F.H. Kreator

Toruń

Opinie o F.H. Kreator

gość

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Każdy musi przekonać się sam. W każdej pracy można spotkać tzw. osobę wredną- kwestia wgrania się w środowisko. Ale co prawda ,że ostatnio w Kreatorze z atmosferą nie jest najlepiej. Ja uważam ,że bardziej do tego przyczynia się kierowniczka,a reszta jest tylko efektem domina. A najbardziej po głowie dostaje szary pracownik

Piotr

Witam, współpracowałem z nimi w 2014 roku, jak dla mnie firma dość dobra, nie narzekałem na wynagrodzenie, była umowa i nawet atmosfera mi odpowiadała.

lulek

Z tego co wiem to nie ma ludzi nie zastąpionych dinuś proszę nie słodź, ponieważ każdy pomyśli na odwrót. a ogólnie proszę o szczere wypowiedzi jakie są plusy i minusy (wiadomo że nie ma nigdzie sielanki)

dinuś

ktoś kto czyta te brednie o pani brygadzistce w tej firmie musi być naprawde na niskim poziomie inteligęcji.ta brygadzistka jest nie zastapiona.ta brygadzistka jest wspaniała dzieki niej ta firma funkcjonuje jak należy...

VESTIARIUS

Naprawdę jest taka fatalna atmosfera ? Z brygadzistką nie idzie się dogadać ?? Bo nie wiem czy startować do tej firmy czy nie.

xxx

atmosfera fatalna, brygadziskka wredna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o F.H. Kreator - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. Kreator