Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

Kll

Na jakie widełki płacowe mozna liczyć na stanowisku koordynator ds obsługi pacjenta ?

@Kll

ok. 4000 brutto

@Kll

I ile Ci zaproponowali?

Monika koordynator

Dla mnie ta firma jest dnem ponad dna. Żałuję każdego dnia pracy w tej firmie. Siedziba w Warszawie to koszmar, kierownicy to dramat mobbing non stop. Biorę leki bo już nie mogę sobie poradzić. Nie ma komu pracować w obsłudze klienta.... Każdy się zwalnia bo to jest (usunięte przez administratora) Zanim zaczniesz wysyłać tu CV zastanów się milion razy

Grzela

Dlaczego na internecie piszecie że opisy są po dwóch lub trzech dniach gdzie w Częstochowie wynik opisu tomografii komputerowej to minimalnie 14 dni roboczych licząc od dnia po badaniu z sama płytka lekarzowi nie ma co zawracać głowę bo on chce opis więc pacjent z kwitkiem i bólem kręgosłupa szyjnego śpi na siedząco faszeruje się prochami przeciwbólowymi i sobie czeka a że zwykłego rentgena opis od ręki no po 30 minutach

R36

Nie polecam. Zupełnie spokojnie odradzam. Powód prosty to typowy pakiet dla ludzi zdrowych i dla wyciągnięcia kasy od ludzi.. Prz umowach typowe draństwo oszukaństwo umowa przy podpisywaniu na rok, potem gdzieś na dole drobnym druczkiem dopisane, że niestety na dłużej żeby można było automatycznie zciągać kasę za następny rok, a jak nie to kara umowna. Czyste draństwo odradzam jak potrrzeba iść prywatnie to portal znany lekarz i bez łaski od LUXMEDU z daleka.

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
??

Czy ktoś z was może pracował na infolinii Luxmed(Warszawa) i może powiedzieć coś więcej? Jak atmosfera, zarobki czy praca jest faktycznie elastyczna i można dostosować do swojego planu dnia?

@??

jak do 10. dnia każdego miesiąca wiesz co będziesz robić w kolejnym miesiącu to faktycznie elastyczna :D:D UZ 20zl/h na start i jak oddasz swoje życie tej firmie to może dadzą UoP, czasem idzie tez pozamieniać się z innymi godzinami, ale tez nie zawsze

Kazimierz
@korposzczur

Czemu aż życie. To ile godzin dziennie pracujesz? Robota jest na dwie zmiany do godzin wieczornych? Bo zależałoby mi na pracy popołudniami.

@Kazimierz

Odeszłam jakiś czas temu z medycyny pracy, pamietam ze na ogólnej było zupełnie inaczej więc zależy na co idziesz Od razu Ci powiem, ze nie ma możliwości tylko popołudniami Praca jest zmianowa i rano tak czy siak trzeba będzie mieć zmiany Radzę poszukać gdzieś indziej pracy, tu jest koszmar

Były
@Kazimierz

Nie ma tak. Zmiany i rano i po południu

@Kazimierz

A najlepsze jest to, że pracuje tam mnóstwo osób, więc zrobienie grafiku dla jednej osoby ze zmianami tylko porannymi a dla drugiej tylko popoludniowymi, jeżeli osoby na takie wyrażają chęci, nie byłoby żadnym problemem. Na siłę robią ludziom pod górkę.

@??

idzie w większości zamieniać żeby mieć konkretne zmiany, jak wolisz popołudnia to będziesz bardziej pożądany do zamieniania bo większośc preferuje ranki, wiec jak dostaniesz ranek to z łatwością zamienisz na popołudnie, tylko pomyśl czy warto iść do firmy za minimalną, abonamentem za który sam zapłacisz z własnej kieszeni, owocowym dniem, multisportem i angielskim. na podwyżkę nie licz jeśli nie będziesz odbierac dodatkowych infolinii, atmosfera w zależności od ludzi, ale pamiętaj że za plecami każdy jest wilkiem bo samx to odczułxm na własnej skórze, przy pierwszej lepszej okazji będą ci wbijać nóż w plecy i będą mysleć że zapunktowali "u góry" mimo że tak nie jest

