasta

    11.08.2021 17:35

    Pracownik

    Nie wiem czy bym poleciła Lux Med jako pracodawcę. Wypłata jest co prawda na czas, zatrudnienie stabilne, benefity typu pakiet medyczny i multisport też są dostępne. Tylko co z tego? Pracownicy nie dostają podwyżek, rejestracja zarabia śmieszne grosze, stawki dla personelu medycznego też wcale nie są jakieś konkurencyjne. Nawet jak wprost pytam o podwyżkę to jestem zbywana tekstami w stylu "zamrożone podwyżki przez pandemię", "warszawa się nie zgadza" itp. Pani Prezes co miesiąc na czacie zasypywana jest pytaniami o podwyżki i co? Nic. Podwyżka jak już się trafi raz na 2-3 lata to o 100-200 zł. Zupełnie nie uwzględnia się inflacji przy ustalaniu stawek. Co więcej - nowi pracownicy dostają na wejście więcej niż ci starzy! To przecież jest absurd. W wielu centrach rządzi kolesiostwo, dyrektorzy przyzwalają na zachowania posiadające znamiona mobbingu (może to dla nich wygodne?), bo nie wierzę, żeby nie wiedzieli co wyprawiają pod ich nosem kierownicy. Tworzy się jakieś grupy na (usunięte przez administratora) czy messengerze dla pracowników, na których wysyłane są informacje na temat pracy i wymaga się żeby każdy to czytał. Przecież to jest prywatny telefon/konto na msg pracownika! Nikt nie ma prawa wymagać żeby w tym uczestniczyć, a od przekazywania informacji jest mail służbowy. Jak się kierownikowi/dyrektorowi mówi wprost co się nie podoba to w odpowiedzi padają słowa "jak się nie podoba, to na twoje miejsce znajdziemy 10 innych osób". Inną sprawą jest niesprawiedliwe traktowanie, chociażby w rozpisywaniu godzin dla UZ czy, w obecnych czasach na szczepienia covidowe, które są dodatkowo płatne. Jeden pracownik dostaje 60 dawek miesięcznie, a inny 600. I to nie dlatego, że ktoś jest bardziej decyzyjny. Kierownik, który ustala te zmiany twierdzi, że pracownik ma przyjść kiedy to jemu się będzie podobało, a nie wtedy kiedy może...! Padają też słowa w stylu "to niedopuszczalne żeby zwykła rejestratorka zarabiała na UZ więcej niż kierownik" - i obcina się godziny. Po prostu nie szanuje się pracownika, no ale czego wymagać od ludzi, którzy nie mają żadnej wiedzy ani wykształcenia w kierunku zarzadzania zasobami ludzkimi. Zatrudniałam się prawie 10 lat temu i dużo się pozmieniało, niestety na gorsze.
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    12.08.2021 11:00

    Pracodawca

    Dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania naszych Pracowników. W tym roku podwyższyliśmy wynagrodzenia wszystkim osobom w Działach Obsługi Pacjenta zarabiającym w dolnej granicy widełek płacowych, dokonujemy rewizji płac innych grup zawodowych. Każdy szef jednostki organizacyjnej ma możliwość przyznania Pracownikowi podwyżki w ramach budżetu, którym zarządza. Naprawdę doceniamy Pani niemal 10-letnie doświadczenie w pracy nas i zwracamy się z prośbą o opisanie szczegółów sytuacji, które Panią niepokoją. Dzięki temu będziemy mogli podjąć adekwatne kroki w celu wyjaśnienia okoliczności. Link do anonimowego formularza: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl
    ReviewUserIcon
    zawadzacz

    12.08.2021 17:38

    Były pracownik

    Bo Pani prezes ma filtrowane wiadomości przez dział IT :) Dostaje co powinna :)
    ReviewUserIcon
    Prezes

    10.07.2019 10:08

    Inne

    Pracuje w IT od 4 lat i dostalem 3 razy premie uznaniowa oraz platne nadgodziny w kryzysowych sytuacjach natomiast mamy nowe biuro jest spore i wygodne klimat jest bardzo fajny tak ze lubie tu przychodzic. A jak mi sie nie chce mam nie limitowana prace zdalna (pracuje umowa o prace) . Mi się tu dobrze pracuje a siedze w IT od 1998
    ReviewUserIcon
    lol

    14.07.2021 11:59

    Były pracownik

    znam naszych it i żaden z nich by czegos takiego nie napisal xD
    ReviewUserIcon
    dupaprezesa

    12.08.2021 17:27

    Były pracownik

    Haha jasne, chyba ze jestes prezesem :):)
    ReviewUserIcon
    Maria

    12.08.2021 10:51

    Inne

    Firma lux med to chyba jakieś nieporozumienie i żart, żeby do lekarza medycyny pracy czekać 2,5 tygodnia bo nie ma terminów a, który pracodawca będzie czekał tyle czasu???? dodzwonić się można tylko na infolinie i to jeszcze z kłopotami bo każdy ma inne informacje, ogólny bałagan, do tego nie wiem skąd biorą lekarzy ale chyba dyplomy to za kaczki mają, nie rozumnie dostaje skierowanie na badania od pracodawcy jednego dnia lekarz się przyczepia 1 punktu, który niestety nie przejdzie ok rozumnie nie dostane pozwolenia bo moja choroba nie pozwala w porządku, poprawiam u pracodawcy i co lekarz przyczepia się do następnego punktu, zadaje pytanie dlaczego nie mógł powiedzieć za pierwszym razem??????? na chwilę obecną zostało poprawione już 3x o co chodzi o nabijanie kasy?????????? w życiu nie wykupię tam ani jednej wizyty i nawet niech nikt nie dzwoni o żadne abonamenty bo przychodnie POZ-tu są lesze mają lepszych specjalistów niż preztiżowy lux med GORĄCO NIE POLECAM

    Zostaw merytoryczną opinię o LUX MED Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.