Nixa

Firma januszkorpo jak już gdzieś słyszałam, oferują śmieciowe warunki, że aż wstyd tak robić - minimalna krajowa i umowa zlecenie przez 6 miesięcy! I to w stolicy gdzie życie jest droższe niż gdziekolwiek. Praca także w soboty niedziele oraz święta, ponadto jest to ciężka robota, ludzie naprawdę potrafią zmęczyć Cię psychicznie. Czasem nawet po kilkanaście godzin Do tego mają straszny (usunięte przez administratora) w organizacji- mówią co innego przed rozmową, w trakcie wychodzi januszowanie. Omijać jak ognia tego (usunięte przez administratora)

@Nixa

to się przeprowadź do innego miasta xD

Arec76

Unikacie jak ognia tej instytucji......dzwoniąc dostałem zgodę na rehabilitację i zwrot kosztów a jak przyszlo do zwrotu stwierdzili że mnie taki pakiet nie obowiązuje ....i nie jest to pierwszy raz.....PORAZKA

Pomocnik
@Arec76

Oni mogą odsłuchać rozmowy jeśli dostałeś zgodę to złóż reklamacje i napisz datę i godzinę rozmowy plus nr tel i poproś o zwrot powinni się zgodzić

ex worker

Pracowałam w Luxie, tylko to odbiega od luksusu. Pokrycie warunków, które padły na rozmowie kwalifikacyjnej a potem przy podpisaniu umowy, w ogóle się nie pokryły. Atmosfera przyjazna - a i owszem, ale wśród starej kadry, nowi nie mają najlepiej...jako pracownik Luxmed masz pakiet medyczny, no niekoniecznie, płacisz ... jedyny plus, że szybciej dostajesz się na wizyty. Przerwy . .. gadanie za plecami, każdy cię obserwuje, jako nowego pracownika - to jest ok, ale wręcz ślęczy nad tobą i puszcza teksty, które mogą dla niektórych wydać się mobbingowe. Generalnie wielki chaos. Mega rotacja. Duża presja, w zasadzie to znikąd, bez powodu. Płace minimalne, ludzie po 6h..dwie godziny przed zakończeniem pracy, wyglądają jak zombie, nikt się nie orientuje... odklepywanie roboty, i jazda do domu, jak Meksykanin, wyspać się i rano znowu do kołchozu. Radzę dobrze przemyśleć podjęcie decyzji po pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej.

Recepcja

Jakie zarobki na stanowisku recepcji?

Recepcjonistka
@Recepcja

Najniższa krajowa

Heniek 55

Udałem się do specjalisty do innego miasta bo zależało mi aby daleko nie jeździć. Przychodzę do placówki Lux Med czekam przyjmuje mnie lekarz i na początek po co przyszedłem do niego? Tłumacze jaka jest sytuacja ze nie mam jak jechać tam gdzie chodziłem wcześniej i kończą mi się leki potrzebuje tylko przepisać. Na co lekarz ze nic mi nie jest i mam iść do psychiatry i nie przepisze mi leków. Wyszedłem z gabinetu i udałem się do placówki współpracującej gdzie byłem bardzo dobrze przyjęty. Więc Lux Med jest bardzo źle wręcz tragicznie.

Magdalena

Luxmed to (usunięte przez administratora) Wyłudzili ode mnie 259 zł.zapłaciłam , bo miałam już dosyć telefonów, nękania mnie i straszenia, kilkakrotnie wysłałam potwierdzenia wpłat, co mało dało. W końcu zerwali ze mną umowę, a po tygodniu otrzymałam maile, że muszę coś jeszcze zapłacić, kolejne tym razem 262 zł. Znowu zadzwoniłam, zaczęli straszyć mnie sądem,potem dostałam info, że muszę zapłacić 59 zł, znowu zadzwoniłam i dowiedziałam się, że poszła jakaś pomyłka nie z ich winy. (usunięte przez administratora) teraz czekam na maila.

Praca rejestracja

Bardzo proszę o informacje jak wygląda praca na rejestracji ? Jaka jest atmosfera?jakie zarobki ?

Leosi@2001
@Praca rejestracja

Zatwierdzasz wizyty pacjentów w placówce, zapisujesz ich na badania itp. Atmosfera z dziewczynami na recepcji mega - to chyba najlepsze co jest w tej pracy. Co najgorsze? Niemili pacjenci, którzy obwiniają pracowników recepcji za brak terminów wizyt w wyznaczonym przez nich czasie. Kasa na start bez szału, ale po roku dostałam miłą podwyżkę i jest już ok, chociaż wiadomo, że zawsze może być lepiej :) Teraz robię na zlecenie, ale tak mi się opłaca. Szefowa mówi, że jak będę chciała umowę pracy to nie ma problemu. Można brać udział w rekrutacjach w placówce i do biura, awansują swoich z firmy, nie ma tu zrzutów z innych firm na kierownika recepcji i koordynatora, każdy zaczynał od recepcji. Koleżanka po półtora roku została koordynatorką. I brała udział w normalnym konkursie z zadaniami/testami, a nie że ją kierowniczka awansowała i myślę, że to fajne. Ja spróbuję w szkoleniach za jakiś czas. Dziewczyna od nas z placówki pracowała u konkurencji na M i mówi, że warunki takie same, ale atmosfera u nas jest o wiele lepsza :) ja porównania akurat nie mam bo to moja pierwsza robota. Ale wiem że dziewczyny u nas w recepcji są super. Pytajcie jak coś.

wit

Całą rodzinę zapisałem do opieki medycznej luxmed. Niestety w dzisiejszych czasach obsługa, terminy są dalekie od idealnych. Od lekarza pierwszego kontaktu (nie z luxmedu) otrzymaliśmy skierowanie na badania. NFZ termin dał na za 2 miesiące. Luxmed odmówił uznania skierowania i kazał odbyć wizytę bo "luxmed nie uznaje skierowań od jakichś tam lekarzy". Umawiamy się na wizytę do placówki współpracującej bo przecież w luxmedowych nie było terminów.... No to umawiamy się.... czekamy jakieś 2 tygodnie na wizytę, przepisujemy skierownie na badania i: - 'proszę przyjechać jutro, badanie o tej i o tej, będzie odpłatne'. - Jak to, badanie mamy przecież w pakiecie? - Jednak nie bo coś tam (placówka odmówiła wykonania na pakiet luxmed) Odbijamy do luxmedu to w końcu gdzie i kiedy wykonać to badanie i dostajemy namiary na kolejne kilka placówek. Jedna dwie placówki w ogóle nie wykonują tego badania 'bo nie'. Inna rzuciła termin na za miesiąc bo przecież nie ma kasy a na kasę z luxmedu widać długo się czeka. Piszemy do luxmedu że jakaś lipa, placówki omawiają wykonania badania zgodnie z pakietem luxmed a inna zrobi badanie za miesiąc ale wcześniej ZNOWU mamy przyjść na wizytę bo przecież nie uznają skierowania od kogoś innego. Przyjdź i nabij wizytę... Luxmed zainterweniował! I powiedział by przyjechać za 2 tygodnie na kolejną wizytę to ..... przepiszą skierowanie i wykonają badanie. Umówiliśmy się prywatnie poza luxmedem bo wedle luxmedu jest ok że jak płaci się 600zł za pakiet medyczny to można czekać miesiąć na wykonanie badania. Luxmed powoli zmienia się w drugi NFZ.

DziewczynaZ

LuxMed Bielsko - Biała. Nie polecam procesu rekrutacji na stanowisko pielęgniarki. Pani która ze mną rozmawiała zapytała o stawkę jaką proponuje, po czym miała odezwać się tego samego dnia lub kolejnego po rozmowie z dyrektorem "czy zaproponuja mi niższą stawkę czy może wyższa". Minął tydzień, kontaktu brak, zero odpowiedzi na smsy oraz próbę dodzwonienia się, pierwszy raz się spotykam z takim traktowaniem. Totalny brak profesjonalizmu. Omijać szerokim łukiem.

@DziewczynaZ

Dzień dobry, dokładamy wszelkich starań by zachować najwyższą jakość procesów rekrutacyjnych i dbać o doświadczenia kandydatów. Zgodnie z naszymi standardami odpowiedź zwrotna powinna zostać udzielona w podanym terminie. Jeśli tak się nie stało, serdecznie przepraszamy.

Z1234

Nie polecam muszę się z tad wypisac. Lekarze zadufani traktują człowieka jak urzednik to chyba nie na tym polega. Lekarz to zawod ktory musi mieć do tego odrobinę serca i dużej wiedzy a nie jakby rozmawialo sie z urzędnikiem Izby Skarbowej.

@Z1234

Portal gowork jest przeznaczony dla osób, które chcą PRACOWAĆ w danej firmie. Nie powinno się tu dodawać takich opinii, bo kandydaci do pracy zamiast dowiadywać się o swoim ewentualnym pracodawcy to czytają opinie pacjentów. Takie opinie lepiej dodać np na Google.

kandydat

jak wygląda praca na infolinii?

@kandydat

odbierasz polaczenia za 20/h, uz na 3msc i moze przedluza moze nie, tak samo z uop albo dadza albo nie

Markusz

Totalny dramat po co płacić abonamant jak większość lekarzy i tak jest niedostępna bo nie ma terminów.

Mama
@Markusz

Dokładnie. Nie mogę umówić dziecka do okulisty od dłuższego czasu. Wrocław i Wałbrzych nie ma terminów. Bardzo chwaliłam Luxmed ale nawet do ginekologa nie ma jak się umówić. Niestety nie opłaca się.

Tadeusz

Witam, chciałabym opisać sytuacje, której byłam świadkiem w lux medzie w Szczecinie. W dniu 30.09.2022 podczas ocZekiwania na wizytę u lekarza jedna osoba z personelu przy wszystkich pacjentach podnosiła głos na jednego z pracowników. Bez skrupułów Wyzywała, krzyczała doprowadzając tym osobę do płaczu. Według mnie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca zwłaszcza przy siedzących obok pacjentach. Czuje się zniesmaczona zaistaniałym zdarzeniem. Uwazam ze kadra powinna coś z tym zrobić, ponieważ takie sytuacje negatywnie wpływają na wizerunek firmy.

@Tadeusz

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Nie akceptujemy jakichkolwiek działań tego typu, dlatego zależy nam na zgłaszaniu podejrzeń niepokojących zdarzeń. Na przykład przez anonimowy formularz: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl

TonyH

Nic mnie tak nie denerwuje jak robienie ze mnie wariata. Sprawa dotyczy maseczek. Covida nie ma w tramwaju, autobusie, sklepie ale jest w Luxmedie?. Rozporządzenie ministra nie aktem prawnym. Kierownictwo tez brnie w te brednie?

@TonyH

doedukuj sie lepiej jakie sa akty prawne w polsce a potem wypisuj debilizmy w internecie

TonyH
@korposzczur

Wielki znawco prawa. Rozporządzenie nie jest aktem prawnym. W przeciwieństwie do Ciebie używam głowy do myślenia. Widać, że korposzczur tzw. pożyteczny (usunięte przez administratora)

@TonyH

Konstytucja RP, rozdział III, art. 87. pkt. 1. Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są: Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe oraz ROZPORZĄDZENIA. Czy masz coś jeszcze do dodania, panie pożyteczny id..a. - pożyteczny idealista?

Serio?
@TonyH

Przecież to jest przychodnia przychodzą ludzie chorzy nie tylko na covid ale i po prostu na grypę choroby wirusowe ospę inne zakaźne choroby. Chyba prawdopodobieństwo że spotkasz chora osobę u lekarza jest dużo większe niż w autobusie. Po za tym widać twój egoizm tylko twój komfort się liczy .

były kandydat

Podsumowując, zmarnowany czas mój i rekrutera: telefon po niemal miesiącu od złożenia cv, w trakcie rozmowy telefonicznej okazuje się, że warunki i zakres pracy są inne niż w ofercie. @LuxMed zacznij podawać widełki płacowe w ogłoszeniach, ludzie z porządnym doświadczeniem przestaną zaśmiecać Wam skrzynkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.